XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
703 utakmica za dan Nedelja, 23 Septembar 2012


Fudbal

23.09
16:00
Bane
Seljak
3
1
23.09.2012 16:00 3 : 1
23.09
16:00
Ma─Źva
┼Żelezni─Źar
2
1
23.09.2012 16:00 2 : 1
23.09
16:00
Partizan (BB)
Pobeda
1
1
23.09.2012 16:00 1 : 1
23.09
11:00
Sloga (PM)
Radni─Źki Stobeks
2
0
23.09.2012 11:00 2 : 0
23.09
16:00
Krušik
Rudar
1
1
23.09.2012 16:00 1 : 1
23.09
16:00
Trgova─Źki
Sloga
3
2
23.09.2012 16:00 3 : 2
23.09
16:00
Radnik
Borac (B)
1
0
23.09.2012 16:00 1 : 0
23.09
11:00
Car Konstantin
Hajduk Veljko
3
2
23.09.2012 11:00 3 : 2
23.09
16:00
Dubo─Źica 1923
┼Żitora─Ĺa
0
0
23.09.2012 16:00 0 : 0
23.09
16:00
Radni─Źki (S)
OFK Sin─Ĺeli─ç
1
0
23.09.2012 16:00 1 : 0
23.09
16:00
Kopaonik
Moravac Orion
1
2
23.09.2012 16:00 1 : 2
23.09
16:00
Radni─Źki (P)
Trstenik PPT
1
0
23.09.2012 16:00 1 : 0
23.09
16:00
Morava (─ć)
Dinamo
2
0
23.09.2012 16:00 2 : 0
23.09
16:00
Cement
Dunav
2
0
23.09.2012 16:00 2 : 0
23.09
16:00
Ba─Źka Topola
Dolina
0
1
23.09.2012 16:00 0 : 1
23.09
16:00
Sloga
Radni─Źki (SM)
0
0
23.09.2012 16:00 0 : 0
23.09
16:00
Pali─ç
Senta
2
2
23.09.2012 16:00 2 : 2
23.09
16:00
Radni─Źki (┼á)
Dinamo
1
0
23.09.2012 16:00 1 : 0
23.09
16:00
Srem
Radni─Źki (S)
2
0
23.09.2012 16:00 2 : 0
23.09
16:00
─îSK Pivara
Mladost
1
0
23.09.2012 16:00 1 : 0
23.09
16:00
Jedinstvo (SP)
Tekstilac
2
1
23.09.2012 16:00 2 : 1
23.09
15:30
BASK
┼Żarkovo
0
2
23.09.2012 15:30 0 : 2
23.09
15:30
Šumadija
Zemun
3
1
23.09.2012 15:30 3 : 1
23.09
10:00
Sindjeli─ç
Budu─çnost
3
1
23.09.2012 10:00 3 : 1
23.09
15:30
PKB
Turbina
4
2
23.09.2012 15:30
PKB
4 : 2
23.09
15:30
Sopot
┼Żeleznik
0
0
23.09.2012 15:30 0 : 0
23.09
15:30
Dor─çol
Balkan
3
0
23.09.2012 15:30 3 : 0
23.09
15:30
Srem
Hajduk
3
1
23.09.2012 15:30 3 : 1
23.09
15:30
Radni─Źki
Kova─Źevac
1
1
23.09.2012 15:30 1 : 1
23.09
16:00
Prijevor
Slavija
0
1
23.09.2012 16:00 0 : 1
23.09
16:00
Tutin
Šumadija 1903
1
0
23.09.2012 16:00 1 : 0
23.09
16:00
Vodoja┼ża
Omladinac
0
2
23.09.2012 16:00 0 : 2
23.09
16:00
Kara─Ĺor─Ĺe
Sloboda (G)
1
0
23.09.2012 16:00 1 : 0
23.09
16:00
Orlovac
Mokra Gora
1
1
23.09.2012 16:00 1 : 1
23.09
16:00
Takovo
Polet (T)
1
0
23.09.2012 16:00 1 : 0
23.09
16:00
Obili─ç
Morava
0
0
23.09.2012 16:00 0 : 0
23.09
16:00
Homoljac
Crvena zvezda
2
1
23.09.2012 16:00 2 : 1
23.09
16:00
Šumadinac 1913
Mladi radnik
2
2
23.09.2012 16:00 2 : 2
23.09
16:00
Udarnik
Šumadinac (B)
1
1
23.09.2012 16:00 1 : 1
23.09
16:00
Borac
Šapine
1
2
23.09.2012 16:00 1 : 2
23.09
16:00
Zvi┼żd
Sloga (B)
1
0
23.09.2012 16:00 1 : 0
23.09
16:00
Zlatar
Sloga (P)
2
1
23.09.2012 16:00 2 : 1
23.09
16:00
Sloga (S)
FAP
0
1
23.09.2012 16:00 0 : 1
FAP
23.09
16:00
OFK Ose─Źina
Ribnica
3
0
23.09.2012 16:00 3 : 0
23.09
16:00
Sevojno
Radni─Źki (V)
2
0
23.09.2012 16:00 2 : 0
23.09
16:00
Svrljig
Rudar Alpos
0
1
23.09.2012 16:00 0 : 1
23.09
16:00
Pukovac
Lu┼żnica
1
0
23.09.2012 16:00 1 : 0
23.09
16:00
Malošište
Jedinstvo
3
1
23.09.2012 16:00 3 : 1
23.09
16:00
Zlo─çudovo
Napredak
1
1
23.09.2012 16:00 1 : 1
23.09
16:00
BSK Bujanovac
Vu─Źje
1
3
23.09.2012 16:00 1 : 3
23.09
16:00
Vlasina
Sloga
5
1
23.09.2012 16:00 5 : 1
23.09
16:00
Balkanski
Pusta Reka
3
1
23.09.2012 16:00 3 : 1
23.09
16:00
SFK Moravac
Zaplanjac
3
0
23.09.2012 16:00 3 : 0
23.09
16:00
┼Żupa
Kablovi
2
0
23.09.2012 16:00 2 : 0
23.09
16:00
Bošnjane
─Éerdap
1
1
23.09.2012 16:00 1 : 1
23.09
16:00
Napredak (D)
Majdanpek
1
1
23.09.2012 16:00 1 : 1
23.09
16:00
Rembas
Dragocvet
0
1
23.09.2012 16:00 0 : 1
23.09
16:00
Pepeljevac
Ozren
1
3
23.09.2012 16:00 1 : 3
23.09
16:00
Dunav
Juhor
7
1
23.09.2012 16:00 7 : 1
23.09
16:00
Jedinstvo
Timo─Źanin
1
1
23.09.2012 16:00 1 : 1
23.09
16:00
Radni─Źki (L)
OFK Bor
1
0
23.09.2012 16:00 1 : 0
23.09
16:00
Borac
Bile─çanin
3
2
23.09.2012 16:00 3 : 2
23.09
16:00
Budu─çnost
Mladost (T)
1
3
23.09.2012 16:00 1 : 3
23.09
10:00
Index
Stanišić
4
1
23.09.2012 10:00 4 : 1
23.09
10:00
Radni─Źki (R)
Vin─Źa
3
0
23.09.2012 10:00 3 : 0
23.09
15:30
IMR
Radni─Źki (NB)
2
1
23.09.2012 15:30
IMR
2 : 1
23.09
15:30
Srem─Źica
Palilulac
1
2
23.09.2012 15:30 1 : 2
23.09
15:30
Lepušnica
Bulbulderac
1
0
23.09.2012 15:30 1 : 0
23.09
10:00
Grafi─Źar
┼Żelezni─Źar
3
0
23.09.2012 10:00 3 : 0
23.09
10:00
GSP Polet
Slavija
0
0
23.09.2012 10:00 0 : 0
23.09
10:00
IMT
Resnik
2
2
23.09.2012 10:00
IMT
2 : 2
23.09
15:30
Posavac
Lokomotiva
0
3
23.09.2012 15:30 0 : 3
23.09
16:00
Ibar
Kraljevo Hajduk
3
1
23.09.2012 16:00 3 : 1
23.09
Pazar Juniors 2011
Ribnica
3
1
23.09.2012 3 : 1
23.09
Radnik
Budu─çnost
0
0
23.09.2012 0 : 0
23.09
Polet
Vrnjci
2
0
23.09.2012 2 : 0
23.09
Mataruge
Borac
2
0
23.09.2012 2 : 0
23.09
Radni─Źki
Granit
3
0
23.09.2012 3 : 0
23.09
16:00
Jadran
Šumadinac
3
1
23.09.2012 16:00 3 : 1
23.09
16:00
Partizan
Budu─çnost
1
2
23.09.2012 16:00 1 : 2
23.09
16:00
Šumadija
─ćava
1
1
23.09.2012 16:00 1 : 1
23.09
16:00
Kolonija
Jedinstvo
5
0
23.09.2012 16:00 5 : 0
23.09
16:00
Erdoglija 1931
Maršić
3
0
23.09.2012 16:00 3 : 0
23.09
16:00
Kori─çani
Arsenal
3
3
23.09.2012 16:00 3 : 3
23.09
16:00
Sušica
Seljak
4
0
23.09.2012 16:00 4 : 0
23.09
16:00
Sloga
Vinogradi DB
3
1
23.09.2012 16:00 3 : 1
23.09
16:30
Jedinstvo (GG)
Morava
0
0
23.09.2012 16:30 0 : 0
23.09
16:30
Kotra┼ża Franc Komerc
Ov─Źar
2
1
23.09.2012 16:30 2 : 1
23.09
16:30
Miokovci
Draga─Źevo
2
1
23.09.2012 16:30 2 : 1
23.09
16:30
Donja Vrbava
Napredak
1
0
23.09.2012 16:30 1 : 0
23.09
16:30
Jedinstvo (K)
Spartak
3
0
23.09.2012 16:30 3 : 0
23.09
16:30
Brezak
Lunjevica
1
0
23.09.2012 16:30 1 : 0
23.09
16:00
Mladi Borac
Petar Dobrnjac
4
1
23.09.2012 16:00 4 : 1
23.09
16:00
Mlava
Mladost
2
1
23.09.2012 16:00 2 : 1
23.09
16:00
Sloga (D)
Napredak
1
8
23.09.2012 16:00 1 : 8
23.09
16:00
Crni Vrh
Beli Orao
1
2
23.09.2012 16:00 1 : 2
23.09
16:00
Vihor
Polet
5
1
23.09.2012 16:00 5 : 1
23.09
16:00
Makce
┼Żelezni─Źar
0
3
23.09.2012 16:00 0 : 3
23.09
16:00
Sloga (B)
Integral
2
1
23.09.2012 16:00 2 : 1
23.09
16:00
Borac
Omladinac
2
2
23.09.2012 16:00 2 : 2
23.09
11:00
┼Żelezni─Źar
Sloboda
1
0
23.09.2012 11:00 1 : 0
23.09
16:00
Radnik
Pobeda
2
0
23.09.2012 16:00 2 : 0
23.09
16:00
Omladinac
Selevac
2
2
23.09.2012 16:00 2 : 2
23.09
16:00
Budu─çnost
Osipaonica
2
1
23.09.2012 16:00 2 : 1
23.09
16:00
Šumadinac
Glavaš
0
1
23.09.2012 16:00 0 : 1
23.09
16:00
Polet
Šumadija
2
3
23.09.2012 16:00 2 : 3
23.09
16:00
Borac
Bresje Superior
4
0
23.09.2012 16:00 4 : 0
23.09
16:00
Proleter
Napredak
0
1
23.09.2012 16:00 0 : 1
23.09
16:00
Bare
Šumadija
1
1
23.09.2012 16:00 1 : 1
23.09
16:00
Vin─Źa
Lokomotiva
1
0
23.09.2012 16:00 1 : 0
23.09
16:00
Partizan
Bokanja
1
0
23.09.2012 16:00 1 : 0
23.09
16:00
Beli orlovi
Šatornja
2
1
23.09.2012 16:00 2 : 1
23.09
16:00
Junkovac
Sloga
2
2
23.09.2012 16:00 2 : 2
23.09
16:00
Borac
Lepenica
0
1
23.09.2012 16:00 0 : 1
23.09
16:00
Aran─Ĺelovac
Kara─Ĺor─Ĺe
3
2
23.09.2012 16:00 3 : 2
23.09
16:00
Provo
Mladi Borac
0
3
23.09.2012 16:00 0 : 3
23.09
16:00
Hajduk Stanko
Jedinstvo (Š)
2
1
23.09.2012 16:00 2 : 1
23.09
16:00
Drina
Lipolist
2
0
23.09.2012 16:00 2 : 0
23.09
16:00
Radjevac
Podrinje
3
2
23.09.2012 16:00 3 : 2
23.09
16:00
Mladost (DD)
Jadar
3
0
23.09.2012 16:00 3 : 0
23.09
16:00
Ribnikar
