XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 213 utakmica za dan
Subota, 9 Decembar 2017

Fudbal

09.12.2017 13:00 Rad 0 : 2 Mačva
09.12.2017 13:00 Radnički 1 : 0 Čukarički
09.12.2017 13:00 Zemun 0 : 1 Radnik
09.12.2017 15:00 Mladost 1 : 0 Bačka
09.12.2017 13:00 Vojvodina 0 : 3 Javor Matis
09.12.2017 13:00 Rudar 2 : 0 Mladost
09.12.2017 13:00 Čelik 1 : 3 Zrinjski
09.12.2017 16:00 Burnley 1 : 0 Watford
09.12.2017 16:00 Crystal Palace 2 : 2 Bournemouth
09.12.2017 16:00 Huddersfield 2 : 0 Brighton
09.12.2017 18:30 Newcastle 2 : 3 Leicester
09.12.2017 16:00 Swansea 1 : 0 WBA
09.12.2017 16:00 Tottenham 5 : 1 Stoke
09.12.2017 13:30 West Ham 1 : 0 Chelsea
09.12.2017 18:30 La Coruña 1 : 0 Leganés
09.12.2017 20:45 Valencia 2 : 1 Celta Vigo
09.12.2017 16:15 Real Madrid 5 : 0 Sevilla
09.12.2017 13:00 Getafe 0 : 0 Eibar
09.12.2017 15:30 Borussia Dortmund 1 : 2 Werder
09.12.2017 15:30 RB Leipzig 2 : 2 Mainz 05
09.12.2017 18:30 Borussia Mönchengladbach 1 : 1 Schalke 04
09.12.2017 15:30 Eintracht 0 : 1 Bayern
09.12.2017 15:30 Hamburger SV 0 : 0 Wolfsburg
09.12.2017 18:00 Cagliari 2 : 2 Sampdoria
09.12.2017 20:45 Juventus 0 : 0 Internazionale
09.12.2017 20:00 Angers 1 : 1 Montpellier
09.12.2017 20:00 Guingamp 4 : 0 Dijon
09.12.2017 20:00 Metz 1 : 1 Rennes
09.12.2017 20:00 Monaco 3 : 2 Troyes
09.12.2017 17:00 PSG 3 : 1 Lille
09.12.2017 20:00 Toulouse 2 : 0 Caen

