XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 402 utakmica za dan
Subota, 25 Novembar 2017

Fudbal

25.11.2017 13:00 Mačva 1 : 1 Javor Matis
25.11.2017 13:00 Bačka 1 : 0 Vojvodina
25.11.2017 15:00 Radnik 2 : 3 Napredak
25.11.2017 15:00 Rad 1 : 0 Mladost
25.11.2017 17:00 Radnički 4 : 1 Zemun
25.11.2017 13:00 Bežanija 0 : 3 Teleoptik
25.11.2017 13:00 Mokra Gora 1 : 0 Loznica
25.11.2017 13:00 Proleter Mihajlovac 1 : 2 Mladi radnik 1926
25.11.2017 13:00 Budućnost Krušik 2014 1 : 1 Provo
25.11.2017 13:00 Sloga (P) 5 : 0 FAP
25.11.2017 13:00 Šumadija 1903 0 : 0 Jedinstvo (Ub)
25.11.2017 13:00 Zlatibor 2 : 0 Karađorđe
25.11.2017 13:00 Timok 2 : 1 Dunav
25.11.2017 13:00 Jedinstvo (P) 2 : 1 Radnički (S)
25.11.2017 13:00 Ozren 1 : 3 Moravac Orion
25.11.2017 13:00 Trstenik PPT 0 : 0 Jedinstvo (B)
25.11.2017 13:00 OFK Sinđelić 2 : 0 Pukovac
25.11.2017 13:00 Crvena zvezda (NS) 1 : 1 Bratstvo 1946
25.11.2017 13:00 Mladost (BJ) 2 : 1 Dinamo 1945
25.11.2017 13:00 Radnički (NP) 1 : 2 Odžaci
25.11.2017 13:00 Radnički (Š) 1 : 0 Cement
25.11.2017 13:00 Radnički (SM) 1 : 2 Bačka 1901
25.11.2017 10:00 BASK 1 : 1 Sopot
25.11.2017 13:00 BSK Borča 1 : 1 Prva Iskra
25.11.2017 13:00 Radnički (NB) 0 : 0 Kolubara
25.11.2017 13:00 IMT 2 : 0 GSP Polet Dorćol
25.11.2017 13:00 Radnički (O) 1 : 4 OFK Beograd
25.11.2017 13:00 Jošanica 2 : 1 Sloga (K)
25.11.2017 13:00 Goč 2 : 2 Ovčar
25.11.2017 13:00 Sloga 33 2 : 5 Gruža
25.11.2017 13:00 VGSK 6 : 2 Borac (Ž)
25.11.2017 13:00 Rudar 2001 0 : 0 RSK
25.11.2017 13:00 Drina 2 : 1 Budućnost
25.11.2017 13:00 Sloga (BB) 0 : 1 Radjevac
25.11.2017 13:00 Sovljak 1 : 2 Radnički Gorenje
25.11.2017 13:00 Sevojno 3 : 1 Radnički Stobex
25.11.2017 13:00 Ribnica 0 : 0 Spartak
25.11.2017 13:00 Sloga (L) 4 : 3 Morava (VH)
25.11.2017 13:00 Nebeski Andjeli 2 : 1 GFK Dubočica
25.11.2017 13:00 Pusta Reka 1 : 0 Lužnica
25.11.2017 13:00 BSK 1 : 2 Hajduk Veljko
25.11.2017 13:00 Đerdap 3 : 0 Malošište
25.11.2017 13:00 Sloga (D) 3 : 0 Jastrebac
25.11.2017 13:00 Morava 1918 1 : 2 OFK Lugomir
25.11.2017 13:00 OFK Topličanin 1 : 1 OFK Kosanica
25.11.2017 13:00 Radnički (S) 0 : 2 Polet
25.11.2017 13:00 Radnički (K) 2 : 4 Kikinda 1909
25.11.2017 13:00 Budućnost 1 : 0 Begej
25.11.2017 13:00 Kozara 2 : 2 Sloboda (NK)
25.11.2017 13:00 Jedinstvo (BK) 4 : 3 Jedinstvo (NB)
25.11.2017 13:00 Sloga (E) 0 : 1 Hajduk (D)
25.11.2017 13:00 Sloga (T) 1 : 0 LSK Laćarak
25.11.2017 13:00 Jedinstvo (SP) 3 : 0 Hajduk (Č)
25.11.2017 13:00 Radnički (S) 2 : 1 Polet (K)
25.11.2017 13:00 Sloga (Č) 3 : 0 Mladost (T)
25.11.2017 13:00 Srbobran 4 : 2 BSK
25.11.2017 13:00 Leštane 1 : 1 Crvena Zvezda
25.11.2017 13:00 Balkan 0 : 0 TEK Sloga
25.11.2017 13:00 Mladost (L) 1 : 5 Krajina
25.11.2017 13:00 Proleter 2006 0 : 1 Mladost (BD)
25.11.2017 13:00 Partizan (U) 4 : 2 Crvena zvezda
25.11.2017 13:00 Dunav 2 : 0 Sloga (BNS)
25.11.2017 13:00 Partizan 5 : 0 Graničar 1924
25.11.2017 13:00 Sloven 2 : 1 Borac (K)
25.11.2017 13:00 Podrinje 4 : 0 Napredak (P)
25.11.2017 13:00 Rudar 0 : 0 PSK Putinci
25.11.2017 13:00 Radnički 1905 7 : 1 Njegoš
25.11.2017 13:00 Proleter (RS) 0 : 2 Bajša
25.11.2017 13:00 Obilić 1 : 0 Vinogradar
25.11.2017 13:00 Brestovac 2 : 0 Blizna
25.11.2017 13:00 Poreč 2 : 2 Deli Jovan
25.11.2017 13:00 Podrinje 4 : 2 Jevremovac
25.11.2017 13:00 Lokomotiva 2 : 1 Junkovac
25.11.2017 13:00 Blagotin 2 : 0 Parunovac
25.11.2017 13:00 Ćava 2 : 2 Partizan
25.11.2017 13:00 Korićani 2 : 0 Erdoglija 1931
25.11.2017 13:00 Zemljoradnik 3 : 1 Orljane
25.11.2017 13:00 AZ Borac 2014 7 : 1 Vulkan 1963
25.11.2017 13:00 Mladost (L) 1 : 6 Stevan Nešticki
25.11.2017 13:00 Palilulac 3 : 1 Crvena zastava
25.11.2017 13:00 Omladinac 3 : 1 Fruškogorski partizan
25.11.2017 13:00 OFK Futog 0 : 3 Sofeks
25.11.2017 13:00 Mladost 1 : 4 Veternik
25.11.2017 13:30 Mladost (B) 3 : 0 Biljači
25.11.2017 13:00 Rudar (SR) 2 : 0 Borac 1805
25.11.2017 13:00 Rudar (St) 3 : 0 Mladost (J)
25.11.2017 13:00 Milicionar 6 : 1 Premijer
25.11.2017 13:00 Dušan Silni 6 : 1 Pričinović
25.11.2017 13:00 Šumadija 4 : 2 Sušica 2012
25.11.2017 13:00 ŠFU Derbi 2016 4 : 1 Radnički
25.11.2017 13:00 Polet (R) 6 : 1 OFK Rutevac 1908
25.11.2017 13:00 OFK Napredak 1929 3 : 0 Borac
25.11.2017 13:00 Ratar 1 : 0 Polet (V)
25.11.2017 13:00 Belpos 3 : 0 Verko
25.11.2017 13:00 Sparta 3 : 4 Mladost 2013
25.11.2017 13:00 Radnički 8 : 0 Donja Mutnica
25.11.2017 13:00 Sloboda 3 : 2 Gornje Sinkovce
25.11.2017 16:30 Veliko Trnjane 4 : 0 Gornje Krajince
25.11.2017 16:30 Veternica 3 : 3 Todorovce
25.11.2017 13:00 Dečić 1 : 1 Kom
25.11.2017 13:00 Grbalj 0 : 1 Iskra
25.11.2017 13:00 OFK Petrovac 0 : 0 Budućnost
25.11.2017 13:00 Rudar 0 : 3 Sutjeska
25.11.2017 13:00 Jezero 2 : 2 Lovćen
25.11.2017 13:00 Vitez 0 : 0 Borac
25.11.2017 13:00 Mladost 0 : 0 Široki Brijeg
25.11.2017 13:00 Čelik 0 : 2 Krupa
