Železničar
Mladost (SP)
Proleter Naftagas
Konačno pobeda u gostima, Vojvodina MT - Dunav 69:77

Košarkaši Dunava, u utakmici 23.kola, savladali su u gostima mladi tim Vojvodine Srb Gas rezultatom 69:77 (22:20, 17:14, 13:30, 17:13). Posle četiri vezana poraza na gostovanjima, Dunav je ostvario pobedu. U prvom poluvremenu prilično slaba igra Dunava što su mladi igrači Vojvodine iskoristili i stekli prednost. U trećoj deonici, igrači Dunava zaigrali su mnogo bolje i rezultatom 30:13 u tom delu igre u potpunosti preokrenuli rezultat u svoju korist. U poslednjoj deonici, domaći su uspeli samo da ublaže prednost za konačnih 69:77. U narednom kolu Dunav na svom terenu dočekuje ekipu Sveti Đorđe iz Žitišta. Utakmica se igra u subotu 13.aprila u Belegišu sa početkom u 19h. Mlađi pioniri Dunava poraženi su u četvrtfinalu Završnog turnira F8 KSV, koji je održan u Novom Bečeju, od ekipe Spartaka iz Subotice rezultatom 26:43 (07:08, 07:05, 06:16, 06:14). Ovom utakmicom mlađi pioniri završili su takmičarsku sezonu u kojoj se ostvarili sjajne rezultate i plasirali se među osam najboljih u Vojvodini. Čestitke svim igračima i treneru na ostvarenom rezultatu. Pioniri Dunava u poslednjoj ligaškoj utakmici, u derbi meču, savladali su Omladinac iz Novih Banovaca rezultatom 94:93 (20:13, 22:29, 25:26, 27:25). Ovo je četvrti duel ovih ekipa u tekućoj sezoni i četvrta pobeda pionira Dunava. Utakmica je bila uzbudljiva svih 40 minuta a na kraju su se bolje snašli domaći. Čestitke pionirima i treneru na rezultatima u ovoj sezoni. Minibasket selekcija poražena je u 6.kolu od ekipe Srem Basket rezultatom 16:35. U poslednjem kolu minibasketaši Dunava sastaju se sa ekipom Stare Pazove.