XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
407 utakmica za dan Subota, 25 Mart 2017


Fudbal

25.03
15:00
Omladinac
Radni─Źki (┼á)
3
1
25.03.2017 15:00 3 : 1
25.03
15:00
Bratstvo 1946
Sloga
2
0
25.03.2017 15:00 2 : 0
25.03
15:00
Ba─Źka 1901
Cement
1
0
25.03.2017 15:00 1 : 0
25.03
15:00
Radni─Źki (SM)
Dunav
1
0
25.03.2017 15:00 1 : 0
25.03
15:00
TSC
Borac (S)
2
1
25.03.2017 15:00
TSC
2 : 1
25.03
15:00
Radni─Źki (Zr)
Radni─Źki (NP)
0
1
25.03.2017 15:00 0 : 1
25.03
14:30
Smederevo 1924
Zlatibor (─î)
0
0
25.03.2017 14:30 0 : 0
25.03
14:30
Loznica
Budućnost Krušik 2014
0
2
25.03.2017 14:30 0 : 2
25.03
14:30
Kara─Ĺor─Ĺe (T)
Mihajlovac 1934
1
1
25.03.2017 14:30 1 : 1
25.03
14:30
Jošanica
Radni─Źki 1923
1
1
25.03.2017 14:30 1 : 1
25.03
14:30
Šumadija 1903
Šapine
3
1
25.03.2017 14:30 3 : 1
25.03
14:30
Sloga (P)
┼Żelezni─Źar
3
1
25.03.2017 14:30 3 : 1
25.03
14:30
FAP
Mokra Gora
1
1
25.03.2017 14:30
FAP
1 : 1
25.03
15:00
Dunav
Jedinstvo (P)
2
0
25.03.2017 15:00 2 : 0
25.03
15:00
Jedinstvo (B)
Radni─Źki (S)
5
1
25.03.2017 15:00 5 : 1
25.03
15:00
Ozren
Tabane 1970
3
0
25.03.2017 15:00 3 : 0
25.03
15:00
OFK Sin─Ĺeli─ç
Pukovac
0
1
25.03.2017 15:00 0 : 1
25.03
15:00
Trstenik PPT
Timok
0
0
25.03.2017 15:00 0 : 0
25.03
15:00
IMT
GSP Polet
2
0
25.03.2017 15:00
IMT
2 : 0
25.03
15:00
Radni─Źki (O)
Brodarac 1947
0
1
25.03.2017 15:00 0 : 1
25.03
15:00
Polet (K)
Mladost APA
3
1
25.03.2017 15:00 3 : 1
25.03
15:00
Sloga (─î)
Ba─Źka (P)
6
1
25.03.2017 15:00 6 : 1
25.03
15:00
Potisje
OFK Vrbas
3
0
25.03.2017 15:00 3 : 0
25.03
15:00
Budu─çnost (SC)
Kozara
0
0
25.03.2017 15:00 0 : 0
25.03
15:00
Radni─Źki (K)
Dinamo 1945
2
1
25.03.2017 15:00 2 : 1
25.03
15:00
Vršac united
Vojvodina 1928
2
2
25.03.2017 15:00 2 : 2
25.03
15:00
Radni─Źki (S)
Sloga
3
0
25.03.2017 15:00 3 : 0
25.03
15:00
Sloboda
Jedinstvo (BK)
0
2
25.03.2017 15:00 0 : 2
25.03
15:00
Jedinstvo (SP)
Sloga
5
1
25.03.2017 15:00 5 : 1
25.03
15:00
Slavija
Sremac Vojka
0
1
25.03.2017 15:00 0 : 1
25.03
15:00
Mladost (BJ)
Hajduk 1925 Podunavac
2
1
25.03.2017 15:00 2 : 1
25.03
14:30
Trep─Źa
Sušica
1
0
25.03.2017 14:30 1 : 0
25.03
14:30
Ov─Źar
Slavija
1
1
25.03.2017 14:30 1 : 1
25.03
14:30
Arsenal
Miokovci
4
0
25.03.2017 14:30 4 : 0
25.03
14:30
Sloga
