16.04
16:00
Bane
Rudar
1
3
|
16.04.2014 16:00 | Bane | 1 : 3 | Rudar | |||||
16.04
16:00
Partizan
Šapine
0
2
|
16.04.2014 16:00 | Partizan | 0 : 2 | Šapine | |||||
16.04
16:00
Železničar
Sloboda
8
0
|
16.04.2014 16:00 | Železničar | 8 : 0 | Sloboda | |||||
16.04
16:00
Pobeda
Loznica
1
3
|
16.04.2014 16:00 | Pobeda | 1 : 3 | Loznica | |||||
16.04
16:00
Mladi radnik
Šumadija
0
1
|
16.04.2014 16:00 | Mladi radnik | 0 : 1 | Šumadija | |||||
16.04
16:00
GFK Jasenica 1911
Jošanica ND 2011
0
1
|
16.04.2014 16:00 | GFK Jasenica 1911 | 0 : 1 | Jošanica ND 2011 | |||||
16.04
16:00
Polet
Seljak
3
0
|
16.04.2014 16:00 | Polet | 3 : 0 | Seljak | |||||
16.04
16:00
Mačva
Krušik
2
1
|
16.04.2014 16:00 | Mačva | 2 : 1 | Krušik |
16.04
16:00
SFK Moravac
Jedinstvo (P)
5
0
|
16.04.2014 16:00 | SFK Moravac | 5 : 0 | Jedinstvo (P) | |||||
16.04
16:00
Timočanin
Tabane Trgovački
1
1
|
16.04.2014 16:00 | Timočanin | 1 : 1 | Tabane Trgovački | |||||
16.04
16:00
Sinđelić
Žitorađa
1
1
|
16.04.2014 16:00 | Sinđelić | 1 : 1 | Žitorađa | |||||
16.04
16:00
Sloga (D)
Dubočica 1923
3
1
|
16.04.2014 16:00 | Sloga (D) | 3 : 1 | Dubočica 1923 | |||||
16.04
16:00
Đerdap
Trstenik PPT
1
0
|
16.04.2014 16:00 | Đerdap | 1 : 0 | Trstenik PPT | |||||
16.04
16:00
Car Konstantin
Hajduk Veljko
2
1
|
16.04.2014 16:00 | Car Konstantin | 2 : 1 | Hajduk Veljko | |||||
16.04
16:00
Radnički (S)
Radnički (P)
1
2
|
16.04.2014 16:00 | Radnički (S) | 1 : 2 | Radnički (P) | |||||
16.04
16:00
Moravac Orion
Kopaonik
3
1
|
16.04.2014 16:00 | Moravac Orion | 3 : 1 | Kopaonik |
16.04
16:00
Novi Sad
Radnički (NP)
1
0
|
16.04.2014 16:00 | Novi Sad | 1 : 0 | Radnički (NP) | |||||
16.04
16:00
Radnički (S)
Radnički (SM)
2
1
|
16.04.2014 16:00 | Radnički (S) | 2 : 1 | Radnički (SM) | |||||
16.04
16:00
Senta
ČSK Pivara
1
3
|
16.04.2014 16:00 | Senta | 1 : 3 | ČSK Pivara | |||||
16.04
16:00
Dunav
Dinamo
0
1
|
16.04.2014 16:00 | Dunav | 0 : 1 | Dinamo | |||||
16.04
16:00
Palić
Bačka 1901
1
0
|
16.04.2014 16:00 | Palić | 1 : 0 | Bačka 1901 | |||||
16.04
16:00
Jedinstvo (NB)
Tekstilac
2
0
|
16.04.2014 16:00 | Jedinstvo (NB) | 2 : 0 | Tekstilac | |||||
16.04
16:00
Bačka (BP)
Radnički (Š)
2
1
|
16.04.2014 16:00 | Bačka (BP) | 2 : 1 | Radnički (Š) | |||||
16.04
16:00
Banat
Sloga
1
1
|
16.04.2014 16:00 | Banat | 1 : 1 | Sloga |
16.04
17:00
Turbina
Železnik Lasta
1
0
|
16.04.2014 17:00 | Turbina | 1 : 0 | Železnik Lasta | |||||
16.04
17:00
Srem
IM Rakovica
3
1
|
16.04.2014 17:00 | Srem | 3 : 1 | IM Rakovica | |||||
16.04
17:00
Budućnost
Hajduk
3
2
|
16.04.2014 17:00 | Budućnost | 3 : 2 | Hajduk | |||||
16.04
17:00
BASK
Lokomotiva
5
0
|
16.04.2014 17:00 | BASK | 5 : 0 | Lokomotiva | |||||
16.04
17:00
Šumadija
Zemun
1
1
|
16.04.2014 17:00 | Šumadija | 1 : 1 | Zemun | |||||
16.04
17:00
Radnički (O)
Žarkovo
3
2
|
16.04.2014 17:00 | Radnički (O) | 3 : 2 | Žarkovo | |||||
16.04
17:00
Kolubara
Sopot
1
2
|
16.04.2014 17:00 | Kolubara | 1 : 2 | Sopot | |||||
16.04
17:00
Dorćol
OFK Mladenovac
3
1
|
16.04.2014 17:00 | Dorćol | 3 : 1 | OFK Mladenovac |
16.04
16:00
Mokra Gora
Metalac
4
0
|
16.04.2014 16:00 | Mokra Gora | 4 : 0 | Metalac | |||||
16.04
16:00
Trepča
Slavija
2
1
|
16.04.2014 16:00 | Trepča | 2 : 1 | Slavija | |||||
16.04
16:00
Karađorđe
Vodojaža
1
1
|
16.04.2014 16:00 | Karađorđe | 1 : 1 | Vodojaža | |||||
16.04
16:00
Sloboda
Šumadija 1903
0
2
|
16.04.2014 16:00 | Sloboda | 0 : 2 | Šumadija 1903 | |||||
16.04
16:00
Orlovac
Dragačevo
0
0
|
16.04.2014 16:00 | Orlovac | 0 : 0 | Dragačevo | |||||
16.04
16:00
Rudar
Omladinac
6
0
|
16.04.2014 16:00 | Rudar | 6 : 0 | Omladinac | |||||
16.04
16:00
Takovo
Polet
2
1
|
16.04.2014 16:00 | Takovo | 2 : 1 | Polet |
16.04
16:00
Šumadinac (B)
Obilić
2
0
|
16.04.2014 16:00 | Šumadinac (B) | 2 : 0 | Obilić | |||||
16.04
16:00
Železničar
Napredak
2
3
|
16.04.2014 16:00 | Železničar | 2 : 3 | Napredak | |||||
16.04
16:00
Šumadinac 1913
Sloga
0
0
|
16.04.2014 16:00 | Šumadinac 1913 | 0 : 0 | Sloga | |||||
16.04
16:00
Borac
Šumadija
4
2
|
16.04.2014 16:00 | Borac | 4 : 2 | Šumadija | |||||
16.04
16:00
Mladi radnik
Gruža
0
1
|
16.04.2014 16:00 | Mladi radnik | 0 : 1 | Gruža | |||||
16.04
16:00
Zvižd
Karađorđe
1
2
|
16.04.2014 16:00 | Zvižd | 1 : 2 | Karađorđe | |||||
16.04
16:00
Udarnik
Homoljac
0
2
|
16.04.2014 16:00 | Udarnik | 0 : 2 | Homoljac | |||||
16.04
16:00
Morava
VGSK
2
0
|
16.04.2014 16:00 | Morava | 2 : 0 | VGSK |
16.04
16:00
Ribnica
Sloga 1940
3
1
|
16.04.2014 16:00 | Ribnica | 3 : 1 | Sloga 1940 | |||||
16.04
16:00
Polimlje
Budućnost
0
0
|
16.04.2014 16:00 | Polimlje | 0 : 0 | Budućnost | |||||
16.04
16:00
FAP
Jedinstvo (UB)
1
2
|
16.04.2014 16:00 | FAP | 1 : 2 | Jedinstvo (UB) | |||||
16.04
16:00
Jedinstvo 1945
Borac
1
1
|
16.04.2014 16:00 | Jedinstvo 1945 | 1 : 1 | Borac | |||||
16.04
16:00
Brezovica
Sloga (P)
1
2
|
16.04.2014 16:00 | Brezovica | 1 : 2 | Sloga (P) | |||||
16.04
16:00
Radnički (V)
Sevojno
4
1
|
16.04.2014 16:00 | Radnički (V) | 4 : 1 | Sevojno |
