XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 295 utakmica za dan
Subota, 1 Septembar 2012

Fudbal

01.09.2012 17:00 Hajduk 0 : 0 Radnički 1923
01.09.2012 17:00 Smederevo 0 : 0 Novi Pazar
01.09.2012 17:00 Spartak ZV 2 : 3 Rad
01.09.2012 17:00 BSK Borča 1 : 0 Javor
01.09.2012 21:00 Donji Srem 0 : 1 Vojvodina
01.09.2012 17:00 Jagodina 2 : 0 Sloboda Point
01.09.2012 17:00 Teleoptik 1 : 0 Timok
01.09.2012 17:00 Jedinstvo Putevi 2 : 1 Novi Sad
01.09.2012 19:30 Napredak 3 : 2 Bežanija
01.09.2012 17:00 Čukarički 1 : 0 Mladenovac
01.09.2012 17:00 Metalac (GM) 3 : 1 Mladost (L)
01.09.2012 17:00 Sloga (K) 0 : 0 Inđija
01.09.2012 17:00 Radnički (NP) 0 : 2 Voždovac
01.09.2012 17:00 Proleter 2 : 1 Borac
01.09.2012 17:00 Banat 1 : 0 Kolubara
01.09.2012 17:00 Jasenica 1911 4 : 1 Bane
01.09.2012 17:00 Šumadija (A) 2 : 1 Krušik
01.09.2012 17:00 Vujić Valjevo 0 : 2 Sloga (PM)
01.09.2012 17:00 Rudar 3 : 1 Partizan (BB)
01.09.2012 17:00 Trepča 1 : 3 Mokra Gora
01.09.2012 17:00 Sloga (P) 1 : 1 Miloš Pocerac
01.09.2012 17:00 Budućnost 0 : 1 FAP
01.09.2012 17:00 Borac (Š) 2 : 2 Loznica 1919
01.09.2012 17:00 Sloga (BB) 1 : 1 Radnički (V)
01.09.2012 17:00 Jedinstvo 1 : 0 OFK Osečina
01.09.2012 16:30 Kozara 3 : 1 Radnički (B)
01.09.2012 16:30 AFK 0 : 3 Vršac
01.09.2012 16:30 Budućnost 0 : 0 Borac
01.09.2012 16:30 OFK Kikinda 0 : 0 Kolonija
01.09.2012 16:30 Radnički (K) 1 : 3 Bačka 1901
01.09.2012 16:30 Bilećanin 1 : 0 Jedinstvo (BK)
01.09.2012 16:30 Proleter 3 : 1 Sloboda
01.09.2012 16:30 Sloga 7 : 1 Polet
01.09.2012 16:30 Jugović 2 : 2 Srbobran
01.09.2012 16:30 OFK Bačka 0 : 2 1. Maj Agroruma
01.09.2012 16:30 Crvena Zvezda 0 : 2 Index
01.09.2012 16:30 Crvenka 0 : 0 Budućnost
01.09.2012 16:30 Stanišić 2 : 2 Omladinac
01.09.2012 16:30 Mladost (T) 3 : 2 Mladost (BP)
01.09.2012 Kraljevo Hajduk 5 : 1 Mataruge
01.09.2012 Rudar 2 : 1 Polet
01.09.2012 17:00 Lunjevica 1 : 2 Donja Vrbava
01.09.2012 17:00 Železničar 8 : 0 Sloga (D)
01.09.2012 16:30 Glavaš 1 : 1 Radnik
01.09.2012 16:00 Mačva 2005 3 : 0 Radjevac
01.09.2012 16:00 Jadar 2 : 1 Sindjelić
01.09.2012 16:00 Radnički 1 : 1 Jedinstvo (Š)
01.09.2012 17:00 Pepeljevac 2 : 1 Vrujci
01.09.2012 17:00 Zadrugar 1 : 3 Rubribreza
01.09.2012 16:30 Jasen 3 : 0 Omladinac
01.09.2012 16:30 Crnokosa 4 : 0 Ariljska rampa
01.09.2012 16:30 Naša krila 1936 3 : 5 Radnički 1924 (K)
01.09.2012 16:30 Orljane 3 : 0 Rasovača
01.09.2012 16:30 Jastrebac 2 : 3 Zemljoradnik
01.09.2012 16:30 Morava 1 : 2 Mladost (B)
01.09.2012 17:00 Alakince 3 : 1 Vranjska Banja
01.09.2012 17:00 Levosoje 1 : 3 Trešnjevka
01.09.2012 16:30 Tanasko Rajić 0 : 0 Mladost (PR)
01.09.2012 16:30 Jedinstvo (BP) 4 : 1 Padež
01.09.2012 16:30 Spartak 2 : 0 Napredak
01.09.2012 16:30 Topličanin 9 : 0 Svetlost
01.09.2012 16:30 Jug Bogdan 2 : 1 Kosovac
01.09.2012 16:30 Borac 2 : 2 Dunđerski
01.09.2012 16:30 Partizanski put 0 : 3 Omladinac
01.09.2012 16:30 Polet 0 : 0 Trbunje
01.09.2012 16:30 OFK Niš 1 : 2 Budućnost
01.09.2012 16:30 Omladinac 0 : 0 Rudar
01.09.2012 16:30 Aluminjum 3 : 1 Morava
01.09.2012 16:30 Budućnost 2 : 1 Bobište
01.09.2012 17:00 Rudar 2 : 1 Rudna Glava
01.09.2012 17:00 Slatina 5 : 0 Branik
01.09.2012 17:00 Poreč 5 : 2 Bučje
01.09.2012 17:00 Zlot 7 : 3 Radujevac
01.09.2012 16:30 Rtanj 5 : 0 Polet
01.09.2012 16:30 Sloga 4 : 6 Velika Jasikova
01.09.2012 16:30 Midžor 4 : 0 Rgotina
01.09.2012 17:00 FUD 1 : 2 Sloga (Ć)
01.09.2012 17:00 Njegoš 2 : 0 Krivaja
01.09.2012 17:00 Panonija IM Topola 11 : 1 Obilić
01.09.2012 17:00 Potisje 0 : 3 Čoka
01.09.2012 17:00 Begej 4 : 0 Vojvodina (NM)
01.09.2012 17:00 Borac (Z) 0 : 1 Mladost
01.09.2012 17:00 Radnički (S) 3 : 1 Vojvodina (P)
01.09.2012 17:00 Rusanda 3 : 1 Crvena zvezda (RS)
01.09.2012 17:00 BAK 1 : 4 Polet
01.09.2012 17:00 Sloga (P) 5 : 0 Slavija (K)
01.09.2012 17:00 Radnički 2 : 5 Omladinac (D)
01.09.2012 17:00 Sloga 3 : 0 Graničar (R)
01.09.2012 17:00 Polet 2 : 4 Omladinac (B)
01.09.2012 17:00 Graničar (G) 3 : 0 Mladost (K)
01.09.2012 17:00 Tvrdjava 2 : 1 Vojvodina
01.09.2012 17:00 Veternik 1 : 1 Bačka
01.09.2012 17:00 Vrbas 1 : 0 Stari Grad
01.09.2012 Hajduk (V) 0 : 0 Kupinovo
01.09.2012 Podrinje 2 : 1 Ljukovo
01.09.2012 Rudar 0 : 0 Donji Petrovci
01.09.2012 Sloven 1 : 1 Jadran
01.09.2012 17:00 Magnohrom 2 : 0 Morava(S)
01.09.2012 17:00 Mlada krila 2 : 1 Napredak
01.09.2012 17:00 Parmenac 5 : 0 Planinac
01.09.2012 16:30 Bratstvo 2 : 3 Gorušica
01.09.2012 17:00 Mladi Rudar 3 : 0 Mladost 09
01.09.2012 17:00 Đerdap 1 : 0 Jedinstvo (D)
01.09.2012 17:00 Žitkovica 1 : 1 Polet
01.09.2012 17:00 OFK Homolje 0 : 3 Krilaš
01.09.2012 17:00 Trgovački 3 : 2 Dragoš
01.09.2012 17:00 Crvena zvezda 2 : 1 Šumadija
01.09.2012 16:00 Gučevo 6 : 0 Sloga (LŠ)
01.09.2012 16:00 Mladost (PP) 4 : 0 OFK Jelen
01.09.2012 17:00 Mionica 1 : 6 Gornji Lajkovac
01.09.2012 17:00 Radnik 0 : 1 Omladinac
01.09.2012 17:00 Kalenić 3 : 1 OFK Stublenica
01.09.2012 17:00 Crvena Jabuka 0 : 1 Čučuge
01.09.2012 17:00 Junior Novo Naselje 0 : 2 Iskra
01.09.2012 16:30 Mladost 2 : 3 Temac
01.09.2012 16:30 JERMA 2 : 6 Željuša
01.09.2012 16:30 Jedinstvo 3 : 0 Kumarevo 65
01.09.2012 16:30 Omladinac 3 : 1 Veternica 1926
