XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
633 utakmica za dan Nedelja, 8 Septembar 2013


Fudbal

08.09
16:30
Rudar
Partizan
2
1
08.09.2013 16:30 2 : 1
08.09
16:30
Bane
┼Żelezni─Źar
0
1
08.09.2013 16:30 0 : 1
08.09
11:00
Šapine
Pobeda
1
1
08.09.2013 11:00 1 : 1
08.09
16:30
Sloboda
Mladi radnik
0
2
08.09.2013 16:30 0 : 2
08.09
16:30
Loznica
GFK Jasenica 1911
1
0
08.09.2013 16:30 1 : 0
08.09
16:30
Šumadija
Polet
0
2
08.09.2013 16:30 0 : 2
08.09
16:30
Jošanica ND 2011
Ma─Źva
1
1
08.09.2013 16:30 1 : 1
08.09
16:30
Seljak
Krušik
1
1
08.09.2013 16:30 1 : 1
08.09
16:30
Jedinstvo (P)
Timo─Źanin
3
0
08.09.2013 16:30 3 : 0
08.09
16:30
SFK Moravac
Sin─Ĺeli─ç
0
2
08.09.2013 16:30 0 : 2
08.09
16:30
Tabane Trgova─Źki
Sloga (D)
5
0
08.09.2013 16:30 5 : 0
08.09
16:30
┼Żitora─Ĺa
─Éerdap
1
0
08.09.2013 16:30 1 : 0
08.09
16:30
Dubo─Źica 1923
Car Konstantin
1
0
08.09.2013 16:30 1 : 0
08.09
16:30
Trstenik PPT
Radni─Źki (S)
3
1
08.09.2013 16:30 3 : 1
08.09
16:30
Hajduk Veljko
Moravac Orion
0
0
08.09.2013 16:30 0 : 0
08.09
16:30
Radni─Źki (P)
Kopaonik
1
0
08.09.2013 16:30 1 : 0
08.09
16:30
Radni─Źki (NP)
Radni─Źki (S)
1
0
08.09.2013 16:30 1 : 0
08.09
16:30
Novi Sad
Senta
0
1
08.09.2013 16:30 0 : 1
08.09
16:30
Radni─Źki (SM)
Dunav
1
0
08.09.2013 16:30 1 : 0
08.09
16:30
─îSK Pivara
Pali─ç
1
0
08.09.2013 16:30 1 : 0
08.09
16:30
Dinamo
Jedinstvo (NB)
4
0
08.09.2013 16:30 4 : 0
08.09
16:30
Ba─Źka 1901
Ba─Źka (BP)
1
1
08.09.2013 16:30 1 : 1
08.09
16:30
Tekstilac
Banat
1
0
08.09.2013 16:30 1 : 0
08.09
16:30
Radni─Źki (┼á)
Sloga
1
1
08.09.2013 16:30 1 : 1
08.09
16:30
┼Żeleznik Lasta
Srem
2
1
08.09.2013 16:30 2 : 1
08.09
16:30
Turbina
Budu─çnost
0
0
08.09.2013 16:30 0 : 0
08.09
16:30
IM Rakovica
BASK
0
1
08.09.2013 16:30 0 : 1
08.09
11:00
Hajduk
Šumadija
1
1
08.09.2013 11:00 1 : 1
08.09
16:30
Lokomotiva
Radni─Źki (O)
4
0
08.09.2013 16:30 4 : 0
08.09
16:30
Zemun
Kolubara
1
2
08.09.2013 16:30 1 : 2
08.09
11:00
┼Żarkovo
Dor─çol
1
2
08.09.2013 11:00 1 : 2
08.09
16:30
Sopot
OFK Mladenovac
7
0
08.09.2013 16:30 7 : 0
08.09
11:00
Metalac
Trep─Źa
1
0
08.09.2013 11:00 1 : 0
08.09
16:30
Slavija
Sloboda
3
0
08.09.2013 16:30 3 : 0
08.09
16:30
Vodoja┼ża
Orlovac
1
0
08.09.2013 16:30 1 : 0
08.09
11:00
Šumadija 1903
Tutin
1
0
08.09.2013 11:00 1 : 0
08.09
16:30
Draga─Źevo
Rudar
1
1
08.09.2013 16:30 1 : 1
08.09
16:30
Arsenal
Takovo
0
3
08.09.2013 16:30 0 : 3
08.09
16:30
Obili─ç
┼Żelezni─Źar
2
0
08.09.2013 16:30 2 : 0
08.09
16:30
Šumadinac (B)
Šumadinac 1913
2
1
08.09.2013 16:30 2 : 1
08.09
16:30
Napredak
Borac
4
1
08.09.2013 16:30 4 : 1
08.09
16:30
Šumadija
Zvi┼żd
0
0
08.09.2013 16:30 0 : 0
08.09
16:30
Homoljac
VGSK
3
0
08.09.2013 16:30 3 : 0
08.09
16:30
Sloga (S)
Radni─Źki (V)
4
2
08.09.2013 16:30 4 : 2
08.09
16:30
Radni─Źki Stobeks
Sevojno
1
0
08.09.2013 16:30 1 : 0
08.09
16:30
Zaplanjac
Pusta Reka
1
1
08.09.2013 16:30 1 : 1
08.09
16:30
Vlasina
Lu┼żnica
1
0
08.09.2013 16:30 1 : 0
08.09
16:30
Budu─çnost
Balkanski
2
4
08.09.2013 16:30 2 : 4
08.09
16:30
BSK Bujanovac
Topli─Źanin
3
2
08.09.2013 16:30 3 : 2
08.09
16:30
Radan
Sloga
1
0
08.09.2013 16:30 1 : 0
08.09
16:30
Dinamo
Svrljig
3
1
08.09.2013 16:30 3 : 1
08.09
16:30
OFK Bor
Kablovi
1
0
08.09.2013 16:30 1 : 0
08.09
16:30
Rembas
Trajal
2
1
08.09.2013 16:30 2 : 1
08.09
16:30
┼Żupa
Dragocvet
5
1
08.09.2013 16:30 5 : 1
08.09
16:30
Majdanpek
Borac (B)
1
3
08.09.2013 16:30 1 : 3
08.09
16:30
Borac (Sakule)
Kozara
2
0
08.09.2013 16:30 2 : 0
08.09
16:30
Hajduk
Sloga
1
3
08.09.2013 16:30 1 : 3
08.09
10:00
Index
Borac
3
1
08.09.2013 10:00 3 : 1
08.09
16:30
Ba─çevac
Vr─Źin
3
0
08.09.2013 16:30 3 : 0
08.09
10:00
Grafi─Źar
Palilulac
0
0
08.09.2013 10:00 0 : 0
08.09
10:00
┼Żelezni─Źar
IMT
0
1
08.09.2013 10:00 0 : 1
IMT
08.09
16:30
Zvezdara
PKB
0
1
08.09.2013 16:30 0 : 1
PKB
08.09
17:00
Lazac
Budu─çnost
0
1
08.09.2013 17:00 0 : 1
08.09
17:00
Bra─ça Vukovi─ç
Pazar Juniors 2011
3
0
08.09.2013 17:00 3 : 0
08.09
17:00
Morava
Grdica
3
3
08.09.2013 17:00 3 : 3
08.09
17:00
Ribnica
Ibar
1
0
08.09.2013 17:00 1 : 0
08.09
17:00
Borac (V)
Radni─Źki
2
1
08.09.2013 17:00 2 : 1
08.09
17:00
Polet
Go─Ź
1
1
08.09.2013 17:00 1 : 1
08.09
17:00
Radnik
Granit
0
2
08.09.2013 17:00 0 : 2
08.09
17:00
Mataruge
Kraljevo Hajduk
1
2
08.09.2013 17:00 1 : 2
08.09
16:30
Omladinac
Slatina
1
2
08.09.2013 16:30 1 : 2
08.09
16:30
Napredak
Ov─Źar
2
3
08.09.2013 16:30 2 : 3
08.09
16:30
Morava
Rudar
1
3
08.09.2013 16:30 1 : 3
08.09
16:30
Miokovci
Donja Vrbava
0
3
08.09.2013 16:30 0 : 3
08.09
16:30
Jedinstvo (GG)
Spartak
0
1
08.09.2013 16:30 0 : 1
08.09
16:30
Prijevor
Mladost (A)
1
2
08.09.2013 16:30 1 : 2
08.09
16:30
Gorušica
Mladost (P)
1
4
08.09.2013 16:30 1 : 4
08.09
17:00
Šumadinac
Vinogradi DB
5
1
08.09.2013 17:00 5 : 1
08.09
17:00
Sloga D
Srbija
2
0
08.09.2013 17:00 2 : 0
08.09
17:00
─ćava
Maršić
2
1
08.09.2013 17:00 2 : 1
08.09
17:00
OFK Bagremar
Kori─çani
4
0
08.09.2013 17:00 4 : 0
08.09
17:00
Seljak
Jedinstvo
1
2
08.09.2013 17:00 1 : 2
08.09
17:00
Budu─çnost
Sušica
0
1
08.09.2013 17:00 0 : 1
08.09
16:30
Banja
┼ŻSK
1
2
08.09.2013 16:30 1 : 2
08.09
16:30
Vitlina-Bokanja
Marjan
3
1
08.09.2013 16:30 3 : 1
08.09
16:30
Junkovac
Prvi srpski ustanak
2
0
08.09.2013 16:30 2 : 0
08.09
16:30
Lokomotiva
Partizan
2
1
08.09.2013 16:30 2 : 1
08.09
16:30
Šatornja
Aran─Ĺelovac
4
0
08.09.2013 16:30 4 : 0
08.09
16:30
Lepenica
Beli orlovi
5
0
08.09.2013 16:30 5 : 0
08.09
16:30
Vin─Źa
Kara─Ĺor─Ĺe
3
0
08.09.2013 16:30 3 : 0
08.09
16:30
Borac
┼Żelezni─Źar (K)
1
1
08.09.2013 16:30 1 : 1
08.09
16:30
Šumadija
Pobeda
4
3
08.09.2013 16:30 4 : 3
08.09
11:00
┼Żelezni─Źar (S)
Proleter
1
1
08.09.2013 11:00 1 : 1
08.09
16:30
Osipaonica
Budu─çnost (MK)
0
3
08.09.2013 16:30 0 : 3
08.09
16:30
Ba─Źinac
Polet
1
0
08.09.2013 16:30 1 : 0
08.09
16:30
Sloboda
Glavaš
1
0
08.09.2013 16:30 1 : 0
08.09
16:30
Mlava
Petar Dobrnjac
3
0
08.09.2013 16:30 3 : 0
08.09
16:30
Vihor
Beli Orao
1
1
08.09.2013 16:30 1 : 1
08.09
16:30
Trgova─Źki
Omladinac
3
0
08.09.2013 16:30 3 : 0
08.09
16:30
Napredak 1936
─Éerdap
2
1
08.09.2013 16:30 2 : 1
08.09
16:30
Integral
Basarac
0
3
08.09.2013 16:30 0 : 3
08.09
16:30
Sloga
Makce
3
2
08.09.2013 16:30 3 : 2
08.09
16:30
RSK
Rudar
4
1
08.09.2013 16:30
RSK
4 : 1
08.09
16:00
Jedinstvo (MZ)
Podrinje
1
2
08.09.2013 16:00 1 : 2
08.09
16:00
Mladost (P)
Jedinstvo (Š)
3
0
08.09.2013 16:00 3 : 0
08.09
16:00
Drina
Antimon
3
0
08.09.2013 16:00 3 : 0
08.09
16:00
Hajduk Stanko
Lipolist
2
1
08.09.2013 16:00 2 : 1
08.09
16:30
Jedinstvo (K)
Peru─çac
2
2
08.09.2013 16:30 2 : 2
08.09
16:30
Ariljska rampa
Budu─çnost
2
0
08.09.2013 16:30 2 : 0
08.09
16:30
Se─Źica
─îajetina
3
3
08.09.2013 16:30 3 : 3
08.09
16:30
┼Żelezni─Źar
Jasen
2
0
08.09.2013 16:30 2 : 0
08.09
16:30
GP Zlatibor
Višesava
1
1
08.09.2013 16:30 1 : 1
08.09
16:30
Omladinac
Polet
0
5
08.09.2013 16:30 0 : 5
08.09
16:30
Rutevac
Mladi Radnik
2
0
08.09.2013 16:30 2 : 0
08.09
16:30
Moravica
Mladost (B)
4
0
08.09.2013 16:30 4 : 0
08.09
16:30
Radni─Źki 1947 (─î)
Mekiš
4
0
08.09.2013 16:30 4 : 0
08.09
16:30
Rasova─Źa
Radni─Źki 1924 (K)
1
1
08.09.2013 16:30 1 : 1
08.09
16:30
Zemljoradnik
Morava
2
1
08.09.2013 16:30 2 : 1
08.09
16:30
Sloboda
Omladinac
2
2
08.09.2013 16:30 2 : 2
08.09
16:30
Moravac 1948
OFK Niš
1
0
08.09.2013 16:30 1 : 0
08.09
16:30
Mladost (M)
Aluminjum
3
1
08.09.2013 16:30 3 : 1
08.09
16:30
Proleter (DV)
Morava
0
0
08.09.2013 16:30 0 : 0
08.09
16:30
Jedinstvo
Proleter (M)
4
0
08.09.2013 16:30 4 : 0
08.09
16:30
Mladost (L)
Rudar
2
1
08.09.2013 16:30 2 : 1
08.09
16:30
Crvena zastava
Vrtište
1
0
08.09.2013 16:30 1 : 0
08.09
16:30
Budu─çnost
Brzi Brod
3
2
08.09.2013 16:30 3 : 2
08.09
16:30
─îekmin
Jedinstvo (G)
3
0
08.09.2013 16:30 3 : 0
08.09
16:30
Bobište
Jedinstvo (GS)
3
4
08.09.2013 16:30 3 : 4
08.09
16:30
Radni─Źki
Progres
1
2
08.09.2013 16:30 1 : 2
08.09
16:30
Gradac
Jablanica
3
4
08.09.2013 16:30 3 : 4
08.09
16:30
Umac
Lemind Livnica
3
0
08.09.2013 16:30 3 : 0
08.09
16:30
Mladi Borac
Šumadija
3
0
08.09.2013 16:30 3 : 0
08.09
16:30
Borac
Omladinac
3
3
08.09.2013 16:30 3 : 3
08.09
16:30
Dun─Ĺerski
Jug Bogdan
2
2
08.09.2013 16:30 2 : 2
08.09
16:30
Kosanica
Kosovac
3
0
08.09.2013 16:30 3 : 0
08.09
16:30
Svetlost
Trbunje
0
3
08.09.2013 16:30 0 : 3
08.09
16:30
N.S. Tatko
Partizanski put
1
3
08.09.2013 16:30 1 : 3
08.09
16:30
Dobri─Ź
Jastrebac
3
0
08.09.2013 16:30 3 : 0
08.09
16:30
Jedinstvo ( B.P)
Zadrugar
2
0
08.09.2013 16:30 2 : 0
08.09
11:00
Jedinstvo ( P )
Sloga
4
4
08.09.2013 11:00 4 : 4
08.09
16:30
Napredak
Gnjilan
3
2
08.09.2013 16:30 3 : 2
08.09
16:30
┼Żelju┼ía
Spartak
4
0
08.09.2013 16:30 4 : 0
08.09
16:30
Levosoje
Ternoci
0
1
08.09.2013 16:30 0 : 1
08.09
16:30
Vranjska Banja
OFK Alakince
2
2
08.09.2013 16:30 2 : 2
08.09
16:30
Nebeski An─Ĺeli
OFK Pavlovac
10
1
08.09.2013 16:30 10 : 1
08.09
16:30
Morava
Mladost (B)
2
0
08.09.2013 16:30 2 : 0
08.09
16:30
Mladost (S)
Besa 2005
2
0
08.09.2013 16:30 2 : 0
08.09
16:30
Mladost (D)
Bratstvo
0
0
08.09.2013 16:30 0 : 0
08.09
16:30
OFK Bratstvo
Morava 1918
1
2
08.09.2013 16:30 1 : 2
08.09
16:30
Budu─çnost
BSK
0
0
08.09.2013 16:30 0 : 0
BSK
08.09
16:30
Vinora─Źa
Morava (R)
2
2
08.09.2013 16:30 2 : 2
08.09
16:30
Kušiljevo
Mladost (J)
3
1
08.09.2013 16:30 3 : 1
08.09
16:30
Sloga
OFK Tekstilac
1
0
08.09.2013 16:30 1 : 0
08.09
16:30
Jedinstvo
Napredak (D)
2
0
08.09.2013 16:30 2 : 0
08.09
16:30
Vinogradar
Naupare
2
1
08.09.2013 16:30 2 : 1
08.09
16:30
Temni─ç 1924
Jedinstvo 1936
4
0
08.09.2013 16:30 4 : 0
08.09
16:30
Trudbenik
Pepeljevac
2
2
08.09.2013 16:30 2 : 2
08.09
16:30
Mladost
Bošnjane
1
1
08.09.2013 16:30 1 : 1
08.09
16:30
─îitluk
Ma─Źkovac
1
2
08.09.2013 16:30 1 : 2
08.09
16:30
Jasika
Sloga Dašnica
1
0
08.09.2013 16:30 1 : 0
08.09
16:30
Šanac
Gradina
2
0
08.09.2013 16:30 2 : 0
08.09
16:30
Rajac
Sloga
4
4
08.09.2013 16:30 4 : 4
08.09
16:30
Brodoremont
Rudna Glava
6
2
08.09.2013 16:30 6 : 2
08.09
16:30
Klju─Ź
Nemetali
3
1
08.09.2013 16:30 3 : 1
08.09
16:30
Branik
Pore─Ź
1
1
08.09.2013 16:30 1 : 1
08.09
16:30
Mladost
Trebi─Ź
0
4
08.09.2013 16:30 0 : 4
08.09
16:30
Rudar (V─î)
Borac
3
2
08.09.2013 16:30 3 : 2
08.09
16:30
OFK Knjaz
BSK
1
12
08.09.2013 16:30 1 : 12
BSK
08.09
16:30
Polet
Sloga
4
2
08.09.2013 16:30 4 : 2
08.09
16:30
Omladinac
Rgotina
0
0
08.09.2013 16:30 0 : 0
08.09
16:30
ŠSK
OFK 019 Zaje─Źar
3
1
08.09.2013 16:30 3 : 1
08.09
16:30
Osni─ç
Rudar (P)
3
0
08.09.2013 16:30 3 : 0
08.09
16:30
Partizan (G)
Vojvodina
3
0
08.09.2013 16:30 3 : 0
08.09
16:30
Mladost (O)
Kolonija
4
2
08.09.2013 16:30 4 : 2
08.09
16:30
Tempo
Radni─Źki (B)
0
1
08.09.2013 16:30 0 : 1
08.09
16:30
Slavija
Budu─çnost (A)
2
1
08.09.2013 16:30 2 : 1
08.09
16:30
Polet
Jugoslavija
2
0
08.09.2013 16:30 2 : 0
08.09
16:30
Crvena zvezda
┼Żelezni─Źar
1
1
08.09.2013 16:30 1 : 1
08.09
16:30
Sloga (BNS)
Vulturul
4
1
08.09.2013 16:30 4 : 1
08.09
16:30
Vinogradar
Tavankut
0
0
08.09.2013 16:30 0 : 0
08.09
16:30
Preporod
Panonija IM Topola
1
0
08.09.2013 16:30 1 : 0
08.09
16:30
AFK
─îantavir
2
1
08.09.2013 16:30
AFK
2 : 1
08.09
16:30
Vojvodina (P)
Borac
7
0
08.09.2013 16:30 7 : 0
08.09
16:30
Omladinac
Begej
2
0
08.09.2013 16:30 2 : 0
08.09
16:30
Vojvodina (B)
Potisje
4
1
08.09.2013 16:30 4 : 1
08.09
16:30
Jedinstvo
Rusanda
3
2
08.09.2013 16:30 3 : 2
08.09
16:30
Kordun
Kula
2
1
08.09.2013 16:30 2 : 1
08.09
16:30
Hajduk
Grani─Źar
8
2
08.09.2013 16:30 8 : 2
08.09
16:30
Omladinac (D)
Polet
0
0
08.09.2013 16:30 0 : 0
08.09
16:30
BSK
Crvenka
2
0
08.09.2013 16:30
BSK
2 : 0
08.09
16:30
Hajduk 1932
Sremac
4
1
08.09.2013 16:30 4 : 1
08.09
16:30
Kupinovo
LSK La─çarak
3
1
08.09.2013 16:30 3 : 1
08.09
16:30
Donji Petrovci
Budu─çnost
0
0
08.09.2013 16:30 0 : 0
08.09
16:30
Ljukovo
Jadran
1
2
08.09.2013 16:30 1 : 2
08.09
16:30
Hajduk (V)
Radni─Źki
1
1
08.09.2013 16:30 1 : 1
08.09
17:00
Budu─çnost (G)
Jedinstvo
2
1
08.09.2013 17:00 2 : 1
08.09
17:00
Petrovaradin
Mladost (BP)
3
4
08.09.2013 17:00 3 : 4
08.09
17:00
Budu─çnost (M)
┼ŻSK
0
1
08.09.2013 17:00 0 : 1
08.09
17:00
Mladost (T)
Vojvodina (T)
5
1
08.09.2013 17:00 5 : 1
08.09
17:00
Borac
Veternik
3
1
08.09.2013 17:00 3 : 1
08.09
17:00
Vojvodina (BG)
TSK
1
2
08.09.2013 17:00 1 : 2
TSK
08.09
16:30
Banja
