XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 696 utakmica za dan
Nedelja, 10 Novembar 2013

Fudbal

10.11.2013 13:00 Rad 0 : 1 Crvena zvezda
10.11.2013 13:30 Mladi radnik 0 : 0 Rudar
10.11.2013 13:30 Pobeda 0 : 0 GFK Jasenica 1911
10.11.2013 13:30 Železničar 0 : 1 Polet
10.11.2013 13:30 Partizan 0 : 0 Mačva
10.11.2013 13:30 Bane 2 : 1 Krušik
10.11.2013 11:00 Šapine 2 : 0 Seljak
10.11.2013 13:30 Sloboda 0 : 1 Jošanica ND 2011
10.11.2013 13:30 Loznica 3 : 1 Šumadija
10.11.2013 13:30 Đerdap 2 : 0 Jedinstvo (P)
10.11.2013 13:30 Sloga (D) 2 : 1 Car Konstantin
10.11.2013 13:30 Sinđelić 1 : 1 Radnički (S)
10.11.2013 13:30 Timočanin 0 : 1 Moravac Orion
10.11.2013 13:30 SFK Moravac 1 : 0 Kopaonik
10.11.2013 13:30 Tabane Trgovački 2 : 1 Radnički (P)
10.11.2013 13:30 Žitorađa 0 : 0 Hajduk Veljko
10.11.2013 13:30 Dubočica 1923 0 : 0 Trstenik PPT
10.11.2013 13:00 Palić 1 : 1 Radnički (NP)
10.11.2013 13:00 Dunav 6 : 1 Jedinstvo (NB)
10.11.2013 13:00 Senta 2 : 3 Bačka (BP)
10.11.2013 13:00 Radnički (S) 2 : 1 Banat
10.11.2013 13:00 Novi Sad 0 : 1 Sloga
10.11.2013 13:00 Radnički (SM) 1 : 0 Radnički (Š)
10.11.2013 13:00 ČSK Pivara 5 : 1 Tekstilac
10.11.2013 13:00 Dinamo 3 : 0 Bačka 1901
10.11.2013 13:00 Šumadija 3 : 1 Železnik Lasta
10.11.2013 13:00 BASK 2 : 3 Radnički (O)
10.11.2013 13:00 Budućnost 1 : 1 Kolubara
10.11.2013 13:00 Srem 2 : 1 Dorćol
10.11.2013 13:00 Turbina 6 : 1 OFK Mladenovac
10.11.2013 13:00 IM Rakovica 0 : 0 Sopot
10.11.2013 11:00 Hajduk 4 : 0 Žarkovo
10.11.2013 13:00 Lokomotiva 1 : 1 Zemun
10.11.2013 13:30 Orlovac 1 : 0 Metalac
10.11.2013 13:30 Sloboda 1 : 0 Tutin
10.11.2013 13:30 Karađorđe 2 : 0 Rudar
10.11.2013 13:30 Slavija 1 : 1 Omladinac
10.11.2013 13:30 Vodojaža 2 : 1 Arsenal
10.11.2013 11:00 Šumadija 1903 1 : 0 Dragačevo
10.11.2013 13:30 Mladi radnik 2 : 1 Obilić
10.11.2013 13:30 Borac 0 : 2 Zvižd
10.11.2013 11:00 Šumadinac 1913 2 : 0 Udarnik
10.11.2013 13:30 Šumadinac (B) 2 : 0 VGSK
10.11.2013 13:30 Napredak 1 : 1 Homoljac
10.11.2013 13:30 Šumadija 0 : 0 Gruža
10.11.2013 13:30 Brezovica 1 : 1 Sloga 1940
10.11.2013 13:30 Polimlje 2 : 1 Radnički (V)
10.11.2013 13:30 Rudar Alpos 1 : 0 Zaplanjac
10.11.2013 13:30 Vlasina 1 : 0 Svrljig
10.11.2013 13:30 Budućnost 1 : 0 Dinamo
10.11.2013 13:30 BSK Bujanovac 5 : 1 Napredak
10.11.2013 13:30 Trajal 1 : 4 OFK Bor
10.11.2013 13:30 Kablovi 2 : 1 Borac (B)
10.11.2013 13:30 Rembas 1 : 0 Majdanpek
10.11.2013 13:00 Crvena Zvezda (RS) 2 : 2 Borac (Starčevo)
10.11.2013 13:00 Borac (Sakule) 0 : 0 Vršac
10.11.2013 13:00 Hajduk 1 : 2 Omladinac
10.11.2013 13:00 Vrčin 1 : 1 Balkan Mirijevo
10.11.2013 13:00 Crvena zvezda (MML) 0 : 3 IMT
10.11.2013 13:00 Baćevac 1 : 1 Zvezdara
10.11.2013 10:00 Grafičar 2 : 1 Železničar
10.11.2013 14:00 Budućnost 7 : 0 Grdica
10.11.2013 14:00 Pazar Juniors 2011 3 : 0 Ibar
10.11.2013 14:00 Lazac 2 : 1 Radnički
10.11.2013 14:00 Braća Vuković 0 : 1 Goč
10.11.2013 14:00 Morava 1 : 3 Granit
10.11.2013 14:00 Ribnica 0 : 1 Kraljevo Hajduk
10.11.2013 14:00 Borac (V) 4 : 1 Mataruge
10.11.2013 14:00 Polet 4 : 0 Radnik
10.11.2013 13:00 Jedinstvo (GG) 2 : 1 Slatina
10.11.2013 13:00 Prijevor 5 : 1 Backovac Junajted
10.11.2013 13:00 Gorušica 2 : 3 Miokovci
10.11.2013 13:00 Mladost (P) 2 : 1 Morava
10.11.2013 13:00 Mladost (A) 0 : 1 Napredak
10.11.2013 13:00 Spartak 3 : 0 Omladinac
10.11.2013 13:00 Jedinstvo (K) 1 : 1 Ovčar
10.11.2013 13:00 Donja Vrbava 0 : 0 Rudar
10.11.2013 13:00 Korićani 2 : 2 Šumadinac
10.11.2013 13:00 Srbija 1 : 2 Jedinstvo
10.11.2013 13:00 Vinogradi DB 1 : 6 Sušica
10.11.2013 13:00 Sloga D 3 : 0 Jadran
10.11.2013 13:00 Ćava 3 : 0 Partizan
10.11.2013 13:00 OFK Bagremar 2 : 0 Budućnost
10.11.2013 13:30 Šatornja 4 : 1 ŽSK
10.11.2013 13:30 Lepenica 4 : 0 Lokomotiva
10.11.2013 13:30 Vinča 3 : 1 Šumadinac
10.11.2013 13:30 Beli orlovi 2 : 2 Vitlina-Bokanja
10.11.2013 13:30 Aranđelovac 2 : 1 Banja
10.11.2013 13:30 Partizan 0 : 1 Marjan
10.11.2013 13:30 Borac 2 : 1 Prvi srpski ustanak
10.11.2013 13:30 SASK 1 : 0 Bresje Superior
10.11.2013 13:30 Pobeda 1 : 1 Proleter
10.11.2013 13:30 Železničar (K) 2 : 0 Budućnost (MK)
10.11.2013 13:30 Budućnost (R) 3 : 0 Polet
10.11.2013 13:30 Borac 6 : 2 Glavaš
10.11.2013 13:30 Šumadija 1 : 3 Sloboda
10.11.2013 11:00 Železničar (S) 4 : 2 Osipaonica
10.11.2013 13:30 Omladinac 1 : 1 Basarac
10.11.2013 13:30 Beli Orao 2 : 2 Makce
10.11.2013 13:30 Petar Dobrnjac 0 : 0 Mladost
10.11.2013 13:30 Vihor 1 : 3 Rudar
10.11.2013 13:30 Trgovački 1 : 1 RSK
10.11.2013 13:30 Napredak 1936 1 : 0 Polet
10.11.2013 13:30 Integral 2 : 1 Sloga
10.11.2013 13:00 Provo 2 : 1 Jedinstvo (MZ)
10.11.2013 13:00 Radjevac 4 : 2 Jadar
10.11.2013 13:00 Jedinstvo (Š) 2 : 0 Antimon
10.11.2013 13:00 Podrinje 1 : 0 Mladi Borac
10.11.2013 13:00 Mladost (P) 3 : 2 Lipolist
10.11.2013 13:30 Tulari 0 : 2 ZSK
10.11.2013 13:30 Trlić 4 : 1 Kolubara
10.11.2013 13:30 Budućnost 1 : 6 Jasen
10.11.2013 13:30 Ariljska rampa 3 : 3 Višesava
10.11.2013 13:30 Sečica 0 : 1 Polet
10.11.2013 13:30 Železničar 5 : 0 Omladinac
10.11.2013 13:30 Rutevac 1 : 1 Rasovača
10.11.2013 13:30 Borac (T) 3 : 2 Moravica
10.11.2013 13:30 Zemljoradnik 0 : 0 Borac (A)
10.11.2013 13:30 Morava 2 : 0 Malošište
10.11.2013 13:30 Rad 2 : 3 Naša krila 1936
10.11.2013 13:30 Sloboda 5 : 0 Vrtište
10.11.2013 13:30 Moravac 1948 1 : 5 Brzi Brod
10.11.2013 13:30 Mladost (M) 6 : 0 Budućnost
10.11.2013 13:30 Proleter (DV) 4 : 1 Crvena zastava
10.11.2013 13:30 Jedinstvo 3 : 0 Mladost (L)
10.11.2013 13:30 Jedinstvo (GS) 3 : 0 Progres
10.11.2013 13:30 Jedinstvo (G) 2 : 1 Jablanica
10.11.2013 13:30 Sloga 5 : 1 Lemind Livnica
10.11.2013 13:30 Čekmin 1 : 4 Jedinstvo (B)
10.11.2013 13:30 Bobište 0 : 2 Šumadija
10.11.2013 13:30 Vučje 6 : 2 Mladi Borac
10.11.2013 13:30 Gradac 3 : 3 Umac
10.11.2013 13:30 Omladinac 1 : 1 Kosovac
10.11.2013 13:30 Pobeda 4 : 3 Trbunje
10.11.2013 13:30 Borac 1 : 1 Partizanski put
10.11.2013 13:30 Dunđerski 2 : 6 Jastrebac
10.11.2013 13:30 Kosanica 4 : 0 Dobrič
10.11.2013 13:30 Svetlost 3 : 0 N.S. Tatko
10.11.2013 13:30 Mladost (P.R) 1 : 6 Jedinstvo ( B.P)
10.11.2013 11:00 Jedinstvo ( P ) 3 : 0 Spartak
10.11.2013 13:30 Napredak 5 : 1 Željuša
10.11.2013 13:30 Trešnjevka 0 : 7 OFK Alakince
10.11.2013 13:30 Ternoci 2 : 0 OFK Pavlovac
10.11.2013 13:30 Levosoje 0 : 2 Besa 2005
10.11.2013 13:30 Vranjska Banja 0 : 2 Morava
10.11.2013 13:30 Radnički 0 : 3 Brezovica
10.11.2013 13:30 Sitnica 0 : 3 Ugljare
10.11.2013 13:30 Gračanica 2 : 1 Polet
10.11.2013 13:30 Čaglavica 0 : 3 Gracko
10.11.2013 11:00 BSK 2 : 2 Mladost (D)
10.11.2013 13:30 Mladost (K) 3 : 2 Mladost (J)
10.11.2013 13:30 Bratstvo 2 : 5 OFK Tekstilac
10.11.2013 13:30 OFK Bratstvo 1 : 0 Jedinstvo
10.11.2013 13:30 Budućnost 1 : 2 Sloga
10.11.2013 13:30 Vinorača 0 : 3 Kušiljevo
10.11.2013 13:30 Naupare 1 : 2 Bošnjane
10.11.2013 13:30 Pepeljevac 2 : 1 Mačkovac
10.11.2013 13:30 Jedinstvo 1936 2 : 4 Jastrebac
10.11.2013 13:30 Vinogradar 1 : 1 Sloga Dašnica
10.11.2013 13:30 Temnić 1924 2 : 0 Gradina
10.11.2013 13:30 Trudbenik 1 : 1 Sloga Ćićevac
10.11.2013 13:30 Mladost 2 : 0 FUD
10.11.2013 13:30 Čitluk 2 : 2 Šanac
10.11.2013 13:30 Branik 3 : 0 Zlot
10.11.2013 13:30 Blizna 0 : 2 Brodoremont
10.11.2013 13:30 Nemetali 2 : 1 Rudna Glava
10.11.2013 13:30 Slatina 0 : 1 Brestovac
10.11.2013 13:30 Mladost 0 : 3 ŠSK
10.11.2013 13:30 Osnić 3 : 0 Omladinac
10.11.2013 13:30 Rudar (P) 3 : 0 Rudar (VČ)
10.11.2013 13:30 OFK 019 Zaječar 0 : 2 Trebič
10.11.2013 13:30 Sloga 2 : 5 BSK
10.11.2013 14:00 Radnički (B) 8 : 1 Partizan (G)
10.11.2013 14:00 Kolonija 7 : 3 Budućnost (A)
10.11.2013 14:00 Vojvodina 0 : 0 Železničar
10.11.2013 14:00 Mladost (O) 1 : 1 Sloga (BNS)
10.11.2013 14:00 Tempo 1 : 1 Crvena zvezda
10.11.2013 14:00 Slavija 2 : 1 Polet
10.11.2013 13:00 Bajša 4 : 1 Čantavir
10.11.2013 13:00 Tavankut 1 : 1 Proleter
10.11.2013 13:00 Vinogradar 4 : 3 Olimpija (TS)
10.11.2013 13:00 Preporod 0 : 1 Krivaja
10.11.2013 13:00 Jedinstvo 4 : 2 Omladinac
10.11.2013 13:00 Mladost Bambi 1 : 0 Vojvodina (P)
10.11.2013 13:00 Crvena zvezda 3 : 2 Naftagas
10.11.2013 13:00 Potisje 3 : 1 Zadrugar
10.11.2013 13:00 Borac 2 : 2 Krajina
10.11.2013 13:30 Kordun 2 : 2 BSK
10.11.2013 13:30 Omladinac (B) 3 : 0 Hajduk
10.11.2013 13:30 Zadrugar 0 : 0 OFK Mladost APA
10.11.2013 14:00 Sremac 3 : 2 Budućnost
10.11.2013 14:00 Hrtkovci 2 : 1 Jadran
10.11.2013 14:00 Hajduk 1932 1 : 1 Rudar
10.11.2013 14:00 Kupinovo 4 : 0 Hajduk (V)
10.11.2013 14:00 Donji Petrovci 2 : 1 Ljukovo
10.11.2013 13:30 Mladost (BP) 0 : 0 Kabel
10.11.2013 13:30 Sutjeska 3 : 2 Vojvodina (T)
10.11.2013 13:30 Jedinstvo 0 : 2 Veternik
10.11.2013 13:30 Petrovaradin 1 : 0 Vojvodina (BG)
10.11.2013 13:30 Budućnost (M) 2 : 0 Borac
10.11.2013 13:00 PKB Kovilovo 2 : 2 Policajac
10.11.2013 13:00 Banja 3 : 1 Obilić
10.11.2013 13:00 BSK 2012 1 : 1 Jedinstvo
10.11.2013 13:00 Brodarac 3 : 1 13. maj
10.11.2013 11:00 Poštar Zvezdara 0 : 2 Komgrap
10.11.2013 13:00 Borac 1 : 0 Zmaj 1953
10.11.2013 11:00 Prva Iskra 4 : 1 Krtinska
10.11.2013 13:00 Vranić 3 : 2 Borac
10.11.2013 13:00 Mladost (B) 4 : 1 Posavina
10.11.2013 13:00 Stepojevac VAGA 3 : 1 Napredak
10.11.2013 13:00 Strelac 1 : 0 Budućnost
10.11.2013 13:00 Dunavac 0 : 0 Podunavac
10.11.2013 10:00 Torlak 3 : 2 Selo Mladenovac
10.11.2013 13:00 OFK Leštane 4 : 0 Napredak
10.11.2013 13:00 Pudarci 0 : 0 Kosmaj
10.11.2013 13:00 Nemenikuće 1 : 3 Boleč
10.11.2013 14:00 Vrnjci 3 : 0 Morava (S)
10.11.2013 14:00 Gruža 1 : 0 Partizan
10.11.2013 14:00 Zvezda 1 : 2 Napredak
10.11.2013 14:00 Stubal 1 : 3 Proleter
10.11.2013 14:00 Jedinstvo 1 : 2 OFK Ras
10.11.2013 13:00 Velereč 94 3 : 0 Mladi Rudar
10.11.2013 13:00 Mladost 09 1 : 0 Takovski Ustanak
10.11.2013 13:00 Omladinac 3 : 3 Jablanica
10.11.2013 13:00 Šilopaj 3 : 0 Šumadija
10.11.2013 13:00 Majdan 2 : 2 Brezak
10.11.2013 13:00 Vujan 2 : 0 Kej
10.11.2013 13:00 Premeća 2 : 2 Rakova
10.11.2013 13:00 Budućnost 4 : 0 Lugovi
10.11.2013 13:00 Čačak 94 0 : 1 Strelac
10.11.2013 13:00 Morava 3 : 1 Zadrugar
10.11.2013 10:30 Gradina 1 : 4 Sloga
10.11.2013 13:00 Mladost 1 : 0 Šumadija 1934
10.11.2013 13:00 Botunje 5 : 1 21. oktobar
10.11.2013 13:00 Mladost Teferič 1 : 2 Hajduk
10.11.2013 13:00 Seljak 3 : 2 OFK Žeželj
10.11.2013 13:00 Zastava 2 : 2 Košutnjak
10.11.2013 13:00 Kutlovo 3 : 0 Sloga
10.11.2013 13:00 Borac 3 : 1 Azbest
10.11.2013 13:30 Radoje Domanović 1 : 1 Mladost
10.11.2013 13:30 Trnava 4 : 0 Kopljari
10.11.2013 13:30 BSK 3 : 0 Sloga
10.11.2013 13:30 Mladi rudar 2 : 0 Proleter
10.11.2013 11:00 B 2000 3 : 0 Misača
10.11.2013 13:30 Sloga (M) 5 : 3 Grivac
10.11.2013 13:30 Mladost (R) 3 : 0 Mladost (B)
10.11.2013 13:30 Sloga (Z) 0 : 0 Kotlenik
10.11.2013 13:30 BSK 2 : 1 Pobeda (Đ)
10.11.2013 13:30 Omladinac 1 : 0 Pobeda (S)
10.11.2013 Mladost 0 : 1 Sloga
10.11.2013 Jasenica 0 : 3 Omladinac
10.11.2013 13:00 Budućnost 1 : 0 Radnički
10.11.2013 13:00 Dragoš 1 : 1 Borac
10.11.2013 13:00 Rudar 6 : 1 Napredak
10.11.2013 13:00 Omladinac (M) 1 : 0 Polet
10.11.2013 13:00 Omladinac (B) 0 : 0 Zadrugar
10.11.2013 13:00 Omladinac (S) 3 : 1 Mladost
10.11.2013 13:00 Sloga (Ć) 2 : 1 Vojvoda Milenko
10.11.2013 13:00 Sloga (D) 6 : 2 Mladi Borac
10.11.2013 13:00 Dunavac 3 : 1 Borac
10.11.2013 13:00 Mlava 4 : 3 Žitkovica
10.11.2013 13:00 Jedinstvo (Lj) 2 : 1 Napredak
10.11.2013 13:00 Kurjače 1 : 0 Jedinstvo (D)
10.11.2013 13:00 Volujac 3 : 1 Mladost Zvezd
10.11.2013 13:00 Galeb 4 : 2 Sloga Krnic
10.11.2013 13:00 Vlašić 1 : 2 Cerić
10.11.2013 13:00 Dumača 1 : 0 Sloga Mat
10.11.2013 13:00 Dobrava 3 : 1 Karađorđe
10.11.2013 13:00 Trešnjevka 1 : 0 Borac
10.11.2013 13:00 Mrovska 3 : 0 Radnički
10.11.2013 13:00 Cerova 2 : 4 Jedinstvo
10.11.2013 13:00 Velika Reka 4 : 1 Sloga LŠ
10.11.2013 13:00 Bratstvo 2 : 1 Milan Orlić
