XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 86 utakmica za dan
Nedelja, 17 Jun 2018


Fudbal

Jedinstvo (Š)
Šišava
3 : 0
Bobište
Bobište
17.06.2018 17:30
Jedinstvo (Š)
3 : 0
Bobište
Mladost (V)
Vinarce
5 : 3
OFK Brza
Brza
17.06.2018 17:30
Mladost (V)
5 : 3
OFK Brza
Umac
Miroševce
6 : 4
Polet
Stajkovce
17.06.2018 17:30
Umac
6 : 4
Polet
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
5 : 1
Čekmin
Čekmin
17.06.2018 17:30
Jedinstvo (GS)
5 : 1
Čekmin
Mladi borac
Živkovo
3 : 0
Jedinstvo (G)
Grdelica
17.06.2018 17:30
Mladi borac
3 : 0
Jedinstvo (G)
Železničar
Brestovac
3 : 0
Zloćudovo
Zloćudovo
17.06.2018 17:30
Železničar
3 : 0
Zloćudovo
Sloga
Lipovica
3 : 5
Kumarevo 65
Kumarevo
17.06.2018 17:30
Sloga
3 : 5
Kumarevo 65
Vučje
Vučje
3 : 1
Progres
Ladovica
17.06.2018 17:30
Vučje
3 : 1
Progres
7. Juli
Vodanj
3 : 0
Pobeda
Golobok
17.06.2018 17:30
7. Juli
3 : 0
Pobeda
Osipaonica
Osipaonica
2 : 2
SASK
Saraorci
17.06.2018 17:30
Osipaonica
2 : 2
SASK
Crvena zvezda
Suvodol
6 : 1
Vrbovac
Vrbovac
17.06.2018 17:30
Crvena zvezda
6 : 1
Vrbovac
Polet
Trnovče
5 : 1
Šumadija
Azanja
17.06.2018 17:30
Polet
5 : 1
Šumadija
Proleter 1947
Vranovo
1 : 1
Cerovac
Cerovac
17.06.2018 17:30
Proleter 1947
1 : 1
Cerovac
Obilić
Staro Selo
5 : 2
Sloga
Miloševac
17.06.2018 17:30
Obilić
5 : 2
Sloga
Radnik
Smederevska Palanka
0 : 3
Podunavac
Udovice
17.06.2018 17:30
Radnik
0 : 3
Podunavac
Borac
Ralja
3 : 1
Sloboda
Lipe
17.06.2018 17:30
Borac
3 : 1
Sloboda
Jedinstvo (K)
Konjevići
1 : 1
Napredak
Svračkovci
17.06.2018 17:30
Jedinstvo (K)
1 : 1
Napredak
Slatina
Slatina
3 : 2
Šumadija 1923
Brdjani
17.06.2018 17:30
Slatina
3 : 2
Šumadija 1923
Mladost (P)
Preljina
0 : 0
Zadrugar
Donja Trepča
17.06.2018 17:30
Mladost (P)
0 : 0
Zadrugar
Spartak
Trnava
3 : 0
Rudar
Bresnica
17.06.2018 17:30
Spartak
3 : 0
Rudar
Parmenac
Parmenac
4 : 3
Lunjevica
Lunjevica
17.06.2018 17:30
Parmenac
4 : 3
Lunjevica
Omladinac (Z)
Zablaće
3 : 0
Brezak 1936
Pranjani
17.06.2018 17:30
Omladinac (Z)
3 : 0
Brezak 1936
Polet (T)
Trbušani
5 : 4
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
17.06.2018 17:30
Polet (T)
5 : 4
Jedinstvo (GG)
Prijevor
Prijevor
10 : 0
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
17.06.2018 17:30
Prijevor
10 : 0
Backovac Junajted
Jasen
Brodarevo
4 : 1
Polet
Rasna
17.06.2018 17:00
Jasen
4 : 1
Polet
Vulkan 1963
Brenica
5 : 0
AZ Borac 2014
Azbresnica
17.06.2018 17:30
Vulkan 1963
5 : 0
AZ Borac 2014
Stevan Nešticki
Leskovik
3 : 0
Mladost (L)
Lalinac
17.06.2018 17:30
Stevan Nešticki
3 : 0
Mladost (L)
Rudar
Jelašnica
3 : 0
Vrtište
Vrtište
17.06.2018 17:30