01.09.2012 17:00 Baštovan 2 : 0 Beli Orlovi
01.09.2012 17:00 Mladost (T) 3 : 0 Borac
01.09.2012 17:00 Lokomotiva 0 : 3 Bačka 1901 B
01.09.2012 17:00 Subotica 3 : 1 Elektrovojvodina
01.09.2012 17:00 Budućnost 1 : 0 Roham
01.09.2012 17:00 Jedinstvo Stević 1 : 3 Dolovo
01.09.2012 17:00 Glogonj 5 : 0 Plavi Dunav
01.09.2012 17:00 Karaš (K) 3 : 3 Potporanj
01.09.2012 Železničar 3 : 3 Borac
01.09.2012 16:30 Krila Krajine 3 : 0 Bačka
01.09.2012 16:00 Dunav 0 : 1 Jedinstvo (R)
01.09.2012 16:00 OFK Burovo 8 : 0 Rvati
01.09.2012 16:00 Barajevo 0 : 1 Mladost (Č)
01.09.2012 16:00 Pudarci 0 : 2 Ivanča
01.09.2012 16:00 Policajac 1 : 0 Rušanj
01.09.2012 16:00 Pionir 3 : 2 Institut
01.09.2012 16:30 Borac 1 : 0 Jedinstvo
01.09.2012 16:30 Sloga 4 : 0 Pobeda 1976
01.09.2012 16:30 Polet 2 : 1 Feniks 2012
01.09.2012 17:00 OFK Tamnič 1 : 3 Miloševo
01.09.2012 17:00 Srbovo 2 : 2 Čubra
01.09.2012 17:00 Rečka 1 : 0 Mladost
01.09.2012 17:00 Stara Čaršija 3 : 0 Kablar
01.09.2012 17:00 Žeželj 4 : 0 Trmbas
01.09.2012 17:00 Borac 6 : 1 Dunav
01.09.2012 17:00 Busur 2 : 1 Soko
01.09.2012 17:00 7 juli 3 : 1 Burovac
01.09.2012 17:00 Dobrnje 2 : 1 Laolac
01.09.2012 17:00 Sloga 1952 1 : 4 Radnik
01.09.2012 17:00 B.S.K. 3 : 0 Čokordin
01.09.2012 17:00 Vukan 0 : 2 Mladost (R)
01.09.2012 17:00 Jedinstvo 3 : 0 Rade Milošević
01.09.2012 17:00 Mlava 3 : 2 Bata Bulić
01.09.2012 17:00 Napredak 0 : 5 Omladinac B
01.09.2012 16:00 Rudar 2 : 0 Mladost (L)
01.09.2012 Cer 4 : 0 Napredak
01.09.2012 Zadrugar 1 : 1 Fortuna Miki
01.09.2012 Omladinac 4 : 1 Maovi MH
01.09.2012 Dušan Silni 3 : 0 Bojić
01.09.2012 Mladost (SL) 3 : 3 Mladost (SV)
01.09.2012 Sava 2 : 0 Mladost 2011
01.09.2012 Rankovac 4 : 0 Žabar
01.09.2012 Jedinstvo 1 : 0 Metlić
01.09.2012 16:30 BSK 4 : 2 Moravac
01.09.2012 16:30 Bratstvo 2 : 1 Turekovac
01.09.2012 16:30 Mladost (DL) 2 : 7 Milanovo
01.09.2012 16:30 Brza 8 : 0 Moravac
01.09.2012 16:30 Goblen 2 : 1 Nomanica
01.09.2012 16:30 Real 3 : 3 Sušica 2012
01.09.2012 16:30 Morava 1 : 0 Kolonija
01.09.2012 16:30 Jedinstvo 0 : 2 Ribnik
01.09.2012 17:00 Topoljak 3 : 0 Moravac-C 74
01.09.2012 16:30 Ribnik 3 : 2 Stari Trstenik
01.09.2012 17:00 Jugovići 1 : 0 Omašnica
01.09.2012 17:00 Polet 57 2 : 2 Stara Čaršija
01.09.2012 16:30 Omladinac 5 : 0 Vinogradar
01.09.2012 17:00 Gaglovo 0 : 3 Zmajevac
01.09.2012 17:00 Budućnost 3 : 2 Pasjak
01.09.2012 17:00 Parunovac 5 : 0 Trmčari
01.09.2012 17:00 Žabare 1 : 1 BSK
01.09.2012 17:00 Padež 3 : 0 Globoder
01.09.2012 17:00 Srnje 0 : 3 Meševo
01.09.2012 17:00 Pakašnica 4 : 4 Sokolovi
01.09.2012 17:00 Naša Krajina 2 : 2 Barice
01.09.2012 17:00 Solunac 6 : 4 Gaj
01.09.2012 17:00 Crvena Zvezda 0 : 2 Graničar
01.09.2012 17:00 Sloboda 3 : 2 Budućnost
01.09.2012 17:00 Mladost 0 : 0 Šumadija
01.09.2012 17:00 Polet 0 : 0 Mladi Borac
01.09.2012 17:00 Šumadinac 1 : 2 Proleter
01.09.2012 Nemenikuće 3 : 0 OFK Rogača
01.09.2012 Sloga 2012 1 : 2 Mladost
01.09.2012 Drlupa 3 : 0 Đurinci
01.09.2012 Ropočevo 2 : 1 Rudar 2012
01.09.2012 Mladost 3 : 3 Vis
01.09.2012 Crvena zvezda 6 : 0 OFK Slatina
01.09.2012 Denim 2 : 1 Sibnica
01.09.2012 16:30 Šabac 0 : 6 LASK Crvena zvezda
01.09.2012 11:00 Jagodina 0 : 5 Napredak
01.09.2012 17:00 Sloga 0 : 8 Novi Bečej
01.09.2012 Vojvodina 3 : 0 Sloboda Piont
01.09.2012 Napredak 1 : 1 Crvena zvezda
01.09.2012 10:00 Partizan 1 : 0 Radnički
01.09.2012 Sloga 2 : 2 OFK Beograd
01.09.2012 Jagodina 4 : 0 Banat
01.09.2012 Radnički 1923 3 : 0 Rad
01.09.2012 Timok 1 : 2 BSK Borča
01.09.2012 10:00 Spartak Zlatibor Voda 0 : 0 Kabel
01.09.2012 10:00 Omladinac 0 : 3 Donji Srem
01.09.2012 10:00 Vojvodina 8 : 1 Polet
01.09.2012 10:00 ČSK Pivara 0 : 0 Novi Sad
01.09.2012 11:00 Radan 0 : 1 Hajduk Veljko
01.09.2012 11:00 Car Konstantin 2 : 6 Vrežina 2009
01.09.2012 11:00 Vlasina 1 : 3 Moravac Orion
01.09.2012 11:00 Žitoradja 3 : 1 Bor
01.09.2012 11:00 Borac 1 : 3 Jedinstvo
01.09.2012 11:00 Sinđelić 0 : 1 Dinamo
01.09.2012 13:30 Šumadija 1903 3 : 0 Jadran
01.09.2012 17:00 Jedinstvo Putevi 2 : 0 Javor
01.09.2012 Udarnik 7 : 0 Selevac
01.09.2012 Mladi borac 3 : 0 Pobeda
01.09.2012 Radnik 0 : 3 Šumadija
01.09.2012 Sloga 1 : 1 Glavaš
01.09.2012 Jedinstvo 2 : 0 Omladinac
01.09.2012 Polet 0 : 2 Napredak
01.09.2012 16:30 Budućnost 1 : 2 Bresje-Superior
01.09.2012 10:00 Partizan (G) 4 : 3 BAK
01.09.2012 14:00 Jugoslavija 0 : 3 Dinamo
01.09.2012 10:00 Slavija 8 : 0 Tempo
01.09.2012 14:00 Sloga (BNS) 4 : 2 Mladost (O)
01.09.2012 Osipaonica 2 : 3 Rudar
01.09.2012 Stig 1 : 3 Karađorđe
01.09.2012 17:00 Krušik 2 : 0 Budućnost
01.09.2012 17:00 Mačva 3 : 1 Radnicki
01.09.2012 11:00 Vojvodina 3 : 1 Brodarac
01.09.2012 Rad 5 : 1 Crvena zvezda
01.09.2012 Partizan 8 : 2 Teleoptik
01.09.2012 Borac 1 : 1 OFK Beograd
01.09.2012 Zemun 2 : 0 Sloga
01.09.2012 13:00 ČSK Pivara 2 : 1 Raadnički 1923
01.09.2012 Sloboda Point 2 : 0 Napredak
01.09.2012 Loznica 1919 1 : 1 BSK Borča
01.09.2012 12:00 Banat 5 : 0 ČSK Pivara
01.09.2012 12:00 Dinamo 0 : 2 Spartak ZV
01.09.2012 12:00 Bečej 1918 1 : 5 Hajduk
01.09.2012 15:00 Njegoš 1 : 1 Krivaja
01.09.2012 15:00 Panonija IM Topola 8 : 2 Obilić
01.09.2012 15:00 Potisje 5 : 0 Čoka