10.11.2013 13:00 Mladost 5 : 1 TE Gučevo
10.11.2013 13:00 Hajduk 1 : 1 Sloga K
10.11.2013 13:00 Studenac 2 : 0 Jadar 1961
10.11.2013 13:00 Cer 0 : 4 Borac Lešnica
10.11.2013 13:00 Borac K 2 : 1 Stolice
10.11.2013 13:30 Budućnost ZM 4 : 2 Napredak BP
10.11.2013 13:30 Duško 3 : 2 Napredak MB
10.11.2013 13:30 Sloga 5 : 2 Proleter
10.11.2013 13:30 Sloboda 0 : 3 Milicionar
10.11.2013 13:30 Premijer 0 : 3 Drina
10.11.2013 13:30 Budućnost PD 3 : 1 Napredak RIB
10.11.2013 13:30 Partizan 3 : 1 Torpedo
10.11.2013 13:30 Rajac 2 : 1 Ribnikar
10.11.2013 13:30 Milenko Pavlović 3 : 2 Polet
10.11.2013 13:30 Liplje 1 : 1 Beloševac
10.11.2013 13:30 Kolubara 2 1 : 2 Iskra
10.11.2013 13:30 Polet (DL) 0 : 1 Sovljak
10.11.2013 13:30 OFK Stublenica 1 : 4 Omladinac
10.11.2013 13:30 Kalenić 1 : 2 Proleter
10.11.2013 13:30 Gunjevac 5 : 0 Polet (T)
10.11.2013 13:30 Tvrdojevac 3 : 0 Ratkovac
10.11.2013 13:30 Rudar 1945 3 : 0 Stepanje
10.11.2013 13:30 Trešnjica 3 : 0 Lazarica
10.11.2013 13:30 Lauš 4 : 1 Savinac
10.11.2013 13:30 Borac 1 : 3 Gorobilje
10.11.2013 13:30 Ježevica 0 : 2 Avijatičar
10.11.2013 13:30 Plavi tok 9 : 2 Duškovci
10.11.2013 13:30 Napredak 3 : 1 Glumač
10.11.2013 13:30 Doljevac 1971 2 : 2 Toplica
10.11.2013 13:30 Moravac (Č) 0 : 3 Knežica
10.11.2013 13:30 Napredak 2012 2 : 3 OFK Draževac
10.11.2013 13:30 Pobeda 1976 2 : 2 Vukašinovac
10.11.2013 13:30 Polet (V) 5 : 4 OFK Sloga (D)
10.11.2013 13:30 Feniks 2012 1 : 1 Gredetin
10.11.2013 13:30 Crvena Zvezda 2 : 1 Sloga (K)
10.11.2013 13:30 Jedinstvo 4 : 0 Ratar
10.11.2013 13:30 Sloga 1948 (M) 1 : 0 Mramor 1927
10.11.2013 13:30 Čegar 1946 (DM) 0 : 3 Supovac
10.11.2013 13:30 Čegar 2013 (K) 1 : 2 Sečanica
10.11.2013 13:30 Mladost 1954 (DM) 1 : 0 Mladost (DK)
10.11.2013 13:30 Palilulac 0 : 1 Radnički 1936
10.11.2013 13:30 Stevan Nešticki 2 : 2 Vulkan 1963
10.11.2013 13:30 Mladost (DL) 0 : 2 OFK Brza
10.11.2013 13:30 OFK Morava 5 : 1 Omladinac
10.11.2013 13:30 Mladost (V) 2 : 0 Veternica
10.11.2013 13:30 Sloboda 1 : 1 Jedinstvo
10.11.2013 13:30 Navalin 1 : 4 Kumarevo
10.11.2013 13:30 Železničar 3 : 0 MB Marjan
10.11.2013 13:30 Morava 2 : 0 Polet
10.11.2013 13:30 Pobeda 2 : 1 Jerma
10.11.2013 13:30 Dragoš 3 : 0 Sloboda
10.11.2013 13:30 Rubin (Z) 3 : 1 Beli Orlovi
10.11.2013 13:30 Mladi radnik 1 : 0 Župski biseri
10.11.2013 13:30 Omladinac 6 : 1 Mladost (T)
10.11.2013 13:30 Sloga 1 : 2 Ribnik
10.11.2013 13:30 Mladost (DK) 3 : 2 Donji Kopaonik
10.11.2013 14:00 BSK 2 : 2 OFK Ribare
10.11.2013 14:00 Sebečevac 3 : 1 Parunovac
10.11.2013 13:30 Sloga 4 : 1 Mudrakovac
10.11.2013 14:00 Rasina 2 : 2 Dedina
10.11.2013 14:00 Dušan Ristić 0 : 0 Kupci
10.11.2013 14:00 Gornji Stepoš 6 : 0 Dvorane
10.11.2013 13:30 13. April 4 : 0 Kapidžija
10.11.2013 11:00 OFK Tamnič 0 : 6 Vidrovac
10.11.2013 14:00 Polet 4 : 3 Malajnica
10.11.2013 14:00 Čubra 5 : 2 Rečka
10.11.2013 14:00 Slatina 0 : 3 Urovica
10.11.2013 14:00 Deli Jovan 7 : 0 Srbovo
10.11.2013 14:00 Smedovac 1 : 3 Ratar
10.11.2013 14:00 Kovilovo 1 : 2 Graničar
10.11.2013 14:00 Miloševo 2 : 1 OFK Sikole
10.11.2013 14:00 Palilulac 2 : 1 Sloboda 2013
10.11.2013 14:00 Sloga 2 : 0 Rtanj
10.11.2013 14:00 Pobeda 0 : 4 Slemen
10.11.2013 14:00 Omladinac 1 : 0 Bukovik
10.11.2013 13:30 Kastrum 2 : 0 Timok
10.11.2013 13:30 IMT 1 : 3 Graničar
10.11.2013 14:00 Mladost (V) 8 : 0 Pobeda
10.11.2013 14:00 Unirea 3 : 3 Omladinac (O)
10.11.2013 14:00 Polet 3 : 1 Spartak
10.11.2013 14:00 Karaš (K) 1 : 2 Karaš (J)
10.11.2013 14:00 Hajduk 2 : 2 Partizan (U)
10.11.2013 14:00 Hajdučica 3 : 0 Ratar
10.11.2013 14:00 Ševac 4 : 3 Vinogradar
10.11.2013 14:00 Partizan (K) 0 : 1 Borac (VS)
10.11.2013 14:00 Potporanj 3 : 2 Dunav
10.11.2013 14:00 Borac (VG) 1 : 0 Jedinstvo
10.11.2013 14:00 Vladimirovac 0 : 4 Dobrica
10.11.2013 13:00 Tisa (P) 1 : 2 Horgoš 1911
10.11.2013 13:00 Hajduk 2 : 2 Jadran
10.11.2013 13:00 Sloga 2 : 0 Jedinstvo (SK)
10.11.2013 13:00 Zrinjski 1932 2 : 0 Đurđin