PKB Kovilovo
2
1
08.09.2013 16:30 2 : 1
08.09
16:30
BSK 2012
Milutinac
2
0
08.09.2013 16:30 2 : 0
08.09
17:30
Brodarac
Policajac
1
1
08.09.2013 17:30 1 : 1
08.09
16:30
Borac
Obili─ç
0
0
08.09.2013 16:30 0 : 0
08.09
16:30
Vrani─ç
OFK Zabre┼żje
3
1
08.09.2013 16:30 3 : 1
08.09
16:30
Mladost (B)
Veliki Borak
2
0
08.09.2013 16:30 2 : 0
08.09
16:30
Stepojevac VAGA
Krtinska
8
0
08.09.2013 16:30 8 : 0
08.09
16:30
Strelac
Borac
2
3
08.09.2013 16:30 2 : 3
08.09
16:30
Budu─çnost
Mladost (C)
5
0
08.09.2013 16:30 5 : 0
08.09
10:00
Torlak
Velika Krsna
0
0
08.09.2013 10:00 0 : 0
08.09
16:30
OFK Leštane
Dunavac
2
2
08.09.2013 16:30 2 : 2
08.09
16:30
Nemeniku─çe
Selo Mladenovac
0
1
08.09.2013 16:30 0 : 1
08.09
16:30
Bole─Ź
Napredak
3
1
08.09.2013 16:30 3 : 1
08.09
16:30
Vlaška
Kosmaj
0
1
08.09.2013 16:30 0 : 1
08.09
17:00
Zvezda
Gru┼ża
0
2
08.09.2013 17:00 0 : 2
08.09
17:00
Stubal
Šumadija
2
3
08.09.2013 17:00 2 : 3
08.09
17:00
Jedinstvo
Napredak
5
0
08.09.2013 17:00 5 : 0
08.09
17:00
OFK Ras
─îibukovac
2
0
08.09.2013 17:00 2 : 0
08.09
16:30
Omladinac
Ozrem PMH
1
2
08.09.2013 16:30 1 : 2
08.09
16:30
Šilopaj
Mladi Rudar
0
1
08.09.2013 16:30 0 : 1
08.09
16:30
Majdan
Takovski Ustanak
3
1
08.09.2013 16:30 3 : 1
08.09
16:30
Brezak
Ozremica
4
3
08.09.2013 16:30 4 : 3
08.09
16:30
Šumadija
Jablanica
1
0
08.09.2013 16:30 1 : 0
08.09
16:30
Planinac
Vujan
0
1
08.09.2013 16:30 0 : 1
08.09
16:30
Preme─ça
Polet (G)
4
2
08.09.2013 16:30 4 : 2
08.09
16:30
Budu─çnost
Parmenac
2
4
08.09.2013 16:30 2 : 4
08.09
16:30
Morava
Kej
1
4
08.09.2013 16:30 1 : 4
Kej
08.09
16:30
Zadrugar
Rakova
2
3
08.09.2013 16:30 2 : 3
08.09
16:30
Strelac
Lugovi
2
1
08.09.2013 16:30 2 : 1
08.09
16:00
Brezova
Sloga
4
2
08.09.2013 16:00 4 : 2
08.09
16:00
Gradina
Kotra┼ża
1
6
08.09.2013 16:00 1 : 6
08.09
16:00
Jedinstvo (P)
Bratstvo
3
2
08.09.2013 16:00 3 : 2
08.09
16:00
Vrelo
Prilike
2
1
08.09.2013 16:00 2 : 1
08.09
14:30
Šumadija 1934
Seljak
1
1
08.09.2013 14:30 1 : 1
08.09
17:00
Kutlovo
Mladost
0
2
08.09.2013 17:00 0 : 2
08.09
17:00
Azbest
Hajduk
2
5
08.09.2013 17:00 2 : 5
08.09
17:00
Sloga
OFK ┼Że┼żelj
3
1
08.09.2013 17:00 3 : 1
08.09
17:00
Košutnjak
Kremenac
3
2
08.09.2013 17:00 3 : 2
08.09
17:00
BSK
Radoje Domanovi─ç
1
0
08.09.2013 17:00
BSK
1 : 0
08.09
17:00
Mladi rudar
Trnava
2
1
08.09.2013 17:00 2 : 1
08.09
11:00
B 2000
Kopljari
5
1
08.09.2013 11:00 5 : 1
08.09
17:00
Plaskovac
Sloga
2
0
08.09.2013 17:00 2 : 0
08.09
17:00
Misa─Źa
Jasenica
2
2
08.09.2013 17:00 2 : 2
08.09
16:30
Sloga (M)
Meteor
3
1
08.09.2013 16:30 3 : 1
08.09
16:30
Sloga (Z)
Kara─Ĺor─Ĺe
0
1
08.09.2013 16:30 0 : 1
08.09
16:30
BSK
Mladost MG (S)
0
0
08.09.2013 16:30
BSK
0 : 0
08.09
16:30
Omladinac
Grivac
5
0
08.09.2013 16:30 5 : 0
08.09
16:30
Pobeda (S)
Mladost (B)
4
0
08.09.2013 16:30 4 : 0
08.09
16:30
Pobeda (─É)
Kotlenik
1
1
08.09.2013 16:30 1 : 1
08.09
16:30
Rudar
Budu─çnost
3
1
08.09.2013 16:30 3 : 1
08.09
16:30
Omladinac (M)
Dragoš
3
1
08.09.2013 16:30 3 : 1
08.09
16:30
Omladinac (B)
Radni─Źki
2
1
08.09.2013 16:30 2 : 1
08.09
16:30
Omladinac (S)
Napredak
0
0
08.09.2013 16:30 0 : 0
08.09
16:30
Mladost
Polet
4
0
08.09.2013 16:30 4 : 0
08.09
16:30
Krilaš
Zadrugar
1
2
08.09.2013 16:30 1 : 2
08.09
16:30
Sloga (D)
Sloga (─ć)
3
1
08.09.2013 16:30 3 : 1
08.09
16:30
Mlava
Vojvoda Milenko
1
2
08.09.2013 16:30 1 : 2
08.09
16:30
Jedinstvo (Lj)
Polet
2
0
08.09.2013 16:30 2 : 0
08.09
16:30
Kurja─Źe
Mladi Borac
4
2
08.09.2013 16:30 4 : 2
08.09
16:30
Jedinstvo (D)
Borac
3
2
08.09.2013 16:30 3 : 2
08.09
16:30
Napredak
┼Żitkovica
5
2
08.09.2013 16:30 5 : 2
08.09
16:00
Galeb
Trešnjevka
2
1
08.09.2013 16:00 2 : 1
08.09
16:00
Vlašić
Mrovska
0
0
08.09.2013 16:00 0 : 0
08.09
16:00
Duma─Źa
Volujac
1
1
08.09.2013 16:00 1 : 1
08.09
16:00
Ceri─ç
Sloga Mat
4
0
08.09.2013 16:00 4 : 0
08.09
16:00
Pri─Źinovi─ç
Mladost Zvezd
1
0
08.09.2013 16:00 1 : 0
08.09
16:00
Sloga Krnic
Kara─Ĺor─Ĺe
0
2
08.09.2013 16:00 0 : 2
08.09
16:00
Borac
Dobrava
4
0
08.09.2013 16:00 4 : 0
08.09
16:00
Jedinstvo
Mladost
0
1
08.09.2013 16:00 0 : 1
08.09
16:00
Hajduk
Bratstvo
1
0
08.09.2013 16:00 1 : 0
08.09
16:00
Studenac
Velika Reka
3
1
08.09.2013 16:00 3 : 1
08.09
16:00
Cer
Cerova
3
0
08.09.2013 16:00
Cer
3 : 0
08.09
16:00
Borac K
Sloga LŠ
1
0
08.09.2013 16:00 1 : 0
08.09
16:00
Stolice
Milan Orli─ç
1
0
08.09.2013 16:00 1 : 0
08.09
16:00
Borac Lešnica
TE Gu─Źevo
2
0
08.09.2013 16:00 2 : 0
08.09
16:00
Jadar 1961
Sloga K
2
0
08.09.2013 16:00 2 : 0
08.09
16:30
Napredak BP
Sloboda
3
1
08.09.2013 16:30 3 : 1
08.09
16:30
Premijer
Sloga
2
2
08.09.2013 16:30 2 : 2
08.09
16:30
Budu─çnost PD
Duško
1
0
08.09.2013 16:30 1 : 0
08.09
16:30
Partizan
Napredak MB
3
1
08.09.2013 16:30 3 : 1
08.09
16:30
Torpedo
Proleter
0
3
08.09.2013 16:30 0 : 3
08.09
16:30
BMR Petlova─Źa
Milicionar
1
0
08.09.2013 16:30 1 : 0
08.09
16:30
Napredak RIB
Drina
1
1
