XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 72 utakmica za dan
Sreda, 1 Maj 2013

Fudbal

01.05.2013 16:30 Čukarički 2 : 0 Teleoptik
01.05.2013 19:30 Napredak 2 : 1 Metalac (GM)
01.05.2013 16:30 Jedinstvo Putevi 2 : 1 Sloga (K)
01.05.2013 16:30 Timok 1 : 2 Radnički (NP)
01.05.2013 16:30 Novi Sad 0 : 4 Proleter
01.05.2013 16:30 Bežanija 4 : 1 Banat
01.05.2013 16:30 Mladenovac 1 : 0 Kolubara
01.05.2013 16:30 Mladost (L) 1 : 0 Borac
01.05.2013 16:30 Inđija 1 : 1 Voždovac
01.05.2013 17:00 Šumadija 2 : 0 BASK
01.05.2013 16:00 FK Rudar Bresnica 1927 1 : 0 Vujan
01.05.2013 16:00 Lunjevica 2 : 3 Spartak
01.05.2013 16:00 Brezak 1 : 1 Napredak
01.05.2013 16:00 Mladost 0 : 2 Dragačevo
01.05.2013 16:00 Jedinstvo (K) 5 : 0 Ovčar
01.05.2013 16:00 Donja Vrbava 1 : 0 Morava
01.05.2013 16:00 Miokovci 0 : 1 Slatina
01.05.2013 16:00 Kotraža Franc Komerc 2 : 0 Jedinstvo (GG)
01.05.2013 16:00 Vinča 1 : 0 Bare
01.05.2013 16:00 Šumadija 2 : 2 Šumadinac
01.05.2013 16:00 Lokomotiva 4 : 1 Partizan
01.05.2013 16:00 Bokanja 6 : 1 Marjan
01.05.2013 16:00 Šatornja 3 : 2 Junkovac
01.05.2013 16:00 Banja 4 : 2 Borac
01.05.2013 16:00 Sloga 0 : 2 Aranđelovac
01.05.2013 16:00 Lepenica 4 : 1 Karađorđe
01.05.2013 16:30 Sloga (Ć) 5 : 1 Trajal
01.05.2013 16:30 Gradina 4 : 0 Blagotin
01.05.2013 16:30 Poljoprivrednik 3 : 0 Naupare
01.05.2013 16:30 Šanac 4 : 1 Sloga (D)
01.05.2013 16:30 FUD 2 : 2 Mladost
01.05.2013 16:30 Jastrebac 4 : 4 Jedinstvo 1936
01.05.2013 17:00 Borac (O) 3 : 2 Strelac
01.05.2013 17:00 Vrčin 2 : 1 Borac (L)
01.05.2013 17:00 Zmaj 1953 2 : 2 Poštar Zvezdara
01.05.2013 17:00 Baćevac 4 : 1 Selo Mladenovac
01.05.2013 17:00 OFK Zabrežje 2 : 0 Milutinac
01.05.2013 17:00 Rudar 0 : 7 Jedinstvo
01.05.2013 17:00 Prva Iskra 4 : 0 Brodarac
01.05.2013 16:00 Ozrem 3 : 2 Omladinac
01.05.2013 16:00 Mladi Rudar 4 : 1 Takovski Ustanak
01.05.2013 16:00 Baćkovac Junajted 2 : 2 Šumadija
01.05.2013 16:00 Majdan 1 : 3 Velereč 94
01.05.2013 17:00 Velika Reka 5 : 0 Studenac
01.05.2013 17:00 Gučevo 4 : 2 Borac (K)
01.05.2013 17:00 Stolice 2 : 1 Sloga (K)
01.05.2013 17:00 Sloga (LŠ) 2 : 0 Jadar 1961
01.05.2013 17:00 Cer 3 : 2 Jedinstvo (MZ)
01.05.2013 17:00 Crnča 2 : 3 Borac (L)
01.05.2013 17:00 Jedinstvo (Z) 2 : 1 Cerova
01.05.2013 17:00 Mladost (B) 2 : 2 Hajduk
01.05.2013 Vis 2 : 1 OFK Rogača
01.05.2013 OFK Slatina 0 : 3 Rudar 2012
01.05.2013 Sibnica 3 : 0 Đurinci
01.05.2013 4 Juli 2 : 1 Mladost
01.05.2013 Denim 11 : 1 Sloga 2012
01.05.2013 Crvena zvezda 3 : 0 Drlupa
01.05.2013 Mladost 3 : 0 Ropočevo
01.05.2013 11:00 Goč 1 : 0 Arsenal
01.05.2013 13:30 Šumadija 1903 2 : 0 Sloga
01.05.2013 11:00 Jadran 1 : 2 Metalac (GM)
01.05.2013 Zlatar 1 : 3 FAP
01.05.2013 11:00 Metalac (K) 1 : 0 Jedinstvo Putevi
01.05.2013 11:00 Bane 2 : 0 Javor
01.05.2013 16:00 Jasenica 1911 2 : 0 Presing

Košarka

01.05.2013 20:00 Konstantin 71 : 90 Metalac
01.05.2013 18:00 Radnički 81 : 78 Partizan mt:s
01.05.2013 18:00 Mega Vizura 100 : 62 Sloboda
01.05.2013 19:00 Crvena zvezda Telekom 86 : 85 Vojvodina Srbijagas

Rukomet

01.05.2013 14:30 Bask Soko 27 : 19 Proleter Agroživ
01.05.2013 19:00 Mokra Gora 30 : 29 Vojput
01.05.2013 19:00 Planinka PV 26 : 27 Morava
erke996 je tipovao utakmicu
igor00 je podelio utakmicu
djido81 i još 8 korisnika su tipovali utakmicu
Sale13 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Sale13 i još 7 korisnika su tipovali utakmicu