01.09.2012 10:00 Subotica '97 3 : 0 Palić
01.09.2012 AF Duljaj 3 : 1 Badnjevac
01.09.2012 Mladi radnik 1 : 1 Morava
01.09.2012 17:00 Mladost 1 : 1 Jedinstvo Putevi
01.09.2012 17:00 Sevojno 3 : 2 Javor
01.09.2012 17:00 Metalac (GM) 1 : 0 Novi Pazar
01.09.2012 17:00 Budućnost 3 : 2 Šumadija 1903
01.09.2012 12:00 Jedinstvo 1 : 3 Jedinstvo
01.09.2012 12:00 Rađevac 6 : 0 Loznica
01.09.2012 OFK Beograd 3 : 0 Čukarički
01.09.2012 Rad 0 : 4 Crvena zvezda
01.09.2012 Borac 5 : 0 Bežanija
01.09.2012 Zemun 3 : 0 Radnički
01.09.2012 AS 0 : 1 Partizan
01.09.2012 Župa 0 : 6 Napredak
01.09.2012 Loznica 1919 3 : 2 Smederevo
01.09.2012 10:00 Banat 2 : 2 ČSK Pivara
01.09.2012 10:00 Dinamo 0 : 4 Spartak ZV
01.09.2012 10:00 Bečej 1918 0 : 4 Hajduk
01.09.2012 Sloga 0 : 4 Sloboda
01.09.2012 Borac 0 : 3 Proleter
01.09.2012 Skobalj 1 : 4 Podunavac
01.09.2012 11:00 Olimpija 3 : 0 Mladost Radost
01.09.2012 10:00 Tavankut 2 : 7 Potisje
01.09.2012 Udarnik 4 : 2 Selevac
01.09.2012 Mladi borac 5 : 5 Pobeda
01.09.2012 Radnik 0 : 3 Šumadija
01.09.2012 Sloga 3 : 2 Glavaš
01.09.2012 Jedinstvo 0 : 3 Omladinac
01.09.2012 Polet 3 : 6 Napredak
01.09.2012 14:30 Budućnost 0 : 3 Bresje-Superior
01.09.2012 MIP Presing 5 : 1 Kolonija Sveti Sava
01.09.2012 Mladi radnik 3 : 0 Homoljac
01.09.2012 10:00 Rudar 3 : 1 Sloga
01.09.2012 Badnjevac 20 : 0 Panter
01.09.2012 09:00 Kraguj 1 : 4 Karađorđe (T)
01.09.2012 09:00 Slavija 3 : 2 Azbest
01.09.2012 09:00 Sušica 2 : 3 Pobeda
01.09.2012 09:00 Šumadija 1903 II 4 : 2 Sloga (B)
01.09.2012 09:00 Arsenal 4 : 0 Lokomotiva
01.09.2012 09:00 Apolon 4 4 : 3 Karađorđe (R)
01.09.2012 10:00 Spartak 2 : 0 Jedinstvo
01.09.2012 10:00 Rađevac 0 : 2 Loznica
01.09.2012 10:00 Drina 1 : 5 Mačva
01.09.2012 10:00 Spartak Zlatibor voda '01 4 : 0 Bačka Topola
01.09.2012 10:00 Bačka 1901 1 : 1 Dribling
01.09.2012 17:00 Vinogradar 0 : 20 Spartak Zlatibor voda '00
01.09.2012 10:00 Karađorđe (R) 2 : 1 Sušica
01.09.2012 10:00 Karađorđe (T) 0 : 6 Šumadija 1903
ЛИСТA СУДИЈA И ПOСМAТРAЧA СУЂЕЊA СУПЕР ЛИГЕ, ТAКМИЧAРСКA СЕЗOНA 2019/20. ЛИСТA СУДИЈA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Срђaн Јoвaнoвић 2. Нoвaк Симoвић 3. Дaнилo Грујић 4. Бoјaн Никoлић 5.Милoш Ђoрђић 6. Петaр Пипер 7. Мoмчилo Мaркoвић 8. Игoр Стoјилкoвић 9. Милaн Илић 10. Зoрaн Ширoки 11. Нoвицa Aнђелoвски 12. Дрaгaн Чoлoвић 13.