XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 18.08.2012 17:30 Sloga (P) - FAP 0:1
2 25.08.2012 17:30 FAP - GP Zlatibor 1:0
3 01.09.2012 17:00 Budućnost - FAP 0:1
4 08.09.2012 16:30 FAP - Borac (Š) 0:0
5 12.09.2012 16:30 Zlatar - FAP 2:1
6 15.09.2012 16:00 FAP - Sloga (BB) 4:0
7 23.09.2012 16:00 Sloga (S) - FAP 0:1
8 29.09.2012 15:30 FAP - Jedinstvo 2:0
9 07.10.2012 15:00 OFK Osečina - FAP 2:2
10 13.10.2012 14:30 FAP - Sevojno 0:0
11 20.10.2012 14:30 Radnički (V) - FAP 1:0
12 27.10.2012 13:30 FAP - Ribnica 2:1
13 03.11.2012 13:30 Loznica 1919 - FAP 1:0
14 11.11.2012 13:00 Miloš Pocerac - FAP 2:0
15 17.11.2012 13:00 FAP - Kačer 4:2
16 20.03.2013 14:30 FAP - Sloga (P) 0:0
17 24.03.2013 14:30 GP Zlatibor - FAP 0:0
18 30.03.2013 15:00 FAP - Budućnost 0:2
19 06.04.2013 15:30 Borac (Š) - FAP 0:0
20 13.04.2013 15:30 FAP - Zlatar 0:0
21 17.04.2013 15:30 Sloga (BB) - FAP 1:0
22 20.04.2013 16:00 FAP - Sloga (S) 2:2
23 27.04.2013 16:00 Jedinstvo - FAP 3:1
24 04.05.2013 16:30 FAP - OFK Osečina 3:0
25 08.05.2013 16:00 Sevojno - FAP 2:0
26 11.05.2013 16:30 FAP - Radnički (V) 3:2
27 19.05.2013 16:30 Ribnica - FAP 2:0
28 25.05.2013 17:00 FAP - Loznica 1919 0:2
29 02.06.2013 17:00 FAP - Miloš Pocerac 2:0
30 09.06.2013 17:00 Kačer - FAP 1:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga "Zapad" Loznica 1919 30 19 8 3 65
2 Jedinstvo 30 17 11 2 62
3 Budućnost 30 19 3 8 60
4 Borac (Š) 30 14 5 11 47
5 FAP 30 12 8 10 44
6 Zlatar 30 13 4 13 43
7 Sevojno 30 12 5 13 41
8 Beleška: Klub odustao od takmičenja Miloš Pocerac 30 12 5 13 41
9 Ribnica 30 12 4 14 40
10 Sloga (P) 30 9 11 10 38
11 Radnički (V) 30 10 8 12 38
12 Sloga (S) 30 10 6 14 36
13 Klub se ugasio Sloga (BB) 30 8 9 13 33
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Kolubarska okružna liga OFK Osečina 30 8 7 15 31
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Kolubarska okružna liga Kačer 30 8 3 19 27
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zlatiborska okružna liga GP Zlatibor 30 4 9 17 21
СЕМИНАР СЛУЖБЕНИХ ЛИЦА НА НАВОУ ФС ШУМАДИЈСКОГ ОКРУГА ОДРЖАЋЕ СЕ 06.МАРТА 2020. (ПЕТАК) СА ПОЧЕТКОМ У 08 ЧАСОВА У КРАГУЈЕВЦУ У САЛИ РЕСТОРАНА ШУМАРИЦЕ А ПРОВЕРА ФИЗИЧКИХ НОРМИ СУДИЈА НА АТЛЕТСКОЈ СТАЗИ СТАДИОНА ЧИКА ДАЧА. ТЕРМИНИ ОДРЖАВАЊА КОНФЕРЕНЦИЈЕ КЛУБОВА ПРЕД ПОЧЕТАК ПРОЛЕЋНОГ ДЕЛА ТАКМ.2019/2020. ГОДИНЕ: - ШУМАДИЈСКА ОКРУЖНА ЛИГА 09. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ ТОПОЛА -МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА СЕВЕР 16. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ ТОПОЛА -МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА ЈУГ 17. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ БАТОЧИНА
Raspored Seminara za službena lica za prolećni deo takmičarske sezone 2019/2020 u ligama FS Beograda: 29.02.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 29.02.2020. od 15,00 do 15,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE 01.03.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA 07.03.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 29.02.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 29.02.2020. – od 09,15 do 10,15 – menadžment, vođenje utakmice 29.02.2020. – od 10,30 do 11,30 – uloga pomoćnika u timu, ofsajd 29.02.2020. – od 11,45 do 12,00 – video test 29.02.2020. – od 12:00 do 12:30 – razgovor sa komesarom 29.02.2020. – od 12:45 do 13:00 – rezultati video testa 01.03.2020. – od 09,00 do 11,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 29.02.2020. – od 15,00 do 15,15 – otvaranje seminara 29.02.2020. – od 15,15 do 15,45 – predavanje pravila igre 29.02.2020. – od 16,00 do 16,30 – teoretska provera 29.02.2020. – od 16,45 do 17,45 – video edukacija (analiza situacija) 29.02.2020. – od 18,00 do 18,15 – razgovor sa komesarom 29.02.2020. – od 18:15 do 18:30 – rezultati teoretske provere 01.03.2020. – od 11,00 do 13,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 01.03.2020. – od 13,00 do 13,45 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 07.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 07.03.2020. – od 09,15 do 10,00 – predavanje pravila igre 07.03.2020. – od 10,15 do 10,45 – teoretska provera 07.03.2020. – od 11,00 do 12,00 – video edukacija (analiza situacija) 07.03.2020. – od 12,15 do 12,45 – razgovor sa komesarom 07.03.2020. – od 13:00 do 13:15 – rezultati teoretske provere 08.03.2020. – od 09,30 do 10,30 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 07.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 07.03.2020. – od 09,15 do 10,00 – predavanje pravila igre 07.03.2020. – od 10,15 do 10,45 – teoretska provera 07.03.2020. – od 11,00 do 12,00 – video edukacija (analiza situacija) 07.03.2020. – od 12,15 do 12,45 – razgovor sa komesarom 07.03.2020. – od 13:00 do 13:15 – rezultati teoretske provere 08.03.2020. – od 10,30 do 12,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 08.03.2020. – od 12,00 do 12,45 – fizička provera DELEGATI SVIH BEOGRADSKIH LIGA 01.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 01.03.2020. – od 09,15 do 09,45 – teoretska provera 01.03.2020. – od 10,00 do 11,00 – video edukacija (analiza situacija) 01.03.2020. – od 11,00 do 11,30 – razgovor sa komesarom 01.03.2020. – od 11,30 do 11,45 – rezultati teoretske provere Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalski savez Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije Zonske i Prve beogradske lige mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFSB do četvrtka, 27.02.2020.godine do 14 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja seminara. Sudije Međuopštinskih liga i Liga mlađih kategorija mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFSB do četvrtka, 04.03.2020.godine do 14 časova Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmeni deo ispita koji će početi u 13,30 časova.
Zeldi65 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu