XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
318 utakmica za dan Nedelja, 12 Mart 2017


Fudbal

12.03
14:30
┼Żelezni─Źar
Sloga
2
0
12.03.2017 14:30 2 : 0
12.03
11:00
Jedinstvo Putevi
Zlatibor (─î)
0
0
12.03.2017 11:00 0 : 0
12.03
15:00
Moravac Orion
Dunav
4
0
12.03.2017 15:00 4 : 0
12.03
15:00
Radan
Tabane 1970
3
0
12.03.2017 15:00 3 : 0
12.03
11:00
Car Konstantin
Pukovac
1
1
12.03.2017 11:00 1 : 1
12.03
14:30
BSK Batajnica
Sopot
2
1
12.03.2017 14:30 2 : 1
12.03
11:00
Grafi─Źar
┼Żarkovo
1
2
12.03.2017 11:00 1 : 2
12.03
14:30
Stepojevac Vaga
GSP Polet
1
0
12.03.2017 14:30 1 : 0
12.03
11:00
Dor─çol
Rakovica
2
1
12.03.2017 11:00 2 : 1
12.03
11:00
Prva Iskra
Crvena Zvezda
2
1
12.03.2017 11:00 2 : 1
12.03
14:30
Mladost (T)
Mladost APA
2
2
12.03.2017 14:30 2 : 2
12.03
14:30
Zadrugar
Ba─Źka (P)
4
1
12.03.2017 14:30 4 : 1
12.03
14:30
Budu─çnost (G)
Be─Źej 1918
0
0
12.03.2017 14:30 0 : 0
12.03
14:30
Tekstilac
OFK Vrbas
0
0
12.03.2017 14:30 0 : 0
12.03
14:30
Subotica
Tavankut
2
1
12.03.2017 14:30 2 : 1
12.03
14:30
Slavia
Kozara
1
5
12.03.2017 14:30 1 : 5
12.03
14:30
Polet (N)
Dinamo 1945
0
1
12.03.2017 14:30 0 : 1
12.03
14:30
Dolina
Sloboda
2
1
12.03.2017 14:30 2 : 1
12.03
10:00
Kabel
Kupinovo
2
2
12.03.2017 10:00 2 : 2
12.03
14:30
Hajduk (B)
LSK La─çarak
3
0
12.03.2017 14:30 3 : 0
12.03
14:30
Borac
Sloga
3
1
12.03.2017 14:30 3 : 1
12.03
10:00
Sofeks
Hajduk (─î)
3
3
12.03.2017 10:00 3 : 3
12.03
14:30
Hajduk 1925 Podunavac
Index
3
1
12.03.2017 14:30 3 : 1
12.03
15:00
Malošište
Majdanpek
2
0
12.03.2017 15:00 2 : 0
12.03
15:00
Zaplanjac
─Éerdap
2
1
12.03.2017 15:00 2 : 1
12.03
15:00
Bukovik
BSK
0
1
12.03.2017 15:00 0 : 1
BSK
12.03
15:00
Timo─Źanin
Šarbanovac
1
2
12.03.2017 15:00 1 : 2
12.03
15:00
Rtanj
Napredak
8
0
12.03.2017 15:00 8 : 0
12.03
15:00
Hajduk Veljko
Moravica
3
0
12.03.2017 15:00 3 : 0
12.03
15:00
┼Żitora─Ĺa
Poljoprivrednik
1
0
12.03.2017 15:00 1 : 0
12.03
15:00
Sloga
OFK Kosanica
4
2
12.03.2017 15:00 4 : 2
12.03
15:00
Juhor
Morava 1918
2
4
12.03.2017 15:00 2 : 4
12.03
15:00
Jedinstvo
OFK Lugomir
1
0
12.03.2017 15:00 1 : 0
12.03
15:00
Rembas
OFK Topli─Źanin
2
2
12.03.2017 15:00 2 : 2
12.03
15:00
Bošnjane
Kopaonik
1
1
12.03.2017 15:00 1 : 1
12.03
15:00
Leva─Ź
┼Żupa
1
1
12.03.2017 15:00 1 : 1
12.03
14:00
Ropotovo
Budu─çnost (P)
2
2
12.03.2017 14:00 2 : 2
12.03
15:00
Jedinstvo (GM)
Balkanski
0
2
12.03.2017 15:00 0 : 2
