Popovići Vrnjci
Omladinac
Jedinstvo (G)
MOL Kraljevo: Morava (M) - Tavnik 3:2

Po veoma lepom vremenu i vrhunski pripremljenom terenu Morava je nastavila svoj niz bez poraza što ih je dovelo do deobe petog mesta. Ekipe sa dva različita motiva. Gosti iz Tavnika u borbi za opstanak, a domaći da opovrgnu priče da su bodove prepustili davljeniku. To kao da je okovalo noge domaćima da ne pruže prepoznatljive partije sa početka proleća, a to veoma agilni i motivisani gosti koriste u 31. minutu preko Lazarevića za iznenađujućih 0:1. Imala je Morava u tom periodu nekoliko polu prilika, ali izostanak četiri standardna igrača i igra povređenog Puzića ne mogu da budu opravdanje za bledu partiju.

Drugi deo doneo je puno uzbuđenja. Posle dubinske lopte Mršovića najbolji akter meča Četrović lob udarcem donosi izjednačenje u 52. minutu. Lazarević u 75.minutu na odličnu asistenciju Đ.Zucovića donosi ponovo prednost gostima. Samo četiri minuta kasnije Četrović pravi dar mar u odbrani gostiju i šutem u same rašlje donosi ponovo izjednačenje Moravi. Kada su svi očekivali kraj iznenadna šansa 1 na 1 za goste koju nogom zaustavlja Antonijević, da bi u nastavku te akcije dosuđen slobodan udarac za Moravu. Loptu ponovo uzima Četrović i lukavim udarcem kroz šumu igrača postiže pobedonosni gol za konačnih 3:2. Tavnik je najbolja ekipa koja je gostovala ovog proleća u Mrsaću i pravo je čudo kako se nalaze u zoni ispadanja posle ovakve igre u Mrsaću.