XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 370 utakmica za dan
Nedelja, 10 Jun 2018

Fudbal

10.06.2018 17:30 Železničar 2 : 1 Loznica
10.06.2018 17:30 Tutin 2 : 2 Polet
10.06.2018 17:30 Zlatibor 3 : 2 Šumadija (A)
10.06.2018 17:30 Jedinstvo Putevi 2 : 2 Karađorđe
10.06.2018 17:30 Šumadija 1903 0 : 2 Smederevo 1924
10.06.2018 17:30 Sloga (P) 2 : 1 Jedinstvo (Ub)
10.06.2018 17:30 Budućnost Krušik 2014 1 : 2 FAP
10.06.2018 17:30 Proleter Mihajlovac 0 : 3 Provo
10.06.2018 17:30 Mokra Gora 3 : 1 Mladi radnik 1926
10.06.2018 17:30 Rtanj 3 : 0 Tabane 1970
10.06.2018 17:30 Dunav 5 : 0 Timok
10.06.2018 17:30 Radnički (S) 0 : 3 Jedinstvo (P)
10.06.2018 17:30 Budućnost (P) 1 : 0 Radan
10.06.2018 17:30 Moravac Orion 2 : 0 Ozren
10.06.2018 17:30 Jedinstvo (B) 6 : 1 Trstenik PPT
10.06.2018 17:30 Pukovac 0 : 2 OFK Sinđelić
10.06.2018 17:30 Trajal 3 : 4 Car Konstantin
10.06.2018 17:30 Trepča 0 : 1 Orlovac
10.06.2018 17:30 Budućnost (O) 1 : 0 Vlasina
10.06.2018 17:30 OFK Brzi Brod 3 : 2 Vranjska Banja
10.06.2018 17:30 Tanasko Rajić 0 : 0 Jablanica
10.06.2018 17:30 Morava (VH) 5 : 3 Sloga (L)
10.06.2018 Pčinja 3 : 0 OFK Niš
10.06.2018 17:30 GFK Dubočica 4 : 0 Nebeski Andjeli
10.06.2018 Balkanski 3 : 0 Polet 1980
10.06.2018 Lužnica 0 : 3 Pusta Reka
10.06.2018 17:30 Rudar Alpos 3 : 2 Timočanin
10.06.2018 17:30 Hajduk Veljko 4 : 1 BSK
10.06.2018 17:30 Brodoremont 0 : 3 Bukovik
10.06.2018 17:30 Kablovi 0 : 3 Moravica
10.06.2018 17:30 Svrljig 0 : 4 Sloga
10.06.2018 17:30 Šarbanovac 3 : 0 Majdanpek
10.06.2018 17:30 Malošište 2 : 1 Đerdap
10.06.2018 17:30 Zaplanjac 4 : 5 Naša krila
10.06.2018 17:30 Jastrebac 5 : 3 Sloga (D)
10.06.2018 17:30 Napredak 2 : 0 Bošnjane
10.06.2018 17:30 OFK Lugomir 2 : 4 Morava 1918
10.06.2018 17:30 Poljoprivrednik 3 : 5 Žitorađa
10.06.2018 17:30 Kopaonik 0 : 3 Jedinstvo
10.06.2018 17:30 OFK Kosanica 1 : 0 OFK Topličanin
10.06.2018 17:30 SFS Borac 5 : 0 Sloga (Ć)
10.06.2018 17:30 Župa 6 : 2 Levač
10.06.2018 17:30 Hajduk 3 : 0 OFK Tekstilac
10.06.2018 17:30 Kolare 0 : 0 Mladost (S)
10.06.2018 17:30 OFK Bratstvo 4 : 3 Partizan
10.06.2018 17:30 OFK Batinac 2 : 0 Bratstvo
10.06.2018 17:30 Resavac 4 : 1 Mladi radnik
10.06.2018 17:30 Dragocvet 3 : 0 Kušiljevo
10.06.2018 17:30 Rembas 2 : 3 Juhor
10.06.2018 17:30 Poreč 2 : 1 Slatina
10.06.2018 17:30 Krivelj 5 : 3 Deli Jovan
10.06.2018 17:30 Brestovac 0 : 3 Zlot
10.06.2018 17:30 Radnički 1 : 1 Blizna
10.06.2018 17:30 Branik 2 : 0 Rudna Glava
10.06.2018 17:30 Polom 3 : 0 Čubra
10.06.2018 17:30 Ključ 9 : 0 BSK
10.06.2018 17:30 Omladinac (DR) 3 : 0 Bare
10.06.2018 17:30 Šatornja 2 : 2 BSK
10.06.2018 17:30 Partizan 7 : 2 Šumadinac
10.06.2018 17:30 Aranđelovac 2 : 0 Prvi srpski ustanak
10.06.2018 17:30 Lokomotiva 2 : 2 Banja
10.06.2018 17:30 Borac 0 : 1 Junkovac
10.06.2018 17:30 Trnava 4 : 1 ŽSK
10.06.2018 17:30 Vinča 7 : 2 Mladost MG
10.06.2018 17:30 Progres 3 : 0 Jedinstvo (Š)
10.06.2018 17:30 Kumarevo 65 6 : 0 Vučje
10.06.2018 17:30 Zloćudovo 1 : 3 Sloga
10.06.2018 17:30 Jedinstvo (G) 2 : 4 Železničar
10.06.2018 17:30 Čekmin 2 : 0 Mladi borac
10.06.2018 17:30 Polet 1 : 5 Jedinstvo (GS)
10.06.2018 17:30 OFK Brza 3 : 2 Umac
10.06.2018 17:30 Bobište 2 : 5 Mladost (V)
10.06.2018 17:30 Sloboda 7 : 0 7. Juli
10.06.2018 17:30 Podunavac 0 : 5 Borac
10.06.2018 17:30 Sloga 3 : 0 Radnik
10.06.2018 17:30 Cerovac 2 : 2 Obilić
10.06.2018 17:30 Šumadija 6 : 1 Proleter 1947
10.06.2018 17:30 Vrbovac 1 : 3 Polet
10.06.2018 17:30 SASK 0 : 1 Crvena zvezda
10.06.2018 17:30 Pobeda 0 : 1 Osipaonica
10.06.2018 17:30 Backovac Junajted 1 : 0 Jedinstvo (K)
10.06.2018 17:30 Jedinstvo (GG) 2 : 2 Prijevor
10.06.2018 17:30 Brezak 1936 0 : 3 Polet (T)
10.06.2018 17:30 Lunjevica 2 : 1 Omladinac (Z)
10.06.2018 17:30 Rudar 4 : 3 Parmenac
10.06.2018 17:30 Zadrugar 2 : 3 Spartak
10.06.2018 17:30 Šumadija 1923 1 : 0 Mladost (P)
10.06.2018 17:30 Naupare 8 : 2 Sloga (D)
10.06.2018 17:30 Čitluk 2 : 2 Šanac
10.06.2018 17:30 Knez Lazar 2015 3 : 2 Kupci
10.06.2018 17:30 Ribnik 1 : 0 FUD
10.06.2018 17:30 Sloga (M) 2 : 2 Donji Kopaonik
10.06.2018 17:30 13. April 5 : 0 Juhor
10.06.2018 17:30 Parunovac 1 : 6 Blagotin
10.06.2018 17:30 Mačkovac 2 : 3 Jastrebac
10.06.2018 17:30 Mlava (ML) 4 : 0 Borac (K)
10.06.2018 17:30 Rudar (S) 2 : 3 Đerdap
10.06.2018 17:30 Zadrugar (T) 2 : 2 Polet (SD)
10.06.2018 17:30 Rudar (K) 4 : 2 Budućnost (V)
10.06.2018 17:30 Železničar 2 : 1 Jedinstvo (Lj)
10.06.2018 17:30 Napredak 1936 3 : 1 Radnik
10.06.2018 17:30 Trgovački 6 : 4 Mladost (B)
10.06.2018 17:30 Sloga (B) 1 : 0 Makce
10.06.2018 17:30 OFK Ras 2 : 0 Stubal
10.06.2018 17:30 Rudar 3 : 2 Ibar
10.06.2018 17:30 Granit 5 : 1 Mataruge
10.06.2018 17:30 Ribnica 3 : 0 Budućnost
10.06.2018 17:30 Proleter 4 : 3 Popovići
10.06.2018 17:30 Borac 0 : 2 Novi Pazar 1928
10.06.2018 17:30 Real 1 : 0 Radnik
10.06.2018 17:30 Omladinac 1 : 1 Polet
10.06.2018 17:00 Lazarica 4 : 3 Železničar
10.06.2018 17:00 Lauš 2 : 2 Zlatar
10.06.2018 17:00 Višesava 1 : 2 Perućac
10.06.2018 17:00 Ježevica 4 : 3 Crnokosa
10.06.2018 17:00 Prvi partizan 7 : 2 Jedinstvo
10.06.2018 17:00 Ariljska rampa 4 : 0 Čajetina
10.06.2018 17:00 Omladinac 4 : 4 Jasen
10.06.2018 17:00 Polet 3 : 2 Savinac
10.06.2018 17:30 Partizan 2 : 2 Šumadija 1934
10.06.2018 17:30 Ćava 0 : 3 Mladost
10.06.2018 17:30 Sloboda 1 : 3 Zastava
10.06.2018 17:30 Jedinstvo 1 : 1 Budućnost
10.06.2018 17:30 Jadran 0 : 3 Korićani
10.06.2018 17:30 Sloga (D) 5 : 2 Kolonija
10.06.2018 17:30 Erdoglija 1931 2 : 2 Kutlovo
10.06.2018 17:30 Srbija 2 : 0 Šumadinac (KG)
10.06.2018 17:30 Borac (D) 2 : 2 Vodojaža
10.06.2018 17:30 Sloboda 1 : 2 Vulkan 1963
10.06.2018 17:30 Proleter (DV) 3 : 3 Mladost (M)
10.06.2018 17:30 Budućnost 3 : 0 Morava
10.06.2018 17:30 Palilulac 1 : 2 Čegar 2013
10.06.2018 17:30 Vrtište 1 : 1 Crvena zastava
10.06.2018 17:30 Mladost (L) 1 : 3 Rudar
10.06.2018 17:30 AZ Borac 2014 3 : 0 Stevan Nešticki
10.06.2018 18:00 Omladinac 3 : 0 Osnić
10.06.2018 18:00 Radnički (L) 2 : 1 Midžor
10.06.2018 18:00 Rgotina 2 : 1 Kosovo
10.06.2018 18:00 OFK 019 3 : 3 Trebič
10.06.2018 18:00 Rudar (VČ) 3 : 0 Bučje
10.06.2018 18:00 Malinik 5 : 2 Sloga
10.06.2018 18:00 Graničar 3 : 0 Mladost
10.06.2018 17:30 Spartak 7 : 2 Mladost 1982
10.06.2018 17:30 Svetlost Badnjevac 4 : 1 Dundjerski
10.06.2018 17:30 NS Tatko : Pobeda
10.06.2018 17:30 Real : Kaćuša
10.06.2018 17:30 Partizanski put 2 : 3 Omladinac
10.06.2018 17:00 Ternoci 3 : 0 Lugina
10.06.2018 17:00 Trešnjevka 3 : 1 BSK Bujanovac
10.06.2018 17:00 Mladost (S) 3 : 0 FSU Južna pruga
10.06.2018 17:00 OFK Rota 0 : 3 Pavlovac
10.06.2018 17:00 OFK Alakince 3 : 1 Čelik
10.06.2018 17:30 15. Avgust 1950 8 : 0 Šumadija
10.06.2018 17:30 Beljanica 4 : 1 Pomoravlje
10.06.2018 17:30 Omladinski 1 : 1 Budućnost
10.06.2018 17:30 Borac 1805 0 : 1 Rudar (SR)
10.06.2018 17:30 Omladinac 1 : 3 Javor
10.06.2018 17:30 Mladost (J) 0 : 0 Rudar (St)
10.06.2018 17:30 Mladost (GM) 3 : 1 Moravac
10.06.2018 17:30 Sloga 5 : 5 Budućnost (Đ)
10.06.2018 17:30 Ursule 1 : 1 Mladost (K)
10.06.2018 17:30 Vinorača 1 : 2 Mladost (D)
10.06.2018 17:30 Sinđelić 1934 2 : 1 Morava (R)
10.06.2018 17:30 Morava (KS) 3 : 4 Mladost (T)
10.06.2018 17:30 Mladost (G) 5 : 3 Šantarovac
10.06.2018 17:30 Kupinovac 2 : 5 Jedinstvo
10.06.2018 17:00 Polet 6 : 0 Fruškogorac
10.06.2018 17:00 OFK Brestač 1 : 4 OFK Bikić
10.06.2018 17:00 Mladost (B) 4 : 3 Graničar (O)
