XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
162 utakmica za dan Nedelja, 3 Decembar 2023


Fudbal

03.12
17:00
TSC
Radni─Źki (N)
1
0
03.12.2023 17:00
TSC
1 : 0
03.12
13:00
─îukari─Źki
Radni─Źki 1923
4
1
03.12.2023 13:00 4 : 1
03.12
15:00
Napredak
Crvena zvezda
0
1
03.12.2023 15:00 0 : 1
03.12
13:00
OFK Vršac
Mladost GAT
2
0
03.12.2023 13:00 2 : 0
03.12
13:00
FSU Kraljevica
Šljivar
7
0
03.12.2023 13:00 7 : 0
03.12
13:00
Rudar (P)
Radni─Źki 1946
4
3
03.12.2023 13:00 4 : 3
03.12
13:00
Jastrebac
Rad 1974
2
3
03.12.2023 13:00 2 : 3
03.12
13:00
Prvi partizan
Gluma─Ź
5
0
03.12.2023 13:00 5 : 0
03.12
13:00
Omladinac
Je┼żevica
1
4
03.12.2023 13:00 1 : 4
03.12
13:00
Lazarica
Višesava
3
0
03.12.2023 13:00 3 : 0
03.12
13:00
Tara
Gorobilje
1
1
03.12.2023 13:00 1 : 1
03.12
13:00
Jasen
Kotroman
0
3
03.12.2023 13:00 0 : 3
03.12
13:00
Polet
Crnokosa
1
1
03.12.2023 13:00 1 : 1
03.12
13:00
Bakionica
Sloga
6
3
03.12.2023 13:00 6 : 3
03.12
19:45
GOŠK
Široki Brijeg
0
0
03.12.2023 19:45 0 : 0
03.12
13:00
Posušje
Igman
4
1
03.12.2023 13:00 4 : 1
03.12
16:15
Almer├şa
Real Betis
0
0
03.12.2023 16:15 0 : 0
03.12
21:00
Barcelona
Atl├ętico Madrid
1
0
03.12.2023 21:00 1 : 0
03.12
14:00
Mallorca
Deportivo Alav├ęs
0
0
03.12.2023 14:00 0 : 0
03.12
18:30
Sevilla
Villarreal
1
1
03.12.2023 18:30 1 : 1
03.12
15:00
Monaco
Montpellier
2
0
03.12.2023 15:00 2 : 0
03.12
13:00
Le Havre
PSG
0
2
03.12.2023 13:00 0 : 2
PSG
03.12
17:05
Lille
Metz
2
0
03.12.2023 17:05 2 : 0
03.12
20:45
Olympique de Marseille
Stade Rennais
2
0
03.12.2023 20:45 2 : 0
03.12
15:00
Stade Brestois 29
Clermont
3
0
03.12.2023 15:00 3 : 0
03.12
15:00
Toulouse
Lorient
1
1
03.12.2023 15:00 1 : 1
03.12
15:00
Bournemouth
Aston Villa
2
2
03.12.2023 15:00 2 : 2
03.12
15:00
Chelsea
Brighton & Hove Albion
3
2
03.12.2023 15:00 3 : 2
03.12
15:00
Liverpool
Fulham
4
3
03.12.2023 15:00 4 : 3
03.12
17:30
Manchester City
Tottenham Hotspur
3
3
03.12.2023 17:30 3 : 3
03.12
15:00
West Ham United
Crystal Palace
1
1
03.12.2023 15:00 1 : 1
03.12
15:30
Mainz 05
SC Freiburg
0
1
03.12.2023 15:30 0 : 1
03.12
17:30
Bayer 04 Leverkusen
Borussia Dortmund
1
1
03.12.2023 17:30 1 : 1
03.12
19:30
Augsburg
Eintracht Frankfurt
2
1
03.12.2023 19:30 2 : 1
03.12
15:00
Fiorentina
Salernitana
3
0
03.12.2023 15:00 3 : 0
03.12
12:30
Lecce
Bologna
1
1
03.12.2023 12:30 1 : 1
03.12
20:45
Napoli
Inter
0
3
03.12.2023 20:45 0 : 3
03.12
18:00
Sassuolo
Roma
1
2
03.12.2023 18:00 1 : 2
03.12
15:00
Udinese
Hellas Verona
3
3
03.12.2023 15:00 3 : 3
03.12
14:00
Vojvodina
Jedinstvo (Ub)
5
1
03.12.2023 14:00 5 : 1
03.12
12:00
Vo┼żdovac
Radni─Źki 1923
3
1
03.12.2023 12:00 3 : 1
03.12
13:00
Mladost (L)
IMT
4
2
03.12.2023 13:00 4 : 2
IMT
03.12
16:30
Vojvodina
OLE
7
0
03.12.2023 16:30 7 : 0
OLE
03.12
15:00
Vo┼żdovac
Radni─Źki 1923
3
0
03.12.2023 15:00 3 : 0
03.12
15:30
Mladost (L)
GFK Jagodina
3
0
03.12.2023 15:30 3 : 0
03.12
12:00
Spartak ┼ŻK
┼Żelezni─Źar
1
1
03.12.2023 12:00 1 : 1
03.12
12:00
Ravangrad 2018
Radni─Źki (SM)
0
2
03.12.2023 12:00 0 : 2
03.12
12:00
Brodarac
Partizan
0
2
03.12.2023 12:00 0 : 2
03.12
10:00
Brodarac
Partizan
0
3
03.12.2023 10:00 0 : 3
03.12
10:00
Napredak
Šumadinac 1913
4
1
03.12.2023 10:00 4 : 1