OFK Divci
0
2
23.09.2012 16:00 0 : 2
23.09
16:00
Trli─ç
Pepeljevac
1
0
23.09.2012 16:00 1 : 0
23.09
16:00
ZSK
Vrujci
2
1
23.09.2012 16:00
ZSK
2 : 1
23.09
16:00
Polet
Mladost
2
0
23.09.2012 16:00 2 : 0
23.09
16:00
Brezovica
OFK Jabu─Źje
2
2
23.09.2012 16:00 2 : 2
23.09
16:00
Tulari
Sovljak
3
2
23.09.2012 16:00 3 : 2
23.09
16:00
Peru─çac
Omladinac
1
1
23.09.2012 16:00 1 : 1
23.09
16:00
Višesava
Polet
0
1
23.09.2012 16:00 0 : 1
23.09
16:00
Zlatibor
Jasen
4
1
23.09.2012 16:00 4 : 1
23.09
16:00
Jedinstvo
Zlatibor voda
1
3
23.09.2012 16:00 1 : 3
23.09
16:00
┼Żelezni─Źar
Lauš
2
1
23.09.2012 16:00 2 : 1
23.09
16:00
Budu─çnost
Ariljska rampa
1
0
23.09.2012 16:00 1 : 0
23.09
16:00
Rasova─Źa
Rad
1
1
23.09.2012 16:00 1 : 1
Rad
23.09
16:00
Radni─Źki 1924 (K)
Morava
0
3
23.09.2012 16:00 0 : 3
23.09
16:00
Bukovik
Jastrebac
3
1
23.09.2012 16:00 3 : 1
23.09
16:00
Naša krila 1936
Orljane
2
3
23.09.2012 16:00 2 : 3
23.09
16:00
Trešnjevka
Alakince
0
2
23.09.2012 16:00 0 : 2
23.09
16:00
Bilja─Źa
Mladost (S)
5
2
23.09.2012 16:00 5 : 2
23.09
16:00
Pavlovac
Morava
1
9
23.09.2012 16:00 1 : 9
23.09
16:00
Vranjska Banja
Mladost (B)
1
3
23.09.2012 16:00 1 : 3
23.09
16:00
As
Ternoci
1
1
23.09.2012 16:00
As
1 : 1
23.09
16:00
Mladost (PR)
Pade┼ż
1
1
23.09.2012 16:00 1 : 1
23.09
11:00
Jedinstvo (P)
Napredak
6
2
23.09.2012 11:00 6 : 2
23.09
16:00
Zadrugar
Spartak
2
2
23.09.2012 16:00 2 : 2
23.09
16:00
Gnjilan
Sloga
4
4
23.09.2012 16:00 4 : 4
23.09
16:00
Svetlost
Trbunje
1
0
23.09.2012 16:00 1 : 0
23.09
16:00
Omladinac
Kosanica
2
4
23.09.2012 16:00 2 : 4
23.09
16:00
Dun─Ĺerski
Jastrebac
3
0
23.09.2012 16:00 3 : 0
23.09
16:00
Kosovac
Polet
5
1
23.09.2012 16:00 5 : 1
23.09
16:00
Pobeda
Partizanski put
3
4
23.09.2012 16:00 3 : 4
23.09
16:00
Dobri─Ź
Jug Bogdan
3
0
23.09.2012 16:00 3 : 0
23.09
16:00
Brzi Brod
Jedinstvo
5
0
23.09.2012 16:00 5 : 0
23.09
16:00
Morava
Proleter
5
1
23.09.2012 16:00 5 : 1
23.09
16:00
Rudar
Budu─çnost
2
2
23.09.2012 16:00 2 : 2
23.09
16:00
Budu─çnost
Mladost
4
1
23.09.2012 16:00 4 : 1
23.09
16:00
Crvena zastava
Mladost
1
1
23.09.2012 16:00 1 : 1
23.09
16:00
Bobište
Planta┼ża
2
1
23.09.2012 16:00 2 : 1
23.09
16:00
Mladi Borac
Radan
0
1
23.09.2012 16:00 0 : 1
23.09
16:00
Šumadija
OFK Morava
2
0
23.09.2012 16:00 2 : 0
23.09
16:00
Jablanica
Sloga
2
0
23.09.2012 16:00 2 : 0
23.09
16:00
Progres
Mladost
2
1
23.09.2012 16:00 2 : 1
23.09
15:30
Napredak (S)
Mladost (J)
2
4
23.09.2012 15:30 2 : 4
23.09
15:30
Vinora─Źa
Bratstvo
3
0
23.09.2012 15:30 3 : 0
23.09
15:30
Morava
Vinogradar
4
0
23.09.2012 15:30 4 : 0
23.09
15:30
Jedinstvo
SFS Borac
1
3
23.09.2012 15:30 1 : 3
23.09
15:30
Mladost (D)
Mladost (K)
2
2
23.09.2012 15:30 2 : 2
23.09
15:30
Sindjeli─ç
Kušiljevo
3
2
23.09.2012 15:30 3 : 2
23.09
11:00
OFK Tekstilac
Buducnost
4
0
23.09.2012 11:00 4 : 0
23.09
15:30
Lugomir
Leva─Ź
4
0
23.09.2012 15:30 4 : 0
23.09
11:00
Klju─Ź
Rudar
2
2
23.09.2012 11:00 2 : 2
23.09
16:30
Nemetali
Brodoremont
3
0
23.09.2012 16:30 3 : 0
23.09
16:30
Rajac
Rudna Glava
0
0
23.09.2012 16:30 0 : 0
23.09
16:30
Radujevac
Branik
1
1
23.09.2012 16:30 1 : 1
23.09
16:00
Rudar
Rtanj
4
3
23.09.2012 16:00 4 : 3
23.09
16:00
Velika Jasikova
Borac
5
1
23.09.2012 16:00 5 : 1
23.09
16:00
Trebi─Ź
Mid┼żor
1
3
23.09.2012 16:00 1 : 3
23.09
16:00
Polet
Sloga
5
2
23.09.2012 16:00 5 : 2
23.09
16:00
Rudar (V─î)
Omladinac
2
0
23.09.2012 16:00 2 : 0
23.09
16:30
Trajal
Gradina
6
1
23.09.2012 16:30 6 : 1
23.09
16:30
Sloga (─ć)
Poljoprivrednik
1
2
23.09.2012 16:30 1 : 2
23.09
16:30
Sloga (D)
FUD
1
2
23.09.2012 16:30 1 : 2
FUD
23.09
16:30
Jovan Kursula
Jastrebac
4
3
23.09.2012 16:30 4 : 3
23.09
16:30
Mladost
Jasika
3
0
23.09.2012 16:30 3 : 0
23.09
16:30
Jedinstvo 1936
Trudbenik
2
1
23.09.2012 16:30 2 : 1
23.09
16:30
Ba─Źka (P)
Potisje
2
1
23.09.2012 16:30 2 : 1
23.09
16:30
Ba─Źka (M)
Vinogradar
1
0
23.09.2012 16:30 1 : 0
23.09
16:30
─îantavir
Njegoš
1
0
23.09.2012 16:30 1 : 0
23.09
16:00
Crvena zvezda (VS)
Crvena zvezda (RS)
2
0
23.09.2012 16:00 2 : 0
23.09
16:00
Vojvodina (P)
Naftagas
2
1
23.09.2012 16:00 2 : 1
23.09
16:00
OFK Gradnulica
Jedinstvo
0
0
23.09.2012 16:00 0 : 0
23.09
16:00
Mladost
Rusanda
4
2
23.09.2012 16:00 4 : 2
23.09
16:00
Vojvodina (NM)
Napredak
4
1
23.09.2012 16:00 4 : 1
23.09
11:00
Radni─Źki (Z)
Borac (Z)
3
0
23.09.2012 11:00 3 : 0
23.09
16:00
Borac
Tempo
1
0
23.09.2012 16:00 1 : 0
23.09
16:00
Vršac United
Budu─çnost (BB)
3
1
23.09.2012 16:00 3 : 1
23.09
16:00
Vojvodina
Jugoslavija
4
0
23.09.2012 16:00 4 : 0
23.09
16:00
Slavija (K)
Dobrica
0
4
23.09.2012 16:00 0 : 4
23.09
16:00
Sloga (BNS)
Mladost
4
1
23.09.2012 16:00 4 : 1
23.09
16:00
Polet
Vulturul
3
0
23.09.2012 16:00 3 : 0
23.09
16:00
Partizan (G)
Sloga (P)
4
1
23.09.2012 16:00 4 : 1
23.09
16:00
Kordun
Mladost (K)
1