Rudar
3 : 0
Vrtište
Crvena zastava
Hum
8 : 1
Palilulac
Niš
17.06.2018 17:30
Crvena zastava
8 : 1
Palilulac
Čegar 2013
Kamenica
3 : 0
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
17.06.2018 17:30
Čegar 2013
3 : 0
Jedinstvo (GM)
Morava
Krušce
9 : 0
Proleter (DV)
Donja Vrežina
17.06.2018 17:30
Morava
9 : 0
Proleter (DV)
Mladost (M)
Medoševac
6 : 4
Sloboda
Gornja Vrežina
17.06.2018 17:30
Mladost (M)
6 : 4
Sloboda
Mladost
Vrdila
2 : 0
Partizan
Vrba
17.06.2018 18:00
Mladost
2 : 0
Partizan
Mineral 2015
Rudno
3 : 0
Magnohrom
Kraljevo
17.06.2018 18:00
Mineral 2015
3 : 0
Magnohrom
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
3 : 1
Gruža
Vitanovac
17.06.2018 18:00
Kraljevo Hajduk
3 : 1
Gruža
Metalac
Kraljevo
0 : 2
Lazac
Lazac
17.06.2018 18:00
Metalac
0 : 2
Lazac
Borac (A)
Adrani
6 : 6
Jedinstvo (G)
Godačica
17.06.2018 18:00
Borac (A)
6 : 6
Jedinstvo (G)
Napredak
Gračac
0 : 0
Lasta
Vitkovac
17.06.2018 18:00
Napredak
0 : 0
Lasta
Tavnik
Tavnik
2 : 2
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
17.06.2018 18:00
Tavnik
2 : 2
Jedinstvo (D)
Grdica
Grdica
3 : 0
Mlada krila
Metikoši
17.06.2018 18:00
Grdica
3 : 0
Mlada krila
Fruškogorac
Manđeloš
3 : 0
Hajduk
Višnjićevo
17.06.2018 17:30
Fruškogorac
3 : 0
Hajduk
Mitros
Sremska Mitrovica
9 : 1
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
17.06.2018 17:30
Mitros
9 : 1
OFK Zeka Buljubaša
Graničar (K)
Kuzmin
0 : 2
Donji Srem 2015
Pećinci
17.06.2018 17:30
Graničar (K)
0 : 2
Donji Srem 2015
Sloga
Čalma
4 : 1
Fruška Gora
Ruma
17.06.2018 17:30
Sloga
4 : 1
Fruška Gora
Napredak
Žarkovac
3 : 0
Sloboda
Šašinci
17.06.2018 17:30
Napredak
3 : 0
Sloboda
Donji Petrovci
Donji Petrovci
1 : 0
Mladost (B)
Buđanovci
17.06.2018 17:30
Donji Petrovci
1 : 0
Mladost (B)
Graničar (O)
Obrež
3 : 0
OFK Brestač
Brestač
17.06.2018 17:30
Graničar (O)
3 : 0
OFK Brestač
OFK Bikić
Bikić Do
4 : 0
Polet
Novi Karlovci
17.06.2018 17:30
OFK Bikić
4 : 0
Polet
Omladinac
Donje Sinkovce
0 : 3
Milanovo
Milanovo
17.06.2018 17:30
Omladinac
0 : 3
Milanovo
Moravac (P)
Pečenjevce
4 : 3
Bratstvo
Bratmilovce
17.06.2018 17:30
Moravac (P)
4 : 3
Bratstvo
Marjan MB
Mala Biljanica
3 : 0
Lemind 1953
Leskovac
17.06.2018 17:30
Marjan MB
3 : 0
Lemind 1953
Sušica 2012
Kukulovce
2 : 0
Šumadija
Razgojna
17.06.2018 17:30
Sušica 2012
2 : 0
Šumadija
Radnički
Pertate
1 : 2
ŠFU Derbi 2016
Vlase
17.06.2018 17:30
Radnički
1 : 2
ŠFU Derbi 2016
Plantaža
Donje Stopanje
2 : 0
BSK
Belanovce
17.06.2018 17:30
Plantaža
2 : 0
BSK
Mladost (B)
Batulovce
2 : 3
Real
Donja Jajina
17.06.2018 17:30
Mladost (B)
2 : 3
Real
Gradac
Konopnica
1 : 3