16.04
16:00
Vlasina
Zaplanjac
3
0
|
16.04.2014 16:00 | Vlasina | 3 : 0 | Zaplanjac | |||||
16.04
16:00
Pusta Reka
Budućnost
6
1
|
16.04.2014 16:00 | Pusta Reka | 6 : 1 | Budućnost | |||||
16.04
16:00
Lužnica
Bukovik
3
1
|
16.04.2014 16:00 | Lužnica | 3 : 1 | Bukovik | |||||
16.04
16:00
Balkanski
BSK Bujanovac
3
1
|
16.04.2014 16:00 | Balkanski | 3 : 1 | BSK Bujanovac | |||||
16.04
16:00
Rudar Alpos
Napredak
0
0
|
16.04.2014 16:00 | Rudar Alpos | 0 : 0 | Napredak | |||||
16.04
16:00
Topličanin
Radan
0
0
|
16.04.2014 16:00 | Topličanin | 0 : 0 | Radan | |||||
16.04
16:00
Pukovac
Dinamo
2
1
|
16.04.2014 16:00 | Pukovac | 2 : 1 | Dinamo | |||||
16.04
16:00
Sloga
Svrljig
1
0
|
16.04.2014 16:00 | Sloga | 1 : 0 | Svrljig |
16.04
16:00
Kablovi
SFS Borac
2
0
|
16.04.2014 16:00 | Kablovi | 2 : 0 | SFS Borac | |||||
16.04
16:00
Ozren
Rembas
8
0
|
16.04.2014 16:00 | Ozren | 8 : 0 | Rembas | |||||
16.04
16:00
Rudar
Radnički
4
0
|
16.04.2014 16:00 | Rudar | 4 : 0 | Radnički | |||||
16.04
16:00
Trajal
Župa
1
2
|
16.04.2014 16:00 | Trajal | 1 : 2 | Župa | |||||
16.04
16:00
Lugomir
Majdanpek
2
3
|
16.04.2014 16:00 | Lugomir | 2 : 3 | Majdanpek | |||||
16.04
16:00
Dragocvet
Dunav
2
1
|
16.04.2014 16:00 | Dragocvet | 2 : 1 | Dunav | |||||
16.04
16:00
Borac (B)
Juhor
0
2
|
16.04.2014 16:00 | Borac (B) | 0 : 2 | Juhor |
16.04
16:00
TSC
Bilećanin
4
1
|
16.04.2014 16:00 | TSC | 4 : 1 | Bilećanin | |||||
16.04
16:00
Proleter
OFK Kikinda
2
0
|
16.04.2014 16:00 | Proleter | 2 : 0 | OFK Kikinda | |||||
16.04
16:00
Vršac United
Borac (Sakule)
3
2
|
16.04.2014 16:00 | Vršac United | 3 : 2 | Borac (Sakule) | |||||
16.04
16:00
Crvena Zvezda (RS)
Budućnost
1
1
|
16.04.2014 16:00 | Crvena Zvezda (RS) | 1 : 1 | Budućnost | |||||
16.04
16:00
Kozara
Sloboda
3
0
|
16.04.2014 16:00 | Kozara | 3 : 0 | Sloboda | |||||
16.04
16:00
Borac (Starčevo)
Vršac
3
1
|
16.04.2014 16:00 | Borac (Starčevo) | 3 : 1 | Vršac | |||||
16.04
16:00
Tisa
Radnički (K)
0
1
|
16.04.2014 16:00 | Tisa | 0 : 1 | Radnički (K) | |||||
16.04
16:00
Jedinstvo (BK)
Bačka (P)
5
0
|
16.04.2014 16:00 | Jedinstvo (BK) | 5 : 0 | Bačka (P) |
16.04
16:00
Jugović
Graničar 1924
2
0
|
16.04.2014 16:00 | Jugović | 2 : 0 | Graničar 1924 | |||||
16.04
16:00
Jedinstvo
Hajduk
2
0
|
16.04.2014 16:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | Hajduk | |||||
16.04
16:00
Polet
Vrbas
2
2
|
16.04.2014 16:00 | Polet | 2 : 2 | Vrbas | |||||
16.04
16:00
Sloga
Mladost
1
2
|
16.04.2014 16:00 | Sloga | 1 : 2 | Mladost | |||||