Košarka

09.12.2017 19:00 Partizan NIS 82 : 92 Cedevita
09.12.2017 21:00 FMP 76 : 93 Budućnost VOLI
09.12.2017 17:00 Igokea 82 : 89 Mega Bemax
09.12.2017 18:00 Beovuk 72 91 : 92 Vojvodina
09.12.2017 20:00 Dunav 80 : 90 Tamiš
09.12.2017 18:00 Vršac 102 : 74 Zlatibor
09.12.2017 19:30 KKK Radnički 76 : 75 OKK Beograd
09.12.2017 16:00 Dynamic 73 : 69 Borac
09.12.2017 19:00 Mladost (SP) 78 : 80 Sloboda
09.12.2017 19:30 Pirot 88 : 60 Akademik
09.12.2017 18:00 Smederevo 1953 83 : 91 Zdravlje Leskovac
09.12.2017 16:00 Mladost Veternik 130 : 96 Jedinstvo
09.12.2017 20:00 Sveti Đorđe 71 : 69 Omladinac
09.12.2017 20:00 Radnički 66 : 74 Nova Pazova
09.12.2017 17:30 Kris Kros 69 : 76 Srem
09.12.2017 19:00 Paraćin 86 : 88 Zlatar
09.12.2017 15:30 Polet 79 : 63 Prva Petoletka
09.12.2017 20:00 Radnički VA 87 : 75 Priboj
09.12.2017 16:30 Mileševac 82 : 99 Železničar
09.12.2017 18:00 Crnokosa 92 : 99 Zekas 75
09.12.2017 17:30 Kadet 85 : 82 Tisa
09.12.2017 18:30 Velika Kikinda 63 : 69 Sivac
09.12.2017 15:15 Joker 94 : 61 Vojvodina (BŠ)
09.12.2017 16:00 BNS 87 : 82 Pink
09.12.2017 18:00 Ub 91 : 83 Osečina
09.12.2017 15:30 M015 85 : 68 Rađevac
09.12.2017 18:30 Stragari Šumadija 101 : 73 Goč
09.12.2017 Despot 0 : 20 Trepča
09.12.2017 17:00 Vlasotince 47 : 114 Fair Play
09.12.2017 19:20 BTC 68 : 44 Barajevo Bambi
09.12.2017 15:00 Vršac 68 : 84 Radivoj Korać
09.12.2017 16:30 Student 95 : 71 Spartak
09.12.2017 19:30 Kraljevo 59 : 53 Partizan 1953
09.12.2017 19:00 Vrbas Medela 68 : 82 Šabac
09.12.2017 18:00 Bor 61 : 51 Beočin
09.12.2017 15:00 Prijepolje 69 : 95 Play Off
09.12.2017 16:30 Lim 51 : 76 ČA basket
09.12.2017 16:00 Duga 57 : 51 Ljubovija
09.12.2017 15:00 Loznica 65 : 29 Prijepolje
09.12.2017 17:00 Zvečan 39 : 82 Železničar
09.12.2017 18:00 Topličanin 2012 0 : 20 Paraćin
09.12.2017 17:00 Trstenik 101 : 52 Bagdala
09.12.2017 14:00 Palanka 2012 64 : 77 Actavis academy
09.12.2017 17:00 Njegoš 71 : 41 Banovci Dunav
09.12.2017 Joker 20 : 0 Voša
09.12.2017 13:00 Proleter (NS) 39 : 110 Stara Pazova
09.12.2017 12:00 Sivac 58 : 93 Novosadska ŽKA
09.12.2017 17:00 Ruma 92 83 : 89 Delfin
09.12.2017 18:00 Jedinstvo (NB) 0 : 20 Crvena zvezda 2
09.12.2017 20:00 Radnički (NB) 58 : 75 Topolčanka
09.12.2017 16:00 MIX : Metalac
09.12.2017 16:00 M 015 : Lazarevac
09.12.2017 16:00 Šuter 102 : 75 Železničar
09.12.2017 16:00 MIX : Mladost 014
09.12.2017 16:00 Inter Koš : Železničar
09.12.2017 16:00 M 015 : Šuter
09.12.2017 16:00 Inter Koš : MIX 2
09.12.2017 16:00 Osečina : MIX 1
09.12.2017 16:00 Lazarevac : Student 2
09.12.2017 16:00 Mladost 014 : Mionica
09.12.2017 16:00 LA Basket 45 : 25 Železničar
09.12.2017 16:00 Valjevski : Metalac
09.12.2017 16:00 Mladost 014 : MIX 2
09.12.2017 16:00 Šuter : Železničar
09.12.2017 16:00 Valjevski : Student
09.12.2017 16:00 Inter Koš : MIX 1
09.12.2017 16:00 MIX 1 : Mionica
09.12.2017 16:00 LA Basket : Železničar
09.12.2017 16:00 MIX 2 : Šuter
09.12.2017 16:00 Mionica 29 : 18 Osečina
09.12.2017 16:00 Kolubara Mladost : MIX
09.12.2017 00:00 MIX : Valjevski
09.12.2017 Mionica 14 : 45 Mladost 014
09.12.2017 00:00 Osečina : Student