OFK Morava
Leskovac
17.06.2018 17:30
Gradac
1 : 3
OFK Morava
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
3 : 2
Rongo Siti
Pirot
17.06.2018 17:30
Veliki Suvodol
3 : 2
Rongo Siti
Lokomotiva
Belo Polje
0 : 4
Napredak
Izvor
17.06.2018 17:30
Lokomotiva
0 : 4
Napredak
Željuša
Željuša
6 : 0
Jerma
Sukovo
17.06.2018 17:30
Željuša
6 : 0
Jerma
Temac
Temska
0 : 3
Pobeda
Držina
17.06.2018 17:30
Temac
0 : 3
Pobeda
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
2 : 0
Sloboda
Rasnica
17.06.2018 17:30
Sloga
2 : 0
Sloboda
Nišavac
Staničenje
2 : 0
Mladost
Mali Suvodol
17.06.2018 17:30
Nišavac
2 : 0
Mladost
Radnički
Turica
4 : 3
Gorušica
Viča
17.06.2018
Radnički
4 : 3
Gorušica
Vrelo
Gornja Kravarica
3 : 0
Gradina
Rti
17.06.2018
Vrelo
3 : 0
Gradina
Brezova
Brezova
0 : 3
Sloga
Kaona
17.06.2018
Brezova
0 : 3
Sloga
Jedinstvo
Puhovo
8 : 1
Bratstvo
Dljin
17.06.2018
Jedinstvo
8 : 1
Bratstvo
Voćar
Kotraža
0 : 3
Dedinje Junajted
Guča
17.06.2018
Voćar
0 : 3
Dedinje Junajted
Mladost (A)
Atenica
5 : 1
Gavrilo Princip
Vranići
17.06.2018 17:30
Mladost (A)
5 : 1
Gavrilo Princip
Kej
Čačak
1 : 1
Lugovi
Čačak
17.06.2018 17:30
Kej
1 : 1
Lugovi
Rakova
Rakova
4 : 1
Vujan
Prislonica
17.06.2018 17:30
Rakova
4 : 1
Vujan
Malba
Žaočani
5 : 3
Morava (M)
Mojsinje
17.06.2018 17:30
Malba
5 : 3
Morava (M)
Prijatelji
Čačak
2 : 1
Budućnost
Stančići
17.06.2018 17:30
Prijatelji
2 : 1
Budućnost
Planinac
Vujetinci
3 : 0
Čačak 94
Čačak
17.06.2018 17:30
Planinac
3 : 0
Čačak 94
Gorobilje
Gorobilje
3 : 0
Blagaja
Rupeljevo
17.06.2018 17:30
Gorobilje
3 : 0
Blagaja
Gol
Sokobanja
0 : 3
Napredak
Jošanica
17.06.2018 18:00
Gol
0 : 3
Napredak
Palilulac
Šarbanovac
0 : 3
Slemen
Milušinac
17.06.2018 18:00
Palilulac
0 : 3
Slemen
Sloga (R)
Ridjake
5 : 4
Mladost 2013
Jazovnik
17.06.2018 11:00
Sloga (R)
5 : 4
Mladost 2013
Polet
Jalovik
2 : 2
Verko
Suvo Selo
17.06.2018 18:00
Polet
2 : 2
Verko
Torpedo
Lojanice
3 : 0
Skupljen 2013
Skupljen
17.06.2018 11:00
Torpedo
3 : 0
Skupljen 2013
Petrovac 74
Kujavica
4 : 1
Jedinstvo 2014
Beljin
17.06.2018 11:00
Petrovac 74
4 : 1
Jedinstvo 2014
Kostarika
0 : 1
Srbija
17.06.2018 14:00
Kostarika
0 : 1
Srbija
Brazil
1 : 1
Švajcarska
17.06.2018 20:00
Brazil
1 : 1
Švajcarska
Nemačka
0 : 1
Meksiko
17.06.2018 17:00
Nemačka
0 : 1
Meksiko

Ragbi 13

Dorćol
Beograd
34 : 20
Radnički
Niš
17.06.2018 16:00
Dorćol
34 : 20
Radnički

Američki fudbal

Smederevo Bedemi
Smederevo
6 : 19
Panthers Pančevo
Pančevo
17.06.2018 16:00
Smederevo Bedemi
6 : 19
Panthers Pančevo
Sharks Šabac
Šabac
0 : 35
Hawks Obrenovac
Obrenovac
17.06.2018 17:00
Sharks Šabac
0 : 35
Hawks Obrenovac