16.04
16:00
Crvena Zvezda
Index
1
0
|
16.04.2014 16:00 | Crvena Zvezda | 1 : 0 | Index | |||||
16.04
16:00
Srbobran
PIK Prigrevica
1
3
|
16.04.2014 16:00 | Srbobran | 1 : 3 | PIK Prigrevica | |||||
16.04
16:00
Borac
Omladinac
2
1
|
16.04.2014 16:00 | Borac | 2 : 1 | Omladinac |
16.04
16:00
ŽSK
Vitlina-Bokanja
4
1
|
16.04.2014 16:00 | ŽSK | 4 : 1 | Vitlina-Bokanja | |||||
16.04
16:00
Banja
Junkovac
0
1
|
16.04.2014 16:00 | Banja | 0 : 1 | Junkovac | |||||
16.04
16:00
Marjan
Šumadinac
1
0
|
16.04.2014 16:00 | Marjan | 1 : 0 | Šumadinac | |||||
16.04
16:00
Prvi srpski ustanak
Lokomotiva
5
0
|
16.04.2014 16:00 | Prvi srpski ustanak | 5 : 0 | Lokomotiva | |||||
16.04
16:00
Borac
Šatornja
1
2
|
16.04.2014 16:00 | Borac | 1 : 2 | Šatornja | |||||
16.04
16:00
Partizan
Lepenica
3
2
|
16.04.2014 16:00 | Partizan | 3 : 2 | Lepenica | |||||
16.04
16:00
Aranđelovac
Vinča
0
3
|
16.04.2014 16:00 | Aranđelovac | 0 : 3 | Vinča | |||||
16.04
16:00
Beli orlovi
Karađorđe
3
3
|
16.04.2014 16:00 | Beli orlovi | 3 : 3 | Karađorđe |
16.04
16:00
Tulari
OFK Divci
2
1
|
16.04.2014 16:00 | Tulari | 2 : 1 | OFK Divci | |||||
16.04
16:00
OFK Osečina
Pepeljevac
6
1
|
16.04.2014 16:00 | OFK Osečina | 6 : 1 | Pepeljevac | |||||
16.04
16:00
Trlić
Mladost (D)
7
0
|
16.04.2014 16:00 | Trlić | 7 : 0 | Mladost (D) | |||||
16.04
16:00
ZSK
OFK Jabučje
1
1
|
16.04.2014 16:00 | ZSK | 1 : 1 | OFK Jabučje | |||||
16.04
16:00
Kolubara
Mladost (V)
1
0
|
16.04.2014 16:00 | Kolubara | 1 : 0 | Mladost (V) | |||||
16.04
16:00
Joševa
Zadrugar
1
2
|
16.04.2014 16:00 | Joševa | 1 : 2 | Zadrugar | |||||
16.04
16:00
Rubribreza
Kačer
4
1
|
16.04.2014 16:00 | Rubribreza | 4 : 1 | Kačer | |||||
16.04
16:00
Spartak 1924
Banjani
1
1
|
16.04.2014 16:00 | Spartak 1924 | 1 : 1 | Banjani |
16.04
16:00
Omladinac
Sloboda
0
5
|
16.04.2014 16:00 | Omladinac | 0 : 5 | Sloboda | |||||
16.04
16:00
OFK Niš
Moravac 1948
3
2
|
16.04.2014 16:00 | OFK Niš | 3 : 2 | Moravac 1948 | |||||
16.04
16:00
Aluminjum
Mladost (M)
0
4
|
16.04.2014 16:00 | Aluminjum | 0 : 4 | Mladost (M) | |||||
16.04
16:00
Morava
Proleter (DV)
2
1
|
16.04.2014 16:00 | Morava | 2 : 1 | Proleter (DV) | |||||
16.04
16:00
Proleter (M)
Jedinstvo
0
3
|
16.04.2014 16:00 | Proleter (M) | 0 : 3 | Jedinstvo | |||||
16.04
16:00
Rudar
Mladost (L)
0
0
|
16.04.2014 16:00 | Rudar | 0 : 0 | Mladost (L) | |||||
16.04
16:00
Vrtište
Crvena zastava
1
0
|
16.04.2014 16:00 | Vrtište | 1 : 0 | Crvena zastava | |||||
16.04
16:00
Brzi Brod
Budućnost
5
1
|
16.04.2014 16:00 | Brzi Brod | 5 : 1 | Budućnost |
16.04
16:00
Čekmin
Plantaža
1
1
|
16.04.2014 16:00 | Čekmin | 1 : 1 | Plantaža | |||||
16.04
16:00
Sloga
Bobište
5
3
|
16.04.2014 16:00 | Sloga | 5 : 3 | Bobište | |||||
16.04
16:00
Jedinstvo (G)
Vučje
3
4
|
16.04.2014 16:00 | Jedinstvo (G) | 3 : 4 | Vučje | |||||
16.04
16:00
Jedinstvo (GS)
Radnički
5
2
|
16.04.2014 16:00 | Jedinstvo (GS) | 5 : 2 | Radnički | |||||
16.04
16:00
Budućnost
Gradac
5
0
|
16.04.2014 16:00 | Budućnost | 5 : 0 | Gradac | |||||
16.04
16:00
Progres
Umac
3
0
|
16.04.2014 16:00 | Progres | 3 : 0 | Umac | |||||
16.04
16:00
Jablanica
Zloćudovo
2
1
|
16.04.2014 16:00 | Jablanica | 2 : 1 | Zloćudovo | |||||
16.04
11:00
Lemind Livnica
Mladi Borac
4
2
|
16.04.2014 11:00 | Lemind Livnica | 4 : 2 | Mladi Borac | |||||
16.04
16:00
Jedinstvo (B)
Šumadija
7
0
|
16.04.2014 16:00 | Jedinstvo (B) | 7 : 0 | Šumadija |
16.04
17:00
Levač
Mladost (D)
6
3
|
16.04.2014 17:00 | Levač | 6 : 3 | Mladost (D) | |||||
16.04
17:00
Bratstvo
OFK Bratstvo
2
0
|
16.04.2014 17:00 | Bratstvo | 2 : 0 | OFK Bratstvo | |||||
16.04
17:00
Mladost (K)
Budućnost
2
0
|
16.04.2014 17:00 | Mladost (K) | 2 : 0 | Budućnost | |||||
16.04
17:00
Morava 1918
Vinorača
9
1
|
16.04.2014 17:00 | Morava 1918 | 9 : 1 | Vinorača | |||||
16.04
17:00
BSK
Kušiljevo
4
0
|
16.04.2014 17:00 | BSK | 4 : 0 | Kušiljevo | |||||
16.04
17:00
Morava (R)
Sloga
1
0
|
16.04.2014 17:00 | Morava (R) | 1 : 0 | Sloga | |||||
16.04
17:00
Mladost (J)
Jedinstvo
1
2
|
16.04.2014 17:00 | Mladost (J) | 1 : 2 | Jedinstvo | |||||
16.04
17:00
OFK Tekstilac
Napredak (D)
2
2
|
16.04.2014 17:00 | OFK Tekstilac | 2 : 2 | Napredak (D) |
16.04
16:00
Blizna
Sloga
2
0
|
16.04.2014 16:00 | Blizna | 2 : 0 | Sloga | |||||
16.04
16:00
Poreč
Radnički
1
0
|
16.04.2014 16:00 | Poreč | 1 : 0 | Radnički | |||||
16.04
16:00
Branik
Nemetali
1
4
|
16.04.2014 16:00 | Branik | 1 : 4 | Nemetali | |||||
16.04
16:00
Ključ
Rudna Glava
3
1
|
16.04.2014 16:00 | Ključ | 3 : 1 | Rudna Glava | |||||
16.04
16:00
Zlot
Rajac
3
0
|
16.04.2014 16:00 | Zlot | 3 : 0 | Rajac |
16.04
16:30
Jadran
Vinogradar
7
1
|
16.04.2014 16:30 | Jadran | 7 : 1 | Vinogradar | |||||
16.04
16:30
Čoka
Olimpija (G)
1
0
|
16.04.2014 16:30 | Čoka | 1 : 0 | Olimpija (G) | |||||
16.04
16:30
Tavankut
Preporod
2
0
|
16.04.2014 16:30 | Tavankut | 2 : 0 | Preporod | |||||
16.04
16:30
Bajša
AFK
3
0
|
16.04.2014 16:30 | Bajša | 3 : 0 | AFK | |||||
16.04
16:30
