XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 173 utakmica za dan
Nedelja, 27 Novembar 2011

Fudbal

27.11.2011 13:00 Smederevo 1 : 1 Spartak ZV
27.11.2011 13:00 Borac 0 : 0 Rad
27.11.2011 13:00 Radnički 1923 0 : 0 Jagodina
27.11.2011 13:00 Mladost (L) 1 : 0 Srem
27.11.2011 13:00 Sloga (K) 2 : 0 Kolubara
27.11.2011 13:00 Mačva 5 : 1 Sloga (BB)
27.11.2011 11:00 Jedinstvo Putevi 3 : 2 Vujić Valjevo
27.11.2011 13:00 Radnik 3 : 1 Dinamo
27.11.2011 13:00 Borac (B) 0 : 0 Car Konstantin
27.11.2011 13:00 Trgovački (J) 1 : 1 Timok
27.11.2011 13:00 Vlasina 1 : 0 Radnički (P)
27.11.2011 13:00 Hajduk Veljko 2 : 1 Svrljig
27.11.2011 13:00 Dolina 0 : 0 Radnički (Š)
27.11.2011 13:00 Zadrugar 1 : 1 Radnički (NP)
27.11.2011 13:00 Senta 0 : 1 Cement
27.11.2011 10:00 Sindjelić 3 : 1 Žarkovo
27.11.2011 13:00 BASK 1 : 1 Hajduk
27.11.2011 13:00 PKB 0 : 0 Srem (J)
27.11.2011 13:00 Šumadija 4 : 1 Kovačevac
27.11.2011 10:00 Beograd 1 : 0 Dorćol
27.11.2011 13:00 Orlovac 2 : 1 Partizan
27.11.2011 13:00 Polet (T) 0 : 0 Bane
27.11.2011 11:00 Jošanica 3 : 2 Vodojaža
27.11.2011 13:00 Obilić 3 : 2 Homoljac
27.11.2011 11:00 Železničar 1 : 3 Sloga (D)
27.11.2011 13:00 Seljak 1 : 1 Zvižd
27.11.2011 13:00 Zlatar 5 : 0 Drina
27.11.2011 13:00 Krušik 3 : 0 Jedinstvo
27.11.2011 13:00 OFK Osečina 2 : 0 Zadrugar
27.11.2011 13:00 Polimlje 1 : 3 Sloga (S)
27.11.2011 13:00 Vučje 4 : 1 Moravica
27.11.2011 13:00 Kosanica 1 : 2 Pukovac
27.11.2011 13:00 Župa 4 : 2 Rembas
27.11.2011 13:00 Jedinstvo (P) 0 : 0 Majdanpek
27.11.2011 13:00 Napredak 1 : 0 SFS Borac
27.11.2011 13:00 Juhor 5 : 2 Slatina
27.11.2011 13:00 Timočanin 3 : 1 Pepeljevac
27.11.2011 13:00 FUD 2 : 1 Ozren
27.11.2011 13:00 Radnički (Z) 0 : 0 Jedinstvo (BK)
27.11.2011 13:00 Radnički (B) 2 : 1 AFK Ada
27.11.2011 13:00 Vojvodina 0 : 1 Bačka 1901
27.11.2011 13:00 Index 1 : 0 Stanišić
27.11.2011 13:00 Jedinstvo (SP) 0 : 1 Omladinac (NB)
27.11.2011 13:00 Mladost (BP) 1 : 1 Mladost (T)
27.11.2011 13:00 Borac (O) 0 : 0 Lepušnica
27.11.2011 13:00 Sremčica 0 : 0 Resnik
27.11.2011 13:00 Posavac Tišma 0 : 1 Budućnost (D)
27.11.2011 13:00 Železnik Lavovi 3 : 1 Vinča
27.11.2011 10:00 GSP Polet 1 : 1 Železničar
27.11.2011 10:00 Grafičar 0 : 2 Palilulac
27.11.2011 Borac 1 : 2 Sloboda
27.11.2011 Udarnik 1 : 1 Bresje Superior
27.11.2011 Sloga 1 : 1 Radnik
27.11.2011 Jedinstvo 2 : 2 Napredak
27.11.2011 Budućnost 1 : 2 Osipaonica
27.11.2011 13:00 Rasovača 5 : 3 Doljevac 1971
27.11.2011 13:00 Rad 3 : 5 Napredak
27.11.2011 13:00 Zemljoradnik 1 : 0 Radnički 1947 (Č)
27.11.2011 13:00 Morava 1 : 0 Mladost (B)
27.11.2011 13:00 Naša krila 1936 4 : 1 Toplica
27.11.2011 13:00 Veternica 2 : 1 Šumadija
27.11.2011 13:00 Radan 3 : 0 Morava
27.11.2011 13:00 Bobište 2 : 0 Progres
27.11.2011 13:00 Jablanica 0 : 1 Umac
27.11.2011 13:00 Mladost 2 : 2 Jedinstvo (B)
27.11.2011 13:00 Plantaža 3 : 1 Čekmin
27.11.2011 13:00 Jedinstvo (G) 2 : 1 Gradac
27.11.2011 14:30 Kondiva 4 : 0 Levosoje
27.11.2011 14:30 Mladost (B) 0 : 1 Pčinja
27.11.2011 14:30 Nebeski Andjeli 0 : 0 Čelik
27.11.2011 13:00 Jedinstvo 1 : 0 Vinogradar
27.11.2011 13:00 Napredak (S) 1 : 1 Napredak (Z)
27.11.2011 13:00 Mladost (K) 0 : 1 Budućnost
27.11.2011 13:00 Istok 63 3 : 4 Dragocvet
27.11.2011 13:00 Lugomir 2 : 0 Sloga
27.11.2011 13:00 Morava 2 : 1 Sindjelic
27.11.2011 13:00 Mladost (J) 11 : 0 Vinorača
27.11.2011 13:30 Spartak 0 : 3 Vršac United
27.11.2011 13:30 Tempo 2 : 1 Partizan (U)
27.11.2011 13:30 Slavija 3 : 3 Radnički (K)
27.11.2011 13:30 Mladost 3 : 0 Sloga (BNS)
27.11.2011 13:30 Polet 2 : 0 BAK
27.11.2011 13:30 Jugoslavija 2 : 0 Sloga (P)
27.11.2011 13:30 Borac (S) 2 : 1 Partizan (G)
27.11.2011 13:30 Radnički (B) 3 : 2 Vulturul
27.11.2011 Hercegovac 2 : 0 Metalac
27.11.2011 Petrovaradin 1 : 3 Jedinstvo
27.11.2011 Stari Grad 3 : 3 Bačka
27.11.2011 Omladinac 3 : 1 Vrbas
27.11.2011 Sutjeska 0 : 0 Kabel
27.11.2011 13:00 Komgrap 2 : 2 Borac
27.11.2011 13:00 Vrčin 1 : 0 Baćevac
27.11.2011 13:00 Dunavac 4 : 2 PIK Zemun
27.11.2011 13:00 OFK Stublenica 2 : 2 Polet
27.11.2011 13:00 Sloga 1 : 3 Gunjevac
27.11.2011 13:00 Omladinac 2 : 1 Čučuge
27.11.2011 13:00 Brgule 5 : 4 Paljuvi
27.11.2011 13:00 Tvrdojevac 2 : 1 Joševa
27.11.2011 13:00 Vrelo 2 : 1 Dokmir
27.11.2011 OFK Sloga 1 : 6 Polet (V)
27.11.2011 Sloga (K) 1 : 2 Polet (R)
27.11.2011 Vukašinovac 3 : 1 Draževac
27.11.2011 Tempo 3 : 0 Pobeda
27.11.2011 13:30 Knežica 3 : 0 NS Tatko
27.11.2011 13:30 Dobrič 3 : 0 Mladost
27.11.2011 10:00 Sloga 1 : 2 Moravac
27.11.2011 10:00 Padina 2 : 4 Naisus
27.11.2011 13:00 Mladost (T) 2 : 0 Bratstvo
27.11.2011 13:00 Mladi Radnik 2 : 0 Kolare
27.11.2011 13:00 Kupinovac 1 : 2 Tekstilac
27.11.2011 13:00 BSK 2 : 2 Polet
27.11.2011 13:00 Crni Vrh 2 : 0 Javor
27.11.2011 13:00 Mladost (D) 1 : 0 Ursule
27.11.2011 13:30 Dolovo 3 : 3 BSK Bavanište
27.11.2011 13:30 Budućnost (BB) 3 : 0 Omladinac (D)
27.11.2011 13:30 Unirea 2 : 2 Jedinstvo Stević
27.11.2011 13:30 Vojvodina 3 : 0 Proleter
27.11.2011 13:30 Mladost (V) 3 : 0 Borac (P)
27.11.2011 13:30 Pobeda 3 : 0 Plavi Dunav
27.11.2011 13:30 Budućnost (A) 2 : 1 Ratar
27.11.2011 13:30 Borac (VS) 1 : 1 Crvena zvezda
27.11.2011 13:30 Dunav 5 : 1 Borac (VG)
27.11.2011 13:30 Banat 3 : 2 Hajduk
27.11.2011 13:30 Karaš (J) 2 : 4 Vinogradar
27.11.2011 13:30 Potporanj 2 : 4 Jedinstvo
27.11.2011 13:30 Hajdučica 1 : 0 Karaš (K)
27.11.2011 Mladost Radost 1 : 1 Proleter
27.11.2011 Iskra 3 : 6 Bečej
27.11.2011 Napredak 4 : 0 Vojvodina
27.11.2011 Mladost 1 : 1 Jedinstvo
27.11.2011 13:00 Jasunja 3 : 0 Bratstvo (Z)
27.11.2011 13:00 Sveti Stefan 4 : 1 Veliko selo
27.11.2011 13:00 Mladost (B) 2 : 2 Partizan
27.11.2011 13:00 Hajduk 3 : 0 Heroj
27.11.2011 13:00 Zuce 1 : 1 Crvenka
27.11.2011 Vis 1 : 0 Nemenikuće
27.11.2011 OFK Rogača 0 : 2 Sibnica
27.11.2011 Stojnik 3 : 0 Đurinci
27.11.2011 Mladost (G) 4 : 1 OFK Slatina
27.11.2011 Crvena Zvezda 4 : 2 Drlupa
27.11.2011 13:00 Preporod 2 : 1 Potisje

