XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
265 utakmica za dan Nedelja, 19 Avgust 2018


Fudbal

19.08
10:00
Kabel
Borac
2
1
19.08.2018 10:00 2 : 1
19.08
17:00
┼Żelezni─Źar
Dunav
1
0
19.08.2018 17:00 1 : 0
19.08
17:00
Temni─ç 1924
SFS Borac
2
0
19.08.2018 17:00 2 : 0
19.08
17:00
Moravac Orion
Rtanj
3
2
19.08.2018 17:00 3 : 2
19.08
17:00
Radni─Źki (P)
Trstenik PPT
0
0
19.08.2018 17:00 0 : 0
19.08
17:00
Budu─çnost
OFK Sin─Ĺeli─ç
3
2
19.08.2018 17:00 3 : 2
19.08
17:00
Zaplanjac
Car Konstantin
2
1
19.08.2018 17:00 2 : 1
19.08
16:30
Jedinstvo
BASK
3
1
19.08.2018 16:30 3 : 1
19.08
10:00
Grafi─Źar
Prva Iskra
1
0
19.08.2018 10:00 1 : 0
19.08
16:30
Kolubara
Zvezdara
5
2
19.08.2018 16:30 5 : 2
19.08
10:00
Brodarac
Crvena Zvezda
3
0
19.08.2018 10:00 3 : 0
19.08
17:00
Mladost (O)
Jedinstvo (NB)
2
1
19.08.2018 17:00 2 : 1
19.08
17:00
Vojvodina 1928
BAK
1
0
19.08.2018 17:00 1 : 0
BAK
19.08
17:00
Borac (Š)
Sloga (E)
2
0
19.08.2018 17:00 2 : 0
19.08
17:00
Podunavac
Hajduk (─î)
2
0
19.08.2018 17:00 2 : 0
19.08
17:00
LSK La─çarak
Tatra
2
0
19.08.2018 17:00 2 : 0
19.08
17:00
Hajduk (B)
1. Maj Ruma
3
1
19.08.2018 17:00 3 : 1
19.08
17:00
Tavankut
Mladost (T)
0
1
19.08.2018 17:00 0 : 1
19.08
17:00
Ba─Źka
Sloga (─î)
3
4
19.08.2018 17:00 3 : 4
19.08
17:00
Bajša
Crvenka
2
0
19.08.2018 17:00 2 : 0
19.08
17:00
Mladost (BP)
BSK
2
0
19.08.2018 17:00 2 : 0
BSK
19.08
17:00
Budu─çnost
Tisa
1
3
19.08.2018 17:00 1 : 3
19.08
11:00
Jedinstvo (P)
Jedinstvo (GS)
5
2
19.08.2018 11:00 5 : 2
19.08
17:00
Vlasina
Morava
1
2
19.08.2018 17:00 1 : 2
19.08
17:00
OFK Brzi Brod
OFK Niš
1
2
19.08.2018 17:00 1 : 2
19.08
17:00
Jablanica
Budu─çnost
3
2
19.08.2018 17:00 3 : 2
19.08
17:00
Mladost (B)
Tanasko Raji─ç
0
2
19.08.2018 17:00 0 : 2
19.08
17:00
OFK Lugomir
Sloga
1
1
19.08.2018 17:00 1 : 1
19.08
17:00
Rembas
Leva─Ź
3
1
19.08.2018 17:00 3 : 1
19.08
17:00
┼Żupa
Jedinstvo (M)
8
0
19.08.2018 17:00 8 : 0
19.08
17:00
Dragocvet
┼Żitora─Ĺa
2
0
19.08.2018 17:00 2 : 0
19.08
17:00
Morava 1918
Juhor
5
0
19.08.2018 17:00 5 : 0
19.08
17:00
Jastrebac (VŠ)
OFK Topli─Źanin
1
0
19.08.2018 17:00 1 : 0
19.08
17:00
Bošnjane
Jastrebac (B)
0
1
19.08.2018 17:00 0 : 1
19.08
17:00
Moravica
Majdanpek
7
0
19.08.2018 17:00 7 : 0
19.08
17:00
Bukovik
Svrljig
3
1
19.08.2018 17:00 3 : 1
19.08