08.09.2013 16:30 1 : 1
08.09
16:30
Borac
Rajac
0
2
08.09.2013 16:30 0 : 2
08.09
16:30
Milenko Pavlovi─ç
Junior Novo Naselje
1
2
08.09.2013 16:30 1 : 2
08.09
16:30
Liplje
Ribnikar
0
3
08.09.2013 16:30 0 : 3
08.09
16:30
Kolubara 2
Polet
1
2
08.09.2013 16:30 1 : 2
08.09
16:30
Tešnjar
Beloševac
2
0
08.09.2013 16:30 2 : 0
08.09
16:30
Sovljak
OFK Stublenica
1
1
08.09.2013 16:30 1 : 1
08.09
16:30
Kaleni─ç
Polet (DL)
1
0
08.09.2013 16:30 1 : 0
08.09
16:30
Gunjevac
Omladinac
3
1
08.09.2013 16:30 3 : 1
08.09
16:30
Tvrdojevac
Proleter
2
1
08.09.2013 16:30 2 : 1
08.09
16:30
Stepanje
Ratkovac
4
0
08.09.2013 16:30 4 : 0
08.09
17:00
Avijati─Źar
Pobeda
8
0
08.09.2013 17:00 8 : 0
08.09
17:00
Gorobilje
Gluma─Ź
1
1
08.09.2013 17:00 1 : 1
08.09
17:00
Savinac
Napredak
1
1
08.09.2013 17:00 1 : 1
08.09
17:00
Lazarica
Blagaja
3
0
08.09.2013 17:00 3 : 0
08.09
17:00
Dobrinjac
Plavi tok
1
2
08.09.2013 17:00 1 : 2
08.09
17:00
Lauš
Borac
4
1
08.09.2013 17:00 4 : 1
08.09
16:30
Pobeda 1976
Napredak 2012
0
2
08.09.2013 16:30 0 : 2
08.09
16:30
Polet (V)
Kraljevo
3
3
08.09.2013 16:30 3 : 3
08.09
11:00
Feniks 2012
OFK Dra┼żevac
1
6
08.09.2013 11:00 1 : 6
08.09
16:30
Jedinstvo
Vukašinovac
3
0
08.09.2013 16:30 3 : 0
08.09
16:30
Ratar
OFK Sloga (D)
1
0
08.09.2013 16:30 1 : 0
08.09
16:30
Sloga (K)
Gredetin
1
0
08.09.2013 16:30 1 : 0
08.09
16:30
─îegar 2013 (K)
Sloga 1948 (M)
2
1
08.09.2013 16:30 2 : 1
08.09
16:30
Mladost 1954 (DM)
─îegar 1946 (DM)
2
2
08.09.2013 16:30 2 : 2
08.09
16:30
Palilulac
Mramor 1927
0
0
08.09.2013 16:30 0 : 0
08.09
16:30
Stevan Nešticki
Se─Źanica
1
0
08.09.2013 16:30 1 : 0
08.09
16:30
Vulkan 1963
Mladost (DK)
4
1
08.09.2013 16:30 4 : 1
08.09
16:30
Sloga (DT)
Radni─Źki 1936
0
5
08.09.2013 16:30 0 : 5
08.09
16:30
Mladost (V)
Mladost (DL)
3
0
08.09.2013 16:30 3 : 0
08.09
16:30
Sloboda
OFK Morava
0
1
08.09.2013 16:30 0 : 1
08.09
16:30
Navalin
OFK Brza
0
2
08.09.2013 16:30 0 : 2
08.09
16:30
┼Żelezni─Źar
Omladinac
2
0
08.09.2013 16:30 2 : 0
08.09
16:30
Morava
Veternica
2
0
08.09.2013 16:30 2 : 0
08.09
16:30
Polet
Jedinstvo
5
0
08.09.2013 16:30 5 : 0
08.09
16:30
Provalija
Pobeda
2
0
08.09.2013 16:30 2 : 0
08.09
16:30
Dragoš
Mladost (M.S)
2
1
08.09.2013 16:30 2 : 1
08.09
16:30
Lokomotiva
Temac
1
5
08.09.2013 16:30 1 : 5
08.09
16:30
Kupinovac
Crni Vrh
5
0
08.09.2013 16:30 5 : 0
08.09
16:30
Vinogradar
Juhor
5
0
08.09.2013 16:30 5 : 0
08.09
16:30
Napredak (SL)
Kolare
3
0
08.09.2013 16:30