XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 25.08.2013 17:00 OFK Morava - Mladost (DL) 2:0
2 01.09.2013 16:30 Mladost (DL) - MB Marjan 4:2
3 08.09.2013 16:30 Mladost (V) - Mladost (DL) 3:0
4 15.09.2013 16:00 Mladost (DL) - Kumarevo 2:0
5 22.09.2013 16:00 Sloboda - Mladost (DL) 0:0
6 29.09.2013 15:30 Mladost (DL) - Jedinstvo 0:1
7 06.10.2013 15:00 Navalin - Mladost (DL) 1:1
8 12.10.2013 14:30 Mladost (DL) - Veternica 5:0
9 20.10.2013 14:30 Železničar - Mladost (DL) 3:1
10 26.10.2013 14:30 Mladost (DL) - Omladinac 3:1
11 03.11.2013 13:30 Morava - Mladost (DL) 4:0
12 10.11.2013 13:30 Mladost (DL) - OFK Brza 0:2
13 17.11.2013 13:30 Polet - Mladost (DL) 2:2
14 23.03.2014 15:00 Mladost (DL) - OFK Morava 0:1
15 29.03.2014 15:30 MB Marjan - Mladost (DL) 1:4
16 06.04.2014 16:00 Mladost (DL) - Mladost (V) 2:3
17 13.04.2014 16:00 Kumarevo - Mladost (DL) 4:1
18 20.04.2014 16:30 Mladost (DL) - Sloboda 2:1
19 26.04.2014 16:30 Jedinstvo - Mladost (DL) 0:2
20 04.05.2014 16:30 Mladost (DL) - Navalin 2:1
21 11.05.2014 16:30 Veternica - Mladost (DL) 3:2
22 18.05.2014 17:00 Mladost (DL) - Železničar 2:4
23 25.05.2014 17:00 Omladinac - Mladost (DL) 11:0
24 01.06.2014 17:30 Mladost (DL) - Morava 2:0
25 08.06.2014 17:30 OFK Brza - Mladost (DL) 3:0
26 15.06.2014 17:30 Mladost (DL) - Polet 0:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Jablanička okružna liga Mladost (V) (-1) 26 21 2 3 64
2 Prelazi u ligu višeg ranga Jablanička okružna liga OFK Brza (-1) 26 20 2 4 61
3 Prelazi u ligu višeg ranga Jablanička okružna liga Železničar 26 19 3 4 60
4 Omladinac 26 18 1 7 55
5 OFK Morava 26 16 3 7 51
6 Kumarevo 26 15 2 9 47
7 Polet 26 10 3 13 33
8 Mladost (DL) (-1) 26 9 4 13 30
9 Jedinstvo (-1) 26 8 5 13 28
10 Morava (-1) 26 7 3 16 23
11 Sloboda (-1) 26 5 7 14 21
12 MB Marjan (-1) 26 4 4 18 15
13 Navalin (-1) 26 4 3 19 14
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Gradska liga Leskovac grupa "Istok" Veternica (-2) 26 3 4 19 11
СЕМИНАР СЛУЖБЕНИХ ЛИЦА НА НАВОУ ФС ШУМАДИЈСКОГ ОКРУГА ОДРЖАЋЕ СЕ 06.МАРТА 2020. (ПЕТАК) СА ПОЧЕТКОМ У 08 ЧАСОВА У КРАГУЈЕВЦУ У САЛИ РЕСТОРАНА ШУМАРИЦЕ А ПРОВЕРА ФИЗИЧКИХ НОРМИ СУДИЈА НА АТЛЕТСКОЈ СТАЗИ СТАДИОНА ЧИКА ДАЧА. ТЕРМИНИ ОДРЖАВАЊА КОНФЕРЕНЦИЈЕ КЛУБОВА ПРЕД ПОЧЕТАК ПРОЛЕЋНОГ ДЕЛА ТАКМ.2019/2020. ГОДИНЕ: - ШУМАДИЈСКА ОКРУЖНА ЛИГА 09. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ ТОПОЛА -МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА СЕВЕР 16. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ ТОПОЛА -МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА ЈУГ 17. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ БАТОЧИНА
Raspored Seminara za službena lica za prolećni deo takmičarske sezone 2019/2020 u ligama FS Beograda: 29.02.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 29.02.2020. od 15,00 do 15,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE 01.03.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA 07.03.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 29.02.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 29.02.2020. – od 09,15 do 10,15 – menadžment, vođenje utakmice 29.02.2020. – od 10,30 do 11,30 – uloga pomoćnika u timu, ofsajd 29.02.2020. – od 11,45 do 12,00 – video test 29.02.2020. – od 12:00 do 12:30 – razgovor sa komesarom 29.02.2020. – od 12:45 do 13:00 – rezultati video testa 01.03.2020. – od 09,00 do 11,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 29.02.2020. – od 15,00 do 15,15 – otvaranje seminara 29.02.2020. – od 15,15 do 15,45 – predavanje pravila igre 29.02.2020. – od 16,00 do 16,30 – teoretska provera 29.02.2020. – od 16,45 do 17,45 – video edukacija (analiza situacija) 29.02.2020. – od 18,00 do 18,15 – razgovor sa komesarom 29.02.2020. – od 18:15 do 18:30 – rezultati teoretske provere 01.03.2020. – od 11,00 do 13,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 01.03.2020. – od 13,00 do 13,45 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 07.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 07.03.2020. – od 09,15 do 10,00 – predavanje pravila igre 07.03.2020. – od 10,15 do 10,45 – teoretska provera 07.03.2020. – od 11,00 do 12,00 – video edukacija (analiza situacija) 07.03.2020. – od 12,15 do 12,45 – razgovor sa komesarom 07.03.2020. – od 13:00 do 13:15 – rezultati teoretske provere 08.03.2020. – od 09,30 do 10,30 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 07.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 07.03.2020. – od 09,15 do 10,00 – predavanje pravila igre 07.03.2020. – od 10,15 do 10,45 – teoretska provera 07.03.2020. – od 11,00 do 12,00 – video edukacija (analiza situacija) 07.03.2020. – od 12,15 do 12,45 – razgovor sa komesarom 07.03.2020. – od 13:00 do 13:15 – rezultati teoretske provere 08.03.2020. – od 10,30 do 12,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 08.03.2020. – od 12,00 do 12,45 – fizička provera DELEGATI SVIH BEOGRADSKIH LIGA 01.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 01.03.2020. – od 09,15 do 09,45 – teoretska provera 01.03.2020. – od 10,00 do 11,00 – video edukacija (analiza situacija) 01.03.2020. – od 11,00 do 11,30 – razgovor sa komesarom 01.03.2020. – od 11,30 do 11,45 – rezultati teoretske provere Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalski savez Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije Zonske i Prve beogradske lige mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFSB do četvrtka, 27.02.2020.godine do 14 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja seminara. Sudije Međuopštinskih liga i Liga mlađih kategorija mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFSB do četvrtka, 04.03.2020.godine do 14 časova Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmeni deo ispita koji će početi u 13,30 časova.
Zeldi65 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu