XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 202 utakmica za dan
Nedelja, 7 Septembar 2008

Fudbal

07.09.2008 Metalac 1 : 0 Novi Pazar
07.09.2008 Dinamo 0 : 0 Srem
07.09.2008 Indjija 1 : 0 Mladost (L)
07.09.2008 Novi Sad 1 : 0 Bežanija
07.09.2008 ČSK Pivara 3 : 0 Sevojno
07.09.2008 BSK Borča 0 : 0 Mladost (A)
07.09.2008 Spartak Z.V. 0 : 1 Mladi radnik
07.09.2008 Smederevo 2 : 2 Kolubara
07.09.2008 Voždovac 2 : 0 Hajduk
07.09.2008 Jedinstvo 2 : 0 Sloga (P)
07.09.2008 Železničar 4 : 0 Mačva
07.09.2008 Sloboda (Č) 2 : 1 Vujić voda
07.09.2008 Župa 2 : 0 Radnički (P)
07.09.2008 Jedinstvo 0 : 1 Sinđelić
07.09.2008 Radnik Rosa 4 : 0 Vlasina
07.09.2008 Car Konstantin 1 : 2 Timok
07.09.2008 Senta 2 : 1 Radnički (Š)
07.09.2008 Srem 0 : 0 Šumadija
07.09.2008 Sindjelić 0 : 2 Mladenovac
07.09.2008 Železničar (BV) 0 : 2 Radnički (O)
07.09.2008 Radnički (NB) 1 : 3 Teleoptik
07.09.2008 Beograd 2 : 3 BASK
07.09.2008 Palilulac 0 : 1 Zemun
07.09.2008 Bane 1 : 0 Omladinac (NS)
07.09.2008 Erdoglija 2 : 1 Pobeda
07.09.2008 Orlovac 2 : 1 Vodojaža
07.09.2008 Sloga (S) 2 : 1 Šumadija (A)
07.09.2008 Sloga (BB) 1 : 0 Jedinstvo Putevi
07.09.2008 Polet (Lj) 3 : 0 Gruža
07.09.2008 Šumadija 1903 2 : 1 Crnokosa
07.09.2008 Ribnica 1 : 0 Selevac
07.09.2008 Omladinac (Š) 1 : 2 Zvižd
07.09.2008 Obilić (Ž) 4 : 1 Krušik
07.09.2008 Jadar (GD) 3 : 0 Jadar (S)
07.09.2008 Beloševac 1 : 4 Radnički (V)
07.09.2008 VGSK 0 : 2 Morava (VP)
07.09.2008 Vrbovac 0 : 0 Homoljac
07.09.2008 Vučje 6 : 2 Budućnost
07.09.2008 Mladost (L) 0 : 0 Mladost (M)
07.09.2008 Sloga (LI) 1 : 0 Pukovac
07.09.2008 Zloćudovo 4 : 1 Napredak
07.09.2008 Jastrebac (B) 0 : 3 Pusta Reka
07.09.2008 Rudar Alpos 3 : 1 Sloga (LE)
07.09.2008 Trajal 4 : 3 Pepeljevac
07.09.2008 Putevi 3 : 0 Sloga (Ć)
07.09.2008 Temnić Lipa 0 : 2 Morava (Ć)
07.09.2008 ŽAK 1 : 2 Bačka 1901
07.09.2008 Donji Srem 3 : 1 Jedinstvo
07.09.2008 Veternik 3 : 1 Hajduk
07.09.2008 Mladost (T) 4 : 0 Radnički (SM)
07.09.2008 Solunac 1 : 3 Crvena Zvezda (NS)
07.09.2008 Ljukovo 1 : 2 1. Maj Agroruma
07.09.2008 Milutinac 3 : 2 IMT
07.09.2008 Budućnost (D) 0 : 0 Slavija
07.09.2008 Resnik 1 : 0 Obilić
07.09.2008 Lasta 0 : 0 Trudbenik
07.09.2008 Crvena zvezda (MML) 1 : 2 Grafičar
07.09.2008 GSP Polet 2 : 5 Lokomotiva
07.09.2008 Rudar 3 : 1 Braća Vuković
07.09.2008 Jošanica 4 : 3 Radnički (K)
07.09.2008 Borac 3 : 1 Morava (S)
07.09.2008 Magnohrom 2 : 2 Mladost (O)
07.09.2008 Tutin 0 : 0 Budućnost (K)
07.09.2008 Radnik 3 : 2 Ibar (MB)
07.09.2008 Jedinstvo (GG) 1 : 1 Miokovci
07.09.2008 Dragačevo 4 : 3 Napredak (K)
07.09.2008 Prilike 2 : 2 Rudar
07.09.2008 Jedinstvo (P) 3 : 1 Jedinstvo (K)
07.09.2008 Polet (T) 3 : 1 Napredak (S)
07.09.2008 Omladinac (Z) 5 : 1 Velereč 94
07.09.2008 Omladinac (Z) 1 : 0 Perućac
07.09.2008 Budućnost (A) 1 : 0 Jedinstvo (K)
07.09.2008 Polet (R) 1 : 2 Zlatibor (Č)
07.09.2008 GP Zlatibor 2 : 1 Zlatibor voda (G)
07.09.2008 Polimlje 2 : 0 Sečica
07.09.2008 Napredak (GD) 3 : 0 Železničar (P)
07.09.2008 Arilje 4 : 2 Jasen
07.09.2008 Zlatar 5 : 0 Luna Avijatičar
07.09.2008 Jedinstvo 1 : 1 Košutnjak
07.09.2008 Šumadija 7 : 1 Jadran
07.09.2008 Sloga (L) 2 : 3 Budućnost
07.09.2008 Sloga (D) 3 : 1 Cerovac
07.09.2008 Šumadinac 1 : 1 Srbija
07.09.2008 Partizan (C) 2 : 2 Kolonija
07.09.2008 Borac (P) 4 : 4 Partizan (D)
07.09.2008 Sloga (B) 3 : 1 Šumadinac (B)
07.09.2008 Beli Orlovi 1 : 0 Proleter
07.09.2008 Partizan (BB) 3 : 1 Šumadinac (N)
07.09.2008 Iskra 2 : 6 Osečina
07.09.2008 Tvrdojevac 2 : 4 Vrujci
07.09.2008 Brežđe 2 : 1 ZSK
07.09.2008 Tešnjar 1 : 1 Radnik
07.09.2008 Sovljak 1 : 0 Tulari
07.09.2008 Rajac 0 : 4 Zadrugar
07.09.2008 Borac (VL) 2 : 0 Sloga (K)
07.09.2008 Petar Dobrnjac 0 : 2 Šapine
07.09.2008 Vihor 4 : 2 Crni Vrh
07.09.2008 Polet 5 : 2 Napredak
07.09.2008 Zadrugar (T) 2 : 1 Dunavac
07.09.2008 Zadrugar (O) 0 : 0 Sloga (B)
07.09.2008 Sloga (D) 3 : 1 Beli Orao
07.09.2008 Borac (Ž) 0 : 0 Bata Bulić
07.09.2008 Jastrebac Proleter 1 : 4 Palilulac
07.09.2008 Brzi Brod 2 : 2 Aluminjum
07.09.2008 Delijski Vis 5 : 1 Moravac
07.09.2008 Proleter (M) 5 : 0 Omladinac (GK)
07.09.2008 Vrtište 3 : 2 Sloboda (GV)
07.09.2008 Radnički (T) 6 : 3 Vulkan
07.09.2008 Morava (K) 1 : 3 Mramor
07.09.2008 Čegar 1 : 0 Budućnost (P)
07.09.2008 Slatina (B) 3 : 2 Miloševo
07.09.2008 Rajac 0 : 4 Mala Vrbica
07.09.2008 Brodoremont 2 : 0 Nemetali
07.09.2008 Zlot 5 : 0 Ključ
07.09.2008 Đurđin TB 3 : 1 Čoka
07.09.2008 Bajša 1 : 2 Čantavir
07.09.2008 Proleter 3 : 0 AFK
07.09.2008 Tisa 3 : 0 Njegoš
07.09.2008 Bačka (M) 2 : 1 Eđšeg
07.09.2008 Vinogradar 3 : 2 Potisje
07.09.2008 Vulturul 2 : 3 Borac (S)
07.09.2008 Dolovo 4 : 0 Polet
07.09.2008 Crvena zvezda 0 : 2 Sloga
07.09.2008 Proleter 3 : 0 Borac (VS)
07.09.2008 Budućnost 1 : 3 Partizan
07.09.2008 Tempo 1 : 0 Radnički (B)
07.09.2008 Mladost (BP) 1 : 1 Kabel
07.09.2008 Slavija (NS) 0 : 0 Tvrdjava
07.09.2008 Petrovaradin 3 : 0 Mladost (NS)
07.09.2008 Omladinac (S) 1 : 1 Borac (Š)
07.09.2008 Sremac 0 : 0 OFK Futog
07.09.2008 Index 2 : 0 OFK Vrbas
07.09.2008 Mlada krila 1 : 2 Napredak (G)
07.09.2008 Tavnik 1 : 1 Grdica
07.09.2008 Morava (M) 0 : 1 Partizan
07.09.2008 Lazac 1 : 1 Ribnica (J)
07.09.2008 Polet (R) 0 : 5 Goč
07.09.2008 Borac (A) 3 : 3 Mladost (V)
07.09.2008 Šumadija (Š) 2 : 5 Vrnjci
07.09.2008 Trgovački 2 : 2 Rudar
07.09.2008 Vrelo 4 : 3 Pomoravlje
07.09.2008 Radnički (K) 2 : 0 Dragoš
07.09.2008 Mlava (ML) 3 : 1 Napredak (TO)
07.09.2008 Jedinstvo (K) 0 : 1 Napredak (TR)
07.09.2008 Integral 3 : 2 Krilaš
07.09.2008 Mladost (B) 1 : 0 Carevac
07.09.2008 Borac (Z) 2 : 2 RSK
07.09.2008 Jedinstvo (D) 2 : 0 Sloga (Ć)
07.09.2008 Makce 9 : 0 Vojvoda Milenko
07.09.2008 Pobeda (SK) 3 : 1 Desine
07.09.2008 Napredak (N) 4 : 0 Bambi
07.09.2008 Gučevo 2 : 1 Velika Reka
07.09.2008 Rudar (B) 2 : 5 Radjevac
07.09.2008 Borac(K) 1 : 1 Cer
07.09.2008 Sloga (S) 1 : 3 TE Gučevo
07.09.2008 Stolice 5 : 2 Prva iskra
07.09.2008 Rujnik 2 : 1 Zadrugar
07.09.2008 Stevan Nešticki 2 : 0 Radnički (KS)
07.09.2008 Mladost (DK) 3 : 0 Sloga (DT)
07.09.2008 Karaš 3 : 1 Dobrica
07.09.2008 Borac 1 : 2 Sloga
07.09.2008 Partizan 6 : 0 Ratar
07.09.2008 Mladost 1 : 3 Potporanj
07.09.2008 Hajduk 1 : 0 Bratstvo Unirea
07.09.2008 Vitorul 0 : 2 Vršac United
07.09.2008 Dunav 1 : 1 Banat
07.09.2008 Hajdučica 1 : 1 Vinogradar
07.09.2008 Solid 3 : 2 Poljoprivrednik
07.09.2008 Udarnik 1 : 2 Preporod
07.09.2008 Jedinstvo Stević 1 : 11 Slavija
07.09.2008 Vojvodina 7 : 0 Jedinstvo
07.09.2008 Unirea 4 : 1 Borac (P)
07.09.2008 Pobeda 4 : 0 Glogonj
07.09.2008 Omladinac (O) 4 : 2 Proleter
07.09.2008 BSK Bavanište 0 : 1 Plavi Dunav
07.09.2008 Kolonija 4 : 1 Borac (S)
07.09.2008 Železničar 3 : 1 Omladinac (D)
07.09.2008 Olimpik 2 : 0 Kablar
07.09.2008 Zgodačica 1 : 2 Musina reka
07.09.2008 Omladinac (D) 1 : 0 Jedinstvo (D)
07.09.2008 Granit 2 : 1 Stara Čaršija
07.09.2008 Sloga (L) 1 : 3 BSK
07.09.2008 Sloga (D) 3 : 0 Napredak (P)
07.09.2008 Napredak (B) 3 : 0 Dunavac
07.09.2008 Dizel 2 : 1 Mip Majdan
07.09.2008 Proleter 0 : 1 Stig
07.09.2008 Zemljoradnik 0 : 6 Mlava
07.09.2008 Bratstvo 1 : 2 Jedinstvo
07.09.2008 Voždovac 3 : 1 Banat
07.09.2008 Sloboda (U) 0 : 1 Sloga (K)
07.09.2008 Radnički (N) 3 : 1 Borac
07.09.2008 Napredak 1 : 1 Crvena zvezda
07.09.2008 Čukarički Stankom 2 : 1 Radnički (NB)
07.09.2008 OFK Beograd 2 : 0 Čukarički Stankom
07.09.2008 Crvena zvezda 2 : 1 Teleoptik
07.09.2008 Borac (Č) 2 : 4 Sloga (K)
07.09.2008 Radnički (N) 1 : 1 Sloboda (U)
07.09.2008 Napredak 1 : 1 SFS Borac
07.09.2008 Morava (VP) 1 : 6 Banat
07.09.2008 Mladi radnik 0 : 4 Timok
07.09.2008 Partizan 3 : 0 OFK Beograd
07.09.2008 Smederevo 3 : 0 Zemun
Pedja14 je dislajkovao utakmicu
simeontm je ocenio utakmicu
simeontm je dislajkovao utakmicu
Odigrane su revanš utakmice „baraža“ za popunu seniorskih liga FSB u takmičarskoj sezoni 2019/2020. FK „Sremčica“ je izborila srpskoligaški status, za ˝Zonu˝ se izborila Šopićka FK ˝Šumadija˝, zatim FK „Rojkovac“ u Prvoj beogradskoj ligi – grupa „B“, a u svojim ligama ostali OFK „Balkan“ i FK „Rabrovac“. Evo i postignutih rezultata. Za Srpsku ligu – grupa „Beograd“ FK „Stepojevac Vaga“ - FK „SREMČICA“ 1:1 (prva utakmica 0:1) Za ˝Beogradsku zonu˝ FK ˝Turbina˝Vreoci - FK ˝ŠUMADIJA˝ŠOPIĆ 1:3 (prva utakmica 1:1) Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ OFK „BALKAN MIRIJEVO“ - FK „Poštar 1930“ 2:0 (prva utakmica 1:1) Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „ROJKOVAC“ - FK „Duboko“ 5:0 (prva utakmica 1:2) Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ OFK „Student“ (Mladenovac) - FK „RABROVAC“ 0:4 (prva utakmica 0:3)
Proširene lige na „Zapadu“ Iz kancelarije FS Regiona zapadne Srbije, stigla je informacija da su Srpska liga i četri zone povećane za po 2 kluba. Od jeseni grupa Zapad brojaće 18 klubova, a četri zonske lige imaće po 16 klubova.. Ovim povećanjem liga neki klubovi će vanredno da napreduju, a neke ekipe koje je trebalo da se presele u niži rang, zadržaće sttus. Konačni sastav liga odrediže FSRZS na sednici. Predhodno iz klubova bi trebalo da potvrde učešće u takmičenju a posebno novajlije. Rešena je dilema oko Slobode. Užičani su ispali iz Prve lige Srbije i takmičenje bi trebalo da nastave u Srpskoj ligi Zapad. U međuvremenu je došlo do promene rukovodstva, pa su novi operatovci imenu Sloboda dodali Užice. U novoj takmičarskoj sezoni u Zapadno-Moravskoj zoni takmičiće se Sloboda Užice.