Košarka

03.12
19:00
Crvena zvezda Meridianbet
Cibona
84
56
03.12.2023 19:00 84 : 56
03.12
17:00
Cedevita Olimpija
Zadar
73
79
03.12.2023 17:00 73 : 79
03.12
16:00
Vojvodina mts
─îa─Źak 94 Quantox
89
77
03.12.2023 16:00 89 : 77
03.12
16:00
Dynamic BalkanBet
OKK Novi Pazar
94
81
03.12.2023 16:00 94 : 81
03.12
18:00
Zlatibor Gold gondola
Tamiš
105
95
03.12.2023 18:00 105 : 95
03.12
18:00
┼Żelezni─Źar
Morava
121
59
03.12.2023 18:00 121 : 59
03.12
16:30
Trijumf
Bin
101
68
03.12.2023 16:30 101 : 68
Bin
03.12
20:00
Topli─Źanin
Marinos
75
66
03.12.2023 20:00 75 : 66
03.12
18:00
Petrovgrad
Sloven
80
92
03.12.2023 18:00 80 : 92
03.12
14:00
─ćuprija
Zlatar
82
89
03.12.2023 14:00 82 : 89
03.12
19:30
IBC
Paragon
85
58
03.12.2023 19:30
IBC
85 : 58
03.12
18:30
Cerak
ABBA
58
76
03.12.2023 18:30 58 : 76
03.12
17:00
Umka D┼żez
Eko Sport
81
68
03.12.2023 17:00 81 : 68
03.12
17:00
Rtanj
Play 017
100
90
03.12.2023 17:00 100 : 90
03.12
14:00
Actavis Academy
Svrljig
67
76
03.12.2023 14:00 67 : 76
03.12
18:30
Duga
Mega MIS
45
87
03.12.2023 18:30 45 : 87
03.12
20:00
Spartak
Novosadska ┼ŻKA
84
78
03.12.2023 20:00 84 : 78
03.12
16:30
Student
Crvena zvezda mts
82
85
03.12.2023 16:30 82 : 85
03.12
12:30
─îA basket
Ras
62
70
03.12.2023 12:30 62 : 70
Ras
03.12
20:00
Proleter (NS)
Proleter 023
68
81
03.12.2023 20:00 68 : 81
03.12
15:30
Radni─Źki (B)
SPD Radni─Źki
80
75
03.12.2023 15:30 80 : 75
03.12
17:00
Karaburma
Rudar 1903
75
71
03.12.2023 17:00 75 : 71
03.12
17:00
OKK U┼żice
Dynamic VIP PAY
59
61
03.12.2023 17:00 59 : 61
03.12
17:30
Joker
Mega MIS
83
102
03.12.2023 17:30 83 : 102
03.12
13:30
Vojvodina mts
Sloboda
96
64
03.12.2023 13:30 96 : 64
03.12
16:30
Zemun Borac
Crvena zvezda
80
75
03.12.2023 16:30 80 : 75
03.12
17:00
Sloga
BKK Radni─Źki
78
72
03.12.2023 17:00 78 : 72
03.12
14:30
Konstantin
Borac Mozzart
56
77
03.12.2023 14:30 56 : 77
03.12
16:00
Crvena zvezda mts
Kraljevo
74
44
03.12.2023 16:00 74 : 44

Odbojka

03.12
17:30
Dunav Volley
VGSK
1
3
03.12.2023 17:30 1 : 3
03.12
16:00
Kosovska Mitrovica
Klek Srbijašume
3
1
03.12.2023 16:00 3 : 1
03.12
18:00
Kikinda
Sloven
0
3
03.12.2023 18:00 0 : 3
03.12
16:30
Ba─Źka Palanka
Partizan
0
3
03.12.2023 16:30 0 : 3
03.12
Jagodina
Mladost
3
0
03.12.2023 3 : 0
03.12
17:00
Timok
Ozren
1
3
03.12.2023 17:00 1 : 3
03.12
18:00
Omladinac
Partizan EFBET
3
0
03.12.2023 18:00 3 : 0
03.12
18:30
Novi Sad
Valjevo
3
1
03.12.2023 18:30 3 : 1
03.12
15:00
Panda
Napredak 037
3
1
03.12.2023 15:00 3 : 1
03.12
15:00
Jagodina
┼ŻOK Topli─Źanin
0
3
03.12.2023 15:00 0 : 3
03.12
12:00
Leposavi─ç
Lotus
1
3
03.12.2023 12:00 1 : 3
03.12
15:00
Tehni─Źar
Sloboda S
1
3
03.12.2023 15:00 1 : 3
03.12
15:00
Drina
Gimnazijalac
0
3
03.12.2023 15:00 0 : 3
03.12
17:00
Srem 2
Vršac
3
1
03.12.2023 17:00 3 : 1
03.12
21:00
Dunav Volej
Volley Stars
0
3
03.12.2023 21:00 0 : 3
03.12
17:00
Zaje─Źar
Viner
3
1
03.12.2023 17:00 3 : 1
03.12
17:00
Tutin
Vrba 2019
3
1
03.12.2023 17:00 3 : 1
03.12
12:30
┼ŻOK Bagdala
Raška
3
0
03.12.2023 12:30 3 : 0
03.12
13:00
┼ŻOK Napredak 037
Trstenik
3
0
03.12.2023 13:00 3 : 0
03.12
16:30
┼Żelezni─Źar
Crvena zvezda 2
3
2
03.12.2023 16:30 3 : 2
03.12
13:00
Mladenovac
Vo┼żdovac
1
3
03.12.2023 13:00 1 : 3
03.12
15:00
Lucky Star
Roda
3
0
03.12.2023 15:00 3 : 0
03.12
14:00
Timok
Volejbor-Tim
3
0
03.12.2023 14:00 3 : 0

Rukomet

03.12
18:00
Sivac 69
In─Ĺija
28
29
03.12.2023 18:00 28 : 29
03.12
18:00
Crvenka Jaffa
Hercegovac
32
28
03.12.2023 18:00 32 : 28
03.12
18:30
Radni─Źki (O)
Kolubara
26
35
03.12.2023 18:30 26 : 35
03.12
20:30
SU Lavovi
Vrbas Petrol
28
32
03.12.2023 20:30 28 : 32
03.12
18:00
Metalac
Topli─Źanin
27
31
03.12.2023 18:00 27 : 31
03.12
19:00
Vlasotince
Hajduk Veljko
21
22
03.12.2023 19:00 21 : 22
03.12
16:00
Metalac
Vojvoda Stepa
40
25
03.12.2023 16:00 40 : 25
03.12
20:00
PIK Prigrevica
Sombor
40
25
03.12.2023 20:00 40 : 25
03.12
18:00
Ruma
Radni─Źki 1958
24
28
03.12.2023 18:00 24 : 28
03.12
18:00
Senta
Crepaja
43
35
03.12.2023 18:00 43 : 35
03.12
19:00
Mladost
Zrenjanin
29
26
03.12.2023 19:00 29 : 26
03.12
19:00
Radni─Źki
RA Dinamo
23
47
03.12.2023 19:00 23 : 47
03.12
18:30
Jedinstvo 1974
Aleksinac
30
33
03.12.2023 18:30 30 : 33
03.12
19:00
Zaje─Źar 1949
Vukovi 22
38
26
03.12.2023 19:00 38 : 26
03.12
15:00
BSK Heba
Rtanj
39
34
03.12.2023 15:00 39 : 34
03.12
18:00
Dubo─Źica 54 - 2
Jastrebac
26
28
03.12.2023 18:00 26 : 28
03.12
18:00
┼Żitora─Ĺa
Mladi radnik
29
27
03.12.2023 18:00 29 : 27
03.12
17:00
SPD Radni─Źki 2
┼Żupa 54
28
34
03.12.2023 17:00 28 : 34
03.12
14:00
Šamot 65 2
Lokomotiva
25
30
03.12.2023 14:00 25 : 30
03.12
19:00
Prijepolje
Mladost
24
38
03.12.2023 19:00 24 : 38
03.12
17:00
Para─çin
Metalac
29
30
03.12.2023 17:00 29 : 30
03.12
19:30
Novi Beograd
Partizan 2
26
20
03.12.2023 19:30 26 : 20
03.12
18:00
Rakovica
Mladenovac
39
33
03.12.2023 18:00 39 : 33
03.12
18:00
Pan─Źevo
Radni─Źki BG
25
19
03.12.2023 18:00 25 : 19
03.12
15:00
Kikinda
Aleksinac
22
19
03.12.2023 15:00 22 : 19
03.12
18:00
Topli─Źanin
ORK Beograd
24
23
03.12.2023 18:00 24 : 23
03.12
17:30
Bekament BB - 2
Metalac (K)
29
30
03.12.2023 17:30 29 : 30
03.12
15:00
SPD Radni─Źki - 2
Pazar 2003
34
16
03.12.2023 15:00 34 : 16
03.12
16:00
ORK Loznica
Loznica grad
17
54
03.12.2023 16:00 17 : 54
03.12
17:00
Sloga
Rudar
28
27
03.12.2023 17:00 28 : 27
03.12
15:00
Bor Zijin Copper 2
Zaje─Źar 1949
18
41
03.12.2023 15:00 18 : 41
03.12
17:00
Radan
Naisa 2
13
41
03.12.2023 17:00 13 : 41