12.03
14:30
Jedinstvo
Zvezdara
5
2
12.03.2017 14:30 5 : 2
12.03
14:30
Srem─Źica
Torlak
3
0
12.03.2017 14:30 3 : 0
12.03
14:30
Borac (O)
PKB Padinska Skela
3
0
12.03.2017 14:30 3 : 0
12.03
10:00
Borac (L)
Hajduk
2
0
12.03.2017 10:00 2 : 0
12.03
14:30
Srem
Budu─çnost
3
0
12.03.2017 14:30 3 : 0
12.03
14:30
Vr─Źin
Avala
3
1
12.03.2017 14:30 3 : 1
12.03
14:30
Turbina
Balkan Mirijevo
1
1
12.03.2017 14:30 1 : 1
12.03
15:00
─îantavir
Vinogradar
0
2
12.03.2017 15:00 0 : 2
12.03
15:00
E─Ĺ┼íeg
Sutjeska
1
2
12.03.2017 15:00 1 : 2
12.03
15:00
Krivaja
Jadran (F)
0
4
12.03.2017 15:00 0 : 4
12.03
15:00
Proleter (Nj)
Napredak
2
2
12.03.2017 15:00 2 : 2
12.03
15:00
Preporod
Bajša
4
1
12.03.2017 15:00 4 : 1
12.03
14:30
Hajduk Junior
Stari Grad
0
3
12.03.2017 14:30 0 : 3
12.03
14:30
Hercegovac
Terekveš
0
3
12.03.2017 14:30 0 : 3
12.03
14:30
Budu─çnost
Polet (S)
2
0
12.03.2017 14:30 2 : 0
12.03
14:30
Borac (BG)
OFK Šikara
0
0
12.03.2017 14:30 0 : 0
12.03
14:30
BSK
Mladost (K)
2
0
12.03.2017 14:30
BSK
2 : 0
12.03
14:30
Slavija
Mladost (BP)
3
3
12.03.2017 14:30 3 : 3
12.03
14:30
Krila Krajine
Rusin
1
2
12.03.2017 14:30 1 : 2
12.03
14:30
Partizan (G)
Jedinstvo Stevi─ç
2
2
12.03.2017 14:30 2 : 2
12.03
14:30
Vojvodina (S)
Crvena zvezda
1
0
12.03.2017 14:30 1 : 0
12.03
14:30
Vojvodina (C)
BAK
2
2
12.03.2017 14:30 2 : 2
BAK
12.03
14:30
Budu─çnost (A)
Mladost (O)
1
7
12.03.2017 14:30 1 : 7
12.03
14:30
Jugoslavija
Jedinstvo (V)
1
3
12.03.2017 14:30 1 : 3
12.03
14:30
Borac (St)
Vulturul
0
1
12.03.2017 14:30 0 : 1
12.03
14:30
Strela
Sloga (BNS)
2
1
12.03.2017 14:30 2 : 1
12.03
14:30
Banat
C. Zvezda (RS)
1
1
12.03.2017 14:30 1 : 1
12.03
14:30
Omladinac
Mladost (BD)
0
0
12.03.2017 14:30 0 : 0
12.03
14:30
Borac
Naftagas (E)
2
3
12.03.2017 14:30 2 : 3
12.03
14:30
C. Zvezda (VS)
Lehel
3
2
12.03.2017 14:30 3 : 2
12.03
14:30
Hrtkovci
Partizan
2
0
12.03.2017 14:30 2 : 0
12.03
14:30
Budu─çnost
Sloven
0
1
12.03.2017 14:30 0 : 1
12.03
14:30
Borac
Jadran
0
0
12.03.2017 14:30 0 : 0
12.03
14:30
Donji Petrovci
Mitros
1
0
12.03.2017 14:30 1 : 0
12.03
14:30
Hajduk
Podrinje
1
0
12.03.2017 14:30 1 : 0
12.03
14:30
FK Grani─Źar 1924
Napredak
2
2
12.03.2017 14:30 2 : 2
12.03
13:30
Borac
Polet
2
0
12.03.2017 13:30 2 : 0
12.03
14:30
Polet (T)
Prijevor
0
0
12.03.2017 14:30 0 : 0
12.03
14:30
Ozrem PMH
Spartak
0
1
12.03.2017 14:30 0 : 1
12.03
14:30
LFK Mladost
Donja Vrbava
4
0
12.03.2017 14:30 4 : 0
12.03
14:30
Backovac Junajted
Omladinac (Z)
1
2
12.03.2017 14:30 1 : 2
12.03
14:30
Jedinstvo (GG)
Brezak
4
0
12.03.2017 14:30 4 : 0
12.03
14:30
Zadrugar
Parmenac
1
1
12.03.2017 14:30 1 : 1
12.03
14:30
Sloboda
Omladinac
3
1
12.03.2017 14:30 3 : 1
12.03
14:30
Bresje Superior
Šumadija
3
2
12.03.2017 14:30 3 : 2
12.03
14:30
Pobeda
SASK
0
2
12.03.2017 14:30 0 : 2
12.03
14:30
7. Juli
Mladi borac
2
4
12.03.2017 14:30 2 : 4
12.03
14:30
Polet
Cerovac 2013
0
1
12.03.2017 14:30 0 : 1
12.03
14:30
Udarnik
Crvena zvezda
4
1
12.03.2017 14:30 4 : 1
12.03
14:30
Budu─çnost
Osipaonica
0
0
12.03.2017 14:30 0 : 0
12.03
15:00
Borac (L)
Jevremovac
5
1
12.03.2017 15:00 5 : 1
12.03
15:00
Mladost (P)
Antimon
4
0
12.03.2017 15:00 4 : 0
12.03
15:00
Mladost (PP)
Cer
2
1
12.03.2017 15:00 2 : 1
Cer
12.03
15:00
Podrinje
Hajduk Stanko
2
1
12.03.2017 15:00 2 : 1
12.03
15:00
Borac (V)
Ma─Źva 2005
2
3
12.03.2017 15:00 2 : 3
12.03
15:00
Mladi Borac
Majur
3
0
12.03.2017 15:00 3 : 0
12.03
15:00
Hajduk
Morava
2
1
12.03.2017 15:00 2 : 1
12.03
15:00
Resavac
Budu─çnost
2
0
12.03.2017 15:00 2 : 0
12.03
15:00
OFK Bratstvo
Juhor
5
1
12.03.2017 15:00 5 : 1
12.03
15:00
Napredak (Z)
Bratstvo
0
1
12.03.2017 15:00 0 : 1
12.03
15:00
Partizan
Kušiljevo
3
2
12.03.2017 15:00 3 : 2
12.03
15:00
Napredak (D)
Mladost (J)
4
2
12.03.2017 15:00 4 : 2
12.03
15:00
Dragocvet
OFK Tekstilac
3
0
12.03.2017 15:00 3 : 0
12.03
14:30
Jedinstvo (GS)
─îekmin
2
2
12.03.2017 14:30 2 : 2
12.03
14:30
Sloga
Jedinstvo (Š)
6
0
12.03.2017 14:30 6 : 0
12.03
14:30
Zlo─çudovo
Bobište
3
1
12.03.2017 14:30 3 : 1
12.03
14:30
Umac
Omladinac (DS)
6
1
12.03.2017 14:30 6 : 1
12.03
14:30
Progres
Kumarevo 65
2
2
12.03.2017 14:30 2 : 2
12.03
14:30
Radni─Źki (P)
Brza
3
2
12.03.2017 14:30 3 : 2
12.03
14:30
Jablanica
Mladi Borac
2
2
12.03.2017 14:30 2 : 2
12.03
14:30
┼Żelezni─Źar
Planta┼ża
2
0
12.03.2017 14:30 2 : 0
12.03
14:30
Polet
Vu─Źje
2
0
12.03.2017 14:30 2 : 0
12.03
14:30
Borac
Komgrap
2
0
12.03.2017 14:30 2 : 0
12.03
14:30
Lepušnica
Poštar Zvezdara
1
2
12.03.2017 14:30 1 : 2
12.03
14:30
Banja
Šumadinac
2
0
12.03.2017 14:30 2 : 0
12.03
14:30
Mladi proleter
13. Maj Zemun
1
1
12.03.2017 14:30 1 : 1
12.03
14:30
Sin─Ĺeli─ç 2012
Dunav
3
0
12.03.2017 14:30 3 : 0
12.03
14:30
Zmaj 1953
PKB Kovilovo
0
0
12.03.2017 14:30 0 : 0
12.03
14:30
Mladost (B)
Radni─Źki
0
0
12.03.2017 14:30 0 : 0
12.03
14:30
BSK
Polet
2
0
12.03.2017 14:30
BSK
2 : 0
12.03
14:30
Urovci
Barajevo
1
0
12.03.2017 14:30 1 : 0
12.03
10:00
Selo Mladenovac
Vin─Źa
0
5
12.03.2017 10:00 0 : 5
12.03
14:30
Mladost
Ropo─Źevo
0
4
12.03.2017 14:30 0 : 4
12.03
14:30
Velika Krsna
Mladenovac
8
0
12.03.2017 14:30 8 : 0
12.03
14:30
Bole─Ź
Pudarci
3
2
12.03.2017 14:30 3 : 2
12.03
14:30
Hajduk
Leštane
1
3
12.03.2017 14:30 1 : 3
12.03
14:30
Kosmaj
Kova─Źevac
1
2
12.03.2017 14:30 1 : 2
12.03
15:00
Supska
15. Avgust 1950
1
2
12.03.2017 15:00 1 : 2
12.03
15:00
Omladinski
Napredak (S)
6
1
12.03.2017 15:00 6 : 1
12.03
15:00
Javor
Moravac
1
1
12.03.2017 15:00 1 : 1
12.03
15:00
Omladinac
Mladost (S)
3
3
12.03.2017 15:00 3 : 3
12.03
15:00
Zemljoradnik
Moravac 2015
3
0
12.03.2017 15:00 3 : 0
12.03
15:00
Sloga
Kupinovac
1
1
12.03.2017 15:00 1 : 1
12.03
15:00
Osaonica
Crni Vrh
4
1
12.03.2017 15:00 4 : 1
12.03
15:00
Mladost (D)
Šumadinac
5
0
12.03.2017 15:00 5 : 0
12.03
15:00
Mladost (G)
Vinora─Źa
1
2
12.03.2017 15:00 1 : 2
12.03
15:00
Sin─Ĺeli─ç 1934
Ursule
0
2
12.03.2017 15:00 0 : 2
12.03
15:00
Kolare
Morava
6
2
12.03.2017 15:00 6 : 2
12.03
15:00
Mladost (K)
Zenit
2
0
12.03.2017 15:00 2 : 0
12.03
14:30
Mladost (DL)
OFK Morava
2
2
12.03.2017 14:30 2 : 2
12.03
14:30
Milanovo
Lemind
3
1
12.03.2017 14:30 3 : 1
12.03
14:30
Mladost (B)
BSK
3
3
12.03.2017 14:30 3 : 3
BSK
12.03
14:30
Napredak
Marjan MB
2
3
12.03.2017 14:30 2 : 3
12.03
14:30
Navalin
Sušica 2012
2
3
12.03.2017 14:30 2 : 3
12.03
14:30
Real
Jedinstvo (G)
2
7
12.03.2017 14:30 2 : 7
12.03
14:30
Gradac
Mladost (V)
2
1
12.03.2017 14:30 2 : 1
12.03
14:30
Šumadija
Atletiko
4
0
12.03.2017 14:30 4 : 0
12.03
14:30
Bratstvo
Sloboda (DB)
1
0
12.03.2017 14:30 1 : 0
12.03
14:30
OFK Klek
Omladinac
1
4
12.03.2017 14:30 1 : 4
12.03
14:30
ASK
OFK Staji─çevo
0
2
12.03.2017 14:30
ASK
0 : 2
12.03
14:30
MSK
OFK Gradnulica
0
2
12.03.2017 14:30
MSK
0 : 2
12.03
14:30
Jedinstvo
Zadrugar
1
2
12.03.2017 14:30 1 : 2
12.03
14:30
Rusanda
Radni─Źki 1911
2
0
12.03.2017 14:30 2 : 0
12.03
14:30
Potisje
┼ŻFK Banat
1
0
12.03.2017 14:30 1 : 0
12.03
14:30
Mladost
OFK Zeka Buljubaša
1
0
12.03.2017 14:30 1 : 0
12.03
14:30
Borac
Fruškogorac
4
0
12.03.2017 14:30 4 : 0
12.03
14:30
Obili─ç 1993
PSK Putinci
1
2
12.03.2017 14:30 1 : 2
12.03
14:30
Sloga
OFK Bresta─Ź
1
0
12.03.2017 14:30 1 : 0
12.03
14:30
Napredak
Grani─Źar (K)
0
1
12.03.2017 14:30 0 : 1
12.03
14:30
Hajduk
Grani─Źar (O)
5
0
12.03.2017 14:30 5 : 0
12.03
14:30
Jedinstvo (P)
┼Żelezni─Źar
0
0
12.03.2017 14:30 0 : 0
12.03
15:00
Napredak
Cer
2
0
12.03.2017 15:00 2 : 0
Cer
12.03
15:00
Sloga (B)
Proleter
3
1
12.03.2017 15:00 3 : 1
12.03
15:00
Omladinac
Borac (Š)
4
1
12.03.2017 15:00 4 : 1
12.03
15:00
Mladost (MM)
Budu─çnost (Z)
2
0
12.03.2017 15:00 2 : 0
12.03
15:00
Sloga (D)
Duško
3
3
12.03.2017 15:00 3 : 3
12.03
15:00
Vlašić
Kara─Ĺor─Ĺe
4
2
12.03.2017 15:00 4 : 2
12.03
15:00
Varna 012
Miloš Pocerac 2013
0
3
12.03.2017 15:00 0 : 3
12.03
15:00
Vojvoda Stepa Stepanovi─ç
OFK Jelen
3
2
12.03.2017 15:00 3 : 2
12.03
15:00
Rankovac
Mladost 2013
2
0
12.03.2017 15:00 2 : 0
12.03
15:00
Dobrava
Radni─Źki (đÜ)
3
0
12.03.2017 15:00 3 : 0
12.03
15:00
Sloga (K)
Šipurske Livade
1
1
12.03.2017 15:00 1 : 1
12.03
15:00
Torpedo
Ceri─ç
0
3
12.03.2017 15:00 0 : 3
12.03
15:00
7. Juli
Prva Iskra
3
2
12.03.2017 15:00 3 : 2
12.03
15:00
Borac (K)
Jedinstvo (Z)
3
0
12.03.2017 15:00 3 : 0
12.03
15:00
Sloga (S)
Stolice
0
2
12.03.2017 15:00 0 : 2
12.03
15:00
Cerova
Gu─Źevo
2
1
12.03.2017 15:00 2 : 1
12.03
15:00
Milan Orli─ç
Sloga (LŠ)
2
1
12.03.2017 15:00 2 : 1
12.03
11:00
Velika Reka
Vidojevica
1
2
12.03.2017 11:00 1 : 2
12.03
15:00
Krtinska
Ljubini─ç
2
2
12.03.2017 15:00 2 : 2
12.03
15:00
Partizan
Zvezda
1
0
12.03.2017 15:00 1 : 0
12.03
15:00
Sloga
Borac
0
3
12.03.2017 15:00 0 : 3
12.03
15:00
Jedinstvo
Belo Polje
3
1
12.03.2017 15:00 3 : 1
12.03
15:00
Rvati
Duboko
1
4
12.03.2017 15:00 1 : 4
12.03
15:00
Posavina
Rekreativo
4
1
12.03.2017 15:00 4 : 1
12.03
14:00
Jezero
Berane
2
1
12.03.2017 14:00 2 : 1
12.03
14:00
Mornar
Igalo
0
1
12.03.2017 14:00 0 : 1
12.03
14:00
Kom
Bratstvo
2
1
12.03.2017 14:00
Kom
2 : 1
12.03
14:00
Radni─Źki
─îelik
0
1
12.03.2017 14:00 0 : 1
12.03
14:00
Otrant Olympic
Cetinje
0
2
12.03.2017 14:00 0 : 2
12.03
13:30
OFK Mladost 1970
Drezga
4
1
12.03.2017 13:30 4 : 1
12.03
14:00
Zabjelo
Crvena stijena
3
0
12.03.2017 14:00 3 : 0
12.03
15:00
Napredak
Radnik
2
1
12.03.2017 15:00 2 : 1
12.03
15:00
Radni─Źki (N)
Novi Pazar
2
2
12.03.2017 15:00 2 : 2
12.03
15:00
Vo┼żdovac
OFK Ba─Źka
4
0
12.03.2017 15:00 4 : 0
12.03
13:00
Mladost
Partizan
0
2
12.03.2017 13:00 0 : 2
12.03
17:00
Crvena zvezda
Javor Matis
3
0
12.03.2017 17:00 3 : 0
12.03
15:00
Borac
─îukari─Źki
2
3
12.03.2017 15:00 2 : 3
12.03
15:00
Rad
Spartak ┼ŻK
2
0
12.03.2017 15:00
Rad
2 : 0
12.03
14:00