0
23.09.2012 16:00 1 : 0
23.09
16:00
Omladinac (B)
Mladost APA
1
2
23.09.2012 16:00 1 : 2
23.09
16:00
Grani─Źar (R)
Kula
1
1
23.09.2012 16:00 1 : 1
23.09
16:00
Omladinac (D)
Polet
0
1
23.09.2012 16:00 0 : 1
23.09
16:00
PIK Prigrevica
Sloga
4
2
23.09.2012 16:00 4 : 2
23.09
16:00
BSK
Hajduk
6
1
23.09.2012 16:00
BSK
6 : 1
23.09
16:00
Zadrugar
Radni─Źki
6
0
23.09.2012 16:00 6 : 0
23.09
16:00
Jedinstvo
Stari Grad
6
1
23.09.2012 16:00 6 : 1
23.09
16:00
Hercegovac
Borac
2
1
23.09.2012 16:00 2 : 1
23.09
16:00
Petrovaradin
TSK
1
2
23.09.2012 16:00 1 : 2
TSK
23.09
16:00
Ba─Źka
Sutjeska
0
0
23.09.2012 16:00 0 : 0
23.09
16:00
Vojvodina
Kabel
1
1
23.09.2012 16:00 1 : 1
23.09
16:00
Obili─ç
Omladinac
1
6
23.09.2012 16:00 1 : 6
23.09
LSK La─çarak
Radni─Źki
2
2
23.09.2012 2 : 2
23.09
Jadran
Hajduk 1932
3
1
23.09.2012 3 : 1
23.09
Donji Petrovci
Šumar
2
1
23.09.2012 2 : 1
23.09
Ljukovo
Sremac
2
0
23.09.2012 2 : 0
23.09
Grani─Źar
Sloven
4
2
23.09.2012 4 : 2
23.09
Kupinovo
Rudar
3
0
23.09.2012 3 : 0
23.09
Sloven (S)
Podrinje
0
3
23.09.2012 0 : 3
23.09
15:30
PKB Kovilovo
Borac (O)
1
1
23.09.2012 15:30 1 : 1
23.09
15:30
Strelac
Vr─Źin
0
1
23.09.2012 15:30 0 : 1
23.09
15:30
Komgrap
Zmaj 1953
2
4
23.09.2012 15:30 2 : 4
23.09
10:00
Borac (L)
Ba─çevac
0
4
23.09.2012 10:00 0 : 4
23.09
15:30
Poštar Zvezdara
OFK Zabre┼żje
1
0
23.09.2012 15:30 1 : 0
23.09
10:00
Selo Mladenovac
Rudar
4
1
23.09.2012 10:00 4 : 1
23.09
10:00
Milutinac
Šumadija
2
0
23.09.2012 10:00 2 : 0
23.09
15:30
Jedinstvo
Prva Iskra
2
2
23.09.2012 15:30 2 : 2
23.09
11:00
13. Maj
Brodarac
1
2
23.09.2012 11:00 1 : 2
23.09
16:00
Jedinstvo
OFK Ras
1
0
23.09.2012 16:00 1 : 0
23.09
16:00
Tavnik
┼Żi─Źa
4
0
23.09.2012 16:00 4 : 0
23.09
16:00
Napredak
Morava(M)
3
1
23.09.2012 16:00 3 : 1
23.09
16:00
Morava(S)
Šumadija
2
1
23.09.2012 16:00 2 : 1
23.09
10:00
─îibukovac
Lazac
2
2
23.09.2012 10:00 2 : 2
23.09
16:00
Gru┼ża
Partizan
1
1
23.09.2012 16:00 1 : 1
23.09
16:00
Stubal
Zvezda
3
1
23.09.2012 16:00 3 : 1
23.09
16:00
Kremenac
OFK Bagremar
2
1
23.09.2012 16:00 2 : 1
23.09
16:00
Hajduk
Sloga
2
0
23.09.2012 16:00 2 : 0
23.09
16:00
Košutnjak
Botunje
3
2
23.09.2012 16:00 3 : 2
23.09
16:00
Šumarice 2008
Borac
1
5
23.09.2012 16:00 1 : 5
23.09
16:00
21. oktobar
Mladost
1
0
23.09.2012 16:00 1 : 0
23.09
16:00
Mladost Teferi─Ź
Dobra─Źa
1
1
23.09.2012 16:00 1 : 1
23.09
16:00
Kutlovo
Seljak
4
0