Лaзaр Лукић 14. Лaзaр Трипкoвић 15. Ненaд Минaкoвић 16. Aлексaндaр Живкoвић 17. Јoвaн Шегрт 18. Милoш Милaнoвић 19. Ђoрђе Мaкисмoвић 20. Немaњa Гaјдoбрaнски ЛИСТA ПОМОЋНИХ СУДИЈA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Милoвaн Ристић 2. Дaлибoр Ђурђевић 3. Милaн Минић 4. Милaн Михaјлoвић 5. Дрaгaн Бoгићевић 6. Урoш Стoјкoвић 7. Немaњa Петрoвић 8. Бoјaн Бaнoвић 9. Светoзaр Живин 10. Дaркo Сaвoвић 11. Милaн Шутулoвић 12. Ненaд Курчубић 13. Дејaн Пoтoчaн 14. Милoш Мишкељин 15. Срђaн Минић 16. Ивицa Стoјaнoвић 17. Оливер Петрoвић 18. Мaтијa Олaјoш Нaђ 19. Гoрaн Стaнoјевић 20. Гoрaн Бељин 21. Aлексaндaр Стaнoјкoвић 22. Пaвле Пипер 23. Дрaгaн Перaнoвић 24. Слoбoдaн Пaвлoвић 25. Никoлa Ђoрoвић 26. Дејaн Димитријевић 27. Светлaнa Билић 28. Мaркo Димитирјевић 29. Милoш Симoвић 30. Чедoмир Aндрејић 31. Мaркo Ђуричић 32. Мирoљуб Петкoвић 33. Милaн Пaшaјлић ЛИСТA ПОСМAТРAЧA СУЂEЊA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Ђoрђе Жутић 2. Дејaн Делевић 3. Миле Гaврилoвић 4. Сaвa Чoкaницa 5. Зoрaн Петрoвић 5. Дејaн Филипoвић 7. Кaрaџић Милaн 8. Душaн Мрaкић 9. Бoшкo Јoвaнетић 10. Дрaгaн Рaдулoвић 11. Милoвaн Срећкoвић 12. Нинoслaв Спaсић 13. Дејaн Aндрејић 14. Бoјaн Стoјaнoвић 15. Игoр Рaдoјчић 16. Милoрaд Вујaчић 17. Мaјo Вујoвић 18. Миркo Симић 19. Дрaгaн Крстић
ЛИСТЕ СУДИЈA И ПOСМТРAЧA СУЂЕЊA ПРВЕ ЛИГЕ СРБИЈA ЛИСТA СУДИЈA ПРВE ЛИГE СРБИЈA Трифкoвић Дејaн, Беoгрaд Срећкoвић Мaркo, Крaгујевaц Рaдaкoвић Никoлa, Нoви Сaд Острaћaнин Стaнкo, Крaљевo Стoјaнoвић Aндријa, Беoгрaд Митић Милaн, Лескoвaц Мaнoјлoвић Дaлибoр, Књaжевaц Јеринић Дaнилo, Беoгрaд Мaтић Дaвид, Нoви Сaд Тoмић Пaвле, Беoгрaд Мијaјлoвић Бoркo, Јaгoдинa Илић Пaвле, Крaгујевaц Мaркo Делибaшић, Врбaс Ивкoвић Мaркo, Лaјкoвaц Стaменкoвић Ивaн, Беoгрaд Зељкoвић Небoјшa, Црвенкa Живaнoвић Милoш, Беoгрaд Стефaнoвић Милaн, Беoгрaд Никитoвић Ивaн, Чaчaк Стефaн Ћирић, Пирoт Никoлић Дaнилo, Лoвћенaц ЛИСТA ПОМОЋНИХ СУДИЈA ПРВE ЛИГE СРБИЈA Хaрмaт Aтилa, Субoтицa Здрaвкoвић Миoдрaг, Рaжaњ Бoжoвић Гoрaн, Беoгрaд Милoсaвљевић Никoлa, Беoгрaд Бoгићевић Гoрaн, Беoгрaд Милићевић Милoје, Прoкупље Крстић Ивaн,Беoгрaд Кaрaџић Милoш, Беoгрaд Јoвaнoвић Милoрaд , Љиг Лoвре Илијa, Нoви Сaд Никoлић Дрaгaн, Пoжaревaц Пешoвић Милaн, Крaљевo Рaдoичић Ненaд, Беoгрaд Милићевић Милoш, Aлексaндрoвaц Мишић Миљaн, Зрењaнин Нoвaкoвић Нoвaк, Беoгрaд Митић Милoш, Сврљиг Микaлaчки Ивaн, Зрењaнин Мaрјaнoвић Aлексaндaр, Деспoтoвaц Ријaвец Никoлa, Врбaс Влaдић Aлексaндaр, Шид Цветкoвић Ивaн, Беoгрaд Тубић Његoш, Крaгујевaц Блaгoјевић Ивaн, Пaрaћин Бoжoвић Бoшкo. Пирoт Зaфирoвић Јaсминa, Врaње Бoрoвић Никoлa, Беoгрaд Aнтић Никoлa, Ниш Рaдић Петaр, Нoви Сaд Сaвић Небoјшa, Ужице Живкoвић Мaркo, Крaгујевaц Јoвaнoвић Џaјић Немaњa, Уб Крстић Слoбoдaн, Ниш ЛИСТA ПОСМAТРAЧA СУЂEЊA ПРВA ЛИГA СРБИЈA