11.04
15:30
Železničar
Šumadija Radnički 1923
4
1
|
11.04.2010 15:30 | Železničar | 4 : 1 | Šumadija Radnički 1923 | |||||
11.04
15:30
Mačva
Sloboda (Č)
5
0
|
11.04.2010 15:30 | Mačva | 5 : 0 | Sloboda (Č) |
11.04
16:00
Hajduk Veljko
Timok
1
2
|
11.04.2010 16:00 | Hajduk Veljko | 1 : 2 | Timok | |||||
11.04
16:00
Vlasina
Radnički (P)
3
0
|
11.04.2010 16:00 | Vlasina | 3 : 0 | Radnički (P) | |||||
11.04
16:00
Jedinstvo (P)
Svrljig
3
1
|
11.04.2010 16:00 | Jedinstvo (P) | 3 : 1 | Svrljig | |||||
11.04
11:00
Car Konstantin
Radnički (S)
0
1
|
11.04.2010 11:00 | Car Konstantin | 0 : 1 | Radnički (S) |
11.04
15:30
Palić
Radnički (Š)
0
1
|
11.04.2010 15:30 | Palić | 0 : 1 | Radnički (Š) | |||||
11.04
15:30
Dolina
Tekstilac Ites
2
0
|
11.04.2010 15:30 | Dolina | 2 : 0 | Tekstilac Ites |
11.04
10:00
Sindjelić
Sopot
1
0
|
11.04.2010 10:00 | Sindjelić | 1 : 0 | Sopot | |||||
11.04
11:00
Hajduk
Radnički (O)
3
2
|
11.04.2010 11:00 | Hajduk | 3 : 2 | Radnički (O) | |||||
11.04
10:00
Grafičar
Palilulac
0
0
|
11.04.2010 10:00 | Grafičar | 0 : 0 | Palilulac | |||||
11.04
16:00
Resnik
Beograd
0
1
|
11.04.2010 16:00 | Resnik | 0 : 1 | Beograd |
11.04
15:30
Prijevor
Mokra Gora
2
2
|
11.04.2010 15:30 | Prijevor | 2 : 2 | Mokra Gora | |||||
11.04
15:30
Vodojaža
Sušica
4
1
|
11.04.2010 15:30 | Vodojaža | 4 : 1 | Sušica | |||||
11.04
15:30
Erdoglija Šumadija 1903
Jošanica
2
1
|
11.04.2010 15:30 | Erdoglija Šumadija 1903 | 2 : 1 | Jošanica | |||||
11.04
15:30
Orlovac
Slavija (K)
5
1
|
11.04.2010 15:30 | Orlovac | 5 : 1 | Slavija (K) |
11.04
15:30
Jadar (GD)
Loznica
0
1
|
11.04.2010 15:30 | Jadar (GD) | 0 : 1 | Loznica | |||||
11.04
15:30
Zlatar
Jedinstvo Putevi
2
1
|
11.04.2010 15:30 | Zlatar | 2 : 1 | Jedinstvo Putevi | |||||
11.04
15:30
Krušik
Ribnica
3
1
|
11.04.2010 15:30 | Krušik | 3 : 1 | Ribnica |
11.04
15:30
Crvena zvezda (S)
Selevac
1
0
|
11.04.2010 15:30 | Crvena zvezda (S) | 1 : 0 | Selevac | |||||
11.04
15:30
Borac
Omladinac (Š)
1
1
|
11.04.2010 15:30 | Borac | 1 : 1 | Omladinac (Š) | |||||
11.04
15:30
Partizan (BB)
Jasenica 1911
4
0
|
11.04.2010 15:30 | Partizan (BB) | 4 : 0 | Jasenica 1911 | |||||
11.04
15:30
Seljak
Vrbovac
1
0
|
11.04.2010 15:30 | Seljak | 1 : 0 | Vrbovac | |||||
11.04
15:30
Homoljac
Obilić (Ž)
1
0
|
11.04.2010 15:30 | Homoljac | 1 : 0 | Obilić (Ž) | |||||
11.04
15:30
Zvižd
Šapine
0
0
|
11.04.2010 15:30 | Zvižd | 0 : 0 | Šapine |
11.04
16:00
Mladost (M)
OFK Brzi Brod
2
2
|
11.04.2010 16:00 | Mladost (M) | 2 : 2 | OFK Brzi Brod | |||||
11.04
16:00
Radan
Bobište
3
1
|
11.04.2010 16:00 | Radan | 3 : 1 | Bobište | |||||
11.04
16:00
Jastrebac (B)
Topličanin
1
0
|
11.04.2010 16:00 | Jastrebac (B) | 1 : 0 | Topličanin | |||||
11.04
16:00
Pukovac
Mladost (B)
4
1
|
11.04.2010 16:00 | Pukovac | 4 : 1 | Mladost (B) | |||||
11.04
16:00
Vučje
Zloćudovo
1
1
|
11.04.2010 16:00 | Vučje | 1 : 1 | Zloćudovo | |||||
11.04
16:00
Zaplanjac
BSK Bujanovac
3
0
|
11.04.2010 16:00 | Zaplanjac | 3 : 0 | BSK Bujanovac |
11.04
16:00
Borac
Trudbenik
1
0
|
11.04.2010 16:00 | Borac | 1 : 0 | Trudbenik | |||||
11.04
16:00
Pepeljevac
Rudar (B)
1
0
|
11.04.2010 16:00 | Pepeljevac | 1 : 0 | Rudar (B) | |||||
11.04
16:00
Sloga (Ć)
Temnić
2
0
|
11.04.2010 16:00 | Sloga (Ć) | 2 : 0 | Temnić | |||||
11.04
16:00
Slatina (B)
Trstenik PPT
0
1
|
11.04.2010 16:00 | Slatina (B) | 0 : 1 | Trstenik PPT | |||||
11.04
16:00
Trgovački
Trajal
1
0
|
11.04.2010 16:00 | Trgovački | 1 : 0 | Trajal |
11.04
15:30
Radnički (B)
Radnik
2
0
|
11.04.2010 15:30 | Radnički (B) | 2 : 0 | Radnik | |||||
11.04
15:30
Bačka (P)
Kozara
2
2
|
11.04.2010 15:30 | Bačka (P) | 2 : 2 | Kozara | |||||
11.04
15:30
Jedinstvo
Bačka 1901
1
2
|
11.04.2010 15:30 | Jedinstvo | 1 : 2 | Bačka 1901 |
11.04
15:30
ŽAK
Polet (K)
10
2
|
11.04.2010 15:30 | ŽAK | 10 : 2 | Polet (K) | |||||
11.04
15:30
Mladost
Jugović
3
0
|
11.04.2010 15:30 | Mladost | 3 : 0 | Jugović | |||||
11.04
15:30
Index
Ljukovo
1
0
|
11.04.2010 15:30 | Index | 1 : 0 | Ljukovo | |||||
11.04
15:30
Budućnost (M)
Solunac
0
0
|
11.04.2010 15:30 | Budućnost (M) | 0 : 0 | Solunac |
11.04
16:00
Poštar
Lasta
1
2
|
11.04.2010 16:00 | Poštar | 1 : 2 | Lasta | |||||
11.04
16:00
Vinča
Crvena zvezda (MML)
1
0
|
11.04.2010 16:00 | Vinča | 1 : 0 | Crvena zvezda (MML) | |||||
11.04
16:00
PKB
Balkan Mirijevo
0
1
|
11.04.2010 16:00 | PKB | 0 : 1 | Balkan Mirijevo | |||||
11.04
16:00
Borac (O)
GSP Polet
0
0
|
11.04.2010 16:00 | Borac (O) | 0 : 0 | GSP Polet |
11.04
16:00
Proleter Lasta
Tutin
0
1
|
11.04.2010 16:00 | Proleter Lasta | 0 : 1 | Tutin | |||||
11.04
16:00
Rudar
Karađorđe
0
1
|
11.04.2010 16:00 | Rudar | 0 : 1 | Karađorđe | |||||
11.04
16:00
Napredak
Jedinstvo
2
0
|
11.04.2010 16:00 | Napredak | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
11.04
16:00
Radnik
Radnički
2
0
|
11.04.2010 16:00 | Radnik | 2 : 0 | Radnički | |||||
11.04
16:00
Mataruge
Budućnost
0
0
|
11.04.2010 16:00 | Mataruge | 0 : 0 | Budućnost |
11.04
15:30
Mladost (P)
Napredak (K)
1
1
|
11.04.2010 15:30 | Mladost (P) | 1 : 1 | Napredak (K) | |||||
11.04
15:30
Dragačevo
Autoprevoz
1
0
|
11.04.2010 15:30 | Dragačevo | 1 : 0 | Autoprevoz | |||||
11.04
15:30
Rudar
Spartak
2
0
|
11.04.2010 15:30 | Rudar | 2 : 0 | Spartak | |||||
11.04
15:30
Velereč 94
Jedinstvo (GG)
0
2
|
11.04.2010 15:30 | Velereč 94 | 0 : 2 | Jedinstvo (GG) | |||||
11.04
15:30
Jedinstvo (K)
Miokovci
3
1
|
11.04.2010 15:30 | Jedinstvo (K) | 3 : 1 | Miokovci | |||||
11.04
15:30
Šumadija
Gorušica
1
2
|
11.04.2010 15:30 | Šumadija | 1 : 2 | Gorušica | |||||
11.04
15:30
Napredak (S)
Slatina
2
3
|
11.04.2010 15:30 | Napredak (S) | 2 : 3 | Slatina | |||||
11.04
15:30
Jedinstvo (P)
Omladinac (Z)
0
2
|
11.04.2010 15:30 | Jedinstvo (P) | 0 : 2 | Omladinac (Z) |
11.04
15:00
Napredak
Višesava
1
0
|
11.04.2010 15:00 | Napredak | 1 : 0 | Višesava | |||||
11.04
15:00
Omladinac
Crnokosa
0
3
|
11.04.2010 15:00 | Omladinac | 0 : 3 | Crnokosa | |||||
11.04
15:00
Železničar
Polet
1
1
|
11.04.2010 15:00 | Železničar | 1 : 1 | Polet | |||||