Panonija IM Topola
Njegoš
0
0
|
16.04.2014 16:30 | Panonija IM Topola | 0 : 0 | Njegoš | |||||
16.04
16:30
Čantavir
Krivaja
2
1
|
16.04.2014 16:30 | Čantavir | 2 : 1 | Krivaja | |||||
16.04
16:30
Subotica
Proleter
9
0
|
16.04.2014 16:30 | Subotica | 9 : 0 | Proleter | |||||
16.04
16:30
Bačka
Olimpija (TS)
3
0
|
16.04.2014 16:30 | Bačka | 3 : 0 | Olimpija (TS) |
16.04
16:00
Terekveš
Rusin
2
2
|
16.04.2014 16:00 | Terekveš | 2 : 2 | Rusin | |||||
16.04
16:00
Rastina 1918
Dinamo
3
2
|
16.04.2014 16:00 | Rastina 1918 | 3 : 2 | Dinamo | |||||
16.04
16:00
Mladost
Graničar
4
0
|
16.04.2014 16:00 | Mladost | 4 : 0 | Graničar | |||||
16.04
16:00
Lipar
Panonija
3
0
|
16.04.2014 16:00 | Lipar | 3 : 0 | Panonija | |||||
16.04
16:00
Dunav
OFK Metalac
0
1
|
16.04.2014 16:00 | Dunav | 0 : 1 | OFK Metalac | |||||
16.04
16:00
OFK Šikara
Aleksa Šantić
1
0
|
16.04.2014 16:00 | OFK Šikara | 1 : 0 | Aleksa Šantić | |||||
16.04
16:00
Jedinstvo 1947
Radnički 1918
2
0
|
16.04.2014 16:00 | Jedinstvo 1947 | 2 : 0 | Radnički 1918 | |||||
16.04
16:00
Jedinstvo
Partizan
0
1
|
16.04.2014 16:00 | Jedinstvo | 0 : 1 | Partizan |
16.04
16:00
Arsenal
Bratstvo
1
1
|
16.04.2014 16:00 | Arsenal | 1 : 1 | Bratstvo | |||||
16.04
16:00
Cetinje
Jezero
0
1
|
16.04.2014 16:00 | Cetinje | 0 : 1 | Jezero | |||||
16.04
16:00
Kom
Berane
1
0
|
16.04.2014 16:00 | Kom | 1 : 0 | Berane | |||||
16.04
16:00
Jedinstvo
Zora
1
1
|
16.04.2014 16:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | Zora | |||||
16.04
16:00
Zabjelo
Bokelj
0
2
|
16.04.2014 16:00 | Zabjelo | 0 : 2 | Bokelj | |||||
16.04
16:00
Igalo
Ibar
2
0
|
16.04.2014 16:00 | Igalo | 2 : 0 | Ibar |
16.04
16:00
Dolina
Teleoptik
2
0
|
16.04.2014 16:00 | Dolina | 2 : 0 | Teleoptik | |||||
16.04
16:00
Smederevo
Mladost (L)
0
1
|
16.04.2014 16:00 | Smederevo | 0 : 1 | Mladost (L) | |||||
16.04
16:00
Radnik
Borac
0
0
|
16.04.2014 16:00 | Radnik | 0 : 0 | Borac | |||||
16.04
16:00
Timok
Sloga (K)
0
0
|
16.04.2014 16:00 | Timok | 0 : 0 | Sloga (K) | |||||
16.04
13:00
Bežanija
Proleter
2
1
|
16.04.2014 13:00 | Bežanija | 2 : 1 | Proleter | |||||
16.04
16:00
Inđija
Jedinstvo Putevi
3
1
|
16.04.2014 16:00 | Inđija | 3 : 1 | Jedinstvo Putevi | |||||
16.04
16:00
Sloga (PM)
Metalac (GM)
0
0
|
16.04.2014 16:00 | Sloga (PM) | 0 : 0 | Metalac (GM) | |||||
16.04
16:00
Sindjelić
BSK Borča
2
0
|
16.04.2014 16:00 | Sindjelić | 2 : 0 | BSK Borča |
16.04
16:00
Spartak
LASK Crvena zvezda
2
0
|
16.04.2014 16:00 | Spartak | 2 : 0 | LASK Crvena zvezda | |||||