10.06.2018 17:00 Sloboda 1 : 3 Donji Petrovci
10.06.2018 10:00 Fruška Gora 1 : 0 Napredak
10.06.2018 17:00 Donji Srem 2015 6 : 0 Sloga
10.06.2018 17:00 OFK Zeka Buljubaša 3 : 3 Graničar (K)
10.06.2018 17:00 Hajduk 3 : 1 Mitros
10.06.2018 17:30 Potporanj 4 : 1 Ševac
10.06.2018 17:30 Janošik 5 : 1 Borac (VG)
10.06.2018 17:30 Partizan (K) 0 : 2 Polet
10.06.2018 17:30 Ratar 3 : 2 Budućnost (A)
10.06.2018 17:30 Karaš (K) 4 : 1 Borac (VS)
10.06.2018 17:30 Dobrica 3 : 0 Vinogradar
10.06.2018 18:00 Velika Reka 3 : 2 Jedinstvo (MZ)
10.06.2018 18:00 Jadar 3 : 2 Borac
10.06.2018 18:00 Rudar 1 : 4 Milan Orlić
10.06.2018 18:00 Sloga (ST) 3 : 0 Stolice
10.06.2018 18:00 Mladost (BR) 0 : 2 Antimon
10.06.2018 18:00 Sloga (LŠ) 2 : 3 7. Juli
10.06.2018 18:00 Trešnjevka 4 : 3 Pocerina
10.06.2018 18:00 Vlašić 2 : 3 Dobrava
10.06.2018 18:00 Radnički 3 : 0 Mladost (PP)
10.06.2018 18:00 Šipurske livade 1 : 1 Karađorđe
10.06.2018 18:00 Pričinović 4 : 3 Dušan Silni
10.06.2018 18:00 Miloš Pocerac 2013 2 : 4 Provo 2015
10.06.2018 18:00 Vojvoda Stepa Stepanović 3 : 1 Sloga
10.06.2018 17:30 OFK Morava 3 : 0 Omladinac
10.06.2018 17:30 Real 4 : 3 Gradac
10.06.2018 17:30 BSK 5 : 3 Mladost (B)
10.06.2018 17:30 ŠFU Derbi 2016 2 : 1 Plantaža
10.06.2018 17:30 Šumadija 3 : 0 Radnički
10.06.2018 17:30 Lemind 1953 3 : 5 Sušica 2012
10.06.2018 11:00 Bratstvo 4 : 2 Marjan MB
10.06.2018 17:30 Milanovo 5 : 2 Moravac (P)
10.06.2018 17:30 Crvena Jabuka 0 : 1 Dimitrije Tucović
10.06.2018 17:30 Kalenić 3 : 0 Polet (T)
10.06.2018 17:30 Polet (DL) 2 : 3 OFK Stublenica
10.06.2018 17:30 OFK Paljuvi 1 : 1 Rubribreza
10.06.2018 17:30 Čučuge 3 : 1 Joševa
10.06.2018 17:30 Gunjevac 1 : 0 Rudar
10.06.2018 17:30 Kotešica 0 : 0 Kolubara 2
10.06.2018 17:30 Stari drugari 4 : 5 Milenko Pavlović
10.06.2018 17:30 OFK Brđanac 2 : 0 Mladost (L)
10.06.2018 17:30 Komanice 3 : 0 Mladost (VK)
10.06.2018 17:30 Jadar 2013 1 : 0 Bujačić
10.06.2018 17:30 Rakac Stave 5 : 1 Rajac
10.06.2018 17:30 Polet 2 : 3 Borac
10.06.2018 17:30 Jugovići 0 : 3 Omladinac
10.06.2018 17:30 Velika Drenova 3 : 2 Stari Trstenik
10.06.2018 17:30 Polet 57 5 : 1 Beli Orlovi
10.06.2018 17:30 Trudbenik 4 : 5 Borac
10.06.2018 17:30 Mladi Gorani 4 : 5 Rubin (Z)
10.06.2018 17:30 Rubin (DS) 3 : 0 Gradina
10.06.2018 17:30 Varvarin 5 : 5 14. Oktobar
10.06.2018 17:30 OFK Žeželj 7 : 2 Divostin
10.06.2018 17:30 Bratstvo 1975 0 : 2 Pobeda
10.06.2018 17:30 Vinogradi DB 0 : 3 Maršić
