XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 136 utakmica za dan
Sreda, 29 Avgust 2018

Fudbal

29.08.2018 17:00 Inđija 2 : 1 OFK Žarkovo
29.08.2018 17:00 TSC 2 : 0 Metalac
29.08.2018 17:00 Bečej 1918 1 : 3 Javor Matis
29.08.2018 17:00 Trajal 1 : 1 Zlatibor
29.08.2018 17:00 Teleoptik 0 : 0 Sinđelić
29.08.2018 18:30 Sloboda 0 : 0 Budućnost
29.08.2018 19:00 Borac 0 : 3 Bežanija
29.08.2018 17:00 Radnički 1923 1 : 1 Novi Pazar
29.08.2018 20:00 Zrinjski 5 : 2 Zvijezda 09
29.08.2018 16:30 Pčinja 1 : 2 Mladost (M)
29.08.2018 17:00 Fruškogorac 0 : 0 Index
29.08.2018 17:00 Petrovaradin 0 : 3 Mladost
29.08.2018 17:00 Šajkaš 1908 1 : 2 TSK
29.08.2018 17:00 ŽSK 1 : 1 Slavija
29.08.2018 17:00 Miletić 1 : 2 OFK Sirig
29.08.2018 17:00 Fruškogorski partizan 2 : 1 RFK Novi Sad 1921
29.08.2018 17:00 Omladinac 0 : 0 Bačka
29.08.2018 17:00 Napredak 0 : 1 OFK Bratstvo
29.08.2018 17:00 Spartak 1911 3 : 2 Jedinstvo (V)
29.08.2018 17:00 Potporanj 3 : 2 Sloga (BNS)
29.08.2018 17:00 Partizan (G) 10 : 0 Polet
29.08.2018 17:00 Borac (St) 5 : 3 Crvena zvezda
29.08.2018 17:00 Jedinstvo Stević 3 : 0 Vojvodina (S)
29.08.2018 17:00 Jugoslavija 2 : 1 Dolina
29.08.2018 17:00 Partizan (U) 4 : 3 Vulturul
29.08.2018 17:00 Radnički (B) 3 : 2 Strela
29.08.2018 17:00 NS Tatko 4 : 1 Jastreb
29.08.2018 17:00 Pobeda 0 : 3 Partizanski put
29.08.2018 17:00 Spartak 0 : 6 Svetlost Badnjevac
29.08.2018 17:00 Jug Bogdan 6 : 0 Real
29.08.2018 17:00 Borac 3 : 3 Kosovac
29.08.2018 17:00 Omladinac 1 : 2 Mladost 1982
29.08.2018 17:00 Kaćuša 0 : 7 Akademija 10
29.08.2018 17:00 Trbunje 4 : 1 Dundjerski
29.08.2018 17:00 Dobrič 0 : 2 Polet
29.08.2018 17:30 Radnički 2 : 5 Mladost (J)
29.08.2018 17:00 Modrica 2 : 2 Konjuh
29.08.2018 17:00 Mudrakovac 1 : 4 Žabare
29.08.2018 17:00 Sebečevac 3 : 0 Parunovac
29.08.2018 17:00 Globoder 3 : 1 Borac
29.08.2018 17:00 Gornji Stepoš 2 : 2 Mladost VPD
29.08.2018 17:00 Rasina 2 : 1 Naupare
29.08.2018 17:00 Zdravinje 1 : 5 Kapidžija
29.08.2018 17:00 Bukovica 2 : 2 Čarapan
29.08.2018 17:00 Jedinstvo 2 : 7 OFK Juhor 2016
29.08.2018 15:00 Voždovac 2 : 1 Vojvodina
29.08.2018 10:00 BASK 2 : 0 OFK Beograd
29.08.2018 17:00 Jedinstvo 2 : 2 Dinamo (P)
29.08.2018 17:00 Internacional 3 : 0 Radnički (N)
29.08.2018 10:00 Rad 0 : 5 Čukarički
29.08.2018 15:30 Spartak ŽK 2 : 0 Brodarac
29.08.2018 10:00 Partizan 3 : 0 Inđija
29.08.2018 12:00 Trajal 0 : 5 Crvena Zvezda
29.08.2018 16:30 Radnički 1923 8 : 0 Budućnost Krušik 2014
