XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 13.08.2011 17:30 Čukarički - Radnički (N) 2:2
2 20.08.2011 17:30 Radnički (N) - Radnički (S) 1:0
3 27.08.2011 17:00 Bežanija - Radnički (N) 0:0
4 03.09.2011 16:30 Radnički (N) - Kolubara 2:1
5 10.09.2011 16:30 Sinđelić - Radnički (N) 2:4
6 17.09.2011 16:30 Radnički (N) - Teleoptik 1:0
7 25.09.2011 16:00 Mladost (L) - Radnički (N) 2:3
8 01.10.2011 15:30 Radnički (N) - Donji Srem 1:0
9 05.10.2011 15:30 Novi Sad - Radnički (N) 1:0
10 08.10.2011 15:00 Radnički (N) - Sloga (K) 2:0
11 15.10.2011 14:30 Mladenovac - Radnički (N) 2:1
12 22.10.2011 14:30 Radnički (N) - Banat 2:3
13 29.10.2011 14:30 Napredak - Radnički (N) 0:0
14 06.11.2011 13:00 Srem - Radnički (N) 0:1
15 12.11.2011 13:00 Radnički (N) - Mladi radnik 2:0
16 19.11.2011 13:00 Inđija - Radnički (N) 2:1
17 26.11.2011 13:00 Radnički (N) - Proleter 1:0
18 10.03.2012 14:00 Radnički (N) - Čukarički 2:0
19 17.03.2012 14:30 Radnički (S) - Radnički (N) 1:0
20 24.03.2012 14:30 Radnički (N) - Bežanija 1:0
21 01.04.2012 15:30 Kolubara - Radnički (N) 0:1
22 04.04.2012 16:00 Radnički (N) - Sinđelić 2:1
23 18.04.2012 16:00 Teleoptik - Radnički (N) 4:4
24 14.04.2012 16:00 Radnički (N) - Mladost (L) 1:1
25 21.04.2012 16:00 Donji Srem - Radnički (N) 0:0
26 25.04.2012 16:30 Radnički (N) - Novi Sad 1:0
27 29.04.2012 16:30 Sloga (K) - Radnički (N) 1:0
28 05.05.2012 17:00 Radnički (N) - Mladenovac 3:3
29 12.05.2012 17:00 Banat - Radnički (N) 1:0
30 20.05.2012 17:00 Radnički (N) - Napredak 1:0
31 23.05.2012 17:00 Radnički (N) - Srem 6:0
32 26.05.2012 17:00 Mladi radnik - Radnički (N) 0:2
33 02.06.2012 17:00 Radnički (N) - Inđija 2:0
34 06.06.2012 17:00 Proleter - Radnički (N) 1:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Jelen Super liga Srbije Radnički (N) 34 20 7 7 67
2 Prelazi u ligu višeg ranga Jelen Super liga Srbije Donji Srem 34 16 13 5 61
3 Mladost (L) 34 13 14 7 53
4 Bežanija 34 11 19 4 52
5 Inđija 34 14 10 10 52
6 Napredak 34 13 12 9 51
7 Sloga (K) 34 14 8 12 50
8 Teleoptik 34 12 13 9 49
9 Proleter 34 14 7 13 49
10 Novi Sad 34 11 10 13 43
11 Kolubara 34 12 7 15 43
12 Mladenovac 34 11 10 13 43
13 Čukarički 34 10 11 13 41
14 Banat 34 9 14 11 41
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga "Vojvodina" Radnički (S) 34 11 8 15 41
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga "Zapad" Mladi radnik 34 9 9 16 36
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga "Istok" Sinđelić 34 7 10 17 31
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga "Vojvodina" Srem 34 4 8 22 20
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu