XS
SM
MD
LG
8.kolo
Rezultati
30.09/01.10.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Loznica
Loznica
2 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
30.09.2017 15:30
Loznica
2 : 0
Šumadija 1903
Jedinstvo Putevi
Užice
0 : 0
Sloga (P)
Požega
01.10.2017 11:00
Jedinstvo Putevi
0 : 0
Sloga (P)
Zlatibor
Čajetina
2 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
30.09.2017 15:30
Zlatibor
2 : 1
Budućnost Krušik 2014
Tutin
Tutin
0 : 0
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
01.10.2017 15:30
Tutin
0 : 0
Proleter Mihajlovac
Železničar
Lajkovac
2 : 3
Mokra Gora
Zubin Potok
01.10.2017 15:30
Železničar
2 : 3
Mokra Gora
Polet
Ljubić
1 : 1
Mladi radnik 1926
Požarevac
01.10.2017 11:00
Polet
1 : 1
Mladi radnik 1926
Šumadija (A)
Aranđelovac
2 : 0
Provo
Provo
30.09.2017 15:30
Šumadija (A)
2 : 0
Provo
Karađorđe
Topola
1 : 0
FAP
Priboj
30.09.2017 15:30
Karađorđe
1 : 0
FAP
Smederevo 1924
Smederevo
1 : 0
Jedinstvo (Ub)
Ub
01.10.2017 15:30
Smederevo 1924
1 : 0
Jedinstvo (Ub)
01.10.2017 17:43 (Novica Pavlović)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije - Play Out Zlatibor 8 6 1 1 19
2 Sloga (P) 8 5 3 0 18
3 Smederevo 1924 8 5 2 1 17
4 Šumadija (A) 8 4 2 2 14
5 Proleter Mihajlovac 8 4 2 2 14
6 Karađorđe 8 4 2 2 14
7 Provo 8 3 4 1 13
8 Jedinstvo (Ub) 8 4 1 3 13
9 Mokra Gora 8 3 3 2 12
10 Budućnost Krušik 2014 8 3 1 4 10
11 Tutin 8 2 3 3 9
12 Polet 8 1 5 2 8
13 Mladi radnik 1926 8 2 2 4 8
14 Šumadija 1903 8 2 1 5 7
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Kolubarsko-mačvanska Jedinstvo Putevi 8 1 3 4 6
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Podunavsko-šumadijska Železničar 8 1 2 5 5
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Šumadijsko-raška Loznica 8 1 2 5 5
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Zapadno-moravska FAP 8 1 1 6 4

9.kolo
Sledeće kolo
07/08.10.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Jedinstvo (Ub)
Ub
1 : 0
Loznica
Loznica
08.10.2017 15:30
Jedinstvo (Ub)
1 : 0
Loznica
FAP
Priboj
0 : 2
Smederevo 1924
Smederevo
07.10.2017 15:30
FAP
0 : 2
Smederevo 1924
Provo
Provo
4 : 0
Karađorđe
Topola
08.10.2017 15:30
Provo
4 : 0
Karađorđe
Mladi radnik 1926
Požarevac
1 : 1
Šumadija (A)
Aranđelovac
07.10.2017 15:30
Mladi radnik 1926
1 : 1
Šumadija (A)
Mokra Gora
Zubin Potok
0 : 0
Polet
Ljubić
07.10.2017 15:30
Mokra Gora
0 : 0
Polet
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
3 : 0
Železničar
Lajkovac
08.10.2017 15:30
Proleter Mihajlovac
3 : 0
Železničar
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
3 : 1
Tutin
Tutin
07.10.2017 15:30
Budućnost Krušik 2014
3 : 1
Tutin
Sloga (P)
Požega
1 : 1
Zlatibor
Čajetina
07.10.2017 15:30
Sloga (P)
1 : 1
Zlatibor
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
07.10.2017 15:30
Šumadija 1903
2 : 1
Jedinstvo Putevi
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su zvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Novica Pavlović
Premijum urednik takmičenja

webmaster
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 24 korisnika
Takmičenje prati 247 korisnika