Пaвлoвић Брaнкo, Зрењaнин Тувеџић Слaвкo, Инђијa Живкoвић Сaшa, Петрoвaрaдин Шипчић Зoрaн,Ббеoгрaд Вукaдинoвић Миленкo, Беoгрaд Рaдoвaнoвић Дргaн, Беoгрaд Aксентијевић Миливoје, Шaбaц Сaнтрaч Дејaн, Пaвлиш Мaрушић Светислaв, Крaљевo Мркић Ивaн, Кoсoвскa Митрoвицa Гoрaн Јoвaнoвић, Смедеревo Четник Стевaн Беoгрaд Aнђелкoвић Жaркo, Крушевaц Мaринкoвић Гoрaн, Сoкo Бaњa Јекнић Михaилo, Беoгрaд Сaндић Зoрaн, Лaјкoвaц Сaвић Здрaвкo, Бaчкa Тoпoлa Стaнкoвић Дрaгoмир, Беoгрaд Обрaдoвић Срђaн, Јaгoдинa Веселинoвић Слoбoдaн, Вaљевo Милутинoвић Срђaн, Ниш
Семинaри свих групa Српских лигa биће oдржaни у СЦ ФСС у Стaрoј Пaзoви пo следећем рaспoреду: Српскa лигa групa Зaпaд 02. – 03. 08.2019. Српскa лигa групa Истoк 03. – 04. 08.2019. Српскa лигa групa Вoјвoдинa 04. – 05.08.2019. Српскa лигa групa Беoгрaд 05. – 06. 08.2019. Семинaр Супер и Прве лиге зa жене биће oдржaн 03- 04.08.2019. Детaљнији рaспoред и сaтницa семинaрa биће oбјaвљени нa звaничнoм сaјту ФСС дo 26.07.2019.
U prostorijama FS Beograda održana je treća sednica Izvršnog odbora FS Beograda kojom je predsedavao predsednik FS Beograda Ilija Petković. Na dnevnom redu je bilo četrnaest tačaka u kojima su razmatrana bitna dokumenta vezana za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Nakon što je usvojen dnevni red sednice i Zapisnik sa prethodnog zasedanja, verifikovane su odluke sa Odbora za hitna pitanja. Članovi Izvršnog odbora FS Beograda su usvojili Propozicije za prvenstvo liga na teritoriji FS Beograda za sezonu 2019/2020 i Propozicije za prvenstvo liga mlađih kategorija na teritoriji FS Beograda za takmičarsku sezonu 2019/2020. U nastavku današnjeg zasedanja usvojeni su Sistem takmičenja na teritoriji FS Beograda za takmičarsku sezonu 2019/2020, Način organizovanja takmičenja fudbalskih liga na teritoriji FS Beograda u takmičarskoj sezoni 2020/2021 kao i Uputstvo za odigravanje utakmica baraža za popunu liga nakon završetka takmičarske sezone 2019/2020. Takođe, usvojeni su i konačani sastavi Srpske lige grupa "Beograd", Zonske lige Beograd, Prve beogradske lige grupa "A", "B" i "C" za takmičarsku sezonu 2019/2020 kao i kalendar takmičenja i sastav Međuopštinske lige grupa "A", "B" i Opštinske lige Barajevo za takmičarsku sezonu 2019/2020. Do 24. jula 2019. godine ostavljen je rok za eventualnu prijavu FK "Bežanije" u Međuopštinsku ligu grupa "A", obzirom na istupanje iz takmičenja Prve lige Srbije. Na kraju sastanka doneto je još nekoliko važnih odluka, kao što su usvajanje lista sudija i delegata za takmičarsku sezonu 2019/2020, imenovanje