23.09.2012 16:00 4 : 0
23.09
16:00
Srbija
Azbest
4
0
23.09.2012 16:00 4 : 0
23.09
16:30
Strelac
Parmenac
0
2
23.09.2012 16:30 0 : 2
23.09
16:30
Preme─ça
Morava
1
1
23.09.2012 16:30 1 : 1
23.09
16:30
Malba
Rakova
1
0
23.09.2012 16:30 1 : 0
23.09
16:30
─îa─Źak 94
Zadrugar
0
0
23.09.2012 16:30 0 : 0
23.09
16:30
Mladost
Budu─çnost
0
2
23.09.2012 16:30 0 : 2
23.09
16:00
Dedinje Junajted
Brezova
4
4
23.09.2012 16:00 4 : 4
23.09
16:00
Vrelo
Bratstvo
3
5
23.09.2012 16:00 3 : 5
23.09
16:00
Prilike
Jelica
2
0
23.09.2012 16:00 2 : 0
23.09
11:00
Gradina
Jedinstvo
2
1
23.09.2012 11:00 2 : 1
23.09
16:00
Bjelica
Radni─Źki
5
3
23.09.2012 16:00 5 : 3
23.09
16:00
Omladinac
Ozrem
3
0
23.09.2012 16:00 3 : 0
23.09
16:00
Takovski Ustanak
Mladi Rudar
2
2
23.09.2012 16:00 2 : 2
23.09
16:00
Šumadija
Ba─çkovac Junajted
0
3
23.09.2012 16:00 0 : 3
23.09
16:00
Velere─Ź 94
Majdan
0
1
23.09.2012 16:00 0 : 1
23.09
16:00
Jedinstvo (LJ)
Dunavac (K)
2
1
23.09.2012 16:00 2 : 1
23.09
16:00
Jedinstvo (D)
┼Żitkovica
4
1
23.09.2012 16:00 4 : 1
23.09
16:00
Borac
RSK
1
0
23.09.2012 16:00 1 : 0
RSK
23.09
16:00
Sloga
OFK Vinci
6
1
23.09.2012 16:00 6 : 1
23.09
16:00
Desine
─Éerdap
0
0
23.09.2012 16:00 0 : 0
23.09
16:00
Napredak
Dunavac (P)
5
0
23.09.2012 16:00 5 : 0
23.09
16:00
Budu─çnost (V)
Rudar (K)
3
4
23.09.2012 16:00 3 : 4
23.09
16:00
Dragoš
Zadrugar
3
1
23.09.2012 16:00 3 : 1
23.09
16:00
Omladinac (B)
Rudar (S)
2
2
23.09.2012 16:00 2 : 2
23.09
16:00
Krilaš
Omladinac (S)
2
1
23.09.2012 16:00 2 : 1
23.09
16:00
Mladost
Trgova─Źki
3
2
23.09.2012 16:00 3 : 2
23.09
16:00
Radni─Źki
Polet
6
1
23.09.2012 16:00 6 : 1
23.09
16:00
Budu─çnost (A)
OFK Homolje
5
0
23.09.2012 16:00 5 : 0
23.09
Ba─Źinac
Vodice
6
1
23.09.2012 6 : 1
23.09
Palanka
Udarnik
1
3
23.09.2012 1 : 3
23.09
16:00
Kolarac
SASK
0
2
23.09.2012 16:00 0 : 2
23.09
16:00
Budu─çnost
Jedinstvo
3
1
23.09.2012 16:00 3 : 1
23.09
16:00
Skobalj
Slavija
4
2
23.09.2012 16:00 4 : 2
23.09
16:00
Sloga
Vu─Źak
2
2
23.09.2012 16:00 2 : 2
23.09
16:00
Ravni Gaj
Podunavac
1
2
23.09.2012 16:00 1 : 2
23.09
16:00
Lunjevac
Petrijevac
4
0
23.09.2012 16:00 4 : 0
23.09
16:00
7. Jul
Badljevica
2
1
23.09.2012 16:00 2 : 1
23.09
Jedinstvo
Mladost
3
0
23.09.2012 3 : 0
23.09
Mladi borac
Jasenica
8
0
23.09.2012 8 : 0
23.09
16:00
┼ŻSK
Omladinac
2
0
23.09.2012 16:00 2 : 0
23.09
16:00
Pobeda 1938
Mladost
2
1
23.09.2012 16:00 2 : 1