Draga─Źevo
1
2
25.03.2017 14:30 1 : 2
25.03
14:30
Sloboda (─î)
Orlovac
2
0
25.03.2017 14:30 2 : 0
25.03
14:30
VGSK
Gru┼ża
0
2
25.03.2017 14:30 0 : 2
25.03
14:30
Spartak 1924
Sloga 1940 (BB)
3
2
25.03.2017 14:30 3 : 2
25.03
14:30
Jedinstvo 1945
Provo
0
1
25.03.2017 14:30 0 : 1
25.03
15:00
OFK Bor
Svrljig
3
2
25.03.2017 15:00 3 : 2
25.03
15:00
Brodoremont
Hajduk Veljko
2
2
25.03.2017 15:00 2 : 2
25.03
15:00
SFS Borac
Poljoprivrednik
0
2
25.03.2017 15:00 0 : 2
25.03
15:00
Morava (VH)
Budu─çnost (P)
1
0
25.03.2017 15:00 1 : 0
25.03
15:00
Lu┼żnica
Sloga (L)
3
0
25.03.2017 15:00 3 : 0
25.03
15:00
Nebeski andjeli
Mladost (M)
1
0
25.03.2017 15:00 1 : 0
25.03
15:00
Budu─çnost (O)
Balkanski
2
0
25.03.2017 15:00 2 : 0
25.03
15:00
GFK Dubo─Źica
Vranjska Banja
2
1
25.03.2017 15:00 2 : 1
25.03
15:00
Milutinac
Turbina
0
0
25.03.2017 15:00 0 : 0
25.03
15:30
Proleter (RS)
Proleter (Nj)
2
1
25.03.2017 15:30 2 : 1
25.03
15:30
Obili─ç
Vinogradar
0
0
25.03.2017 15:30 0 : 0
25.03
15:00
┼ŻAK
Rusin
0
2
25.03.2017 15:00 0 : 2
25.03
15:00
Jedinstvo Stevi─ç
BAK
2
1
25.03.2017 15:00 2 : 1
BAK
25.03
15:00
Partizan (U)
Sloga (BNS)
1
3
25.03.2017 15:00 1 : 3
25.03
15:30
OFK Kikinda
C. Zvezda (RS)
3
0
25.03.2017 15:30 3 : 0
25.03
15:30
Proleter 2006
Mladost (BD)
1
0
25.03.2017 15:30 1 : 0
25.03
15:30
Mladost (L)
Naftagas (E)
3
0
25.03.2017 15:30 3 : 0
25.03
15:30
Begej
Lehel
3
0
25.03.2017 15:30 3 : 0
25.03
15:00
Partizan
Sloven
2
0
25.03.2017 15:00 2 : 0
25.03
15:00
1. Maj Ruma
Jadran
1
1
25.03.2017 15:00 1 : 1
25.03
15:00
Rudar
Podrinje
0
2
25.03.2017 15:00 0 : 2
25.03
15:30
OFK Futog
Proleter
1
0
25.03.2017 15:30 1 : 0
25.03
15:30
Mladost
Titel
3
0
25.03.2017 15:30 3 : 0
25.03
15:30
OFK Sirig
Mileti─ç
3
3
25.03.2017 15:30 3 : 3
25.03
15:00
Rudar
Go─Ź
0
3
25.03.2017 15:00 0 : 3
25.03
15:00
Omladinac
Ibar
3
2
25.03.2017 15:00 3 : 2
25.03
15:00
Jadran
Šumadija 1934
1
1
25.03.2017 15:00 1 : 1
25.03
14:30
Slatina
Donja Vrbava
3
0
25.03.2017 14:30 3 : 0
25.03
14:30
Podunavac
Omladinac
12
0
25.03.2017 14:30 12 : 0
25.03
14:30
Rudar 2001
─Éerdap
0
1
25.03.2017 14:30 0 : 1
25.03
14:30
Trgova─Źki
Polet (SD)
3
1
25.03.2017 14:30 3 : 1
25.03
15:00
Radni─Źki ┼áaba─Źki
Cer
2
1
25.03.2017 15:00 2 : 1
Cer
25.03
14:30
OFK Jabu─Źje
Junior Novo Naselje
3
0
25.03.2017 14:30 3 : 0
25.03
14:30
Radnik
Iskra
1
2
25.03.2017 14:30 1 : 2
25.03
15:30
Pore─Ź
─îubra
1
1
25.03.2017 15:30 1 : 1
25.03
15:00
Jedinstvo GVD
Naisus 1977
5
1
25.03.2017 15:00 5 : 1
25.03
15:00
Rgotina
Rudar (G)
1
1
25.03.2017 15:00 1 : 1
25.03
15:00
AZ Borac 2014
Morava
2
1
25.03.2017 15:00 2 : 1
25.03
15:00
Vladimir Durkovi─ç
Zvezda
3
1
25.03.2017 15:00 3 : 1
25.03
14:30
OFK Alakince
Crnotince
3
0
25.03.2017 14:30 3 : 0
25.03
Levosoje
BSK Bujanovac
1
0
25.03.2017 1 : 0
25.03
14:30
Brodarac
Dunav
3
2
25.03.2017 14:30 3 : 2
25.03
15:00
Burovo
Mladost (C)
1
2
25.03.2017 15:00 1 : 2
25.03
15:00
TEK Sloga
Šumadija
0
0
25.03.2017 15:00 0 : 0
25.03
15:00
Zabre┼żje
Barajevo
4
1
25.03.2017 15:00 4 : 1
25.03
15:00
Napredak
Urovci
5
3
25.03.2017 15:00 5 : 3
25.03
15:00
Vin─Źa
Mladenovac
1
0
25.03.2017 15:00 1 : 0
25.03
15:30
Rudar
Šumadija
0
1
25.03.2017 15:30 0 : 1
25.03
15:30
Rudar Stenjevac
Radni─Źki (T)
6
0
25.03.2017 15:30 6 : 0
25.03
15:30
Borac 1805
Moravac 2015
1
0
25.03.2017 15:30 1 : 0
25.03
15:30
Napredak 2012
Polet (V)
3
4
25.03.2017 15:30 3 : 4
25.03
15:30
Ratar
Jastrebac
3
5
25.03.2017 15:30 3 : 5
25.03
15:30
Mladost
Hajduk
3
2
25.03.2017 15:30 3 : 2
25.03
15:30
Bukovik
Rtanj
4
1
25.03.2017 15:30 4 : 1
25.03
15:00
Atakante
Posavac Tišma
4
3
25.03.2017 15:00 4 : 3
25.03
15:00
Sparta ┼Żeleznik
Šećeranac Ada
0
3
25.03.2017 15:00 0 : 3
25.03
15:30
Delija
Bega
0
3
25.03.2017 15:30 0 : 3
25.03
15:30
Centar
Ba─Źka
0
3
25.03.2017 15:30 0 : 3
25.03
15:30
RFK Novi Sad 1921
┼Żelezni─Źar
0
0
25.03.2017 15:30 0 : 0
25.03
15:00
Erdoglija
Maršić
1
0
25.03.2017 15:00 1 : 0
25.03
16:00
Bjelica
Bratstvo
7
1
25.03.2017 16:00 7 : 1
25.03
14:30
Omladinac (V)
Mladost MG
3
2
25.03.2017 14:30 3 : 2
25.03
14:30
Mladost (R)
Dragoš
3
1
25.03.2017 14:30 3 : 1
25.03
14:30
Polet (V)
Sloga (─ć)
5
0
25.03.2017 14:30 5 : 0
25.03
15:00
Torpedo
Proleter
1
0
25.03.2017 15:00 1 : 0
25.03
15:00
Milicionar
Budu─çnost (PD)
2
1
25.03.2017 15:00 2 : 1
25.03
15:00
Drina
Budu─çnost (Z)
1
0
25.03.2017 15:00 1 : 0
25.03
15:00
Dušan Silni
Ceri─ç
4
2
25.03.2017 15:00 4 : 2
25.03
15:00
Jadar (S)
Stolice
0
0
25.03.2017 15:00 0 : 0
25.03
15:00
Azbukovica
Vidojevica
2
2
25.03.2017 15:00 2 : 2
25.03
14:30