10.11.2013 13:00 Hajduk 8 : 0 Žednik
10.11.2013 13:00 Udarnik 1 : 0 Bikovo
10.11.2013 13:00 Dušan Silni 0 : 0 Solid
10.11.2013 13:00 Elektrovojvodina 6 : 1 Lokomotiva
10.11.2013 13:00 Pobeda 2 : 2 Tomislavci
10.11.2013 13:00 Mladost 4 : 2 Naftagas
10.11.2013 13:00 Radnički Ratar 2 : 2 ŽFK Banat-Bagljaš
10.11.2013 13:00 Borac 3 : 0 Lehel
10.11.2013 13:00 Zlatica 0 : 2 OFK Gradnulica
10.11.2013 13:00 Banat 3 : 2 Omladinac
10.11.2013 13:00 Terekves 2 : 1 Olimpija
10.11.2013 13:00 Proleter 2 : 4 Bega
10.11.2013 13:00 Roham 6 : 0 Progresul
10.11.2013 13:00 Napredak 2 : 0 1.Oktobar
10.11.2013 13:30 Rusin 4 : 2 OFK Metalac
10.11.2013 13:30 Aleksa Šantić 2 : 1 Panonija
10.11.2013 13:30 Partizan 0 : 2 Dinamo
10.11.2013 13:30 Jedinstvo 0 : 2 Terekveš
10.11.2013 13:30 OFK Šikara 1 : 3 Mladost
10.11.2013 13:30 Dunav 2 : 2 Lipar
10.11.2013 14:00 Fruškogorac 2 : 2 Šumar
10.11.2013 14:00 Dunav 0 : 3 Sloga Milšped
10.11.2013 14:00 Jedinstvo (R) 0 : 2 Napredak (Ž)
10.11.2013 14:00 Podunavac 2 : 1 Sremac
10.11.2013 14:00 Sloven 3 : 2 Jedinstvo (P)
10.11.2013 10:00 Fruška Gora 1 : 2 ČSK Čortanovci
10.11.2013 14:00 PSK Putinci 2 : 1 Napredak (P)
10.11.2013 14:00 Graničar (K) 6 : 0 Srem
10.11.2013 14:00 Jedinstvo (M) 4 : 0 Noćaj
10.11.2013 14:00 Hajduk 2 : 0 Omladinac (M)
10.11.2013 14:00 Fruškogorac (K) 0 : 1 OFK Zeka Buljubaša
10.11.2013 14:00 Sloboda 0 : 1 Borac (M)
10.11.2013 13:00 Sremac Beomal 0 : 2 Šajkaš 1908
10.11.2013 13:00 Omladinac 2 : 2 Fruškogorski partizan
10.11.2013 13:00 Vinogradar 4 : 2 Čenej
10.11.2013 13:00 Proleter 1 : 0 Tatra
10.11.2013 13:00 Fruškogorac 1 : 1 Bačka
10.11.2013 13:00 Sirig 4 : 0 Borac
10.11.2013 13:00 Susek 0 : 2 Železničar
10.11.2013 13:30 Mladost (Radič.) 0 : 2 Bačka (Đurđ.)
10.11.2013 13:30 Jedinstvo (Gosp.) 0 : 0 Bečej 1918
10.11.2013 13:30 Proleter (R.S.) 3 : 3 Napredak (Nadalj)
10.11.2013 13:30 Hajduk (Gard.) 0 : 8 Hajduk (Čurug)
10.11.2013 13:30 Obilić (Zmajevo) 7 : 1 Iskra (Kucura)
10.11.2013 13:30 Titel 2 : 1 Budućnost (S.S.)
10.11.2013 13:30 Mladost Radost (Srbob) 4 : 0 Obilić (Vilovo)
10.11.2013 13:30 Miletić (Mošorin) 3 : 0 Sloga (Lok)
10.11.2013 13:00 Mladi Borac 4 : 0 Polet
10.11.2013 13:00 Sloboda 2 : 1 Bistrica
10.11.2013 13:00 Dimitrije Tucović 1 : 3 Rudar
10.11.2013 13:00 Sloga 1 : 2 Šumadija (MC)
10.11.2013 14:00 Kotlenik 3 : 4 Jedinstvo
10.11.2013 13:30 Mlava 2 : 0 OFK Homolje
10.11.2013 13:00 Barič 0 : 1 Carevac
10.11.2013 13:00 Srednjevo 0 : 1 OFK Vinci
10.11.2013 13:00 Ram 4 : 2 Mrčkovac
10.11.2013 13:00 Usije 0 : 4 Graničar 2013
10.11.2013 13:00 Električar 2 : 1 Polet
10.11.2013 13:00 Kumane 0 : 4 OFK Braničevo
10.11.2013 13:00 Radnički 4 : 1 Desine
10.11.2013 13:00 Pek 2 : 1 Žika Marković Uča
10.11.2013 13:00 Proleter 0 : 8 Sloga (L)
10.11.2013 13:00 Napredak (P) 2 : 0 Pobeda
10.11.2013 13:00 Dunavac 1 : 0 Zemljoradnik
10.11.2013 13:00 Napredak 1947 1 : 4 Dizel
10.11.2013 13:00 Dunav 0 : 0 Mip Majdan
10.11.2013 13:00 Stig 1955 0 : 2 Sloga 1936
10.11.2013 13:00 Metalac 1 : 6 Napredak 1934
10.11.2013 13:00 Homolje 0 : 3 Kaona
10.11.2013 13:00 Neresnica 3 : 6 Radenka
10.11.2013 11:00 Mladost 2013 0 : 3 Petrovac 74
10.11.2013 11:00 Torpedo 3 : 4 Skupljen 2013
10.11.2013 11:00 Vojvoda Stepa Stepanović 5 : 2 Polet
10.11.2013 11:00 Hajduk 2 : 1 Krnule 09
10.11.2013 11:00 Sloga Ridj 4 : 0 Dragojevac
10.11.2013 11:00 Žika 4 : 3 Mladost PB
10.11.2013 13:30 Orao 0 : 3 Jedinstvo
10.11.2013 13:30 Toplica 2 : 3 Veliševac
10.11.2013 13:30 Mladost 2 : 1 Popadić
10.11.2013 13:30 Proleter 1 : 19 Gornji Mušić
10.11.2013 13:30 Mionica 1 : 2 Komanice
10.11.2013 13:30 Mali korak 4 : 0 Borac
10.11.2013 13:30 Jadar 2013 2 : 1 OFK Povlen
10.11.2013 13:30 Rakac Stave 4 : 2 Dupljaj
10.11.2013 13:30 Mladost 4 : 2 Mladi radnik
10.11.2013 13:30 Zadrugar 1 : 3 Zabari
10.11.2013 13:30 Kotešica 2 : 1 Bujacic
10.11.2013 13:30 Lukavac 0 : 0 Gradac
10.11.2013 13:30 Dimitrije Tucović 1 : 2 Lajkovac