10.06.2018 17:30 OFK Bagremar 5 : 1 Košutnjak
10.06.2018 17:30 Sloga (M) 5 : 3 Žitkovica 2017
10.06.2018 17:30 Dunavac (P) 1 : 2 Žika Marković Uča
10.06.2018 17:30 Napredak 1934 1 : 0 Obilić (Ž)
10.06.2018 17:30 Radnički (P) 2 : 5 Napredak (P)
10.06.2018 17:30 Sirakovo 1 : 2 Dizel
10.06.2018 17:30 Desine 2 : 1 Stig 1955
10.06.2018 17:30 Sloga 1952 7 : 0 Jasenovac
10.06.2018 17:30 Manastirica 1 : 3 Radnički (K)
10.06.2018 17:30 Omladinac (Š) 3 : 4 BSK 1924
10.06.2018 17:30 Rade Milošević 1 : 3 Krilaš
10.06.2018 17:30 Omladinac (B) 3 : 2 Napredak (S)
10.06.2018 17:30 Mladost (R) 4 : 1 Integral
10.06.2018 17:30 Hajduk 3 : 4 Centar
10.06.2018 17:30 Obilić 1 : 3 Fruškogorac
10.06.2018 17:30 Bačka 5 : 2 Borac
10.06.2018 17:30 Čenej 1 : 0 Susek
10.06.2018 17:30 Miletić 6 : 0 Moskva
10.06.2018 17:30 Jadran 5 : 0 Tromedja
10.06.2018 17:30 AFK 2 : 0 Čoka
10.06.2018 17:30 Tisa 3 : 1 Šampion
10.06.2018 17:30 Slavija 3 : 3 Jedinstvo (M)
10.06.2018 17:30 Jedinstvo (SK) 3 : 1 Graničar
10.06.2018 17:00 Obilić 2 : 0 Eđšeg
10.06.2018 17:00 Pobeda 3 : 2 Jedinstvo
10.06.2018 17:00 Tomislavci 1 : 1 Krivaja
10.06.2018 17:00 Budućnost 1 : 4 Vojvodina
10.06.2018 17:30 Rongo Siti 1 : 3 Mladost
10.06.2018 17:30 Sloboda 7 : 0 Nišavac
10.06.2018 17:30 Pobeda 1 : 5 Sloga
10.06.2018 17:30 Jerma 5 : 0 Temac
10.06.2018 17:30 Napredak 0 : 4 Željuša
10.06.2018 17:30 Veliki Suvodol 1 : 2 Lokomotiva
10.06.2018 Gradina 3 : 7 Brezova
10.06.2018 Jelica 6 : 0 Vrelo
10.06.2018 Prilike 3 : 0 Radnički
10.06.2018 Sloga 0 : 0 Jedinstvo
10.06.2018 17:00 Budućnost 1 : 1 Planinac
10.06.2018 17:00 Morava (M) 0 : 5 Prijatelji
10.06.2018 17:00 Vujan 3 : 2 Malba
10.06.2018 17:00 Lugovi 1 : 3 Rakova
10.06.2018 17:00 Gavrilo Princip 0 : 3 Kej
10.06.2018 17:00 Morava (K) 0 : 1 Mladost (A)
10.06.2018 Ozrem : Mladost 09
10.06.2018 Jablanica : Takovski Ustanak
10.06.2018 Omladinac : Ozremica
10.06.2018 17:00 Duškovci 4 : 5 Sečica
10.06.2018 17:30 Glumač 4 : 3 Borac
10.06.2018 14:30 Avijatičar 3 : 1 Dobrinjac
10.06.2018 15:30 Blagaja 9 : 3 Plavi Tok
10.06.2018 17:30 Slemen 4 : 4 Mladost
10.06.2018 17:30 Jedinstvo 1 : 2 Hajduk
10.06.2018 11:00 Mudrakovac 4 : 1 Zdravinje
10.06.2018 17:30 Žabare 3 : 3 Rasina
10.06.2018 17:30 Meševo 5 : 1 Borac
10.06.2018 18:00 Hajduk 1 : 2 Dragojevac
10.06.2018 11:00 Skupljen 2013 0 : 2 Petrovac 74
10.06.2018 11:00 Verko 3 : 0 Torpedo
10.06.2018 11:00 Mladost (Z) 0 : 5 Polet
10.06.2018 18:00 Jedinstvo 3 : 1 Budućnost