Košarka

27.11.2011 17:00 Radnički 85 : 83 Zagreb CO
27.11.2011 17:00 Cibona 81 : 70 Union Olimpija
27.11.2011 19:00 Partizan mt:s 82 : 60 Hemofarm STADA
27.11.2011 17:30 Mladost (Z) 85 : 74 Vojvodina
27.11.2011 18:00 Crnokosa 67 : 83 Konstantin
27.11.2011 15:30 Dimitrovgrad 58 : 82 Jablanica
27.11.2011 20:30 Voždovac 69 : 70 Čelik
27.11.2011 14:30 Basket Stars 108 : 32 Kraljevo
27.11.2011 14:00 Ljubovija 77 : 47 Železničar

Odbojka

27.11.2011 18:00 Železničar 2 : 3 Mladi radnik
27.11.2011 19:00 Dunav Volley 3 : 1 Jagodina
27.11.2011 17:00 Gimnazijalac 3 : 0 Student
27.11.2011 16:30 Novi Sad 0 : 3 MD Zrenjanin
27.11.2011 14:00 Timok 0 : 3 Đerdap
27.11.2011 12:00 Bor II 3 : 0 Ozren

Rukomet

27.11.2011 19:00 Crvena Zvezda 33 : 28 Mladost TSK
27.11.2011 18:00 Kljajićevo 33 : 33 Vojvoda Stepa
27.11.2011 19:00 Radnički 31 : 27 Slavija
27.11.2011 17:30 PIK Prigrevica 20 : 24 Bačka Palanka
27.11.2011 17:00 Kikinda 20 : 28 Lavovi
27.11.2011 17:00 Vladimirovac 37 : 29 Grafičar
27.11.2011 15:30 Voždovac 1955 26 : 24 Milenijum
27.11.2011 14:00 Petrovac 22 : 23 Loznica grad
27.11.2011 16:30 Sloga 37 : 22 Loznica
27.11.2011 16:00 Mladi Radnik 19 : 26 Crvena Zvezda 2
27.11.2011 18:00 Đerdap 35 : 25 RTB Bor
27.11.2011 18:00 Topličanin 21 : 28 Pirot
27.11.2011 19:00 Naisa 2 27 : 19 Knjaževac

Futsal

27.11.2011 VIK Naisus 0 : 4 Marbo Intermezzo
27.11.2011 17:30 Novi Pazar 4 : 2 Mašinac
27.11.2011 19:00 Hajduk 3 : 1 Kraljevićevo
27.11.2011 20:30 Forum 7 : 3 Kepa 9
Vukomanovic11 je dislajkovao utakmicu
Lukenzi06 je tipovao utakmicu
martinbran i još 1 korisnika su lajkovali utakmicu
nikolarajcic i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
nikolarajcic i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
nikolarajcic i još 2 korisnika su tipovali utakmicu