11.04
15:00
Zlatibor (Č)
GP Zlatibor
0
0
|
11.04.2010 15:00 | Zlatibor (Č) | 0 : 0 | GP Zlatibor | |||||
11.04
15:00
Perućac
Jasen
0
4
|
11.04.2010 15:00 | Perućac | 0 : 4 | Jasen | |||||
11.04
15:00
Jedinstvo
Lazarica
2
3
|
11.04.2010 15:00 | Jedinstvo | 2 : 3 | Lazarica | |||||
11.04
15:00
Arilje
Zlatibor voda
0
3
|
11.04.2010 15:00 | Arilje | 0 : 3 | Zlatibor voda |
11.04
15:30
Rajac
Mladost
2
1
|
11.04.2010 15:30 | Rajac | 2 : 1 | Mladost | |||||
11.04
15:30
ZSK
Mladi radnik
1
1
|
11.04.2010 15:30 | ZSK | 1 : 1 | Mladi radnik | |||||
11.04
15:30
Vrujci
Brežđe
3
0
|
11.04.2010 15:30 | Vrujci | 3 : 0 | Brežđe |
11.04
Šumadija
Sloboda
2
0
|
11.04.2010 | Šumadija | 2 : 0 | Sloboda | |||||
11.04
Budućnost
Radnik
0
0
|
11.04.2010 | Budućnost | 0 : 0 | Radnik | |||||
11.04
Jedinstvo
Železničar (S)
2
3
|
11.04.2010 | Jedinstvo | 2 : 3 | Železničar (S) | |||||
11.04
Drugovac
Udarnik
0
3
|
11.04.2010 | Drugovac | 0 : 3 | Udarnik | |||||
11.04
Železničar (K)
Mladi borac
2
0
|
11.04.2010 | Železničar (K) | 2 : 0 | Mladi borac | |||||
11.04
Sloga
Mladi radnik
4
0
|
11.04.2010 | Sloga | 4 : 0 | Mladi radnik | |||||
11.04
Omladinac
Napredak
1
1
|
11.04.2010 | Omladinac | 1 : 1 | Napredak | |||||
11.04
Lunjevac
Cerovac
2
1
|
11.04.2010 | Lunjevac | 2 : 1 | Cerovac |
11.04
10:00
Šumadija
Banja
1
0
|
11.04.2010 10:00 | Šumadija | 1 : 0 | Banja | |||||
11.04
15:30
Junkovac
Karađorđe (T)
1
1
|
11.04.2010 15:30 | Junkovac | 1 : 1 | Karađorđe (T) | |||||
11.04
15:30
Borac (P)
Šumadinac (B)
2
3
|
11.04.2010 15:30 | Borac (P) | 2 : 3 | Šumadinac (B) | |||||
11.04
15:30
Partizan (D)
Borac (Lj)
4
0
|
11.04.2010 15:30 | Partizan (D) | 4 : 0 | Borac (Lj) | |||||
11.04
15:30
Bare
Beli Orlovi
4
2
|
11.04.2010 15:30 | Bare | 4 : 2 | Beli Orlovi |
11.04
15:30
Polet (A)
Petar Dobrnjac
4
3
|
11.04.2010 15:30 | Polet (A) | 4 : 3 | Petar Dobrnjac | |||||
11.04
15:30
Napredak (N)
Napredak (VC)
4
1
|
11.04.2010 15:30 | Napredak (N) | 4 : 1 | Napredak (VC) | |||||
11.04
15:30
Dunavac
Bata Bulić
2
1
|
11.04.2010 15:30 | Dunavac | 2 : 1 | Bata Bulić | |||||
11.04
15:30
Crni Vrh
Beli Orao
5
0
|
11.04.2010 15:30 | Crni Vrh | 5 : 0 | Beli Orao | |||||
11.04
15:30
Mlava
Zadrugar
2
0
|
11.04.2010 15:30 | Mlava | 2 : 0 | Zadrugar | |||||
11.04
15:30
Borac
Sloga (B)
1
1
|
11.04.2010 15:30 | Borac | 1 : 1 | Sloga (B) | |||||
11.04
15:30
Sloga (K)
Sloga (D)
1
2
|
11.04.2010 15:30 | Sloga (K) | 1 : 2 | Sloga (D) |
11.04
15:30
Radnički (T)
Omladinac (GK)
5
1
|
11.04.2010 15:30 | Radnički (T) | 5 : 1 | Omladinac (GK) | |||||
11.04
15:30
Stevan Nešticki
Proleter (M)
1
5
|
11.04.2010 15:30 | Stevan Nešticki | 1 : 5 | Proleter (M) | |||||
11.04
15:30
Delijski Vis
Morava (Č)
7
1
|
11.04.2010 15:30 | Delijski Vis | 7 : 1 | Morava (Č) | |||||
11.04
15:30
Sloboda
Mramor
1
1
|
11.04.2010 15:30 | Sloboda | 1 : 1 | Mramor | |||||
11.04
11:00
OFK Niš
Budućnost (PK)
3
1
|
11.04.2010 11:00 | OFK Niš | 3 : 1 | Budućnost (PK) |
11.04
16:00
Morava
Rad
6
0
|
11.04.2010 16:00 | Morava | 6 : 0 | Rad | |||||
11.04
16:00
Jedinstvo
Borac
0
1
|
11.04.2010 16:00 | Jedinstvo | 0 : 1 | Borac | |||||
11.04
16:00
Bukovik
Mladost (B)
0
1
|
11.04.2010 16:00 | Bukovik | 0 : 1 | Mladost (B) |
11.04
15:30
Železničar (VB)
Pčinja
3
0
|
11.04.2010 15:30 | Železničar (VB) | 3 : 0 | Pčinja | |||||
11.04
15:30
Hajduk
Polet
3
0
|
11.04.2010 15:30 | Hajduk | 3 : 0 | Polet | |||||
11.04
15:30
As
Pavlovac
4
1
|
11.04.2010 15:30 | As | 4 : 1 | Pavlovac | |||||
11.04
15:30
Mladost
Vihor
3
0
|
11.04.2010 15:30 | Mladost | 3 : 0 | Vihor |
11.04
Dragoš
Tanasko Rajić
1
2
|
11.04.2010 | Dragoš | 1 : 2 | Tanasko Rajić | |||||
11.04
Jedinstvo (P)
Gnjilan
3
0
|
11.04.2010 | Jedinstvo (P) | 3 : 0 | Gnjilan |
11.04
Sloga
Rudna Glava
1
0
|
11.04.2010 | Sloga | 1 : 0 | Rudna Glava | |||||
11.04
Rajac
Ključ
1
5
|
11.04.2010 | Rajac | 1 : 5 | Ključ | |||||
11.04
Nemetali
Dunav
3
2
|
11.04.2010 | Nemetali | 3 : 2 | Dunav | |||||
11.04
Majdanpek
Zlot
4
1
|
11.04.2010 | Majdanpek | 4 : 1 | Zlot | |||||
11.04
Brodoremont
Radnički
5
0
|
11.04.2010 | Brodoremont | 5 : 0 | Radnički | |||||
11.04
BSK
Poreč
3
6
|
11.04.2010 | BSK | 3 : 6 | Poreč |
11.04
16:30
Vinogradar
Potisje
2
1
|
11.04.2010 16:30 | Vinogradar | 2 : 1 | Potisje | |||||
11.04
16:30
Tisa
Proleter
0
0
|
11.04.2010 16:30 | Tisa | 0 : 0 | Proleter | |||||
11.04
16:30
Čantavir
Tavankut
1
1
|
11.04.2010 16:30 | Čantavir | 1 : 1 | Tavankut | |||||
11.04
16:30
Bajša
Krivaja
2
0
|
11.04.2010 16:30 | Bajša | 2 : 0 | Krivaja | |||||
11.04
16:30
Preporod
Eđšeg
5
0
|
11.04.2010 16:30 | Preporod | 5 : 0 | Eđšeg |
11.04
15:30
Proleter
Vulturul
3
0
|
11.04.2010 15:30 | Proleter | 3 : 0 | Vulturul | |||||
11.04
15:30
Polet
Partizan (G)
2
1
|
11.04.2010 15:30 | Polet | 2 : 1 | Partizan (G) | |||||
11.04
15:30
Tempo
Dolovo
4
0
|
11.04.2010 15:30 | Tempo | 4 : 0 | Dolovo | |||||
11.04
15:30
Jugoslavija
Sloga
4
3
|
11.04.2010 15:30 | Jugoslavija | 4 : 3 | Sloga | |||||
11.04
15:30
Radnički (B)
Crvena zvezda
3
0
|
11.04.2010 15:30 | Radnički (B) | 3 : 0 | Crvena zvezda |
11.04
15:30
Borac (A)
OFK Klek
1
2
|
11.04.2010 15:30 | Borac (A) | 1 : 2 | OFK Klek | |||||
11.04
15:30
ŽAK
Delija
0
1
|
11.04.2010 15:30 | ŽAK | 0 : 1 | Delija | |||||
11.04
15:30
Mladost (BD)
Bilećanin
3
3
|
11.04.2010 15:30 | Mladost (BD) | 3 : 3 | Bilećanin |
11.04
15:00
Graničar
Mladost (K)
4
2
|
11.04.2010 15:00 | Graničar | 4 : 2 | Mladost (K) | |||||
11.04
15:00
Kula
Polet (S)
2
3
|
11.04.2010 15:00 | Kula | 2 : 3 | Polet (S) | |||||
11.04
15:00
Omladinac (D)
Zadrugar
0
1
|
11.04.2010 15:00 | Omladinac (D) | 0 : 1 | Zadrugar | |||||
11.04
15:00
BSK
Crvenka
1
0
|
11.04.2010 15:00 | BSK | 1 : 0 | Crvenka | |||||
11.04
15:00
PIK Prigrevica
Kordun
2
0
|
11.04.2010 15:00 | PIK Prigrevica | 2 : 0 | Kordun | |||||
11.04
15:00
Lipar
Radnički
2
0
|
11.04.2010 15:00 | Lipar | 2 : 0 | Radnički |
11.04
Fruškogorac
Hercegovac
1
2
|
11.04.2010 | Fruškogorac | 1 : 2 | Hercegovac | |||||
11.04
Sremac