25.11.2017 15:00 Zrinjski 2 : 0 Sloboda
25.11.2017 13:00 Zvijezda 09 3 : 2 Podrinje
25.11.2017 13:00 Sutjeska 1 : 0 Napredak
25.11.2017 13:00 Drina 3 : 0 Tekstilac
25.11.2017 13:00 Sloboda 2 : 1 Željezničar
25.11.2017 13:00 Rudar Prijedor 6 : 1 Kozara
25.11.2017 13:00 Sloga 1 : 1 Slavija
25.11.2017 16:00 Crystal Palace 2 : 1 Stoke
25.11.2017 16:00 Manchester Utd 1 : 0 Brighton
25.11.2017 16:00 Newcastle 0 : 3 Watford
25.11.2017 16:00 Swansea 0 : 0 Bournemouth
25.11.2017 16:00 Tottenham 1 : 1 WBA
25.11.2017 18:30 Liverpool 1 : 1 Chelsea
25.11.2017 20:45 Levante 0 : 5 Atlético Madrid
25.11.2017 16:15 Real Madrid 3 : 2 Málaga
25.11.2017 18:30 Real Betis 2 : 2 Girona
25.11.2017 13:00 Alavés 1 : 2 Eibar
25.11.2017 15:30 Borussia Dortmund 4 : 4 Schalke 04
25.11.2017 15:30 RB Leipzig 2 : 0 Werder
25.11.2017 15:30 Freiburg 2 : 1 Mainz 05
25.11.2017 18:30 Borussia Mönchengladbach 2 : 1 Bayern
25.11.2017 15:30 Eintracht 0 : 1 Bayer Leverkusen
25.11.2017 15:30 Augsburg 2 : 1 Wolfsburg
25.11.2017 15:00 Bologna 3 : 0 Sampdoria
25.11.2017 20:45 Cagliari 1 : 3 Internazionale
25.11.2017 18:00 Chievo 2 : 1 SPAL
25.11.2017 18:00 Sassuolo 0 : 2 Verona
25.11.2017 20:00 Caen 1 : 0 Bordeaux
25.11.2017 20:00 Dijon 3 : 1 Toulouse
25.11.2017 20:00 Metz 0 : 2 Amiens SC
25.11.2017 20:00 Montpellier 3 : 0 Lille
25.11.2017 17:00 Rennes 2 : 1 Nantes
25.11.2017 20:00 Troyes 3 : 0 Angers
25.11.2017 11:00 Partizan 4 : 1 Radnički 1923
25.11.2017 12:30 Čukarički 1 : 1 Rad
25.11.2017 15:00 011 5 : 1 IM Rakovica
25.11.2017 10:00 Čukarički 3 : 2 Zemun
25.11.2017 11:00 Jagodina 4 : 0 Dinamo
25.11.2017 13:00 Kiker 2 : 4 OFK Beograd
25.11.2017 13:30 Partizan 3 : 0 Apolon 4
25.11.2017 13:00 OLE 1 : 0 Grafičar
25.11.2017 09:00 Voždovac MK 4 : 0 Sinđelić MK
25.11.2017 11:00 Mladenovac MK 0 : 7 OFK Beograd MK
25.11.2017 10:00 Radnički NB MK 0 : 3 Čukarički MK
25.11.2017 10:00 Sremčica MK 3 : 0 Banja MK
25.11.2017 14:30 Internacional 6 : 2 Studentski Grad
25.11.2017 11:00 Crvena zvezda MK 0 : 1 Brodarac MK
25.11.2017 14:00 Voždovac MK 0 : 2 Zemun MK
25.11.2017 12:00 Studentski Grad MK : Ada MK
25.11.2017 09:30 PKB MK 2 : 3 GSP Polet MK
25.11.2017 13:00 Sinđelić MK 1 : 0 Brodarac MK-B
25.11.2017 15:00 BASK MK 1 : 2 Ole MK
25.11.2017 10:00 Jedinstvo MK 2 : 7 Crvena zvezda MML MK
25.11.2017 10:00 Srem 2 : 0 Budućnost

Košarka

25.11.2017 20:00 Vojvodina 75 : 84 Dynamic
25.11.2017 18:00 Metalac 91 : 77 KKK Radnički
25.11.2017 15:00 OKK Beograd 95 : 84 Dunav
25.11.2017 18:00 Zlatibor 71 : 75 Beovuk 72
25.11.2017 19:30 Sloga 70 : 73 Tamiš
25.11.2017 19:00 Akademik 81 : 87 Sloboda
25.11.2017 19:00 Mladost (SP) 80 : 55 Kolubara LA 2003
25.11.2017 19:30 Pirot 88 : 82 Žarkovo
25.11.2017 20:00 Proleter Naftagas 94 : 74 Zdravlje Leskovac
25.11.2017 19:00 Napredak Bosphorus 106 : 72 Konstantin
25.11.2017 17:00 Novi Pazar 84 : 75 Plana
25.11.2017 19:00 Omladinac 80 : 75 Jedinstvo
25.11.2017 20:00 Sveti Đorđe 76 : 66 Srem
25.11.2017 19:00 Hajduk 69 : 58 Topola
25.11.2017 16:00 Paraćin 83 : 97 Radnički 1950
25.11.2017 20:00 Polet 70 : 65 Priboj
25.11.2017 19:00 Jagodina 84 : 108 Železničar
25.11.2017 20:15 Radnički VA 81 : 76 Napredak Junior
25.11.2017 19:00 Radan 64 : 60 Jastrebac
25.11.2017 20:00 Sokobanja 83 : 84 Junior
25.11.2017 19:00 Mladost Vesna 66 : 90 Prokuplje
25.11.2017 15:00 Jablanica 82 : 69 Bor RTB
25.11.2017 15:30 Borac 62 : 72 Slodes
25.11.2017 13:30 Zemun Fitofarmacija 74 : 92 Beko
25.11.2017 13:20 BASK 87 : 70 Astra
25.11.2017 16:00 Sloboda (NS) 91 : 85 Petrovgrad
25.11.2017 16:30 Spartak OKK 76 : 98 Sivac
25.11.2017 17:30 Kadet 86 : 66 Karađorđevo
25.11.2017 18:00 Velika Kikinda 89 : 79 Budućnost (NS)
25.11.2017 20:00 Jadran 97 : 82 Pink
25.11.2017 20:30 Ub 55 : 66 Mladost 2014
25.11.2017 15:00 Loznica 85 : 63 Železničar
25.11.2017 13:30 M015 111 : 83 Vladimirci
25.11.2017 14:00 Play off 106 : 76 Sloga
25.11.2017 19:00 Svilajnac 95 : 59 Sloga (PM)
25.11.2017 18:00 Zicer 2014 84 : 44 Goč
25.11.2017 Despot 0 : 20 Stari Ras
25.11.2017 19:00 Hajduk Veljko 67 : 59 Hisar
25.11.2017 18:20 Mladost 2 89 : 73 Barajevo
25.11.2017 17:15 Vitez 91 : 73 Sava
25.11.2017 18:00 Vršac 88 : 77 Spartak
25.11.2017 17:30 Radivoj Korać 60 : 68 Partizan 1953
25.11.2017 16:30 Student 48 : 65 Crvena zvezda
25.11.2017 17:00 Kraljevo 88 : 57 Šabac
25.11.2017 17:00 Vrbas Medela 59 : 58 Bor
25.11.2017 12:00 Duga 99 : 27 Zvečan
25.11.2017 18:00 ČA basket 78 : 41 Play Off
25.11.2017 16:00 Užice 38 : 70 Ljubovija
25.11.2017 15:00 Duga 112 : 28 Prijepolje
25.11.2017 17:00 Mileševka 72 : 62 Železničar
25.11.2017 17:00 Loznica 71 : 26 Zvečan
25.11.2017 13:00 Prijepolje 46 : 63 Železničar
25.11.2017 14:00 Bagdala 43 : 84 Paraćin
25.11.2017 14:00 Topličanin 2012 0 : 20 Gimnazijalac
25.11.2017 16:00 Trstenik 59 : 80 Radnički 2016
25.11.2017 18:30 Radnički (KG) 85 : 46 Actavis academy