Be┼żanija
Proleter
3
1
12.03.2017 14:00 3 : 1
12.03
14:00
Dinamo
Radni─Źki
3
2
12.03.2017 14:00 3 : 2
12.03
17:00
Liverpool
Burnley
2
1
12.03.2017 17:00 2 : 1
12.03
15:30
Schalke 04
Augsburg
3
0
12.03.2017 15:30 3 : 0
12.03
17:30
Hamburger SV
Borussia M'gladbach
2
1
12.03.2017 17:30 2 : 1
12.03
12:30
Sassuolo
Bologna
0
1
12.03.2017 12:30 0 : 1
12.03
15:00
Internazionale
Atalanta
7
1
12.03.2017 15:00 7 : 1
12.03
15:00
Napoli
Crotone
3
0
12.03.2017 15:00 3 : 0
12.03
15:00
Chievo
Empoli
4
0
12.03.2017 15:00 4 : 0
12.03
15:00
Pescara
Udinese
1
3
12.03.2017 15:00 1 : 3
12.03
15:00
Fiorentina
Cagliari
1
0
12.03.2017 15:00 1 : 0
12.03
20:45
Palermo
Roma
0
3
12.03.2017 20:45 0 : 3
12.03
15:00
Saint-Étienne
Metz
2
2
12.03.2017 15:00 2 : 2
12.03
21:00
Lorient
PSG
1
2
12.03.2017 21:00 1 : 2
PSG
12.03
17:00
Lyon
Toulouse
4
0
12.03.2017 17:00 4 : 0
12.03
18:30
Celta Vigo
Villarreal
0
1
12.03.2017 18:30 0 : 1
12.03
20:45
Real Madrid
Betis
2
1
12.03.2017 20:45 2 : 1
12.03
12:00
Real Sociedad
Athletic Club
0
2
12.03.2017 12:00 0 : 2
12.03
16:15
La Coru├▒a
Barcelona
2
1
12.03.2017 16:15 2 : 1
12.03
11:00
Ma─Źva
Brodarac
1
2
12.03.2017 11:00 1 : 2
12.03
11:00
Partizan
Jagodina
3
0
12.03.2017 11:00 3 : 0
12.03
14:30
Real Niš
Novi Pazar
1
0
12.03.2017 14:30 1 : 0
12.03
10:40
OFK Trnovica
Sloga
5
0
12.03.2017 10:40 5 : 0

Košarka

12.03
18:30
Kris Kros
Radni─Źki
79
71
12.03.2017 18:30 79 : 71
12.03
20:30
Crvenka
Jedinstvo
96
107
12.03.2017 20:30 96 : 107
12.03
16:30
Nova Pazova
Topola
75
73
12.03.2017 16:30 75 : 73
12.03
18:00
┼Żelezni─Źar
KKK Radni─Źki
84
75
12.03.2017 18:00 84 : 75
12.03
19:15
Mladost
Dimitrovgrad
69
84
12.03.2017 19:15 69 : 84
12.03
16:00
Vlasotince
Niš
77
82
12.03.2017 16:00 77 : 82
12.03
19:20
Ras
Borac
99
83
12.03.2017 19:20
Ras
99 : 83
12.03
17:10
┼Żitko Basket
Vitez
90
81
12.03.2017 17:10 90 : 81
12.03
18:00
Star
Kadet
74
48
12.03.2017 18:00 74 : 48
12.03
18:30
Mladost Veternik
Petrovgrad
77
66
12.03.2017 18:30 77 : 66
12.03
17:00
Sloboda NS
SO Koš
81
71
12.03.2017 17:00 81 : 71
12.03
12:15
Omladinac
Jedinstvo
95
69
12.03.2017 12:15 95 : 69
12.03
14:30
Dinamo
Šimanovci
103
72
12.03.2017 14:30 103 : 72
12.03
19:00
Mladost 2014
Student 014
90
69
12.03.2017 19:00 90 : 69
12.03
12:30
M015
Vladimirci
85
59
12.03.2017 12:30 85 : 59
12.03
20:00
┼Żelezni─Źar
Loznica
68
75
12.03.2017 20:00 68 : 75
12.03
16:00
GM-032
─îa─Źak 94
65
74
12.03.2017 16:00 65 : 74
12.03
16:30
Stragari
Basket
84
65
12.03.2017 16:30 84 : 65
12.03
20:00
Trep─Źa
Bane
93
64
12.03.2017 20:00 93 : 64
12.03
10:30
Vizura Shark
Zvezdara
58
44
12.03.2017 10:30 58 : 44
12.03
16:00
Zicer
Omladinac 016
64
58
12.03.2017 16:00 64 : 58
12.03
20:00
Hajduk Veljko
Pusta Reka
69
66
12.03.2017 20:00 69 : 66
12.03
13:00
Hisar
BSK Junior
92
80
12.03.2017 13:00 92 : 80
12.03
19:00
Krka
Cibona
95
91
12.03.2017 19:00 95 : 91
12.03
19:00
Zadar
Union Olimpija
81
78
12.03.2017 19:00 81 : 78
12.03
13:00
Mladost Admiral
Konstantin
94
67
12.03.2017 13:00 94 : 67
12.03
20:00
Gimnazijalac
Palanka 2012
20
0
12.03.2017 20:00 20 : 0

Odbojka

12.03
17:00
Rudar
Lucky Star
1
3
12.03.2017 17:00 1 : 3
12.03
16:00
Šumadija
Loznica
1
3
12.03.2017 16:00 1 : 3
12.03
17:00
Gra─Źac
Ribnica 2
3
2
12.03.2017 17:00 3 : 2
12.03
18:00
Arilje
Knez Lazar
3
1
12.03.2017 18:00 3 : 1
12.03
14:00
Partizan
Novi Pazar 2
3
1
12.03.2017 14:00 3 : 1
12.03
20:00
Botafogo
Proleter
0
3
12.03.2017 20:00 0 : 3
12.03
19:00
Šid
Dunav Volley
0
3
12.03.2017 19:00 0 : 3
12.03
17:00
Topli─Źanin
Niš 2
3
0
12.03.2017 17:00 3 : 0
12.03
12:00
Borac
Desetka
3
1
12.03.2017 12:00 3 : 1
12.03
14:00
Pirot
MOK Topli─Źanin 97
3
0
12.03.2017 14:00 3 : 0
12.03
18:00
Novi Pazar
Vojvodina NS Seme
3
0
12.03.2017 18:00 3 : 0
1:0
12.03
20:00
Novi Sad
Dubo─Źica
3
2
12.03.2017 20:00 3 : 2
12.03
20:00
Srem Iton
Zaslon
2
3
12.03.2017 20:00 2 : 3
12.03
18:00
Mladenovac
U┼żice
3
1
12.03.2017 18:00 3 : 1
12.03
18:00
Mokra Gora
Bambi volej
3
1
12.03.2017 18:00 3 : 1
12.03
14:00
Radan
Bor
0
3
12.03.2017 14:00 0 : 3
Bor
12.03
16:00
Aleksinac
Stampedo
3
0
12.03.2017 16:00 3 : 0
12.03
14:00
Topli─Źanin
Pirot
1
3
12.03.2017 14:00 1 : 3
12.03
19:00
Ozren
Viner
1
3
12.03.2017 19:00 1 : 3
12.03
18:00
─Éerdap
┼ŻOK 030
3
0
12.03.2017 18:00 3 : 0
12.03
16:40
Lucky Star
Lazarevac
3
0
12.03.2017 16:40 3 : 0
12.03
13:00
Tehni─Źar
Fortuna plus
2
3
12.03.2017 13:00 2 : 3
12.03
17:00
Mali Zvornik
Ribnica
0
3
12.03.2017 17:00 0 : 3
12.03
19:00
TENT
┼Żelezni─Źar
3
2
12.03.2017 19:00 3 : 2
12.03
19:00
Kraguj Radni─Źki
Roda
0
3
12.03.2017 19:00 0 : 3
12.03
17:00
Omladinac
Takovo Zvezda Helios
0
3
12.03.2017 17:00 0 : 3
12.03
18:30
Leskovac 98
Smederevo
1
3
12.03.2017 18:30 1 : 3
12.03
18:00
Valjevo
Sterija
3
0
12.03.2017 18:00 3 : 0
12.03
17:00
Spartak (LJ)
Student
3
0
12.03.2017 17:00 3 : 0

Rukomet

12.03
16:00
Sivac
┼ŻSK
23
28
12.03.2017 16:00 23 : 28
12.03
19:00
Radni─Źki
Hajduk Veljko
21
22
12.03.2017 19:00 21 : 22
12.03
19:00
ORK Bor
Vlasotince
30
25
12.03.2017 19:00 30 : 25
12.03
16:30
Radni─Źki 2
Go─Ź Merkur
34
22
12.03.2017 16:30 34 : 22
12.03
19:30
Mladost
Trep─Źa
29
17
12.03.2017 19:30 29 : 17
12.03
19:00
Kara─Ĺor─Ĺe
Napredak
30
22
12.03.2017 19:00 30 : 22
12.03
20:00
Beli andjeo
Prva Petoletka
29
34
12.03.2017 20:00 29 : 34
12.03
19:00
Lokomotiva
Metalac
38
28
12.03.2017 19:00 38 : 28
12.03
17:30
Apatin
Vladimirovac
28
24
12.03.2017 17:30 28 : 24
12.03
19:00
Putinci
Slavija
25
19
12.03.2017 19:00 25 : 19
12.03
19:00
In─Ĺija
Dubo─Źica 54
25
29
12.03.2017 19:00 25 : 29
12.03
18:30
Obili─ç
Zlatar
27
23
12.03.2017 18:30 27 : 23
12.03
20:00
Knja┼żevac
┼Żitora─Ĺa
17
26
12.03.2017 20:00 17 : 26
12.03
19:30
Topli─Źanin
Radan
14
20
12.03.2017 19:30 14 : 20
12.03
15:30
Mladost
Pirot
22
23
12.03.2017 15:30 22 : 23
12.03
13:30
Naisa 2
Dubo─Źica
32
21
12.03.2017 13:30 32 : 21
12.03
15:30
Petrovaradin
Halas Jo┼żef
21
30
12.03.2017 15:30 21 : 30
12.03
19:00
Jadran Lider
Ravangrad
33
30
12.03.2017 19:00 33 : 30
12.03
19:00
Minaqua Vojvodina
Vrbas
27
22
12.03.2017 19:00 27 : 22
12.03
17:00
Mladi radnik
Vo┼żdovac 1955
21
26
12.03.2017 17:00 21 : 26

Futsal

12.03
18:00
Forum
Viking
3
8
12.03.2017 18:00 3 : 8
12.03
19:00
TFK
Hajduk
3
1
12.03.2017 19:00
TFK
3 : 1
12.03
20:00
Kraljevi─çevo
Srbobran
7
4
12.03.2017 20:00 7 : 4
12.03
19:30
Be─Źej 2003
International
2
5
12.03.2017 19:30 2 : 5
12.03
15:30
Ekonomist
Timok
5
4
12.03.2017 15:30 5 : 4
12.03
18:00
Banjica
BSK
1
4
12.03.2017 18:00 1 : 4
BSK
12.03
19:00
Vranje
Vinter sport
3
0
12.03.2017 19:00 3 : 0
12.03
18:00
Partenon
Fontana
5
6
12.03.2017 18:00 5 : 6
12.03
15:00
Raška
Bellatores
12.03.2017 15:00 :
12.03
18:00
Olimp
┼Żupski rubin
12
1
12.03.2017 18:00 12 : 1
12.03
19:00
Kosjeri─ç
Bezbednost 192
8
3
12.03.2017 19:00 8 : 3
12.03
12:30
Flach
Šljivici
1
1
12.03.2017 12:30 1 : 1
12.03
21:30
Banjica
Intelektualac
3
3
12.03.2017 21:30 3 : 3
12.03
19:15
Sopot
Srpska BGD
3
3
12.03.2017 19:15 3 : 3
12.03
20:15
Samo pravo
Obili─ç
3
2
12.03.2017 20:15 3 : 2
12.03
17:30
As
Prokuplje
4
4
12.03.2017 17:30
As
4 : 4
12.03
17:30
Akademac
Gurgusovac
4
1
12.03.2017 17:30 4 : 1
12.03
20:00
Babušnica 2011
Aleksinac 2015
2
2
12.03.2017 20:00 2 : 2
12.03
19:00
Nova Pazova
Kal─Źa
5
5