10.11.2013 13:30 Jašunja 0 : 2 Goblen
10.11.2013 13:30 Napredak 0 : 2 Moravac
10.11.2013 13:30 Popovac 4 : 0 Mladost (GM)
10.11.2013 13:30 Jedinstvo 3 : 2 Sloboda
10.11.2013 13:30 Železničar 1 : 1 ISK Izvor
10.11.2013 13:30 Omladinac 0 : 4 Budućnost (L)
10.11.2013 13:30 Moravac 1 : 2 OFK Borac
10.11.2013 13:30 Heroj 3 : 1 Mladost (R)
10.11.2013 13:30 FK Stari Trstenik 0 : 2 Topoljak
10.11.2013 13:30 Polet 57 1 : 2 Stragari
10.11.2013 13:30 Garevina 3 : 2 Mladi Gorani
10.11.2013 13:00 OFK Budućnost 4 : 2 Zmajevac
10.11.2013 13:00 Štitari 4 : 3 Trmčare
10.11.2013 13:00 Modrica 3 : 3 Polet (Š)
10.11.2013 13:00 Zdravinje 6 : 0 Jablanica
10.11.2013 13:00 Lipovac 2 : 3 Grkljane
10.11.2013 13:00 Drugari 1 : 3 Rasinac
10.11.2013 13:30 Solunac 3 : 0 OFK Barice
10.11.2013 13:30 Gaj 1 : 5 Vojvodina
10.11.2013 13:30 Lokve 0 : 3 Janošik
10.11.2013 13:30 Banat 3 : 3 Crvena Zvezda
10.11.2013 13:00 OFK Kraljevci 4 : 1 Vojvodina
10.11.2013 13:00 27. Oktobar 2 : 7 Sloga
10.11.2013 13:00 Planinac 0 : 0 Car Uroš
10.11.2013 13:00 Polet 4 : 1 Mladost (B)
10.11.2013 13:00 Borac (K) 2 : 1 Krušedol
10.11.2013 13:00 Fruškogorac 5 : 1 Borac (S)
10.11.2013 13:00 Mladost (P) 2 : 6 Sremac
10.11.2013 13:30 Sloga 2 : 0 Polet
10.11.2013 13:30 OFK Brestač 3 : 0 Sloboda
10.11.2013 13:30 Srem 2 : 1 Graničar
10.11.2013 13:30 Borac 6 : 0 Vitez
10.11.2013 13:30 Kameni 8 : 0 Lovac
10.11.2013 Napredak 1 : 3 Mitros
10.11.2013 Fruškogorac 3 : 0 BSK
10.11.2013 Grgurevci 0 : 4 OFK Bosut
10.11.2013 Planinac 2 : 1 Borac (VR)
10.11.2013 Sremac 2 : 2 Borac (R)
10.11.2013 Sloga (Z-I) 0 : 1 Sloga (Č)
10.11.2013 13:00 OFK Borac 0 : 4 OFK Radnički
10.11.2013 13:00 20. Oktobar 0 : 3 Šumadinac (K)
10.11.2013 13:00 Mladost (L) 1 : 2 Petka
10.11.2013 13:00 OFK Sokolovo 0 : 3 BSK
10.11.2013 11:00 Vreoci 5 : 1 Strmovo
10.11.2013 13:00 Pobeda 3 : 1 Borac
10.11.2013 13:00 Ljubinić 2 : 3 Proleter
10.11.2013 13:00 Partizan 0 : 0 Sloga
10.11.2013 13:00 Rekreativo 3 : 5 Baljevac
10.11.2013 13:00 Duboko 7 : 0 Crvena Zastava
10.11.2013 13:00 Skela 2 : 3 Zvezda Konatice
10.11.2013 13:30 OFK Petrovac 1 : 1 Grbalj
10.11.2013 13:30 Jedinstvo 3 : 0 Kom
10.11.2013 13:30 Bratstvo 4 : 1 Ibar
10.11.2013 13:30 Bokelj 3 : 1 Berane
10.11.2013 13:30 Arsenal 0 : 0 Zabjelo
10.11.2013 13:30 Zora 2 : 0 Cetinje
10.11.2013 13:30 Jezero 1 : 1 Igalo
10.11.2013 Široki Brijeg 6 : 0 Mladost
10.11.2013 Slavija 0 : 2 Velež
10.11.2013 Zrinjski 1 : 1 Sarajevo
10.11.2013 Željezničar 1 : 0 Zvijezda
10.11.2013 13:00 LASK Crvena zvezda 2 : 2 Napredak
10.11.2013 14:00 Novi Bečej 1 : 1 Jagodina
10.11.2013 13:00 Bačka Žabalj 1 : 4 Metalmania
10.11.2013 13:00 Polet 4 : 0 Radnički 1919
10.11.2013 13:00 Sremice 2 : 3 Železničar
10.11.2013 11:00 Jagodina 1 : 0 BSK Borča
10.11.2013 11:00 Sloga (K) 3 : 1 Sloboda Piont
10.11.2013 13:00 Borac 1 : 0 Radnički (P)
10.11.2013 11:00 Napredak 0 : 2 Crvena zvezda
10.11.2013 10:00 Spartak 1 : 0 Dinamo
10.11.2013 11:00 Mladost (L) 2 : 1 Šumadija 1903
10.11.2013 15:00 FAP 2 : 0 Metalac (GM)
10.11.2013 11:00 Javor 6 : 0 Metalac (K)
10.11.2013 13:30 Sloga (P) 0 : 1 Takovo
10.11.2013 10:30 Radnički (N) 6 : 1 Car Konstantin
10.11.2013 13:30 Radnik 6 : 0 Svrljig
10.11.2013 11:00 Timok 3 : 0 Palilulac
10.11.2013 10:00 Balkan 0 : 2 BSK Borča 2
10.11.2013 11:30 Radnički (NB) 2 : 1 Bežanija
10.11.2013 13:00 Grafičar 0 : 3 Mladenovac
10.11.2013 16:30 Brodarac 2 2 : 1 Sinđelić
10.11.2013 11:30 Bačinac 9 : 2 Bresje Superior
10.11.2013 13:30 Jagodina 1 : 0 Teleoptik
10.11.2013 13:00 Partizan 2 : 0 Napredak
10.11.2013 12:30 OFK Beograd 3 : 0 Borac
10.11.2013 11:00 Sloboda Point 0 : 1 Spartak
10.11.2013 10:00 Sevojno 4 : 0 Sušica
10.11.2013 10:30 Proleter 0 : 5 Dinamo
10.11.2013 11:00 Smederevo 0 : 0 Napredak
10.11.2013 11:30 Partizan 1 : 1 Borac
10.11.2013 11:00 Radnički 1923 1 : 1 Nacional
10.11.2013 10:00 Čačak 94 6 : 1 Sloga 1940
10.11.2013 10:00 Budućnost 0 : 4 Šumadija 1903
