Serija pobeda plavo-belih nastavljena

Serija pobeda u nastavku šampionata plavo-belih je nastavljena! Nakon trijumfa nad Lokomotivom i Sinđelićem pobeđena je i ekipa Jedinstva u Surčinu rezultatom 2:0.

Po teškim vremenskim uslovima viđena je velika borba od prvog do poslednjeg minuta igre, a plavo-beli su slavili golovima Dejana Bajića. Treba reći da je ceo tim funkcionisao kako treba od prvog do poslednjeg minuta meča i da je pobeda itekako zaslužena.

Plavo-bela odbrana skoro da je nesavladiva ovog proleća jer je na 4 utakmice primila samo jedan pogodak i to iz penala na prvoj utakmici nastavka šampionata!

OFK Beograd: D. Jevtić, Ratković, Janković, Maksić, Pantić, Dž. Jevtić, Krstić, Jovanović, Bajić, Kilibarda i Nedeljković. U igru su ušli i Pavlović, Damjanović, Đorđević i Mitrović.

U narednom meču plavo-beli dočekuju ekipu OFK Mladenovac.

Stepojevac Vaga 1 : 0 Radnički (O)
Leštane 1 : 1 Sremčica
Radnički (NB) 2 : 0 BSK 1925
Studentski grad 0 : 0 Crvena zvezda
Mladenovac 2 : 1 BASK
Jedinstvo 0 : 2 OFK Beograd
Sinđelić 0 : 1 Teleoptik