16.04
13:30
Napredak
Mašinac
3
2
|
16.04.2014 13:30 | Napredak | 3 : 2 | Mašinac |
16.04
10:00
Dinamo
Radnički (NP)
2
0
|
16.04.2014 10:00 | Dinamo | 2 : 0 | Radnički (NP) |
16.04
16:00
Sušica
Mladost (L)
2
1
|
16.04.2014 16:00 | Sušica | 2 : 1 | Mladost (L) |
16.04
16:30
Mladost (O)
Omladinac (D)
10
0
|
16.04.2014 16:30 | Mladost (O) | 10 : 0 | Omladinac (D) | |||||
16.04
10:00
Železničar
Mika Antić
0
3
|
16.04.2014 10:00 | Železničar | 0 : 3 | Mika Antić |
16.04
Tutin
Granit
4
1
|
16.04.2014 | Tutin | 4 : 1 | Granit |
16.04
20:30
Bor RTB
Prokuplje
93
113
|
16.04.2014 20:30 | Bor RTB | 93 : 113 | Prokuplje | |||||
16.04
19:00
Kuršumlija
OKK Junior
70
79
|
16.04.2014 19:00 | Kuršumlija | 70 : 79 | OKK Junior |
16.04
19:00
Nova Pazova
Vrbas
47
93
|
16.04.2014 19:00 | Nova Pazova | 47 : 93 | Vrbas |
16.04
21:45
Zemun
Milan Trivić
74
72
|
16.04.2014 21:45 | Zemun | 74 : 72 | Milan Trivić |
16.04
19:00
Kris Kros
Jadran
87
81
|
16.04.2014 19:00 | Kris Kros | 87 : 81 | Jadran |
16.04
20:00
Mega Vizura
Crvena zvezda Telekom
76
89
|
16.04.2014 20:00 | Mega Vizura | 76 : 89 | Crvena zvezda Telekom | |||||
16.04
19:00
Radnički
Metalac Farmakom
80
69
|
16.04.2014 19:00 | Radnički | 80 : 69 | Metalac Farmakom | |||||
16.04
19:30
Partizan NIS
Crnokosa
101
71
|
16.04.2014 19:30 | Partizan NIS | 101 : 71 | Crnokosa |
16.04
19:30
Spartak
Vojvodina
86
63
|
16.04.2014 19:30 | Spartak | 86 : 63 | Vojvodina |
16.04
19:30
Radivoj Korać
Vrbas
73
64
|
16.04.2014 19:30 | Radivoj Korać | 73 : 64 | Vrbas | 1:0 | ||||
16.04
19:30
Crvena zvezda
Partizan
92
73
|
16.04.2014 19:30 | Crvena zvezda | 92 : 73 | Partizan | 1:0 |
16.04
Proleter
Vojvodina 2
0
3
|
16.04.2014 | Proleter | 0 : 3 | Vojvodina 2 |
16.04
Sloga
Lučani
3
0
|
16.04.2014 | Sloga | 3 : 0 | Lučani |
16.04
Vranje 1957
Planinka
27
42
|
16.04.2014 | Vranje 1957 | 27 : 42 | Planinka |
16.04
16:00
Šamot 65
Priboj
23
20
|
16.04.2014 16:00 | Šamot 65 | 23 : 20 | Priboj | |||||
16.04
18:00
Mladost
Trepča
36
30
|
16.04.2014 18:00 | Mladost | 36 : 30 | Trepča |
16.04
Napredak
Banatski Karlovac
26
37
|
16.04.2014 | Napredak | 26 : 37 | Banatski Karlovac |
16.04
18:30
Železničar 1949
Crvena Zvezda
31
26
|
16.04.2014 18:30 | Železničar 1949 | 31 : 26 | Crvena Zvezda | |||||
16.04
18:00
Partizan
Radnički
22
21
|
16.04.2014 18:00 | Partizan | 22 : 21 | Radnički | |||||
16.04
19:00
Metaloplastika
Vojvodina
25
21
|
16.04.2014 19:00 | Metaloplastika | 25 : 21 | Vojvodina |