Karađorđevo
Sloboda NS

Dunav ubedljiv protiv Odžaka

05.11.2011 Z.Vezmar

Košarkaši Dunava iz Starih Banovaca ostvarili su drugu pobedu ove sezone. U 6. kolu Prve muške lige KSV, Dunav je na svom terenu pobedio Odžake rezultatom 93:75, po četvrtinama 31:22, 23:14, 17:15, 22:24. Za razliku od prethodnih utakmica, košarkaši Dunava odigrali su mnogo bolje ceo meč a utakmica je praktično bila rešena već u prvom poluvremenu.

U drugom delu, domaći su samo održavali prednost a priliku da zaigraju dobili su svi igrači.

U naredna tri kola, Dunav će odigrati tri "sremska" derbija. Prvi, u 7.kolu, u Novoj Pazovi. Zatim, u 8.kolu Dunav dočekuje Srem iz Sremske Mitrovice a u 9. kolu sledi gostovanje u Staroj Pazovi. Statistiku sa utakmice Dunav - Odžaci možete pogledati na sajtu kluba kkdunav.rs