10.06.2018 18:00 Razvitak 3 : 0 Vihor
10.06.2018 18:00 Heroj 3 : 0 Donja Mutnica
10.06.2018 18:00 Radnički 3 : 0 Napredak (St)
10.06.2018 18:00 Napredak (Sv) 4 : 0 Popovac
10.06.2018 18:00 ISK Izvor 4 : 1 BSK Buljane
10.06.2018 18:00 Sloboda 2 : 1 Radnik
10.06.2018 17:30 Lukavac 8 : 2 Dupljaj 2016
10.06.2018 17:30 Beloševac 3 : 0 Zadrugar
10.06.2018 17:30 Gradac Pričević 3 : 5 Mali korak
10.06.2018 11:00 Dokmir 0 : 2 Zvizdar 2012
10.06.2018 11:00 Jedinstvo 0 : 3 Vukona
10.06.2018 11:00 Kolubara 3 : 0 OFK Takovo
10.06.2018 11:00 Murgaš 2012 4 : 3 Sloga
10.06.2018 11:00 Strelac 001 4 : 1 Brgule
10.06.2018 11:00 Omladinac 1 : 1 Šarbane
10.06.2018 18:00 Dobra Voda 2 : 0 Partizan
10.06.2018 18:00 Mladost 0 : 3 Crni Vrh
10.06.2018 18:00 Sloboda 7 : 0 Trnava
10.06.2018 18:00 Domaćin 6 : 0 OFK Borac
10.06.2018 18:00 Osaonica 4 : 1 Omladinac
10.06.2018 10:00 Bečevica 3 : 0 Grivac
10.06.2018 17:30 Karaš 3 : 2 Vitorul
10.06.2018 17:30 Hajduk 1 : 0 Pobeda
10.06.2018 17:30 Budućnost 0 : 3 Sloga
10.06.2018 17:00 Trešnjevica 5 : 0 Misača
10.06.2018 18:00 KMF Aranđelovac 3 : 7 Tulež
10.06.2018 11:00 Vratare 3 : 3 Zmajevac
10.06.2018 17:30 Padež 3 : 3 Globoder
10.06.2018 17:30 Mladost 2015 4 : 3 Štitari
10.06.2018 11:00 Kruševica 4 : 4 Polet (Š)
10.06.2018 11:00 Mladost 0 : 4 Zablaće
10.06.2018 11:00 Rankovac 3 : 0 Bojić
10.06.2018 10:00 Borac (NS) 2 : 4 Dinamo 1945
10.06.2018 10:00 OFK Bačka 4 : 3 Bačka 1901
10.06.2018 11:00 Lokomotiva 2 : 0 BSK Borča
10.06.2018 16:00 Studentski Grad 2 : 0 Kolubara
10.06.2018 10:00 Siti Sport Klub 4 : 5 Radnički (O)
10.06.2018 09:00 IMT 2 : 3 IM Rakovica
10.06.2018 18:00 Radnički (NB) 1 : 0 Bežanija
10.06.2018 10:00 Omladinac 7 : 4 Poštar 1930
10.06.2018 10:00 Srem 1 : 4 Zmaj 1953
10.06.2018 11:30 DIF 6 : 1 Novi Beograd
10.06.2018 10:00 ČSK Pivara 0 : 2 Radnički (S)
10.06.2018 TSC 0 : 3 Krila Krajine
10.06.2018 12:00 Dinamo 1945 2 : 0 Borac (NS)
10.06.2018 10:00 Internacional 2 : 2 Rad
10.06.2018 09:00 Žarkovo 13 : 3 Palilulac
10.06.2018 09:00 GSP Polet 1 : 3 Grafičar
10.06.2018 10:00 Institut MK 3 : 0 OLE MK
10.06.2018 09:30 Rakovica MK 0 : 0 OFK Beograd MK
10.06.2018 15:30 Radnički NB B 4 : 3 Bežanija MK
10.06.2018 13:00 Studenski grad MK 0 : 2 Brodarac MK
10.06.2018 20:30 011 MK 2 : 0 OFK Beograd MK
10.06.2018 09:00 BSK Borča MK 1 : 5 Sinđelić MK
10.06.2018 12:00 OFK Vršac 3 : 0 Proleter 2006
10.06.2018 12:00 Kikinda 1909 3 : 0 Železničar (P)
10.06.2018 12:00 RFK NS 1921 5 : 0 Index