Odbojka

09.12.2017 18:00 Novi Pazar 3 : 0 Jedinstvo (SP)
09.12.2017 19:00 Ribnica 1 : 3 Spartak (Lj)
09.12.2017 19:00 Mladi radnik 1 : 3 Vojvodina NS Seme
09.12.2017 19:00 Futog 3 : 2 VGSK
09.12.2017 18:00 Jagodina 1 : 3 Partizan
09.12.2017 16:00 Napredak 037 0 : 3 Borac (St)
09.12.2017 18:30 Loznica 2 : 3 Novi Sad
09.12.2017 19:00 FAP Livnica 0 : 3 Bečej
09.12.2017 17:00 Timok 1 : 3 Toplički Vitezovi
09.12.2017 19:00 Dubočica 3 : 0 Banat
09.12.2017 17:00 Bavanište 3 : 0 Srem Iton
09.12.2017 16:00 Pirot 3 : 0 Radan
09.12.2017 19:00 Hajduk Veljko 0 : 3 Niš 2
09.12.2017 19:00 Mladost (T) 2 : 3 Vojvodina NS Seme 2
09.12.2017 15:00 Kulpin 3 : 0 Botafogo
09.12.2017 18:00 Partizan 1 : 3 Mladost (NP)
09.12.2017 13:45 Obrenovac 0 : 3 Crnjanski
09.12.2017 14:45 Blok Aut 3 : 2 Roda
09.12.2017 18:40 Lucky Star 2 : 3 As
09.12.2017 19:00 Karađorđe 3 : 0 Stig
09.12.2017 14:00 Lučani 3 : 1 Drina
09.12.2017 17:00 Dinamo 3 : 2 Srem
09.12.2017 17:30 FOK 3 : 1 Beograd
09.12.2017 19:30 Roda 3 : 1 Gimnazijalac
09.12.2017 19:00 Jedinstvo (U) 3 : 0 Smederevo
09.12.2017 18:00 Vranje 2 : 3 Takovo-Zvezda Helios
09.12.2017 18:00 Zlatibor 3 : 2 Kralj
09.12.2017 16:00 Sterija 2 : 3 Srbijanka 014
09.12.2017 17:00 Inđija 3 : 0 Milenijum
09.12.2017 18:00 Majdanpek FBC 3 : 1 Kuršumlija
09.12.2017 15:00 Stampedo 1 : 3 Panda
09.12.2017 17:00 Hajduk Veljko 1 : 3 Student
09.12.2017 17:00 Leposavić 3 : 0 Sloboda S
09.12.2017 14:00 Tara 0 : 3 Tehničar
09.12.2017 20:00 Odbojka 013 3 : 0 Maks
09.12.2017 20:00 Ruma 3 : 0 Kikinda
09.12.2017 15:30 Lavice 07 1 : 3 Volejstars
09.12.2017 13:00 Smeč 5 2 : 3 Šumadija
09.12.2017 16:00 Mladi radnik 3 : 2 Fortuna Plus
09.12.2017 13:00 AS Batajnica 1 : 3 Radnički
09.12.2017 14:45 Imlek 3 : 0 Zaslon
09.12.2017 Sokolica 3 : 0 Zvečan
09.12.2017 Gračanica : Brezovica
09.12.2017 Leposavić 2 : Kosovska Mitrovica
09.12.2017 Vidovdan : Mokra Gora 2
09.12.2017 17:00 Mladost 1 : 3 Bagljaš 023
09.12.2017 18:00 Proleter 0 : 3 Grbić
09.12.2017 12:30 Blok Aut 0 : 3 Dunav
09.12.2017 12:30 Crnjanski 3 : 0 AS
09.12.2017 20:30 Volleyland 3 : 0 Radnički 2
09.12.2017 17:00 Kolubara 2 : 3 Železničar
09.12.2017 14:30 Roda 2 0 : 3 Akademija Singidunum
09.12.2017 Ruma 2 3 : 0 Mitrovica
09.12.2017 Eaton Srem Tempo 2 3 : 0 Trijumf 2013 2
09.12.2017 Prvi Tempo 2 1 : 3 Sloga
09.12.2017 09:30 AS 3 : 0 Crvena zvezda
09.12.2017 09:30 Roda 3 : 0 Lucky Star
09.12.2017 12:05 Blok Aut 1 : 3 Sterija
09.12.2017 17:15 Partizan 1 : 3 Avala
09.12.2017 13:55 AS 0 : 3 Crvena zvezda
09.12.2017 17:15 Roda 0 : 3 AS Batajnica
09.12.2017 10:20 Lucky Star 0 : 3 Lazarevac
09.12.2017 10:20 Vizurine Ajkulice 3 : 1 TENT
09.12.2017 12:05 Imlek 0 : 3 Beograd

Rukomet

09.12.2017 15:00 Bane 22 : 25 Metalac
09.12.2017 18:00 Omladinac 28 : 22 Goč Merkur
09.12.2017 20:00 SC Voždovac 2012 26 : 20 Metalac Gorenje
09.12.2017 19:00 Novi Beograd 21 : 28 Sloga
09.12.2017 18:00 Radnički 34 : 29 Beograd
09.12.2017 18:00 PKB 23 : 21 Rekreativo
09.12.2017 16:30 BSK Heba 37 : 25 Paraćin
09.12.2017 19:00 Somborelektro 44 : 31 Radnički (JT)
09.12.2017 18:00 Slavija 32 : 19 Zrenjanin
09.12.2017 19:00 PIK Prigrevica 42 : 42 Budućnost
09.12.2017 Junior 5 : 28 Studentski grad
09.12.2017 Kolubara 2 29 : 20 Sinđelić 2
09.12.2017 Rakovica 2 23 : 26 SC Voždovac 2012 - 2
09.12.2017 16:00 Vranje 29 : 32 Naisa 2
09.12.2017 17:00 Radan 29 : 21 Vlasotince

Vaterpolo

09.12.2017 KVK Radnički 12 : 11 Taš
09.12.2017 Zemun 6 : 5 Stari Grad
09.12.2017 TENT 18 : 12 Banja Luka
09.12.2017 Novi Beograd 011 8 : 8 Singidunum
09.12.2017 Dorćol 8 : 5 Rasina
09.12.2017 Dunav 9 : 8 ŽAK
09.12.2017 Mladost 10 : 12 Bečej
09.12.2017 Valis 5 : 15 Spartak Prozivka

Futsal

09.12.2017 20:00 International 2 : 4 Nova Pazova
09.12.2017 20:00 FON 5 : 2 RB
09.12.2017 20:30 Metalac Kolorado 1 : 0 Forum
09.12.2017 19:00 Vranje 6 : 2 Put-inženjering
09.12.2017 20:30 Vinter sport 6 : 5 Sopot
09.12.2017 19:00 Hajduk 4 : 6 Pčinja
09.12.2017 21:00 Sombor 5 : 7 Apa Futsal
09.12.2017 19:00 Borac 10 : 2 Kosjerić
09.12.2017 16:30 Kragujevac 2011 7 : 0 Flash
09.12.2017 17:30 Ekonomist 0 : 4 Bele crkve

FFA

09.12.2017 Soko 2 : 8 Šampion Nais
09.12.2017 Radnički OFK 2 : 1 Šampion 2014
09.12.2017 KMF Junior 3 : 4 Aca Menta
09.12.2017 Soko 0 : 5 Šampion 2014
09.12.2017 Delijski Vis 1 : 1 Car Konstantin beli
09.12.2017 Radnički ofk 9 : 0 Car Konstantin plavi
09.12.2017 Soko 3 : 0 Kopernikus Železničar B
09.12.2017 Car Konstantin 13 : 0 Car Konstantin beli
09.12.2017 Delijski Vis 12 : 0 Car Konstantin plavi
09.12.2017 Car Konstantin beli 2 : 8 Nacional Milan beli
09.12.2017 Radnički 1 : 7 Nacional Milan crveni
Na današnjoj sednici Odbora za hitna pitanja Fudbalskog saveza Beograda doneta je Odluka da dvadeseto mesto u Srpskoj ligi - grupa Beograd u takmičarskoj sezoni 2020/2021 popuni FK "Leštane" iz Leštana.
Ovakvom popunom liga nas fudbal je definitivno pao na najnize grane....dalje nema...ovo je dno dna.Nek mu je laka zemlja
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Fudbalski savez Beograda poziva sve klubove koji su zainteresovani da se takmiče u Međuopštinskoj ligi i Opštinskoj ligi Barajevo u prvenstvenoj sezoni 2020/2021 da podnesu prijavu za učešće u ovom takmičarskom rangu. Zvanične prijave (overene na klupskom memorandumu) u Fudbalskom savezu Beograda (Deligradska 27/III) primaće se do petka 10. jula 2020. godine svakog radnog dana od 08:00 do 16:00 časova.
U prostorijama Fudbalskog saveza Beograda održan je žreb za polufinale Kupa FS Srbije na teritoriji FS Beograda. Utakmice će se igrati u sredu 5. avgusta 2020. godine od 17:00 časova, a zanimljivo je da će se pitanje finalista rešiti na novobeogradskim stadionima. Naime žreb je odredio da se sastanu: I M T - GSP POLET DORĆOL i RADNIČKI (Novi Beograd) - OFK BEOGRAD Tako će drugi polufinalni par činiti prošlogodišnji finalisti. Pobednici ovih utakmica plasiraće se u finale koje će se igrati sedam dana kasnije, u sredu 12. avgusta 2020. godine na stadionu SC FSB na Adi Ciganliji, a takođe je zakazano za 17:00 časova. Odmah po odigravanju polufinalnih utakmica, dan kasnije, u četvrtak 6. avgusta 2020. godine u Fudbalskom savezu Beograda će se u 12:00 časova održati tradicionalna Konferencija za medije na kojoj će biti prisutni kapiteni, treneri i rukovodioci klubova koji će se boriti za pobednički pehar u Kupu FSB, a kada će se žrebom odrediti i nominalni domaćin finala.