XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 21.08.2011 Napredak - Budućnost 4:0
2 28.08.2011 Osipaonica - Napredak 1:3
3 04.09.2011 Napredak - Omladinac 3:1
4 11.09.2011 Napredak - Šumadinac 1:0
5 18.09.2011 Cerovac - Napredak 1:0
6 25.09.2011 Napredak - Radnik 2:1
7 02.10.2011 Bresje Superior - Napredak 0:1
8 09.10.2011 Napredak - Sloboda 3:1
9 15.10.2011 Selevac - Napredak 2:0
10 23.10.2011 Napredak - Borac 2:0
11 30.10.2011 Udarnik - Napredak 1:0
12 06.11.2011 Napredak - Sloga 4:1
13 12.11.2011 Glavaš - Napredak 0:1
15 27.11.2011 Jedinstvo - Napredak 2:2
16 18.03.2012 Budućnost - Napredak 0:3
17 25.03.2012 Napredak - Osipaonica 3:0
18 01.04.2012 Omladinac - Napredak 0:4
19 07.04.2012 Šumadinac - Napredak 1:4
20 15.04.2012 Napredak - Cerovac 5:2
21 22.04.2012 16:00 Radnik - Napredak 3:1
22 29.04.2012 Napredak - Bresje Superior 7:1
23 02.05.2012 16:00 Sloboda - Napredak 2:2
24 06.05.2012 Napredak - Selevac 2:0
25 13.05.2012 Borac - Napredak 3:4
26 20.05.2012 Napredak - Udarnik 0:1
27 27.05.2012 Sloga - Napredak 1:3
28 03.06.2012 Napredak - Glavaš 7:0
30 17.06.2012 17:00 Napredak - Jedinstvo 3:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Dunav" Udarnik 28 21 2 5 65
2 Napredak 28 21 2 5 65
3 Osipaonica 28 14 4 10 46
4 Sloboda 28 14 3 11 45
5 Fuzija sa drugim klubom Selevac 28 14 3 11 45
6 Šumadinac 28 12 4 12 40
7 Glavaš 28 12 3 13 39
8 Bresje Superior 28 10 8 10 38
9 Borac 28 9 7 12 34
10 Budućnost (-1) 28 10 5 13 34
11 Omladinac 28 10 4 14 34
12 Radnik 28 8 9 11 33
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Velika Plana Sloga (-1) 28 9 4 15 30
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Velika Plana Jedinstvo 28 7 6 15 27
15 Beleška: Nema informacija o daljim takmičenjima ovog kluba Cerovac (-3) 28 6 2 20 17
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu