Zvezda preokrenula Vršac

Kadeti Zvezde su dočekali vršnjake iz Vršca koji se nalaze pri dnu tabele i u susret su ušli opušteno. Gosti to koriste i dolaze do ranog vođstva u 7. minutu. Posle kornera odbrana domaćih veoma loše reaguje, lopta dolazi do Glavinića koji je sa metra unosi grudima u gol.

Dugo mladići Zvezde ne mogu ozbiljnije da ugroze gol gostiju, a to im prvi put polazi za rukom u 27. minutu, Vukičević sa 7-8 metara šutira pravo golmanu u naručje. Potom Bubanj u 38. minutu šutira sa 12 metara, a Pavlović sjajnom paradom čuva svoj gol. Domaći do izjednačenja dolaze u 41. minutu, Šljivić je šutirao snažno sa dvadesetak metara, Pavlović nije uspeo da ukroti udarac već loptu kratko odbija do Bubnja, ovom nije bilo teško da je sa par metara pošalje u mrežu.

Domaći i u nastavku nastavljaju sa napadima, a prvu priliku propušta Bubanj u 48. minutu. Golmanu Zvezde je u 53. minutu zapretio Čupić, njegov šut sa 16 metara odlazi za koji centimetar kraj stative. Pre gola kojim je doveo Zvezdu u vođstvo, Nikolašević je imao lepu priliku u 57. minutu. Gol za vođstvo je postigao u 66. minutu kada se nakon centaršuta Lolića vinuo u vazduh i udarcem glave sa oko 6-7 metara loptu poslao u sam ugao. Bubanj u 79. i Dimitrijević u 81. minutu propuštaju da utakmicu dovedu u mirniju završnicu, ne realizujući dobre šanse za domaće. Bubanj je ipak danas postigao i drugi pogodak i to minut pre kraja, rezantnim udarcem sa 15 metara i postavio konačnih 3:1.

CRVENA ZVEZDA - VRŠAC 3:1 (1:1)

STADION: Rajko Mitić - jug veštačka trava. GLEDALACA: Bez prisustva publike. GL.SUDIJA: Jerinić Danilo. POM.SUDIJE: Milosavljević Nikola i Rajović Marijana. STRELCI: Bubanj 41. i 89.min i Nikolašević 66.min (C.Zvezda), Glavinić 7.min (Vršac).
CRVENA ZVEZDA: Vojvodić, Savić (Nedeljković), Stojsavljević (Đurić), Karišik, Vukičević, Vidojević, Gojkov (Dimitrijević), Lolić (Ergarac), Bubanj, Šljivić (Škobalj), Nikolašević.
VRŠAC: Pavlović, Trnjanac (Jungić), Petković, Krstić, Glavinić, Radibratović (Blagojević), Milićević (Tošić), Vranješ, Čupić, Čajić, Dugić.