Mladost
Rubribreza
2
2
25.03.2017 14:30 2 : 2
25.03
14:30
Vrelo Sport
Kaleni─ç
5
0
25.03.2017 14:30 5 : 0
25.03
14:30
Rudar
OFK Paljuvi
2
2
25.03.2017 14:30 2 : 2
25.03
15:30
Knez Lazar
Mladost VPD
12
2
25.03.2017 15:30 12 : 2
25.03
15:30
Jugovi─çi
Omladinac
2
1
25.03.2017 15:30 2 : 1
25.03
15:00
Jerma
Sloboda
3
2
25.03.2017 15:00 3 : 2
25.03
15:00
Mladost
Nišavac
3
1
25.03.2017 15:00 3 : 1
25.03
15:00
Veliki Suvodol
Pobeda
1
6
25.03.2017 15:00 1 : 6
25.03
15:00
ŠFU Derbi 2016
Nomanica
4
1
25.03.2017 15:00 4 : 1
25.03
15:00
Moravac (P)
Rudar 1973
3
0
25.03.2017 15:00 3 : 0
25.03
15:00
Gornje Krajince
Todorovce
0
0
25.03.2017 15:00 0 : 0
25.03
15:00
Veternica
Gornje Sinkovce
3
1
25.03.2017 15:00 3 : 1
25.03
15:30
Šumadija (MC)
Mladost (─î)
0
3
25.03.2017 15:30 0 : 3
25.03
15:30
OFK Borac
Heroj
4
0
25.03.2017 15:30 4 : 0
25.03
15:30
Radnik
Razvitak
2
1
25.03.2017 15:30 2 : 1
25.03
15:30
Lipar
Doma─çin
1
4
25.03.2017 15:30 1 : 4
25.03
16:30
Berane
Radni─Źki
5
3
25.03.2017 16:30 5 : 3
25.03
16:30
Otrant Olympic
Kom
0
0
25.03.2017 16:30 0 : 0
Kom
25.03
16:30
─îelik
Mornar
1
1
25.03.2017 16:30 1 : 1
25.03
16:30
Bratstvo
Jezero
2
2
25.03.2017 16:30 2 : 2
25.03
16:30
Ibar
Igalo
2
1
25.03.2017 16:30 2 : 1
25.03
15:00
Pljevlja 97
OFK Borac
6
1
25.03.2017 15:00 6 : 1
25.03
12:00
Fair Play
Brskovo
0
6
25.03.2017 12:00 0 : 6
25.03
16:00
Gorštak
OFK Mladost 1970
0
2
25.03.2017 16:00 0 : 2
25.03
16:00
Ribnica
Crvena stijena
1
4
25.03.2017 16:00 1 : 4
25.03
14:30
Sloboda
Proleter
3
1
25.03.2017 14:30 3 : 1
25.03
14:30
Ma─Źva
Radni─Źki
1
1
25.03.2017 14:30 1 : 1
25.03
14:30
Jagodina
BSK Bor─Źa
2
0
25.03.2017 14:30 2 : 0
25.03
14:30
OFK Beograd
Sindjeli─ç
1
0
25.03.2017 14:30 1 : 0
25.03
14:00
Spartak
Mašinac Trejs PZP
2
0
25.03.2017 14:00 2 : 0
25.03
15:00
Napredak
Vojvodina
1
4
25.03.2017 15:00 1 : 4
25.03
14:00
Šumadija 1903
Trijumf
0
1
25.03.2017 14:00 0 : 1
25.03
Krstarica
Knja┼żevac 2015
2
1
25.03.2017 2 : 1
25.03
Majdanpek
Leva─Ź
4
2
25.03.2017 4 : 2
25.03
14:30
─îukari─Źki
Radni─Źki (N)
3
3
25.03.2017 14:30 3 : 3
25.03
11:00
Partizan
Radni─Źki (V)
3
1
25.03.2017 11:00 3 : 1
25.03
12:30
Rad
Vo┼żdovac
0
0
25.03.2017 12:30
Rad
0 : 0
25.03
Smederevo 1924
Sloga 33
3
0
25.03.2017 3 : 0
25.03
Radni─Źki 1926
Homoljac
5
1
25.03.2017 5 : 1
25.03
Karadjordje
Mladi borac
5
0
25.03.2017 5 : 0
25.03
Mihajlovac
Šumadija
2
1
25.03.2017 2 : 1
25.03
Šapine
VGSK
2
1
25.03.2017 2 : 1
25.03
19:00
Brodarac 2
Studentski Grad
4
2
25.03.2017 19:00 4 : 2
25.03
09:00
Internacional
Siti Sport Klub
5
1
25.03.2017 09:00 5 : 1
25.03
09:00
Radni─Źki (NB)
Radni─Źki (O)
3
1
25.03.2017 09:00 3 : 1
25.03
10:00
Njerš Ištvan
TSC
0
3
25.03.2017 10:00 0 : 3
TSC
25.03
09:00
BSK 1925
Vr─Źin
4
0
25.03.2017 09:00 4 : 0
25.03
12:00
PKB
Budu─çnost
3
1
25.03.2017 12:00
PKB
3 : 1
25.03
15:00
011
Srem
10
2
25.03.2017 15:00
011
10 : 2
25.03
10:00
Sremcica
DIF
0
9
25.03.2017 10:00 0 : 9
DIF
25.03
12:30
Novi Beograd
Postar 1930
2
1
25.03.2017 12:30 2 : 1
25.03
13:00
Dunavac Grocka
Vin─Źa
6
1
25.03.2017 13:00 6 : 1
25.03
12:00
Brodarac MK
BASK MK
1
5
25.03.2017 12:00 1 : 5
25.03
11:30
─îukari─Źki
Moravac Orion
6
0
25.03.2017 11:30 6 : 0
25.03
13:00
Kiker
Teleoptik
1
1
25.03.2017 13:00 1 : 1
25.03
10:00
Rad
Studentski Grad
1
1
25.03.2017 10:00
Rad
1 : 1
25.03
14:00
Apolon 4
Tutin
3
1
25.03.2017 14:00 3 : 1
25.03
14:30
Mokra Gora
Rudar
3
3
25.03.2017 14:30 3 : 3
25.03
10:30
Nacional AG
Radni─Źki 1923
1
2
25.03.2017 10:30 1 : 2
25.03
12:00
Budućnost-Krušik 2014
Drina
2
1
25.03.2017 12:00 2 : 1
25.03
12:00
Savacium
Donjošorac Sunrise
3
1
25.03.2017 12:00 3 : 1
25.03
12:00
Jedinstvo
Ma─Źva 2005
25.03.2017 12:00
25.03
12:00
┼Żelezni─Źar
Loznica
0
3
25.03.2017 12:00 0 : 3
25.03
11:16
BSK 1925
Sindjelic
1
0
25.03.2017 11:16 1 : 0
25.03
19:30
011
Radni─Źki (O)
4
0
25.03.2017 19:30
011
4 : 0
25.03
15:00
Borac
Radni─Źki (SM)
4
1
25.03.2017 15:00 4 : 1
25.03
12:00
In─Ĺija
Petar Pua─Źa
1
1
25.03.2017 12:00 1 : 1
25.03
12:00
Radni─Źki (S)
┼ŻAK junior
2
1
25.03.2017 12:00 2 : 1
25.03
12:00
TSC
Ba─Źka (BP)
1
1
25.03.2017 12:00
TSC
1 : 1
25.03
10:00
Spartak
Vrbas
3
1
25.03.2017 10:00 3 : 1
25.03
15:00
Mladost
Sloven
0
9
25.03.2017 15:00 0 : 9
25.03
Hrtkovci
Donji Petrovci
8
0
25.03.2017 8 : 0
25.03
11:00
Subotica
Ba─Źka 1901
1
3
25.03.2017 11:00 1 : 3
25.03
10:00
Avala 1939
Hajduk
2
9
25.03.2017 10:00 2 : 9
25.03
09:00
GSP Polet
IMT
1
3
25.03.2017 09:00 1 : 3
IMT
25.03
12:30
Radni─Źki NB MK
─îukari─Źki MK
0
3
25.03.2017 12:30 0 : 3
25.03
17:00
Brodarac MK
BASK MK
4
0
25.03.2017 17:00 4 : 0
25.03
Šumadija 1962 MK
Internacional MK
3
0
25.03.2017 3 : 0
25.03
Leštane MK
Brodarac MK
3
0
25.03.2017 3 : 0
25.03
09:00
Vo┼żdovac MK
Crvena Zvezda MML MK
4
1
25.03.2017 09:00 4 : 1
25.03
13:00
IMT MK
011 MK
1
1
25.03.2017 13:00 1 : 1
25.03
10:00
Novi Beograd MK
Srem MK
2
1
25.03.2017 10:00 2 : 1
25.03
15:00
Zemun MK-V
13. Maj MK
5
0
25.03.2017 15:00 5 : 0
25.03
11:00
Bane
Kosmet
2
1
25.03.2017 11:00 2 : 1
25.03
12:00
Apolon 4
Tutin
8
0
25.03.2017 12:00 8 : 0
25.03
12:30
Jošanica
Radni─Źki 1923
0
0
25.03.2017 12:30 0 : 0
25.03
10:00
Budućnost-Krušik 2014
Drina
6
1
25.03.2017 10:00 6 : 1
25.03
10:00
Savacijum
Donjošorac Sunrise
3
1
25.03.2017 10:00 3 : 1
25.03
10:00
Jedinstvo
Ma─Źva 2005
1
1
25.03.2017 10:00 1 : 1
25.03
10:00
┼Żelezni─Źar
Loznica
0
1
25.03.2017 10:00 0 : 1
25.03
AF Duljaj
Kolonija 11421
2
0
25.03.2017 2 : 0
25.03
Ba─Źinac
AF Djoki─ç
5
1
25.03.2017 5 : 1
25.03
Sloga 33
Morava
5
3
25.03.2017 5 : 3
25.03
Plana
Presing
3
2
25.03.2017 3 : 2
25.03
Zvi┼żd
Pinkum
1
2
25.03.2017 1 : 2
25.03
GFK Jasenica 1911
Cepelin 026
0
1
25.03.2017 0 : 1
25.03
Smederevo 1924
Šumadija
4
0
25.03.2017 4 : 0
25.03
18:00
011
FSFV
3
0
25.03.2017 18:00
011
3 : 0
25.03
18:30
Vozdovac
Rad
1
6
25.03.2017 18:30 1 : 6
Rad
25.03
11:00
─îukari─Źki
BSK
5
1
25.03.2017 11:00 5 : 1
BSK
25.03
10:00
Srem
Radni─Źki (SM)
1
2
25.03.2017 10:00 1 : 2
25.03
10:00
In─Ĺija
Petar Pua─Źa
3
4
25.03.2017 10:00 3 : 4
25.03
10:00
┼Żelezni─Źar
Be─Źkerek 023
6
0
25.03.2017 10:00 6 : 0
25.03
10:00
Radni─Źki (S)
Ba─Źka 1901
8
0
25.03.2017 10:00 8 : 0
25.03
10:00
Spartak
Vrbas
3
0
25.03.2017 10:00 3 : 0
25.03
12:00
Njerš Ištvan
Arena Su
2
0
25.03.2017 12:00 2 : 0
25.03
15:00
IMT
Lola
1
3
25.03.2017 15:00
IMT
1 : 3
25.03
11:30
Hajduk
Beograd 1929
1
6
25.03.2017 11:30 1 : 6
25.03
10:00
Dominus
Radni─Źki NB
6
1
25.03.2017 10:00 6 : 1
25.03
14:30
Be┼żanija
Studentski Grad
1
2
25.03.2017 14:30 1 : 2
25.03
12:00
Trijumf
Vinca
2
4
25.03.2017 12:00 2 : 4
25.03
10:00
Sopot
Nord Star
7
0
25.03.2017 10:00 7 : 0
25.03
14:30
Seceranac Ada
┼Żarkovo
2
1
25.03.2017 14:30 2 : 1
25.03
12:30
Zemun MK
Studenski grad MK
0
3
25.03.2017 12:30 0 : 3
25.03
17:00
Altina MK
─îukari─Źki MK
1
0
25.03.2017 17:00 1 : 0
25.03
10:00
Partizan MK
Teleoptik MK
6
0
25.03.2017 10:00 6 : 0
25.03
15:00
Kosmaj MK
Beograd 1929 MK
5
1
25.03.2017 15:00 5 : 1
25.03
11:00
Dunavac MK
Ole MK
4
2
25.03.2017 11:00 4 : 2
25.03
15:00
Bole─Ź MK
Dunav MK
15
0
25.03.2017 15:00 15 : 0
25.03
15:00
PKB MK
Kolubara MK
0
8
25.03.2017 15:00 0 : 8
25.03
Majdanpek
Knja┼żevac 2015
3
1
25.03.2017 3 : 1
25.03
14:00
─îukari─Źki
Zemun
3
1
25.03.2017 14:00 3 : 1
25.03
11:00
Radni─Źki (NB)
Kolubara
6
0
25.03.2017 11:00 6 : 0
25.03
10:00
Radni─Źki (O)
Teleoptik
0
2
25.03.2017 10:00 0 : 2
25.03
09:30
Subotica
TSC
0
5
25.03.2017 09:30 0 : 5
TSC
25.03
12:30
Kolašin
Rudar
6
0
25.03.2017 12:30 6 : 0
25.03
FK Napredak
FK Presing
25.03.2017 :
25.03
FK Plana
FK AF ─Éoki─ç
25.03.2017 :
25.03
FK Sloga 33
FK Petli─ç
25.03.2017 :
25.03
FK Strai Grad
FK Trgova─Źki
25.03.2017 :
25.03
09:00
Olimpik
Srem
9
1
25.03.2017 09:00 9 : 1
25.03
10:00
Sinjdjelic
Ada
1
2
25.03.2017 10:00 1 : 2
Ada
25.03
12:00
Lola
Studentski Grad
1
3
25.03.2017 12:00 1 : 3
25.03
12:00
Buducnost
Jedinstvo
0
1
25.03.2017 12:00 0 : 1
25.03
12:30
Dominus
Bezanija
4
3
25.03.2017 12:30 4 : 3
25.03
09:00
Hajduk
Atakante
3
1
25.03.2017 09:00 3 : 1
25.03
09:00
Sindjelic
Banja
8
0
25.03.2017 09:00 8 : 0
25.03
09:30
Postar
Zvezdara
3
2
25.03.2017 09:30 3 : 2
25.03
10:00
IMT B
Lepusnica
11
1
25.03.2017 10:00 11 : 1
25.03
11:00
Mladi Proleter
Radni─Źki PDM
0
6
25.03.2017 11:00 0 : 6
25.03
14:00
Lokomotiva B
Vinca
3
0
25.03.2017 14:00 3 : 0
25.03
13:00
Dorcol
Sopot
3
0
25.03.2017 13:00 3 : 0
25.03
15:30
Lokomotiva V
BSK 1925 B
0
4
25.03.2017 15:30 0 : 4
25.03
FK Trgova─Źki
FK Napredak
25.03.2017 :
25.03
FK Petli─ç
FK Stari Grad
25.03.2017 :
25.03
FK AF ─Éoki─ç
FK Sloga 33
25.03.2017 :
25.03
FK Presing
FK Plana
25.03.2017 :

Košarka

25.03
19:00
Akademik
Sveti ─Éor─Ĺe
99
87
25.03.2017 19:00 99 : 87
25.03
19:00
Mileševac
KKK Radni─Źki
90
93
25.03.2017 19:00 90 : 93
25.03
15:00
Šabac
Student
80
83
25.03.2017 15:00 80 : 83
25.03
18:00
Zekas 75
Polet
102
100
25.03.2017 18:00 102 : 100
25.03
18:00
Klik
Priboj
95
72
25.03.2017 18:00 95 : 72
25.03
16:30
Kuršumlija
Niš
85
74
25.03.2017 16:30 85 : 74
25.03
18:00
Zdravlje Leskovac
OKK Junior
85
61
25.03.2017 18:00 85 : 61
25.03
17:00
Borac
Radni─Źki (O)
86
82
25.03.2017 17:00 86 : 82
25.03
18:00
┼Żarkovo
Zemun
77
63
25.03.2017 18:00 77 : 63
25.03
14:30
Slodes
Bor─Źa
70
74
25.03.2017 14:30 70 : 74
25.03
19:30
Beko
Ras
81
56
25.03.2017 19:30 81 : 56
Ras
25.03
16:30
Star
Petrovgrad
88
86
25.03.2017 16:30 88 : 86
25.03
12:00
Budu─çnost
Sivac
83
78
25.03.2017 12:00 83 : 78
25.03
18:00
Kara─Ĺor─Ĺevo
SO Koš
75
70
25.03.2017 18:00 75 : 70
25.03
19:00
Od┼żaci
Sloboda NS
62
80
25.03.2017 19:00 62 : 80
25.03
20:00
Jadran
Pink
110
43
25.03.2017 20:00 110 : 43
25.03
18:30
Vojka
Lokomotiva 2016
84
64
25.03.2017 18:30 84 : 64
25.03
18:00
Omladinac
Opovo 99
84
65
25.03.2017 18:00 84 : 65
25.03
17:00
Partizan
Šimanovci
92
82
25.03.2017 17:00 92 : 82
25.03
17:00
Ra─Ĺevac
Vladimirci
68
54
25.03.2017 17:00 68 : 54
25.03
18:30
Ivanjica
─îa─Źak 94
86
76
25.03.2017 18:30 86 : 76
25.03
16:00
Po┼żarevac
Para─çin
83
66
25.03.2017 16:00 83 : 66
25.03
16:00
Go─Ź
Basket
65
75
25.03.2017 16:00 65 : 75
25.03
13:00
Napredak Junior
Trep─Źa
52
66
25.03.2017 13:00 52 : 66
25.03
12:15
Torlak 2
Lazarevac
41
45
25.03.2017 12:15 41 : 45
25.03
21:30
BASK
Umka 2009
94
73
25.03.2017 21:30 94 : 73
25.03
16:00
Zicer
─Éerdap
86
60
25.03.2017 16:00 86 : 60
25.03
14:00
Omladinac 016
Pusta Reka
79
76
25.03.2017 14:00 79 : 76
25.03
16:30
Jugbasket
BSK Junior
120
55
25.03.2017 16:30 120 : 55
25.03
Hisar
Bor RTB
48
103
25.03.2017 48 : 103
25.03
20:00
Partizan
Cedevita
74
73
25.03.2017 20:00 74 : 73
1:1
25.03
19:30
Konstantin
Spartak
88
80
25.03.2017 19:30 88 : 80
25.03
16:00
Dynamic BG
OKK Beograd
90
68
25.03.2017 16:00 90 : 68
25.03
20:00
Dunav
Napredak Rubin
94
93
25.03.2017 20:00 94 : 93
25.03
18:00
Vršac
Smederevo 1953
105
69
25.03.2017 18:00 105 : 69
25.03
20:00
Metalac
Beovuk 72
74
79
25.03.2017 20:00 74 : 79
25.03
18:00
Zlatibor
Kolubara LA 2003
88
69
25.03.2017 18:00 88 : 69
25.03
20:00
Srem
Rtanj
83
77
25.03.2017 20:00 83 : 77
25.03
20:00
Radni─Źki 1950
Mladost
96
77
25.03.2017 20:00 96 : 77
25.03
19:30
Pirot
Vojvodina
75
89
25.03.2017 19:30 75 : 89
25.03
Ljubovija
Gimnazijalac
72
46
25.03.2017 72 : 46
25.03
Bor
Duga
72
45
25.03.2017
Bor
72 : 45
25.03
16:30
Srbobran
Karaburma
35
88
25.03.2017 16:30 35 : 88
25.03
18:00
Beo─Źin
Radni─Źki
68
55
25.03.2017 18:00 68 : 55
Polufinale