23.09
11:00
Kara─Ĺor─Ĺe
Radni─Źki
4
1
23.09.2012 11:00 4 : 1
23.09
16:00
Šumadija
Sloga
3
2
23.09.2012 16:00 3 : 2
23.09
16:00
Pobeda
Grivac
2
0
23.09.2012 16:00 2 : 0
23.09
16:00
Mladost MG
Be─Źevica
2
0
23.09.2012 16:00 2 : 0
23.09
16:00
Sloga
Omladinac
4
0
23.09.2012 16:00 4 : 0
23.09
16:00
Prvi srpski ustanak
B 2000
4
0
23.09.2012 16:00 4 : 0
23.09
16:00
Radoje Domanovi─ç
Mladost
0
0
23.09.2012 16:00 0 : 0
23.09
16:00
Velika Reka
Hajduk
4
1
23.09.2012 16:00 4 : 1
23.09
16:00
Mladost (B)
Cerova
3
1
23.09.2012 16:00 3 : 1
23.09
16:00
Jedinstvo (Z)
Borac (L)
2
1
23.09.2012 16:00 2 : 1
23.09
16:00
Cer
Jadar 1961
1
1
23.09.2012 16:00
Cer
1 : 1
23.09
16:00
Sloga (LŠ)
Sloga (K)
2
1
23.09.2012 16:00 2 : 1
23.09
16:00
Stolice
Borac (K)
0
3
23.09.2012 16:00 0 : 3
23.09
16:00
Omladinac
Milicionar
3
4
23.09.2012 16:00 3 : 4
23.09
16:00
Napredak (MB)
Premijer
3
2
23.09.2012 16:00 3 : 2
23.09
16:00
Duško
Sloboda
3
2
23.09.2012 16:00 3 : 2
23.09
16:00
Torpedo 1924
Sloga
3
1
23.09.2012 16:00 3 : 1
23.09
16:00
Napredak (R)
BMR Petlova─Źa
2
0
23.09.2012 16:00 2 : 0
23.09
16:00
Majur
Budu─çnost
2
1
23.09.2012 16:00 2 : 1
23.09
16:00
Drina
Partizan
1
1
23.09.2012 16:00 1 : 1
23.09
16:00
Proleter
Napredak (BP)
2
3
23.09.2012 16:00 2 : 3
23.09
16:00
Mrovska
Duma─Źa
1
0
23.09.2012 16:00 1 : 0
23.09
16:00
Galeb
OFK Jelen
4
1
23.09.2012 16:00 4 : 1
23.09
16:00
Dobrava
Mladost (PP)
1
0
23.09.2012 16:00 1 : 0
23.09
16:00
Korman
Mladost (Z)
4
2
23.09.2012 16:00 4 : 2
23.09
16:00
Vlašić
OFK Varna
3
1
23.09.2012 16:00 3 : 1
23.09
16:00
Pri─Źinovi─ç
Sloga
5
3
23.09.2012 16:00 5 : 3
23.09
16:00
Kara─Ĺor─Ĺe
Borac
1
0
23.09.2012 16:00 1 : 0
23.09
16:00
Pocerina
Ceri─ç
1
2
23.09.2012 16:00 1 : 2
23.09
16:00
Toplica
Gornji Lajkovac
0
3
23.09.2012 16:00 0 : 3
23.09
16:00
Komanice
Mionica
3
0
23.09.2012 16:00 3 : 0
23.09
16:00
Mladost
Rajac
0
4
23.09.2012 16:00 0 : 4
23.09
16:00
Orao
Jedinstvo
0
2
23.09.2012 16:00 0 : 2
23.09
16:00
Spartak 1924
Du─Źi─ç
8
1
23.09.2012 16:00 8 : 1
23.09
16:00
Borac
Liplje
1
3
23.09.2012 16:00 1 : 3
23.09
16:00
─îu─Źuge
Brgule
1
3
23.09.2012 16:00 1 : 3
23.09
16:00
Vrelo
Sloga
4
0
23.09.2012 16:00 4 : 0
23.09
16:00
Omladinac
Joševa
2
2
23.09.2012 16:00 2 : 2
23.09
16:00
OFK Stublenica
Tvrdojevac
2
1
23.09.2012 16:00 2 : 1
23.09
16:00
Gunjevac
OFK Paljuvi
2
2
23.09.2012 16:00 2 : 2
23.09
16:00
Mladost
Mladi radnik