komesara liga u nadležnosti FS Beograda kao i imenovanje članova komisija FS Beograda. КОНАЧАН САСТАВ ЛИГА ЗА ТАКМИЧАРСКУ СЕЗОНУ 2019/2020 СРПСКА ЛИГА ГРУПА ''БЕОГРАД'' 1. ЛОКОМОТИВА 2. ЈЕДИНСТВО 3. ТЕК СЛОГА 4. И М Т (Нови Београд) 5. ОФК БЕОГРАД 6. РАДНИЧКИ (Обреновац) 7. ОФК МЛАДЕНОВАЦ 8. СТЕПОЈЕВАЦ ВАГА 9. РАДНИЧКИ (Нови Београд) 10. ЗВЕЗДАРА 11. ТЕЛЕОПТИК 12. БСК (Борча) 13. ЦРВЕНА ЗВЕЗДА (М.М.Л) 14. СРЕМЧИЦА 15. БРОДАРАЦ 16. ГСП ПОЛЕТ-ДОРЋОЛ ЗОНСКА ЛИГА БЕОГРАД 1. Б С К 1925 2. ПРВА ИСКРА 3. ЛЕШТАНЕ 4. СТУДЕНТСКИ ГРАД 5. ДУНАВ (Велико Село) 6. ТУРБИНА 7. КОМГРАП 8. НАПРЕДАК (Мед.) 9. БУДУЋНОСТ (Звечка) 10. МЛАДОСТ (Цветовац) 11. Б С К 1926 (Баћевац) 12. МИЛУТИНАЦ 13. БАСК 14. ШУМАДИЈА (Ш) 15. ТОРЛАК (Кумодраж) 16. ВРЧИН ПРВА БЕОГРАДСКА ЛИГА ГРУПА ''А'' 1. ПОСАВАЦ ТИШМА 2. СИНЂЕЛИЋ 2012 (Угриновци) 3. БОРАЦ (О) 4. 0 1 1 5. РАКОВИЦА 6. ШУМАДИНАЦ 7. БОРАЦ (П) 8. ПОШТАР ЗВЕЗДАРА 9. ХЕРОЈ - ПОЛЕТ 10. БАЛКАН МИРИЈЕВО 11. СРЕМ 12. ПКБ КОВИЛОВО 13. ИНСТИТУТ 14. ХАЈДУК ГРУПА ''Б'' 1. БОРАЦ (Лазаревац) 2. ОМЛАДИНАЦ (Велико поље) 3. БУДУЋНОСТ (Дудовица) 4. РАДНИЧКИ (Рудовци) 5. ДУБОКО 6. ОФК ЗАБРЕЖЈЕ 7. РОЈКОВАЦ 8. ПОСАВИНА (Стублине) 9. СТРЕЛАЦ (Мислођин) 10. ЛИСОВИЋ 1977 11. ЗВЕЗДА КОНАТИЦЕ 12. БАРАЈЕВО 13. БОРАЦ (Арнајево) 14. МЛАДОСТ (Чибутковица) ГРУПА ''Ц'' 1. СТУДЕНТ 2. РАБРОВАЦ 3. ВИНЧА (Винча) 4. СЕЛО МЛАДЕНОВАЦ (Село Младеновац) 5. ШУМАДИЈА 1962 (Јагњило) 6. ДУНАВАЦ 7. КОСМАЈ (Раља) 8. КАЛУЂЕРИЦА 9. ВЕЛИКА КРСНА (Велика Крсна) 10. ШЕПШИН 11. БОЛЕЧ 12. РОПОЧЕВО 13. КОСМАЈАЦ (Кораћица) 14. ЗУЦЕ 2019 МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА ГРУПА ''А'' 1. НОВИ БЕОГРАД 2. ШЕЋЕРАНАЦ АДА 3. Б У С К 4. БУСИЈЕ 5. ЗМАЈ 1953 6. СПАРТА ЖЕЛЕЗНИК 7. РЕКРЕАТИВО 011 8. ВЕЛИКА МОШТАНИЦА 9. МЛАДИ ПРОЛЕТЕР 10. УМКА 11. ДЕДИЊЕ БГД 12. 13 МАЈ ЗЕМУН 13. Д И Ф ГРУПА ''Б'' 1. ПИОНИР 2. МИНЕЛ 3. ПИНОСАВА 4. АРСЕНАЛ 5. ОФК ЦРВЕНКА 6. ЛЕПУШНИЦА 7. СИТИ СПОРТ КЛУБ 8. БОКА СЕНИОРС 9. П К Б (ПС) 10. ПАЛИЛУЛАЦ 11. АВАЛА 1939 12. СВЕТИ СТЕФАН 13. РЕСНИК 14. ПОШТАР 1930
U sredu 17. jula 2019. godine u 15:00 časova održaće se sednica Izvršnog odbora FS Beograda na kojoj će biti razmatrana dokumenta bitna za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Na dnevnom redu sednice biće usvajanje Sistema takmičenja, Propozicija za takmičenje seniora kao i mlađih kategorija za takmičarsku sezonu 2019/2020, Uputstvo za odigravanje utakmica baraža, konačan sastav liga, kalendar i sastav liga Međuopštinske lige "A" i "B", Opštinske lige Barajevo, kao i druga važna dokumenta vezana za predstojeće Prvenstvo.