10.11.2013 10:00 Javor 0 : 0 Bubamara
10.11.2013 11:00 Sloga (K) 3 : 1 Bane
10.11.2013 10:00 FAP 3 : 1 Metalac (GM)
10.11.2013 10:00 Obilić 0 : 3 Spartak
10.11.2013 10:00 Subotica 3 : 0 AFK
10.11.2013 10:00 Dinamo 4 : 0 BSK
10.11.2013 10:00 Slavija 3 : 0 Tempo
10.11.2013 11:00 Budućnost (A) 2 : 3 Jedinstvo Stević
10.11.2013 09:30 Bačinac 10 : 0 Bresje Superior
10.11.2013 ŠF Fenerbahče 3 : 0 Bane
10.11.2013 Tutin 1 : 5 Jošanica ND
10.11.2013 10:00 Potisje 0 : 8 Spartak '01
10.11.2013 09:30 Bačka 1901 11 : 0 Vinogradar
10.11.2013 10:00 Dribling 6 : 2 Subotica
10.11.2013 09:30 Spartak '02 4 : 0 Obilić
10.11.2013 10:00 Duljaj 6 : 1 Slavija
10.11.2013 10:00 Apolon 4 I 5 : 0 Radnicki 1923 II
10.11.2013 Tutin 1 : 1 OFK Lešak
10.11.2013 Mokra Gora 2 : 1 Pionir 028

Košarka

10.11.2013 17:00 Crvena zvezda Telekom 73 : 59 Cedevita
10.11.2013 19:00 Radnički 72 : 86 Budućnost VOLI
10.11.2013 19:00 Železničar 78 : 86 Radnički
10.11.2013 19:30 Šabac 83 : 80 Napredak Maksi Ko
10.11.2013 16:00 Novi Pazar 81 : 89 Mileševac
10.11.2013 18:00 Radnik 77 : 65 Sokobanja
10.11.2013 19:00 Mladost 81 : 73 Kuršumlija
10.11.2013 18:00 Zdravlje Leskovac 78 : 70 OKK Junior
10.11.2013 20:20 Sparta Radijus Vektor 63 : 76 Zemun
10.11.2013 18:30 Sloga (PM) 75 : 85 Starinski
10.11.2013 19:30 Požarevac 92 : 82 Paraćin
10.11.2013 14:30 Korićani 105 : 63 Stragari
10.11.2013 16:30 Šabac 77 : 60 Jagodina 2001
10.11.2013 14:30 Student 2 91 : 37 Topličanin 2012
10.11.2013 17:00 Bor 61 : 52 Gimnazijalac Partizan
10.11.2013 16:00 All Star 47 : 95 Time Out
10.11.2013 12:00 Ivanjica 60 : 66 Ljubovija

Odbojka

10.11.2013 19:00 Spartak (LJ) 0 : 3 Vojvodina NS seme
10.11.2013 17:00 Putevi 1 : 3 Železničar
10.11.2013 13:00 Partizan 3 : 1 Priboj
10.11.2013 17:00 Metalac Takovo 3 : 1 Gračac
10.11.2013 12:00 Užice 3 : 1 FAP Livnica
10.11.2013 17:00 Pirot 0 : 3 Niš
10.11.2013 16:00 Borac 3 : 1 Hajduk Veljko
10.11.2013 16:00 Jagodina 3 : 0 Mladost
10.11.2013 16:00 Vrbas 3 : 2 Sloven
10.11.2013 16:00 Proleter 3 : 0 Hercegovina
10.11.2013 13:45 Roda 2 : 3 Sterija
10.11.2013 16:00 Šumadija 3 : 1 Obilić
10.11.2013 14:00 Loznica 0 : 3 Obrenovac
10.11.2013 18:00 Rudar 1 : 3 Partizan 2012
10.11.2013 14:30 Blok Aut 1 : 3 Karađorđe
10.11.2013 19:00 Mladost (T) 3 : 2 Jedinstvo 2
10.11.2013 18:30 Kikinda 2 : 3 Dinamo
10.11.2013 18:45 Botafogo 0 : 3 Bečej
10.11.2013 13:00 Spartak 2 3 : 0 Vest
10.11.2013 11:00 Dunav Volley 3 : 1 Dunav 2
10.11.2013 17:00 Futog 2 3 : 0 Sportisimo Pajp
10.11.2013 16:30 Mladost 1 : 3 Zrenjanin 023
10.11.2013 19:00 Varadin 3 : 0 Student
10.11.2013 17:00 Zlatar 2 : 3 Sloboda S
10.11.2013 14:00 Tajm 3 : 2 Putevi Trendteks
10.11.2013 16:00 Omladinac 0 : 3 Slavija
10.11.2013 14:00 Vršac 1 : 3 Radnički
10.11.2013 18:00 Poštar 064 3 : 0 Šumadija
10.11.2013 15:30 Kraljevo 0 : 3 Mokra Gora
10.11.2013 13:00 Tehničar 2 : 3 Bane
10.11.2013 17:00 Leposavić 3 : 1 Novi Pazar
10.11.2013 13:30 Borac 2 3 : 0 Forma
10.11.2013 16:00 Lučani 3 : 0 Stars
10.11.2013 14:00 Sloga 3 : 0 Libero ČA 2
10.11.2013 13:45 Novi Sad 3 : 1 Grbić
10.11.2013 15:15 VST 3 : 0 Žabalj Volej
10.11.2013 15:00 Kikinda 3 : 0 Vojvoda Stepa
10.11.2013 15:00 Prvi Tempo 3 : 0 Star
10.11.2013 19:00 Dunav 2 : 3 Maks
10.11.2013 18:45 Odbojka 013 1 : 3 Eaton Srem Tempo 2
10.11.2013 17:00 Trijumf 2013 3 : 0 Neoplanta
10.11.2013 16:00 VA 014 1 : 3 Zaslon
10.11.2013 12:00 Proleter 2 : 3 Rađevac
10.11.2013 19:00 CVS 3 : 2 Goks In
10.11.2013 19:00 Senta 1 : 3 Bečej
10.11.2013 17:00 Turija 0 : 3 Hajduk
10.11.2013 14:15 Carina 3 : 0 VGSK
10.11.2013 12:00 Tehničar 3 : 0 Plana
10.11.2013 16:00 Tvrđava L 3 : 2 Mladi Radnik 2
10.11.2013 11:00 Knjaževac 3 : 2 Timok
10.11.2013 10:00 Bor II 3 : 1 Zaječar
10.11.2013 16:00 Hajduk Veljko II 0 : 3 Poreč
10.11.2013 11:00 Topola 0 : 3 Vollejstar
10.11.2013 19:00 Štrand Volej 3 : 1 Libero
10.11.2013 10:00 NS Volej 1 : 3 SK Volej
