XS
SM
MD
LG
10.kolo
Rezultati
11.10.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Loznica
Loznica
3 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
11.10.2017 15:00
Loznica
3 : 1
Jedinstvo Putevi
Zlatibor
Čajetina
1 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
11.10.2017 15:00
Zlatibor
1 : 0
Šumadija 1903
Tutin
Tutin
0 : 1
Sloga (P)
Požega
11.10.2017 15:00
Tutin
0 : 1
Sloga (P)
Železničar
Lajkovac
0 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
11.10.2017 15:00
Železničar
0 : 1
Budućnost Krušik 2014
Polet
Ljubić
0 : 1
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
11.10.2017 11:00
Polet
0 : 1
Proleter Mihajlovac
Šumadija (A)
Aranđelovac
4 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
11.10.2017 15:00
Šumadija (A)
4 : 0
Mokra Gora
Karađorđe
Topola
1 : 2
Mladi radnik 1926
Požarevac
11.10.2017 15:00
Karađorđe
1 : 2
Mladi radnik 1926
Smederevo 1924
Smederevo
2 : 1
Provo
Provo
11.10.2017 15:00
Smederevo 1924
2 : 1
Provo
Jedinstvo (Ub)
Ub
1 : 2
FAP
Priboj
11.10.2017 15:00
Jedinstvo (Ub)
1 : 2
FAP
11.10.2017 17:14 (Novica Pavlović)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije - Play Out Smederevo 1924 10 7 2 1 23
2 Zlatibor 10 7 2 1 23
3 Sloga (P) 10 6 4 0 22
4 Proleter Mihajlovac 10 6 2 2 20
5 Šumadija (A) 10 5 3 2 18
6 Provo 10 4 4 2 16
7 Budućnost Krušik 2014 10 5 1 4 16
8 Jedinstvo (Ub) 10 5 1 4 16
9 Karađorđe 10 4 2 4 14
10 Mokra Gora 10 3 4 3 13
11 Mladi radnik 1926 10 3 3 4 12
12 Šumadija 1903 10 3 1 6 10
13 Polet 10 1 6 3 9
14 Tutin 10 2 3 5 9
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Kolubarsko-mačvanska Loznica 10 2 2 6 8
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Podunavsko-šumadijska FAP 10 2 1 7 7
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Šumadijsko-raška Jedinstvo Putevi 10 1 3 6 6
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Zapadno-moravska Železničar 10 1 2 7 5

11.kolo
Sledeće kolo
14/15.10.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
FAP
Priboj
0 : 5
Loznica
Loznica
14.10.2017 14:30
FAP
0 : 5
Loznica
Provo
Provo
1 : 1
Jedinstvo (Ub)
Ub
15.10.2017 14:30
Provo
1 : 1
Jedinstvo (Ub)
Mladi radnik 1926
Požarevac
0 : 0
Smederevo 1924
Smederevo
14.10.2017 14:30
Mladi radnik 1926
0 : 0
Smederevo 1924
Mokra Gora
Zubin Potok
1 : 0
Karađorđe
Topola
14.10.2017 14:30
Mokra Gora
1 : 0
Karađorđe
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
1 : 1
Šumadija (A)
Aranđelovac
15.10.2017 14:30
Proleter Mihajlovac
1 : 1
Šumadija (A)
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
6 : 0
Polet
Ljubić
14.10.2017 14:30
Budućnost Krušik 2014
6 : 0
Polet
Sloga (P)
Požega
2 : 0
Železničar
Lajkovac
14.10.2017 14:30
Sloga (P)
2 : 0
Železničar
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 1
Tutin
Tutin
14.10.2017 14:30
Šumadija 1903
1 : 1
Tutin
Jedinstvo Putevi
Užice
0 : 5
Zlatibor
Čajetina
15.10.2017 11:00
Jedinstvo Putevi
0 : 5
Zlatibor
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su zvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Novica Pavlović
Premijum urednik takmičenja

webmaster
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 24 korisnika
Takmičenje prati 268 korisnika