Borac (Š)
2
1
|
11.04.2010 | Sremac | 2 : 1 | Borac (Š) | |||||
11.04
Slavija (NS)
Tvrdjava
2
1
|
11.04.2010 | Slavija (NS) | 2 : 1 | Tvrdjava | |||||
11.04
Petrovaradin
Jedinstvo (R)
0
2
|
11.04.2010 | Petrovaradin | 0 : 2 | Jedinstvo (R) | |||||
11.04
Srbobran
Vrbas
2
0
|
11.04.2010 | Srbobran | 2 : 0 | Vrbas | |||||
11.04
Mladost (NS)
Omladinac (S)
3
1
|
11.04.2010 | Mladost (NS) | 3 : 1 | Omladinac (S) |
11.04
PSK Putinci
Borac (M)
4
0
|
11.04.2010 | PSK Putinci | 4 : 0 | Borac (M) | |||||
11.04
Graničar (A)
Podrinje
3
0
|
11.04.2010 | Graničar (A) | 3 : 0 | Podrinje | |||||
11.04
Graničar (K)
Hajduk (V)
1
0
|
11.04.2010 | Graničar (K) | 1 : 0 | Hajduk (V) | |||||
11.04
Mladost
Dunav
0
3
|
11.04.2010 | Mladost | 0 : 3 | Dunav | |||||
11.04
Fruškogorac
Borac (S)
2
1
|
11.04.2010 | Fruškogorac | 2 : 1 | Borac (S) | |||||
11.04
LSK Laćarak
Sloga Milšped
2
0
|
11.04.2010 | LSK Laćarak | 2 : 0 | Sloga Milšped | |||||
11.04
Jadran
Jedinstvo
1
0
|
11.04.2010 | Jadran | 1 : 0 | Jedinstvo |
11.04
Granit
Vrnjci
4
1
|
11.04.2010 | Granit | 4 : 1 | Vrnjci | |||||
11.04
Žiča
Tavnik
4
0
|
11.04.2010 | Žiča | 4 : 0 | Tavnik | |||||
11.04
Lazac
Olimpik
2
0
|
11.04.2010 | Lazac | 2 : 0 | Olimpik | |||||
11.04
Polet (R)
Morava (M)
0
1
|
11.04.2010 | Polet (R) | 0 : 1 | Morava (M) | |||||
11.04
Partizan
Ribnica
0
4
|
11.04.2010 | Partizan | 0 : 4 | Ribnica | |||||
11.04
Mladost (V)
Grdica
2
1
|
11.04.2010 | Mladost (V) | 2 : 1 | Grdica |
11.04
16:00
Prva iskra
Borac (K)
4
1
|
11.04.2010 16:00 | Prva iskra | 4 : 1 | Borac (K) | |||||
11.04
16:00
Cer
Stolice
5
2
|
11.04.2010 16:00 | Cer | 5 : 2 | Stolice | |||||
11.04
16:00
Granit
Milan Orlić
3
0
|
11.04.2010 16:00 | Granit | 3 : 0 | Milan Orlić | |||||
11.04
16:00
Radjevac
Jedinstvo
3
0
|
11.04.2010 16:00 | Radjevac | 3 : 0 | Jedinstvo |
11.04
Milenko Pavlović
Dupljaj
1
0
|
11.04.2010 | Milenko Pavlović | 1 : 0 | Dupljaj | |||||
11.04
Lukavac
Gradac
2
1
|
11.04.2010 | Lukavac | 2 : 1 | Gradac | |||||
11.04
Mali korak
Pričević
0
3
|
11.04.2010 | Mali korak | 0 : 3 | Pričević |
11.04
Mladost (D)
OFK Povlen
8
3
|
11.04.2010 | Mladost (D) | 8 : 3 | OFK Povlen | |||||
11.04
Mladost (VK)
Beloševac
3
0
|
11.04.2010 | Mladost (VK) | 3 : 0 | Beloševac | |||||
11.04
Kotešica
OFK Divci
2
2
|
11.04.2010 | Kotešica | 2 : 2 | OFK Divci | |||||
11.04
Vragočanica
Polet
1
5
|
11.04.2010 | Vragočanica | 1 : 5 | Polet |
11.04
Badljevica
Landol
0
3
|
11.04.2010 | Badljevica | 0 : 3 | Landol | |||||
11.04
7. Jul
Petrijevac
3
0
|
11.04.2010 | 7. Jul | 3 : 0 | Petrijevac | |||||
11.04
Vučak
Ravni Gaj
1
1
|
11.04.2010 | Vučak | 1 : 1 | Ravni Gaj | |||||
11.04
Podunavac
Šumadinac
2
0
|
11.04.2010 | Podunavac | 2 : 0 | Šumadinac |
11.04
Polet
Karadjordje
2
0
|
11.04.2010 | Polet | 2 : 0 | Karadjordje | |||||
11.04
Jasenica
Mladost
2
5
|
11.04.2010 | Jasenica | 2 : 5 | Mladost |
11.04
15:30
Borac
Mladi rudar
2
0
|
11.04.2010 15:30 | Borac | 2 : 0 | Mladi rudar | |||||
11.04
15:30
Vinča
BSK Belosavci
1
1