10.11.2013 10:30 Smeč 3 : 0 Volejbol 2000

Rukomet

10.11.2013 19:00 Napredak 28 : 25 PKB
10.11.2013 18:00 Crvena Zvezda 35 : 22 Inđija
10.11.2013 18:00 Titel Džon Dir 28 : 29 Proleter
10.11.2013 19:30 Obilić 30 : 24 Sportski Centar Voždovac 2012
10.11.2013 17:30 Požarevac 22 : 19 Partizan Dunav osigiranje 2
10.11.2013 16:30 Sindjelić 23 : 15 Smederevo
10.11.2013 18:30 Radnički 35 : 25 Vlasotince
10.11.2013 18:00 Žitorađa 26 : 28 Jagodina
10.11.2013 19:00 ORK Bor 28 : 34 Planinka
10.11.2013 12:30 Radnički 2 34 : 34 Zlatar
10.11.2013 18:00 Mladost 31 : 25 Metalac
10.11.2013 19:00 Novi Pazar 25 : 27 Šamot 65
10.11.2013 11:00 Štrpce Tandems 29 : 28 Sloga
10.11.2013 14:00 Knez Lazar 2 28 : 53 Lokomotiva
10.11.2013 16:00 Goč Merkur 22 : 24 Karađorđe
10.11.2013 17:00 Bane 35 : 26 Sloga
10.11.2013 19:00 Jabuka 31 : 25 Vladimirovac
10.11.2013 16:30 Dorćol 38 : 26 Ub
10.11.2013 19:00 Jedinstvo 1974 23 : 32 Udarnik
10.11.2013 16:00 Progres 13 : 36 Bela Palanka
10.11.2013 19:00 Beli Anđeo 29 : 23 Omladinac
10.11.2013 18:00 Dolovo 23 : 27 Mladost (V)
10.11.2013 15:00 Kljajićevo 28 : 25 Graničar
10.11.2013 18:00 Vojput 2 32 : 29 Rusin
10.11.2013 18:30 Dalmatinac 33 : 25 Prigrevica
10.11.2013 09:00 Gučevo 20 : 28 Prva-Iskra Barič
10.11.2013 17:00 Zemun 1957 22 : 20 Metaloplastika 2
10.11.2013 20:00 Max Sport 18 : 15 Kikinda
10.11.2013 16:00 Jadran 24 : 25 Spartak
10.11.2013 17:00 Proleter 45 : 21 Mladost
10.11.2013 17:00 Mladi Radnik 20 : 32 Kučevo
10.11.2013 17:00 Loznica grad 24 : 31 Voždovac 1955
10.11.2013 14:00 Čačak 27 : 32 Knjaz Miloš 2
10.11.2013 16:00 Napredak 12 30 : 32 Metalac
10.11.2013 15:00 RTB Bor 31 : 22 Vranje
10.11.2013 19:00 ORK Loznica 36 : 25 Mladost
10.11.2013 17:30 Cepelin 29 : 17 Rudar
10.11.2013 11:30 Miletić 30 : 21 Topola
10.11.2013 14:00 Naftagas 22 : 23 Petrovaradin
10.11.2013 16:00 Spartak 39 : 22 Radnički
10.11.2013 16:00 Dubočica 9 : 37 Mladost 1949
10.11.2013 19:00 Jagodina 2 22 : 17 Rtanj
10.11.2013 19:00 Aleksandrovo 20 : 28 Gradnulica

Futsal

10.11.2013 19:00 Vranje 8 : 1 Kolubara
10.11.2013 20:30 VIK Naisus 2 : 2 Kopernikus
10.11.2013 20:00 Fontana 4 : 1 Bajina Bašta
10.11.2013 19:00 Pirot 2 : 4 vintersport
10.11.2013 19:00 Kraljevićevo 3 : 5 Tango Liman
10.11.2013 20:00 Forum 2 : 2 Tvrdjava
10.11.2013 16:00 92 5 : 4 Kareli
10.11.2013 19:30 Imperija 3 : 5 Ivanjica
10.11.2013 20:00 Aranđelovac 7 : 4 Kragujevac 2011
10.11.2013 15:00 Flash 7 : 3 Kosjerić
10.11.2013 21:00 Sremski Vitezovi 2 : 2 Telep
10.11.2013 21:00 Kepa 9 5 : 3 Srbobran
10.11.2013 18:00 Šampion 6 : 1 Bačka
Zblagoje je postavio sliku
Zblagoje je podelio utakmicu
Rodni je podelio utakmicu
Pedja14 i još 7 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja14 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
VAŽNO OBAVEŠTENJE ZA KLUBOVE SRPSKE LIGE - GRUPA "BEOGRAD" U CILJU OBUKE FUDBALSKIH KLUBOVA SRPSKE LIGE - GRUPA "BEOGRAD" ZA RAD U PROGRAMU ZA TAKMIČENJE ’’COMET’’, FUDBALSKI SAVEZ SRBIJE ORGANIZUJE OBUKU U PRES SALI FUDBALSKOG SAVEZA BEOGRADA PO SLEDEĆEM RASPOREDU: PETAK – 21.06.2019. GODINE U 12:00 ČASOVA LOKOMOTIVA JEDINSTVO I M T OFK BEOGRAD RADNIČKI (Novi Beograd) ZVEZDARA TELEOPTIK BRODARAC SUBOTA – 22.06.2019. GODINE U 10:00 ČASOVA TEK SLOGA OFK MLADENOVAC RADNIČKI (Obrenovac) KOLUBARA B S K (Borča) CRVENA ZVEZDA (Mali Mokri Lug) STEPOJEVAC-VAGA ili SREMČICA GSP POLET DORĆOL OBAVEZNO JE PRISUSTVO PREDSTAVNIKA KLUBA (A POŽELJNO I DVA) KOJI ĆE SA SOBOM PONETI LAP TOP ILI TABLET. PREDSTAVNIK KLUBA KOJI ĆE PRISUSTVOVATI OBUCI ISPRED KLUBA I BITI ZADUŽEN ZA RAD U PROGRAMU ’’COMET’’ U OBAVEZI JE DA PRIJAVI IME I PREZIME KAO I SVOJU AKTIVNU E-MAIL ADRESU NEKOLIKO DANA PRE OBUKE NA TELEFON 066/8387-008 (Brankica Klemenjak). VAŽNA NAPOMENA: PRISUSTVO OBUCI JE OBAVEZNO I OD IZUZETNOG ZNAČAJA, JER ĆE SE TAKMIČENJE U SRPSKOJ LIGI GRUPA BEOGRAD U NOVOJ TAKMIČARSKOJ SEZONI 2019/2020 OBAVLJATI ISKLJUČIVO KROZ SISTEM ’’COMET’’.