25.11.2017 15:00 Hajduk Veljko 73 : 55 Palanka 2012
25.11.2017 12:00 Joker 41 : 72 Girl Basket
25.11.2017 16:00 Lazarevac 37 : 45 Metalac
25.11.2017 16:00 MIX 61 : 44 Železničar
25.11.2017 16:00 M 015 : Šuter
25.11.2017 16:00 Radnički : Železničar
25.11.2017 16:00 MIX 39 : 59 Šuter
25.11.2017 16:00 Inter Koš 40 : 36 M 015
25.11.2017 16:00 OKK Šabac : MIX 1
25.11.2017 16:00 Inter Koš : Student 2
25.11.2017 16:00 Osečina : Lazarevac
25.11.2017 16:00 Student 1 : Železničar
25.11.2017 16:00 Mladost 014 : Metalac
25.11.2017 16:00 LA Basket : Valjevski
25.11.2017 16:00 Mionica : Železničar
25.11.2017 16:00 Mladost 014 : Šuter
25.11.2017 16:00 Valjevski 24 : 29 Inter Koš
25.11.2017 16:00 Student : MIX 1
25.11.2017 16:00 Student : Železničar
25.11.2017 16:00 MIX 1 36 : 59 Šuter
25.11.2017 16:00 LA Basket : MIX 2
25.11.2017 16:00 Mionica 52 : 24 Kolubara Mladost
25.11.2017 16:00 Osečina : MIX
25.11.2017 00:00 Mladost 014 : Valjevski
25.11.2017 00:00 MIX : Student
25.11.2017 Mionica 21 : 17 Osečina

Odbojka

25.11.2017 19:00 Mladi radnik 0 : 3 Radnički
25.11.2017 19:00 VGSK 1 : 3 VA-014 Gorenje
25.11.2017 19:00 Mladenovac 3 : 1 Železničar (Bg)
25.11.2017 19:00 Futog 0 : 3 Partizan
25.11.2017 14:00 Kosovska Mitrovica 3 : 1 Napredak 037
25.11.2017 18:00 Bečej 3 : 0 Novi Sad
25.11.2017 20:00 Loznica 3 : 2 Užice
25.11.2017 19:00 FAP Livnica 0 : 3 Toplički Vitezovi
25.11.2017 17:00 Timok 3 : 0 Srem Iton
25.11.2017 16:00 Metalac Takovo 3 : 2 Partizan
25.11.2017 16:30 Antena 3 : 2 Bukovica Putevi
25.11.2017 18:00 Gračanica 1 : 3 Ribnica 2
25.11.2017 16:00 Ozren 3 : 0 Radan
25.11.2017 16:00 Pirot 3 : 2 Niš 2
25.11.2017 19:00 Mladost (T) 2 : 3 Dunav Volley
25.11.2017 15:00 Kulpin 3 : 2 Mladost (NP)
25.11.2017 18:30 Maglić 1953 2 : 3 Šid
25.11.2017 18:00 Partizan 2 : 3 Hercegovina
25.11.2017 17:30 Blok Aut 3 : 2 Crnjanski
25.11.2017 18:40 Lucky Star 3 : 0 Obrenovac
25.11.2017 19:15 As 2 : 3 Roda
25.11.2017 19:00 Šumadija 3 : 0 Stig
25.11.2017 Knjaževac 3 : 0 Viner
25.11.2017 Timok 2 3 : 0 Hajduk Veljko 2
25.11.2017 Ozren 2 0 : 3 Dunav Stars
25.11.2017 Kikinda 3 : 0 Sloven
25.11.2017 Mladost 3 : 1 Novi Sad 2
25.11.2017 Klek Srbijašume 2 0 : 3 Vrbas
25.11.2017 Vest 3 : 2 Stražilovo
25.11.2017 20:00 Srem 3 : 2 Klek-MD Zrenjanin
25.11.2017 17:00 Dinamo 3 : 2 Partizan
25.11.2017 19:00 Vizura 3 : 0 Železničar
25.11.2017 20:00 Beograd 3 : 0 Futog
25.11.2017 19:30 Roda 1 : 3 Smederevo
25.11.2017 19:00 Jedinstvo (U) 0 : 3 Vranje
25.11.2017 13:00 Kraguj-Radnički 0 : 3 Leskovac 98
25.11.2017 19:00 Borac (Ča) 0 : 3 Kralj
25.11.2017 20:00 Zlatibor 3 : 2 Milenijum
25.11.2017 18:00 Majdanpek FBC 3 : 1 Student
25.11.2017 17:00 Hajduk Veljko 1 : 3 Zaječar
25.11.2017 16:30 Trstenik 2 : 3 Sloboda S
25.11.2017 13:00 Tara 1 : 3 Novi Pazar
25.11.2017 17:00 Panonija 3 : 0 Elan Volej
25.11.2017 16:00 Futog vest 3 : 0 Maks
25.11.2017 20:00 Mladost (NP) 3 : 0 Kikinda
25.11.2017 16:00 Ruma 3 : 0 Lavice 07
25.11.2017 19:30 Smeč 5 0 : 3 Ribnica
25.11.2017 16:00 Mladi radnik 3 : 0 Tehničar
25.11.2017 12:30 AS Batajnica 3 : 1 Lucky Star
25.11.2017 14:45 Imlek 3 : 1 Lazarevac
25.11.2017 17:00 Zaslon 0 : 3 Radnički
25.11.2017 16:00 Knjaževac 3 : 1 Viner
25.11.2017 Brezovica : Zvečan
25.11.2017 Sokolica 1 : 3 Kosovska Mitrovica
25.11.2017 Gračanica : Mokra Gora 2
25.11.2017 Leposavić 2 3 : 0 Vidovdan
25.11.2017 15:00 Apatin 1 : 3 Spartak 2
25.11.2017 18:00 Soko 2 : 3 Vrbas
25.11.2017 13:00 CVS 3 : 0 Hajduk
25.11.2017 15:00 Libero 3 : 1 Gox-IN Phibrows
25.11.2017 17:00 Krajišnik 3 : 0 Žabalj Volej
25.11.2017 17:30 Vršac 3 : 1 Klek Srbijašume 2
25.11.2017 16:30 Žitište 2 : 3 Banat
25.11.2017 15:30 Prvi Tempo 3 : 0 Trijumf 2013
25.11.2017 12:00 Dunav Volej 1 : 3 Blok Aut
25.11.2017 15:00 Slavija 3 : 2 NS Volej tim
25.11.2017 15:30 Merkur 3 : 2 Bečej
25.11.2017 20:30 Spas 0 : 3 Dunav
25.11.2017 14:45 Blok Aut 1 : 3 Obilić
25.11.2017 12:30 Crnjanski 2 : 3 Partizan 2
25.11.2017 20:00 Kolubara 3 : 2 Vizurine Ajkulice
25.11.2017 09:30 Radnički 2 0 : 3 Obrenovac
25.11.2017 13:30 Feniks Čukarički 3 : 0 Roda 2
25.11.2017 Maks 2 2 : 3 Trijumf 2013 2
25.11.2017 Ruma 2 1 : 3 Sloga
25.11.2017 Eaton Srem Tempo 2 3 : 0 Prvi Tempo 2
25.11.2017 13:00 Obrenovac 0 : 3 Roda
25.11.2017 13:30 Lucky Star 0 : 3 AS
25.11.2017 12:00 Crvena zvezda 0 : 3 Partizan
25.11.2017 11:00 Sterija 3 : 0 Imlek
25.11.2017 09:15 TENT 3 : 0 Lucky Star
25.11.2017 11:00 Lazarevac 3 : 1 Roda
25.11.2017 14:30 AS Batajnica 3 : 0 AS
25.11.2017 12:45 Crvena zvezda 3 : 1 Partizan
25.11.2017 12:45 Avala 0 : 3 Blok Aut
25.11.2017 09:15 Dunav 1 : 3 Mladenovac
25.11.2017 14:30 Železničar 3 : 2 BG Volley
25.11.2017 09:15 Pionir 3 : 1 Akademija Singidunum
25.11.2017 11:00 Radnički 0 : 3 21. maj
25.11.2017 11:00 Crnjanski 3 : 0 Kolubara
25.11.2017 09:15 Volleyland 1 : 3 Železnik 2012

Rukomet

25.11.2017 19:00 Partizan 35 : 19 Jugović
25.11.2017 19:00 Rudar 30 : 32 Obilić
25.11.2017 19:00 Mokra Gora 26 : 22 Spartak Vojput
25.11.2017 18:30 Železničar 1949 35 : 26 Požarevac
25.11.2017 19:00 Srem SM 31 : 41 Hercegovina
25.11.2017 19:00 Banatski Karlovac 28 : 38 Lavovi BP
25.11.2017 19:00 Jabuka 34 : 27 Sivac 69
25.11.2017 18:00 Apatin 34 : 30 Mladost TSK
25.11.2017 19:00 Prva Petoletka 46 : 34 Sloga
25.11.2017 19:00 Bane 23 : 15 Župa 54
25.11.2017 21:00 SC Voždovac 2012 31 : 21 Smederevo
25.11.2017 16:30 BASK Soko 23 : 24 Sloga
25.11.2017 19:30 Metaloplastika 2 25 : 26 Beograd
25.11.2017 20:30 Novi Beograd 25 : 30 Rekreativo
25.11.2017 19:00 Radnički 29 : 28 Paraćin
25.11.2017 17:30 Rtanj 45 : 33 Jastrebac
25.11.2017 19:00 Somborelektro 29 : 26 Metalac
25.11.2017 17:00 Slavija 42 : 31 Budućnost
25.11.2017 16:30 Sloga 2 Zmart Force 35 : 27 Užice
25.11.2017 19:30 Karađorđe 2 48 : 22 Novi Pazar 2
25.11.2017 17:00 Morava 84 38 : 19 Planinka PV - 2
25.11.2017 17:00 Radan 21 : 31 Mladost
25.11.2017 18:00 Proleter 35 : 24 Loznica
25.11.2017 19:30 Vrbas Petrol 32 : 33 Morava
25.11.2017 18:00 Topličanin 20 : 18 Planinka Prolom voda
25.11.2017 16:00 Lokomotiva 25 : 40 Vranje 1957
25.11.2017 19:00 Zlatar 27 : 20 Bela Palanka
25.11.2017 19:00 Minaqua 38 : 28 Pirot
25.11.2017 19:00 Spartak 23 : 24 Mokrin
25.11.2017 18:00 Laki 34 : 35 Ravangrad
25.11.2017 19:00 Deronje 23 : 28 Radnički
25.11.2017 16:30 Čačak 44 : 26 Metalac 2
25.11.2017 18:30 Napredak 12 18 : 19 Knjaz Miloš 2
25.11.2017 15:00 Prijepolje 25 : 25 Radnički 1964
25.11.2017 19:00 Metalac AD 37 : 23 Košutnjak
25.11.2017 16:00 Vranje 26 : 21 Rtanj
25.11.2017 12:30 Radnički BG 24 : 26 Singidunum
25.11.2017 18:00 Voždovac 1955 2 28 : 17 VGSK
25.11.2017 21:00 Kolubara 28 : 28 Crvena Zvezda

Vaterpolo

25.11.2017 19:30 Primorje EB 12 : 11 Primorac
25.11.2017 18:00 Budva 8 : 12 Jug CO
25.11.2017 19:00 Partizan RF 8 : 11 Mornar BS
25.11.2017 19:45 Medveščak 8 : 6 Solaris
25.11.2017 18:30 BVK Crvena zvezda 11 : 10 Šabac
25.11.2017 20:30 VA Cattaro 12 : 6 Zadar 1952
25.11.2017 Taš 10 : 8 Beograd
25.11.2017 Banjica 6 : 7 Zemun
25.11.2017 Stari Grad 4 : 12 KVK Radnički
25.11.2017 Banja Luka 13 : 5 Dorćol
25.11.2017 Rasina 10 : 6 Novi Beograd 011
25.11.2017 Singidunum 9 : 8 TENT
25.11.2017 ŽAK 10 : 6 Valis
25.11.2017 Spartak Prozivka 18 : 7 Mladost
25.11.2017 Bečej 12 : 7 Dunav

Futsal