Vaterpolo

03.12
20:30
Novi Beograd
BVK Crvena zvezda
18
15
03.12.2023 20:30 18 : 15

Futsal

03.12
21:00
Zlatibor
Sjenica
2
1
03.12.2023 21:00 2 : 1
03.12
20:00
Oplenac
Lapovo
4
7
03.12.2023 20:00 4 : 7

Stoni tenis

03.12
10:00
Rudar
Caribrod
4
1
03.12.2023 10:00 4 : 1
03.12
10:00
Millennium
Akademija 2018
4
1
03.12.2023 10:00 4 : 1
03.12
10:00
Ba─Źka Palanka
Detelinara 2015 MG
4
1
03.12.2023 10:00 4 : 1
03.12
10:00
Taurunum
Medijana
4
2
03.12.2023 10:00 4 : 2
03.12
10:00
Primar CO
─îelarevo
4
0
03.12.2023 10:00 4 : 0
03.12
10:00
Galadska
Radni─Źki MMXVII
4
0
03.12.2023 10:00 4 : 0
03.12
16:00
Radni─Źki MMXVII
Rudar
1
4
03.12.2023 16:00 1 : 4
03.12
16:00
─îelarevo
Galadska
2
4
03.12.2023 16:00 2 : 4
03.12
16:00
Medijana
Primar CO
0
4
03.12.2023 16:00 0 : 4
03.12
16:00
Detelinara 2015 MG
Taurunum
4
3
03.12.2023 16:00 4 : 3
03.12
16:00
Akademija 2018
Ba─Źka Palanka
0
4
03.12.2023 16:00 0 : 4
03.12
16:00
Caribrod
Millennium
4
0
03.12.2023 16:00 4 : 0
03.12
11:00
Aran─Ĺelovac
SFS Borac
4
3
03.12.2023 11:00 4 : 3
03.12
12:00
Radni─Źki
Proleter
4
0
03.12.2023 12:00 4 : 0
03.12
18:00
Po┼żarevac 2
Borac
0
4
03.12.2023 18:00 0 : 4
03.12
13:00
Slavija 96
Stoni
4
2
03.12.2023 13:00 4 : 2
03.12
13:00
Hajduk Veljko
Lu┼żnica
0
4
03.12.2023 13:00 0 : 4
03.12
13:00
Tornado
Spark
0
4
03.12.2023 13:00 0 : 4
03.12
13:00
Pan─Źevo
Ugrinovci
4
0
03.12.2023 13:00 4 : 0
03.12
13:00
Tikvara
Zmajevo
4
0
03.12.2023 13:00 4 : 0
03.12
19:00
Ugrinovci
Tikvara
0
4
03.12.2023 19:00 0 : 4
03.12
19:00
Spark
Pan─Źevo
4
0
03.12.2023 19:00 4 : 0
03.12
19:00
Lu┼żnica
Tornado
4
0
03.12.2023 19:00 4 : 0
03.12
19:00
Stoni
Hajduk Veljko
1
4
03.12.2023 19:00 1 : 4
03.12
19:00
Flip
Slavija 96
0
4
03.12.2023 19:00 0 : 4
Draca je postavio sliku
Bara┼ż za popunu Podru─Źne lige Sombor: FK Radni─Źki Sombor - OFK Stari Grad 5:0 (2:0)