|
11.04.2010 15:30 | Vinča | 1 : 1 | BSK Belosavci | |||||
11.04
15:30
Prvi srpski ustanak
Trešnjevica
0
0
|
11.04.2010 15:30 | Prvi srpski ustanak | 0 : 0 | Trešnjevica | |||||
11.04
15:30
OFK Šatornja
Šumadinac
1
1
|
11.04.2010 15:30 | OFK Šatornja | 1 : 1 | Šumadinac | |||||
11.04
15:30
Sloga
Jasenica
6
0
|
11.04.2010 15:30 | Sloga | 6 : 0 | Jasenica |
11.04
15:30
Mladost (CK)
Kotlenik
1
2
|
11.04.2010 15:30 | Mladost (CK) | 1 : 2 | Kotlenik | |||||
11.04
15:30
Sloga (Z)
BSK
0
2
|
11.04.2010 15:30 | Sloga (Z) | 0 : 2 | BSK | |||||
11.04
15:30
Crvena zvezda
Polet
4
1
|
11.04.2010 15:30 | Crvena zvezda | 4 : 1 | Polet | |||||
11.04
15:30
Sloga (M)
Mladost (R)
6
0
|
11.04.2010 15:30 | Sloga (M) | 6 : 0 | Mladost (R) | |||||
11.04
15:30
ŽSK
Omladinac
4
0
|
11.04.2010 15:30 | ŽSK | 4 : 0 | Omladinac | |||||
11.04
15:30
Rača Popović
Mladost MG
1
2
|
11.04.2010 15:30 | Rača Popović | 1 : 2 | Mladost MG |
11.04
15:30
Polet
Pobeda
2
0
|
11.04.2010 15:30 | Polet | 2 : 0 | Pobeda | |||||
11.04
15:30
Desine
Carevac
2
1
|
11.04.2010 15:30 | Desine | 2 : 1 | Carevac | |||||
11.04
15:30
Jedinstvo
Sloga (Ć)
5
1
|
11.04.2010 15:30 | Jedinstvo | 5 : 1 | Sloga (Ć) | |||||
11.04
15:30
Pionir
Mladost
1
4
|
11.04.2010 15:30 | Pionir | 1 : 4 | Mladost |
11.04
15:30
Jedinstvo
Laolac
1
0
|
11.04.2010 15:30 | Jedinstvo | 1 : 0 | Laolac | |||||
11.04
15:30
Košava
Zadrugar
3
2
|
11.04.2010 15:30 | Košava | 3 : 2 | Zadrugar | |||||
11.04
15:30
Radnički
Krilaš
2
1
|
11.04.2010 15:30 | Radnički | 2 : 1 | Krilaš | |||||
11.04
15:30
Vrelo
Napredak
4
0
|
11.04.2010 15:30 | Vrelo | 4 : 0 | Napredak | |||||
11.04
15:30
Integral
Rudar
4
1
|
11.04.2010 15:30 | Integral | 4 : 1 | Rudar | |||||
11.04
15:30
Mladost
Dragoš
1
0
|
11.04.2010 15:30 | Mladost | 1 : 0 | Dragoš |
11.04
Morava
Rudar
2
1
|
11.04.2010 | Morava | 2 : 1 | Rudar | |||||
11.04
Rujnik
Moravac
1
5
|
11.04.2010 | Rujnik | 1 : 5 | Moravac | |||||
11.04
Jedinstvo
Crvena zastava
1
1
|
11.04.2010 | Jedinstvo | 1 : 1 | Crvena zastava |
11.04
Sloga
Budućnost
3
0
|
11.04.2010 | Sloga | 3 : 0 | Budućnost | |||||
11.04
Pobeda
Lokomotiva
1
1
|
11.04.2010 | Pobeda | 1 : 1 | Lokomotiva | |||||
11.04
Provalija
Mladost (MS)
3
2
|
11.04.2010 | Provalija | 3 : 2 | Mladost (MS) | |||||
11.04
Željuša
Mladost (PR)
0
6
|
11.04.2010 | Željuša | 0 : 6 | Mladost (PR) |
11.04
16:00
Udarnik
Subotica
1
1
|
11.04.2010 16:00 | Udarnik | 1 : 1 | Subotica | |||||
11.04
16:00
Hajduk
Žednik
8
2
|
11.04.2010 16:00 | Hajduk | 8 : 2 | Žednik | |||||
11.04
16:00
Elektrovojvodina
Sever
5
0
|
11.04.2010 16:00 | Elektrovojvodina | 5 : 0 | Sever | |||||
11.04
16:00
Đurđin TB
Lokomotiva
1
1
|
11.04.2010 16:00 | Đurđin TB | 1 : 1 | Lokomotiva | |||||
11.04
16:00
Solid
Poljoprivrednik
1
1
|
11.04.2010 16:00 | Solid | 1 : 1 | Poljoprivrednik | |||||
11.04
16:00
Bratstvo
Mala Bosna
1
1
|
11.04.2010 16:00 | Bratstvo | 1 : 1 | Mala Bosna |
11.04
15:30
Tisa
Horgoš Higlo
0
1
|
11.04.2010 15:30 | Tisa | 0 : 1 | Horgoš Higlo | |||||
