Sremska liga: Borac - Železničar 0:6

Inđijski sremskoligaš ne smanjuje gas: peta prolečna pobeda! Na žalost, na terenu je viđena, uglavnom, jedna ekipa. Pored šest postignuta pogotka, fudbaleri Železničara su propustili prilku da ostvare još ubedljiviju pobedu. S druge strane, Stekić je u 25. minuti pogodio okvir gola Blagojevića i to je bilo sve od učinka domaćina.

KLENAK. Igralište: FK Borac. Gledalaca: 100 Strelci: 0:1 Kaurin u 22, 0:2 Kaurin u 29, 0:3 Vučković u 51, 0:4 Jerković u 69, 0:5 Ljubinković u 78 i 0:6 Grković u 89. minutu. Sudija: Nemanja Ranković (Jarak). Žuti kartoni: Stefanović (Borac), Grković (Železničar). Igrač utakmice: Dragomir Kaurin.

BORAC: M. lić, V. Samardžić ( od 46. Živanović), Stefanović, Matić (od 78. Nožanić), D. Samardžić, Mirković, P. Ilić, M. Stojković, Stekić, Radovanović, A. Stojković.

ŽELEZNIČAR: Blagojević, Grković, Branković (od 76. Ljubinković ), Ninić, Pećanac, Vučković (od 62. Jerković), Trbović (od 72. Mrkela), Kaurin (od 72. Sokolović), Sudžum (od 62. Lukač)., Dimitrijević, Dubajić.