XS
SM
MD
LG
17.kolo
Rezultati
25/26.11.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Mokra Gora
Zubin Potok
1 : 0
Loznica
Loznica
25.11.2017 13:00
Mokra Gora
1 : 0
Loznica
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
1 : 2
Mladi radnik 1926
Požarevac
25.11.2017 13:00
Proleter Mihajlovac
1 : 2
Mladi radnik 1926
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
1 : 1
Provo
Provo
25.11.2017 13:00
Budućnost Krušik 2014
1 : 1
Provo
Sloga (P)
Požega
5 : 0
FAP
Priboj
25.11.2017 13:00
Sloga (P)
5 : 0
FAP
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 0
Jedinstvo (Ub)
Ub
25.11.2017 13:00
Šumadija 1903
0 : 0
Jedinstvo (Ub)
Jedinstvo Putevi
Užice
0 : 0
Smederevo 1924
Smederevo
26.11.2017 11:00
Jedinstvo Putevi
0 : 0
Smederevo 1924
Zlatibor
Čajetina
2 : 0
Karađorđe
Topola
25.11.2017 13:00
Zlatibor
2 : 0
Karađorđe
Tutin
Tutin
0 : 4
Šumadija (A)
Aranđelovac
26.11.2017 13:00
Tutin
0 : 4
Šumadija (A)
Železničar
Lajkovac
1 : 2
Polet
Ljubić
26.11.2017 13:00
Železničar
1 : 2
Polet
26.11.2017 14:58 (Novica Pavlović)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije - Play Out Smederevo 1924 17 12 4 1 40
2 Zlatibor 17 11 3 3 36
3 Sloga (P) 17 10 5 2 35
4 Šumadija (A) 17 10 4 3 34
5 Jedinstvo (Ub) 17 9 4 4 31
6 Provo 17 6 9 2 27
7 Proleter Mihajlovac 17 8 3 6 27
8 Budućnost Krušik 2014 17 7 4 6 25
9 Mokra Gora 17 6 5 6 23
10 Karađorđe 17 6 4 7 22
11 Mladi radnik 1926 17 5 6 6 21
12 Polet 17 4 7 6 19
13 Loznica 17 4 5 8 17
14 Tutin 17 3 6 8 15
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Kolubarsko-mačvanska Šumadija 1903 17 3 5 9 14
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Podunavsko-šumadijska Železničar 17 3 4 10 13
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Šumadijsko-raška FAP 17 2 3 12 9
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Zapadno-moravska Jedinstvo Putevi 17 1 5 11 8

18.kolo
Sledeće kolo
10/11.03.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Loznica
Loznica
1 : 1
Polet
Ljubić
10.03.2018 14:00
Loznica
1 : 1
Polet
Železničar
Lajkovac
0 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
11.03.2018 14:00
Železničar
0 : 0
Šumadija (A)
Tutin
Tutin
2 : 0
Karađorđe
Topola
10.03.2018 14:00
Tutin
2 : 0
Karađorđe
Zlatibor
Čajetina
3 : 2
Smederevo 1924
Smederevo
11.03.2018 14:00
Zlatibor
3 : 2
Smederevo 1924
Jedinstvo Putevi
Užice
1 : 0
Jedinstvo (Ub)
Ub
11.03.2018 11:00
Jedinstvo Putevi
1 : 0
Jedinstvo (Ub)
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 2
FAP
Priboj
10.03.2018 14:00
Šumadija 1903
1 : 2
FAP
Sloga (P)
Požega
3 : 1
Provo
Provo
10.03.2018 14:00
Sloga (P)
3 : 1
Provo
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
0 : 1
Mladi radnik 1926
Požarevac
10.03.2018 14:00
Budućnost Krušik 2014
0 : 1
Mladi radnik 1926
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
3 : 2
Mokra Gora
Zubin Potok
11.03.2018 14:00
Proleter Mihajlovac
3 : 2
Mokra Gora
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su zvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Novica Pavlović
Premijum urednik takmičenja

webmaster
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 24 korisnika
Takmičenje prati 244 korisnika