11.04
15:30
Graničar
Sloga
4
1
|
11.04.2010 15:30 | Graničar | 4 : 1 | Sloga | |||||
11.04
15:30
Slavija
Jedinstvo
4
1
|
11.04.2010 15:30 | Slavija | 4 : 1 | Jedinstvo | |||||
11.04
15:30
Tromeđa
Čoka
0
4
|
11.04.2010 15:30 | Tromeđa | 0 : 4 | Čoka |
11.04
16:00
Mićunovo
Slavija
2
1
|
11.04.2010 16:00 | Mićunovo | 2 : 1 | Slavija |
11.04
Železničar
Jedinstvo Stević
1
0
|
11.04.2010 | Železničar | 1 : 0 | Jedinstvo Stević | |||||
11.04
Plavi Dunav
Vojvodina
2
3
|
11.04.2010 | Plavi Dunav | 2 : 3 | Vojvodina | |||||
11.04
Unirea
Borac (S)
1
5
|
11.04.2010 | Unirea | 1 : 5 | Borac (S) | |||||
11.04
Glogonj
Pobeda
10
0
|
11.04.2010 | Glogonj | 10 : 0 | Pobeda | |||||
11.04
Borac (P)
Omladinac (O)
2
1
|
11.04.2010 | Borac (P) | 2 : 1 | Omladinac (O) | |||||
11.04
Mladost
Kolonija
1
1
|
11.04.2010 | Mladost | 1 : 1 | Kolonija | |||||
11.04
Proleter
Jedinstvo
5
1
|
11.04.2010 | Proleter | 5 : 1 | Jedinstvo | |||||
11.04
BSK Bavanište
Omladinac (D)
5
1
|
11.04.2010 | BSK Bavanište | 5 : 1 | Omladinac (D) |
11.04
Hajduk
Karaš (J)
1
0
|
11.04.2010 | Hajduk | 1 : 0 | Karaš (J) | |||||
11.04
Banat
Borac
4
2
|
11.04.2010 | Banat | 4 : 2 | Borac | |||||
11.04
Hajdučica
Potporanj
5
0
|
11.04.2010 | Hajdučica | 5 : 0 | Potporanj | |||||
11.04
Dunav
Vršac United
1
6
|
11.04.2010 | Dunav | 1 : 6 | Vršac United | |||||
11.04
Bratstvo Unirea
Dobrica
1
3
|
11.04.2010 | Bratstvo Unirea | 1 : 3 | Dobrica | |||||
11.04
Sloga
Ratar
2
0
|
11.04.2010 | Sloga | 2 : 0 | Ratar | |||||
11.04
Jedinstvo
Karaš (K)
5
0
|
11.04.2010 | Jedinstvo | 5 : 0 | Karaš (K) | |||||
11.04
Vinogradar
Mladost
4
1
|
11.04.2010 | Vinogradar | 4 : 1 | Mladost |
11.04
Napredak
Vojvodina
1
1
|
11.04.2010 | Napredak | 1 : 1 | Vojvodina | |||||
11.04
Crvena Zvezda
Borac
3
2
|
11.04.2010 | Crvena Zvezda | 3 : 2 | Borac | |||||
11.04
Jedinstvo
2. Oktobar
3
1
|
11.04.2010 | Jedinstvo | 3 : 1 | 2. Oktobar |
11.04
Musina reka
Omladinac (D)
1
0
|
11.04.2010 | Musina reka | 1 : 0 | Omladinac (D) | |||||
11.04
Gruža
Zgodačica
1
0
|
11.04.2010 | Gruža | 1 : 0 | Zgodačica | |||||
11.04
Miločajac
Kablar
2
1
|
11.04.2010 | Miločajac | 2 : 1 | Kablar | |||||
11.04
Jovo Kursula
Progorelica
4
3
|
11.04.2010 | Jovo Kursula | 4 : 3 | Progorelica | |||||
11.04
Budućnost (S)
Stubal
0
3
|
11.04.2010 | Budućnost (S) | 0 : 3 | Stubal |
11.04
Napredak (B)
Dunavac
0
1
|
11.04.2010 | Napredak (B) | 0 : 1 | Dunavac | |||||
11.04
Sloga
BSK
1
3
|
11.04.2010 | Sloga | 1 : 3 | BSK | |||||
11.04
Borac
Dunav
1
2
|
11.04.2010 | Borac | 1 : 2 | Dunav |
11.04
Mlava
Stig
6
1
|
11.04.2010 | Mlava | 6 : 1 | Stig | |||||
11.04
Zemljoradnik
Mip Majdan
2
1
|
11.04.2010 | Zemljoradnik | 2 : 1 | Mip Majdan |
11.04
Jedinstvo
Sloga
3
0
|
11.04.2010 | Jedinstvo | 3 : 0 | Sloga | |||||
11.04
Stig (C)
Napredak
1
1
|
11.04.2010 | Stig (C) | 1 : 1 | Napredak | |||||
11.04
Stig (MC)
BSK
0
1
|
11.04.2010 | Stig (MC) | 0 : 1 | BSK |
11.04
Ribnik
Stari Trstenik
2
2
|
11.04.2010 | Ribnik | 2 : 2 | Stari Trstenik | |||||