10.06.2018 12:00 Hajduk Junior 4 : 0 Bačka 1901
10.06.2018 12:00 Vrbas 6 : 3 Bečej 1918
10.06.2018 10:00 Dinamo 1945 0 : 3 Petar Puača
10.06.2018 10:00 Radnički (S) 3 : 0 Vojvodina
10.06.2018 11:00 BSK Borča MK 3 : 2 Radnički (NB) MK
10.06.2018 09:30 Zemun MK 0 : 0 Čukarički MK
10.06.2018 09:00 Voždovac MK 2 : 0 DIF MK
10.06.2018 09:00 Proleter 3 : 0 Budućnost
10.06.2018 12:00 AF Djokić 0 : 3 Obilić
10.06.2018 10:00 Radnički PDM MK 1 : 1 Brodarac MK
10.06.2018 11:00 PKB MK 0 : 4 Vrčin MK
10.06.2018 10:00 Studentski Grad MK 1 : 1 GSP Polet MK
10.06.2018 12:00 Srem MK 7 : 1 BSK 1926 MK
10.06.2018 10:00 OFK Vršac 3 : 0 Proleter 2006
10.06.2018 10:00 Kikinda 1909 3 : 0 Železničar (P)
10.06.2018 10:00 Hajduk Junior 1 : 5 Arena SU
10.06.2018 10:00 Inđija 6 : 0 Prof. Bolesnikov
10.06.2018 10:00 Radnički (SM) 1 : 6 Srem (SM)
10.06.2018 10:00 RFK NS1921 4 : 0 Index
10.06.2018 10:00 Kolubara 0 : 7 Zemun
10.06.2018 10:00 Brodarac 1947 3 : 2 Voždovac
10.06.2018 10:00 Vinogradar 0 : 2 Obilić

Košarka

Plasman od 5. do 8. mesta
10.06.2018 18:00 Vršac 94 : 87 Zlatibor 2:1

Ragbi 13

10.06.2018 17:30 Crveni Kenguri 0 : 48 Radnički

Američki fudbal

10.06.2018 Blue Dragons Beograd 47 : 8 Golden Bears Bor
10.06.2018 Sirmium Legionaries SM 0 : 44 Indians Inđija
10.06.2018 Black Hornets 44 : 58 Vukovi Beograd
10.06.2018 Mammoths Kikinda 0 : 55 Wild Boars Kragujevac
10.06.2018 17:00 Sharks Šabac 0 : 51 Lavovi Vršac
1. По основу жалбе ФК „Милочајац“ на утакмицу првог кола „Милаковац 2018“ – „Милочајац“, завршене 1:1 , донета је следећа одлука : Региструје се утакмица службеним резултатом 3:0 у корист ФК „Милочајац“ (пар-форфе) , у складу са чланом 63, тачка 11 Правилника о фудбалским такмичењима ФСС. По основу члана 126 и 127 ДП ФСС покреће се дисциплински поступак против : -ФК „Милаковац 2018“ -Овлашћеног представника клуба Танасковић Горана и играча Николић Немање бр.лег.3387. Потребно је у складу са чланом 129 ДП ФСС, овлашћени представник ФК „Милаковац 2018“ и играч истог клуба доставе изјаве комисији у року од 3 дана од дана уручења службеног билтена бр.2 надлежном такмичарском органу ФСГ Краљево, на околност наступа играча без уписаног специјалног лекарског прегледа у фудбалску легитимацију.
Kaluđerica protiv Podunavca hvata zalet za napad na titulu!!! Više nema priče! Više nema spremanja! Više nema taktiziranja! Sve je već rečeno, spremniji smo nego ikad, idemo u juriš! JURIŠ NA TITULU!!!