17:00
OFK Slatina
Timo─Źanin
1
2
19.08.2018 17:00 1 : 2
19.08
17:00
Kablovi
Rudar Alpos
5
0
19.08.2018 17:00 5 : 0
19.08
17:00
Orljane
Brodoremont
2
0
19.08.2018 17:00 2 : 0
19.08
16:30
BSK Batajnica
Torlak
4
1
19.08.2018 16:30 4 : 1
19.08
11:00
Hajduk
Napredak
4
3
19.08.2018 11:00 4 : 3
19.08
17:30
Studenski Grad
Budu─çnost
0
1
19.08.2018 17:30 0 : 1
19.08
16:30
Komgrap
Srem─Źica
0
2
19.08.2018 16:30 0 : 2
19.08
16:30
BSK Ba─çevac
Milutinac
4
1
19.08.2018 16:30 4 : 1
19.08
17:30
Rusanda
Vojvodina
1
2
19.08.2018 17:30 1 : 2
19.08
17:30
Banat
Omladinac FAM
3
0
19.08.2018 17:30 3 : 0
19.08
17:30
2. Oktobar
Polet
1
2
19.08.2018 17:30 1 : 2
19.08
17:30
Mladost (BD)
Radni─Źki 1911
0
0
19.08.2018 17:30 0 : 0
19.08
17:30
Crvena zvezda (VS)
Borac
2
0
19.08.2018 17:30 2 : 0
19.08
17:30
Crvena Zvezda (RS)
Mladost (L)
1
0
19.08.2018 17:30 1 : 0
19.08
17:00
Stari Grad
Hercegovac
4
0
19.08.2018 17:00 4 : 0
19.08
17:00
OFK Od┼żaci
Borac 46
2
3
19.08.2018 17:00 2 : 3
19.08
17:00
Kula
Tvr─Ĺava
0
0
19.08.2018 17:00 0 : 0
19.08
17:00
Polet (S)
Budu─çnost (P)
1
1
19.08.2018 17:00 1 : 1
19.08
17:00
Kulpin
Lipar
1
3
19.08.2018 17:00 1 : 3
19.08
17:00
Rusin
Krila Krajine
1
0
19.08.2018 17:00 1 : 0
19.08
17:30
Ljukovo
Borac (M)
2
0
19.08.2018 17:30 2 : 0
19.08
17:30
Sloboda (DT)
Borac (K)
1
0
19.08.2018 17:30 1 : 0
19.08
17:30
PSK Putinci
Budu─çnost
2
1
19.08.2018 17:30 2 : 1
19.08
17:30
Grani─Źar 1924
Jadran
3
5
19.08.2018 17:30 3 : 5
19.08
17:30
Donji Petrovci
Polet (NK)
3
2
19.08.2018 17:30 3 : 2
19.08
17:00
Omladinac
Lokomotiva
3
0
19.08.2018 17:00 3 : 0
19.08
17:00
BSK
Banja
2
0
19.08.2018 17:00
BSK
2 : 0
19.08
17:00
Junkovac
Borac
1
0
19.08.2018 17:00 1 : 0
19.08
17:00
Šumadinac (N)
Trnava
2
0
19.08.2018 17:00 2 : 0
19.08
17:00
Mladost MG
Vin─Źa
2
2
19.08.2018 17:00 2 : 2
19.08
17:00
┼ŻSK
Plaskovac
2
2
19.08.2018 17:00 2 : 2
19.08
17:00
Prvi srpski ustanak
Sloga Bat 1924
1
3
19.08.2018 17:00 1 : 3
19.08
17:30
Fruškogorac
TSK
1
1
19.08.2018 17:30 1 : 1
TSK
19.08
17:30
Petrovaradin
Slavija
2
1
19.08.2018 17:30 2 : 1
19.08
17:30
Šajkaš 1908
OFK Sirig
1
2
19.08.2018 17:30 1 : 2
19.08
17:30
┼ŻSK
RFK Novi Sad 1921
1
4
19.08.2018 17:30 1 : 4
19.08
17:30
Mileti─ç
Jedinstvo
1
1
19.08.2018 17:30 1 : 1
19.08
17:00
Jadran
Senta
3
1
19.08.2018 17:00 3 : 1
19.08
17:00
Sutjeska
Proleter (Nj)
2
0
19.08.2018 17:00 2 : 0
19.08
17:00
Iskra
Vojvodina
1
2
19.08.2018 17:00 1 : 2
19.08
17:00
Resavac
Javor
4
1
19.08.2018 17:00 4 : 1
19.08
17:00
OFK Batinac
Mladost (S)
1
2
19.08.2018 17:00 1 : 2
19.08
10:00
Omladinac
Bratstvo
1
1
19.08.2018 10:00 1 : 1
19.08
17:00
Kušiljevo
Partizan
2
1
19.08.2018 17:00 2 : 1
19.08
17:00
Hajduk
Juhor
0
4
19.08.2018 17:00 0 : 4
19.08
17:00
Kolare
Mladost (K)
2
0
19.08.2018 17:00 2 : 0
19.08
17:00
Jedinstvo (K)
Rudar
2
0
19.08.2018 17:00 2 : 0
19.08
17:00
Jedinstvo (GG)
Mladost
2
1
19.08.2018 17:00 2 : 1
19.08
17:00
Omladinac
Spartak
0
5
19.08.2018 17:00 0 : 5
19.08
17:00
Napredak
Zadrugar
4
0
19.08.2018 17:00 4 : 0
19.08
17:00
Ozrem
Jedinstvo (P)
3
2
19.08.2018 17:00 3 : 2
19.08
11:00
Proleter
Radnik
2
0
19.08.2018 11:00 2 : 0
19.08
17:00
Stubal
Ibar
2
3
19.08.2018 17:00 2 : 3
19.08
17:00
Ribnica
OFK Ras
2
2
19.08.2018 17:00 2 : 2
19.08
17:00
Granit
Budu─çnost
5
1
19.08.2018 17:00 5 : 1
19.08
11:00
Popovi─çi Vrnjci
Mataruge
5
2
19.08.2018 11:00 5 : 2
19.08
17:00
Napredak
Kraljevo Hajduk
1
1
19.08.2018 17:00 1 : 1
19.08
17:00
Lasta
Gru┼ża
2
1
19.08.2018 17:00 2 : 1
19.08
17:00
Meševo
Sloga (─ć)
6
1
19.08.2018 17:00 6 : 1
19.08
17:00
Ma─Źkovac
FUD
4
0
19.08.2018 17:00 4 : 0
FUD
19.08
17:00
Kupci
Donji Kopaonik
3
0
19.08.2018 17:00 3 : 0
19.08
17:00
Mladost (DK)
Varvarin
0
3
19.08.2018 17:00 0 : 3
19.08
17:00
Poljoprivrednik
Sloga (M)
0
5
19.08.2018 17:00 0 : 5
19.08
17:00
13. April
Šanac
1
0
19.08.2018 17:00 1 : 0
19.08
17:30
Mladost (DD)
Mladi Borac
1
2
19.08.2018 17:30 1 : 2
19.08
17:30
Duško
Jedinstvo (MZ)
4
2
19.08.2018 17:30 4 : 2
19.08
17:30
Mladost (PR)
Sindjeli─ç
2
0
19.08.2018 17:30 2 : 0
19.08
17:30
Podrinje
Kara─Ĺor─Ĺe
2
2
19.08.2018 17:30 2 : 2
19.08
17:30
Sloga (LŠ)
Hajduk Stanko
0
1
19.08.2018 17:30 0 : 1
19.08
17:30
Sloga (BO)
Cer
4
1
19.08.2018 17:30 4 : 1
Cer
19.08
17:00
Sloga (BNS)
Jedinstvo (V)
1
1
19.08.2018 17:00 1 : 1
19.08
17:00
Spartak 1911
Polet
5
1
19.08.2018 17:00 5 : 1
19.08
17:00
Potporanj
Crvena zvezda
4
0
19.08.2018 17:00 4 : 0
19.08
17:00
Partizan (G)
Vojvodina (S)
12
0
19.08.2018 17:00 12 : 0
19.08
17:00
Borac (St)
Dolina
2
1
19.08.2018 17:00 2 : 1
19.08
17:00
Partizan (U)
Strela
3
1
19.08.2018 17:00 3 : 1
19.08
17:00
Pomoravlje
Rudar 2001
2
0
19.08.2018 17:00 2 : 0
19.08
17:00
Omladinac (Š)
Rudar (K)
3
0
19.08.2018 17:00 3 : 0
19.08
17:00
Borac (┼Ż)
Budu─çnost
1
1
19.08.2018 17:00 1 : 1
19.08
17:00
Borac (K)
Makce
3
0
19.08.2018 17:00 3 : 0
19.08
17:00
Mlava (ML)
┼Żelezni─Źar
0
1
19.08.2018 17:00 0 : 1
19.08
17:00
Obili─ç
─Éerdap
1
3
19.08.2018 17:00 1 : 3
19.08
17:00
Doljevac
Sloga
4
0
19.08.2018 17:00 4 : 0
19.08
17:00
Radni─Źki 1924
Moravac
1
0
19.08.2018 17:00 1 : 0
19.08
17:00
Rasova─Źa
Elid
4
0
19.08.2018 17:00 4 : 0
19.08
17:00
Moravac
Zemljoradnik
0
0
19.08.2018 17:00 0 : 0
19.08
17:00
Palilula
Mladost (B)
3
0
19.08.2018 17:00 3 : 0
19.08
17:00
Crvena zvezda
Napredak 2012
1
5
19.08.2018 17:00 1 : 5
19.08
17:30
Partizanski put
Jastreb
1
2
19.08.2018 17:30 1 : 2
19.08
17:30
NS Tatko
Svetlost Badnjevac
0
3
19.08.2018 17:30 0 : 3
19.08
17:30
Pobeda
Real
2
4
19.08.2018 17:30 2 : 4
19.08
17:30
Spartak
Kosovac
0
3
19.08.2018 17:30 0 : 3
19.08
17:30
Borac
Akademija 10
0
3
19.08.2018 17:30 0 : 3
19.08
17:30
Omladinac
Dundjerski
5
0
19.08.2018 17:30 5 : 0
19.08
17:30
Kaćuša
Polet
3
0
19.08.2018 17:30 3 : 0
19.08
17:00
Trli─ç
ZSK
0
1
19.08.2018 17:00 0 : 1
ZSK
19.08
17:00
Mladost
OFK Br─Ĺanac
2
0
19.08.2018 17:00 2 : 0
19.08
17:00
Ribnikar
Tvrdojevac
1
1
19.08.2018 17:00 1 : 1
19.08
17:00
Kolubara 2
Tešnjar
1
1
19.08.2018 17:00 1 : 1
19.08
17:30
Borac (D)
Kori─çani
0
1
19.08.2018 17:30 0 : 1
19.08
17:30
Sloboda
Pobeda 1926
3
0
19.08.2018 17:30 3 : 0
19.08
17:30
Budu─çnost
Sloga (D)
1
0
19.08.2018 17:30 1 : 0
19.08
17:30
Srbija
Jedinstvo
2
0
19.08.2018 17:30 2 : 0
19.08
17:30
Erdoglija 1931
Kutlovo
2
0
19.08.2018 17:30 2 : 0
19.08
17:30
Mladost (P)
21. oktobar
2
0
19.08.2018 17:30 2 : 0
19.08
17:30
OFK Bagremar
Šumadija 1934
0
1
19.08.2018 17:30 0 : 1
19.08
17:30
Prvi partizan
─îajetina
0
3
19.08.2018 17:30 0 : 3
19.08
17:30
Je┼żevica
Savinac
0
5
19.08.2018 17:30 0 : 5
19.08
17:30
Se─Źica
Lazarica
1
2
19.08.2018 17:30 1 : 2
19.08
17:30
Jedinstvo
Omladinac
1
3
19.08.2018 17:30 1 : 3
19.08
17:30
Peru─çac
Polet
2
2
19.08.2018 17:30 2 : 2
19.08
17:30
Višesava
Jasen
0
2
19.08.2018 17:30 0 : 2
19.08
17:00
Šumadija
Jedinstvo (G)
2
0
19.08.2018 17:00 2 : 0
19.08
17:00
Vu─Źje
┼Żelezni─Źar
2
1
19.08.2018 17:00 2 : 1
19.08
17:00
Polet
Sloga
4
2
19.08.2018 17:00 4 : 2
19.08
17:00
OFK Morava
Mladi borac
2
0
19.08.2018 17:00 2 : 0
19.08
17:00
Kumarevo 65
Zlo─çudovo
5
1
19.08.2018 17:00 5 : 1
19.08
17:00
Umac
Mladost 1959
3
0
19.08.2018 17:00 3 : 0
19.08
17:00
Bobište
OFK Brza
2
1
19.08.2018 17:00 2 : 1
19.08
17:00
─îekmin
Progres
6
0
19.08.2018 17:00 6 : 0
19.08
17:30
Ba─Źka
Jedinstvo
5
2
19.08.2018 17:30 5 : 2
19.08
17:30
Obili─ç
Dinamo
7
1
19.08.2018 17:30 7 : 1
19.08
17:30
─îenej
Susek
1
3
19.08.2018 17:30 1 : 3
19.08
17:30
Hajduk
OFK Futog
1
3
19.08.2018 17:30 1 : 3
19.08
17:30
Moskva
Veternik
3
9
19.08.2018 17:30 3 : 9
19.08
17:30
Borac
┼Żelezni─Źar
1
3
19.08.2018 17:30 1 : 3
19.08
17:30
Titel
Vinogradar
0
2
19.08.2018 17:30 0 : 2
19.08
17:00
Sloga (L)
Velika Drenova
1
0
19.08.2018 17:00 1 : 0
19.08
17:00
Gradina
Borac
9
1
19.08.2018 17:00 9 : 1
19.08
17:00
14. Oktobar
Rubin
3
0
19.08.2018 17:00 3 : 0
19.08
17:00
Ušće
Beli Orlovi
3
1
19.08.2018 17:00 3 : 1
19.08
17:00
Mladost
Omladinac
3
0
19.08.2018 17:00 3 : 0
19.08
17:00
Partizan
Morava
5
1
19.08.2018 17:00 5 : 1
19.08
17:00
Mladost (G)
Blagotin
5
3
19.08.2018 17:00 5 : 3
19.08
17:00
Ursule
Sin─Ĺeli─ç 1934
0
0
19.08.2018 17:00 0 : 0
19.08
17:00
Jedinstvo (D)
Osaonica
4
3
19.08.2018 17:00 4 : 3
19.08
17:00
Šumadinac
Vinogradar
2
0
19.08.2018 17:00 2 : 0
19.08
17:00
Morava
Kupinovac
3
0
19.08.2018 17:00 3 : 0
19.08
17:00
Mladost (T)
Šantarovac
4
1
19.08.2018 17:00 4 : 1
19.08
17:00
Istok 63
Mladost (GM)
6
2
19.08.2018 17:00 6 : 2
19.08
17:00
15. Avgust 1950
Napredak
2
3
19.08.2018 17:00 2 : 3
19.08
17:00
Rudar (SR)
Beljanica
5
0
19.08.2018 17:00 5 : 0
19.08
17:00
Borac 1805
Moravac 2015
2
4
19.08.2018 17:00 2 : 4
19.08
17:00
Orlovi
Radni─Źki
5
0
19.08.2018 17:00 5 : 0
19.08
17:00
Mladost (J)
Rudar (St)
3
0
19.08.2018 17:00 3 : 0
19.08
17:00
Budu─çnost
Pomoravlje
1
0
19.08.2018 17:00 1 : 0
19.08
17:30
OFK Zeka Buljubaša
Mladost
2
1
19.08.2018 17:30 2 : 1
19.08
17:30
Grani─Źar
Fruškogorac
5
1
19.08.2018 17:30 5 : 1
19.08
17:30
Sloga (V)
Mitros
4
1
19.08.2018 17:30 4 : 1
19.08
17:30
Donji Srem 2015
Obili─ç 1993
2
1
19.08.2018 17:30 2 : 1
19.08
17:30
Sloga (─î)
Šumar
0
1
19.08.2018 17:30 0 : 1
19.08
17:30
BSK
Fruška Gora
1
2
19.08.2018 17:30
BSK
1 : 2
19.08
17:30
Napredak
OFK Biki─ç
3
2
19.08.2018 17:30 3 : 2
19.08
17:30
Hajduk
Krušedol
1
0