11.04
Omladinac
Topoljak
0
3
|
11.04.2010 | Omladinac | 0 : 3 | Topoljak | |||||
11.04
Vinogradar
Beli Orlovi
3
1
|
11.04.2010 | Vinogradar | 3 : 1 | Beli Orlovi | |||||
11.04
MZ Trstenik
Stara Čaršija
0
6
|
11.04.2010 | MZ Trstenik | 0 : 6 | Stara Čaršija | |||||
11.04
Gradina
Jugovići
4
2
|
11.04.2010 | Gradina | 4 : 2 | Jugovići | |||||
11.04
Tomako Internacional
Morava
1
7
|
11.04.2010 | Tomako Internacional | 1 : 7 | Morava |
11.04
16:00
Omladinac
Mladi proleter
2
0
|
11.04.2010 16:00 | Omladinac | 2 : 0 | Mladi proleter | |||||
11.04
16:00
Crvenka
Mabat
4
1
|
11.04.2010 16:00 | Crvenka | 4 : 1 | Mabat | |||||
11.04
16:00
Mladost
Olimpija
7
1
|
11.04.2010 16:00 | Mladost | 7 : 1 | Olimpija |
11.04
15:30
Ševac
Vitorul
2
1
|
11.04.2010 15:30 | Ševac | 2 : 1 | Vitorul | |||||
11.04
15:30
Vojvodina
Jedinstvo
4
1
|
11.04.2010 15:30 | Vojvodina | 4 : 1 | Jedinstvo | |||||
11.04
15:30
Omladinac
Pobeda
1
4
|
11.04.2010 15:30 | Omladinac | 1 : 4 | Pobeda |
11.04
14:00
OFK Beograd
Vojvodina
2
2
|
11.04.2010 14:00 | OFK Beograd | 2 : 2 | Vojvodina | |||||
11.04
16:00
Rad
Čukarički Stankom
2
0
|
11.04.2010 16:00 | Rad | 2 : 0 | Čukarički Stankom | |||||
11.04
16:00
Jagodina
Partizan
0
0
|
11.04.2010 16:00 | Jagodina | 0 : 0 | Partizan |
11.04
15:00
Srem
Banat
0
1
|
11.04.2010 15:00 | Srem | 0 : 1 | Banat | |||||
11.04
15:00
Mladost (L)
Radnički (N)
0
0
|
11.04.2010 15:00 | Mladost (L) | 0 : 0 | Radnički (N) | |||||
11.04
15:00
Sloga (K)
Teleoptik
2
0
|
11.04.2010 15:00 | Sloga (K) | 2 : 0 | Teleoptik |
11.04
10:00
BSK Borča
Zemun
0
0
|
11.04.2010 10:00 | BSK Borča | 0 : 0 | Zemun | |||||
11.04
13:00
Voždovac
Sloga (K)
0
1
|
11.04.2010 13:00 | Voždovac | 0 : 1 | Sloga (K) | |||||
11.04
11:00
Jagodina
Rad
0
1
|
11.04.2010 11:00 | Jagodina | 0 : 1 | Rad | |||||
11.04
11:00
Vojvodina
OFK Beograd
0
2
|
11.04.2010 11:00 | Vojvodina | 0 : 2 | OFK Beograd |
11.04
13:00
BSK Borča
Partizan
1
0
|
11.04.2010 13:00 | BSK Borča | 1 : 0 | Partizan | |||||
11.04
11:00
Borac (Č)
Radnički (O)
0
0
|
11.04.2010 11:00 | Borac (Č) | 0 : 0 | Radnički (O) | |||||
11.04
11:00
Vojvodina
OFK Beograd
0
0
|
11.04.2010 11:00 | Vojvodina | 0 : 0 | OFK Beograd |
11.04
13:00
Bežanija
Radnički (N)
2
0
|
11.04.2010 13:00 | Bežanija | 2 : 0 | Radnički (N) | |||||
11.04
13:00
Zemun
Napredak
1
2
|
11.04.2010 13:00 | Zemun | 1 : 2 | Napredak |
11.04
18:00
Radnički (O)
Jug
85
81
|
11.04.2010 18:00 | Radnički (O) | 85 : 81 | Jug |
11.04
19:15
Radivoj Korać MT
Mladost Kolubara
92
59
|
11.04.2010 19:15 | Radivoj Korać MT | 92 : 59 | Mladost Kolubara |
11.04
Zlatibor (Č)
Takovo Zvezda Helios
1
3
|
11.04.2010 | Zlatibor (Č) | 1 : 3 | Takovo Zvezda Helios | |||||
11.04
Gimnazijalac
Mali Zvornik
3
0
|
11.04.2010 | Gimnazijalac | 3 : 0 | Mali Zvornik |
11.04
19:00
Planinka Prolom voda
Vojvodina Železničar
32
29
|
11.04.2010 19:00 | Planinka Prolom voda | 32 : 29 | Vojvodina Železničar |
11.04
18:00
Rudar
Bask
33
30
|
11.04.2010 18:00 | Rudar | 33 : 30 | Bask |