25.11.2017 20:00 FON 6 : 3 Samo pravo
25.11.2017 19:00 Vranje 7 : 1 Srpska
25.11.2017 20:00 Apa Futsal 3 : 5 Pčinja
25.11.2017 21:00 Mićko trend 2 : 4 Novi Sad
25.11.2017 18:00 Olimp 2 : 3 Ekonomac 2
25.11.2017 16:30 Kragujevac 2011 2 : 2 Zlatar 033
25.11.2017 15:00 Ekonomist 1 : 6 Akademac
25.11.2017 20:00 Prokuplje 2 : 3 Dolap

FFA

25.11.2017 08:40 KMF Junior 5 : 4 Šampion 2014
25.11.2017 Aca Menta 0 : 8 Car Konstantin beli
25.11.2017 Soko 5 : 3 Car Konstantin plavi
25.11.2017 Radnički 3 : 1 Car Konstantin plavi
25.11.2017 Car Konstantin 4 : 3 Nacional Milan beli
25.11.2017 Delijski Vis 1 : 3 Nacional Milan crveni
Na današnjoj sednici Odbora za hitna pitanja Fudbalskog saveza Beograda doneta je Odluka da dvadeseto mesto u Srpskoj ligi - grupa Beograd u takmičarskoj sezoni 2020/2021 popuni FK "Leštane" iz Leštana.
Ovakvom popunom liga nas fudbal je definitivno pao na najnize grane....dalje nema...ovo je dno dna.Nek mu je laka zemlja
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Fudbalski savez Beograda poziva sve klubove koji su zainteresovani da se takmiče u Međuopštinskoj ligi i Opštinskoj ligi Barajevo u prvenstvenoj sezoni 2020/2021 da podnesu prijavu za učešće u ovom takmičarskom rangu. Zvanične prijave (overene na klupskom memorandumu) u Fudbalskom savezu Beograda (Deligradska 27/III) primaće se do petka 10. jula 2020. godine svakog radnog dana od 08:00 do 16:00 časova.
U prostorijama Fudbalskog saveza Beograda održan je žreb za polufinale Kupa FS Srbije na teritoriji FS Beograda. Utakmice će se igrati u sredu 5. avgusta 2020. godine od 17:00 časova, a zanimljivo je da će se pitanje finalista rešiti na novobeogradskim stadionima. Naime žreb je odredio da se sastanu: I M T - GSP POLET DORĆOL i RADNIČKI (Novi Beograd) - OFK BEOGRAD Tako će drugi polufinalni par činiti prošlogodišnji finalisti. Pobednici ovih utakmica plasiraće se u finale koje će se igrati sedam dana kasnije, u sredu 12. avgusta 2020. godine na stadionu SC FSB na Adi Ciganliji, a takođe je zakazano za 17:00 časova. Odmah po odigravanju polufinalnih utakmica, dan kasnije, u četvrtak 6. avgusta 2020. godine u Fudbalskom savezu Beograda će se u 12:00 časova održati tradicionalna Konferencija za medije na kojoj će biti prisutni kapiteni, treneri i rukovodioci klubova koji će se boriti za pobednički pehar u Kupu FSB, a kada će se žrebom odrediti i nominalni domaćin finala.