19.08.2018 17:30 1 : 0
19.08
17:00
Tavnik
Partizan
11
0
19.08.2018 17:00 11 : 0
19.08
17:00
Lazac
Mineral 2015
2
2
19.08.2018 17:00 2 : 2
19.08
17:00
Jedinstvo (G)
Mladost
5
2
19.08.2018 17:00 5 : 2
19.08
17:00
Borac (A)
Progorelica
0
0
19.08.2018 17:00 0 : 0
19.08
17:00
Jedinstvo (D)
Borac (V)
1
2
19.08.2018 17:00 1 : 2
19.08
17:00
Gradac
Radni─Źki
3
1
19.08.2018 17:00 3 : 1
19.08
17:00
Planta┼ża
Jedinstvo (Š)
7
0
19.08.2018 17:00 7 : 0
19.08
17:00
Milanovo
Lemind 1953
2
3
19.08.2018 17:00 2 : 3
19.08
17:00
Radnik Sušica
Marjan MB
2
2
19.08.2018 17:00 2 : 2
19.08
17:00
Sloboda
BSK
1
1
19.08.2018 17:00 1 : 1
BSK
19.08
17:00
Real
Bratstvo
2
1
19.08.2018 17:00 2 : 1
19.08
17:00
Moravac
Todorovce
3
0
19.08.2018 17:00 3 : 0
19.08
17:00
Hajduk
Jedinstvo (SK)
1
2
19.08.2018 17:00 1 : 2
19.08
17:00
Šampion
Potisje
2
3
19.08.2018 17:00 2 : 3
19.08
17:00
AFK
Tisa
6
0
19.08.2018 17:00
AFK
6 : 0
19.08
17:00
Grani─Źar
Slavija
5
2
19.08.2018 17:00 5 : 2
19.08
17:00
Horgoš 1911
Ba─Źka
2
1
19.08.2018 17:00 2 : 1
19.08
17:00
Jadran
Jedinstvo (M)
5
1
19.08.2018 17:00 5 : 1
19.08
17:00
─îoka
Tromedja
1
0
19.08.2018 17:00 1 : 0
19.08
17:00
┼Żabare
Konjuh
2
1
19.08.2018 17:00 2 : 1
19.08
11:00
Mudrakovac
Borac
6
0
19.08.2018 11:00 6 : 0
19.08
17:00
Sebe─Źevac
Mladost VPD
4
0
19.08.2018 17:00 4 : 0
19.08
17:00
Gornji Stepoš
Kapid┼żija
0
1
19.08.2018 17:00 0 : 1
19.08
17:00
Rasina
─îarapan
5
1
19.08.2018 17:00 5 : 1
19.08
11:00
Zdravinje
Bukovica
6
4
19.08.2018 11:00 6 : 4
19.08
11:00
Polet
Verko
3
1
19.08.2018 11:00 3 : 1
19.08
11:00
Mladost (Z)
Petrovac 74
2
2
19.08.2018 11:00 2 : 2
19.08
11:00
Skupljen 2013
Torpedo
1
2
19.08.2018 11:00 1 : 2
19.08
11:00
Hajduk
Belpos
0
2
19.08.2018 11:00 0 : 2
19.08
20:00
Sarajevo
Zrinjski
4
2
19.08.2018 20:00 4 : 2
19.08
20:00
Tuzla City
┼Żeljezni─Źar
0
2
19.08.2018 20:00 0 : 2
19.08
17:30
┼Żeljezni─Źar Sport Team
Sloboda
0
1
19.08.2018 17:30 0 : 1
19.08
17:00
Budu─çnost
Lov─çen
0
0
19.08.2018 17:00 0 : 0
19.08
17:30
Igalo
Bokelj
2
1
19.08.2018 17:30 2 : 1
19.08
17:30
Jezero
OFK Mladost Lješkopolje 1970
0
0
19.08.2018 17:30 0 : 0
19.08
17:30
Kom
Jedinstvo
1
0
19.08.2018 17:30
Kom
1 : 0
19.08
17:30
Arsenal
De─Źi─ç
1
1
19.08.2018 17:30 1 : 1
19.08
14:30
Burnley
Watford
1
3
19.08.2018 14:30 1 : 3
19.08
14:30
Manchester City
Huddersfield Town
6
1
19.08.2018 14:30 6 : 1
19.08
17:00
Brighton
Manchester United
3
2
19.08.2018 17:00 3 : 2
19.08
18:15
Eibar
Huesca
1
2
19.08.2018 18:15 1 : 2
19.08
20:15
Rayo Vallecano
Sevilla
1
4
19.08.2018 20:15 1 : 4
19.08
22:15
Real Madrid
Getafe
2
0
19.08.2018 22:15 2 : 0
19.08
18:00
Torino
Roma
0
1
19.08.2018 18:00 0 : 1
19.08
20:30
Bologna
SPAL
0
1
19.08.2018 20:30 0 : 1
19.08
20:30
Empoli
Cagliari
2
0
19.08.2018 20:30 2 : 0
19.08
20:30
Parma
Udinese
2
2
19.08.2018 20:30 2 : 2
19.08
20:30
Sassuolo
Internazionale
1
0
19.08.2018 20:30 1 : 0
19.08
21:00
Nîmes
Olympique Marseille
3
1
19.08.2018 21:00 3 : 1
19.08
15:00
Strasbourg
Saint-Étienne
1
1
19.08.2018 15:00 1 : 1
19.08
17:00
Toulouse
Bordeaux
2
1
19.08.2018 17:00 2 : 1
19.08
17:00
Spartak ┼ŻK
Radni─Źki (N)
1
4
19.08.2018 17:00 1 : 4
19.08
20:00
Radnik
Ma─Źva
0
1
19.08.2018 20:00 0 : 1
19.08
17:30
In─Ĺija
Metalac
0
0
19.08.2018 17:30 0 : 0
19.08
20:00
Borac
Radni─Źki 1923
1
0
19.08.2018 20:00 1 : 0
19.08
16:00
Vojvodina
Sloga
0
3
19.08.2018 16:00 0 : 3
19.08
18:00
Crvena zvezda
Mašinac Trejs PZP
1
4
19.08.2018 18:00 1 : 4
19.08
17:30
Radni─Źki 1923
Po┼żarevac
1
6
19.08.2018 17:30 1 : 6
19.08
13:00
Mladi radnik 1926
Budućnost Krušik 2014
1
2
19.08.2018 13:00 1 : 2
19.08
13:00
Javor Matis
Sloga (K)
2
0
19.08.2018 13:00 2 : 0
19.08
13:00
Novi Pazar
Sloboda (U)
1
2
19.08.2018 13:00 1 : 2
19.08
13:00
Šumadija (A)
Mladost
0
2
19.08.2018 13:00 0 : 2
19.08
13:00
Sloga (P)
Loznica
1
3
19.08.2018 13:00 1 : 3
19.08
10:00
Partizan
Vo┼żdovac
6
0
19.08.2018 10:00 6 : 0
19.08
11:00
Dinamo (P)
OFK Beograd
1
1
19.08.2018 11:00 1 : 1
19.08
11:00
Mladi radnik 1926
Budućnost Krušik 2014
0
3
19.08.2018 11:00 0 : 3
19.08
11:00
Metalac (GM)
Smederevo 1924
3
4
19.08.2018 11:00 3 : 4
19.08
11:00
Javor Matis
Sloga (K)
0
1
19.08.2018 11:00 0 : 1
19.08
11:00
Novi Pazar
Šumadija 1903
2
0
19.08.2018 11:00 2 : 0
19.08
11:00
Šumadija (A)
Mladost (L)
0
0
19.08.2018 11:00 0 : 0
19.08
11:00
Sloga (P)
Loznica
0
1
19.08.2018 11:00 0 : 1
19.08
11:00
Radni─Źki (Z)
Spartak ┼ŻK
1
1
19.08.2018 11:00 1 : 1
19.08
13:00
Sloboda
Zemun
1
3
19.08.2018 13:00 1 : 3
19.08
17:00
Teleoptik
OFK Beograd
3
1
19.08.2018 17:00 3 : 1

Ragbi 13

19.08
12:00
Morava Gepardi
Car Dušan Silni
38
22
19.08.2018 12:00 38 : 22