29.08.2018 16:30 Metalac 4 : 1 Mladi radnik 1926
29.08.2018 16:30 Javor Matis 1 : 1 Mačva
29.08.2018 16:30 Novi Pazar 1 : 1 Smederevo 1924
29.08.2018 16:30 Šumadija (A) 2 : 1 Sloga (K)
29.08.2018 16:30 Sloga (P) 3 : 5 Sloboda (U)
29.08.2018 16:30 Borac 2 : 1 Mladost
29.08.2018 16:30 Karađorđe 2 : 1 Loznica
29.08.2018 10:00 TSC 3 : 2 Borac (NS)
29.08.2018 15:00 OFK Vršac 1 : 0 Bačka 1901
29.08.2018 10:00 RFK N.S. 1921 1 : 3 Hajduk 1912
29.08.2018 10:00 Omladinac 3 : 0 Železničar
29.08.2018 10:00 Petar Puača 2 : 1 Proleter (NS)
29.08.2018 10:00 Radnički (SM) 3 : 0 Radnički (Z)
29.08.2018 Bor 3 : 0 Napredak 1929
29.08.2018 09:00 011 2 : 0 Brodarac 2
29.08.2018 09:30 Sinđelić 6 : 2 BSK Borča
29.08.2018 10:00 Radnički (NB) 3 : 2 DIF
29.08.2018 15:00 Grafičar 3 : 1 Studentski Grad
29.08.2018 16:30 Zemun 4 : 0 Kolubara
29.08.2018 09:00 Žarkovo 4 : 1 GSP Polet
29.08.2018 17:00 Palilulac 3 : 1 Crvena zvezda
29.08.2018 12:00 Voždovac 3 : 2 Vojvodina
29.08.2018 17:00 Apolon 4 1 : 0 OFK Beograd
29.08.2018 16:00 Kiker 2 : 1 Teleoptik
29.08.2018 13:00 Zemun 1 : 2 Real Niš
29.08.2018 12:30 Rad 2 : 2 Čukarički
29.08.2018 17:30 Spartak ŽK 0 : 0 Brodarac
29.08.2018 11:00 Radnički (Z) 0 : 4 Crvena Zvezda
29.08.2018 14:30 Radnički 1923 1 : 1 Budućnost Krušik 2014
29.08.2018 14:30 Metalac (GM) 3 : 3 Mladi radnik 1926
29.08.2018 14:30 Javor Matis 2 : 4 Mačva
29.08.2018 14:30 Novi Pazar 1 : 1 Smederevo 1924
29.08.2018 14:30 Šumadija (A) 1 : 0 Sloga (K)
29.08.2018 14:30 Sloga (P) 4 : 0 Šumadija 1903
29.08.2018 14:30 Borac 1 : 2 Mladost (L)
29.08.2018 14:30 Jedinstvo (Ub) 0 : 5 Loznica
29.08.2018 12:00 TSC 3 : 0 Borac (NS)
29.08.2018 13:00 OFK Vršac 3 : 1 Bačka 1901
29.08.2018 12:00 RFK N.S. 1921 2 : 0 Hajduk 1912
29.08.2018 11:00 Inđija 3 : 3 Železničar
29.08.2018 12:00 Petar Puača 3 : 0 Bečkerek 023
29.08.2018 12:00 Dinamo 1945 5 : 1 Radnički (S)
29.08.2018 10:00 Spartak 4 : 2 Proleter 2006
29.08.2018 Radnički (N) 6 : 0 Bor
29.08.2018 12:00 Sinđelić MK 0 : 9 Čukarički MK
29.08.2018 11:00 Apolon 4 1 : 0 Bubamara
29.08.2018 11:00 Mokra Gora 0 : 2 Šumadija 1903
29.08.2018 11:00 Apolon 3 : 0 Pazar Juniors
29.08.2018 11:00 Bane 1 : 5 Radnički 1923
29.08.2018 11:00 Kosmet 3 : 0 Novi Pazar
29.08.2018 11:00 Sport Klub 99 1 : 2 Kiker
29.08.2018 11:00 Jošanica 0 : 2 OFK AS 2003
29.08.2018 16:30 Sloboda (Č) 0 : 7 FAP
29.08.2018 16:30 Gaučosi 0 : 4 Borac
29.08.2018 16:30 Sloga (BB) 9 : 2 Kinder
29.08.2018 16:30 Metalac 0 : 2 Sloboda (U)
29.08.2018 16:30 Jedinstvo Putevi 1 : 1 Čačak 94
29.08.2018 16:30 Javor 2 : 0 LFK Mladost
29.08.2018 16:30 Sloga (P) 2 : 2 Mladost (L)
29.08.2018 16:30 Šabac 3 : 1 Jedinstvo
29.08.2018 16:30 Železničar 1 : 1 Loznica
29.08.2018 16:30 Mačva 2 : 0 Senjak
29.08.2018 16:30 Mačva 2005 1 : 1 Budućnost-Krušik 2014
29.08.2018 16:30 Pčelinjo 0 : 0 Radnički
29.08.2018 16:30 OFK Osečina 0 : 5 Savacijum
29.08.2018 16:30 Vojvode 1 : 3 Drina
29.08.2018 Radnički 2012 8 : 0 Levač
29.08.2018 Jagodina 0 : 10 Jedinstvo 2014
29.08.2018 Rosulja 2014 0 : 4 Krstarica
29.08.2018 Preševo 0 : 13 Napredak junior 2018
29.08.2018 Vučice 0 : 4 Lavice Dubočica
29.08.2018 Mašinac 11 : 0 Kolibri
29.08.2018 BSK Borča 0 : 5 Lokomotiva
29.08.2018 Radnički 0 : 2 Brodarac 1947
29.08.2018 Kolubara 0 : 5 Teleoptik
29.08.2018 BSK 1925 1 : 1 Zemun
29.08.2018 Partizan 3 : 0 OFK Beograd
29.08.2018 Cukaricki 5 : 0 Radnicki
29.08.2018 Vozdovac 2 : 4 OLE
29.08.2018 Crvena Zvezda 6 : 0 Rad

Rukomet

29.08.2018 20:45 Vardar 34 : 28 Metalurg
29.08.2018 19:00 Izviđač 29 : 33 Meshkov Brest
Na današnjoj sednici Odbora za hitna pitanja Fudbalskog saveza Beograda doneta je Odluka da dvadeseto mesto u Srpskoj ligi - grupa Beograd u takmičarskoj sezoni 2020/2021 popuni FK "Leštane" iz Leštana.
Ovakvom popunom liga nas fudbal je definitivno pao na najnize grane....dalje nema...ovo je dno dna.Nek mu je laka zemlja
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Fudbalski savez Beograda poziva sve klubove koji su zainteresovani da se takmiče u Međuopštinskoj ligi i Opštinskoj ligi Barajevo u prvenstvenoj sezoni 2020/2021 da podnesu prijavu za učešće u ovom takmičarskom rangu. Zvanične prijave (overene na klupskom memorandumu) u Fudbalskom savezu Beograda (Deligradska 27/III) primaće se do petka 10. jula 2020. godine svakog radnog dana od 08:00 do 16:00 časova.
U prostorijama Fudbalskog saveza Beograda održan je žreb za polufinale Kupa FS Srbije na teritoriji FS Beograda. Utakmice će se igrati u sredu 5. avgusta 2020. godine od 17:00 časova, a zanimljivo je da će se pitanje finalista rešiti na novobeogradskim stadionima. Naime žreb je odredio da se sastanu: I M T - GSP POLET DORĆOL i RADNIČKI (Novi Beograd) - OFK BEOGRAD Tako će drugi polufinalni par činiti prošlogodišnji finalisti. Pobednici ovih utakmica plasiraće se u finale koje će se igrati sedam dana kasnije, u sredu 12. avgusta 2020. godine na stadionu SC FSB na Adi Ciganliji, a takođe je zakazano za 17:00 časova. Odmah po odigravanju polufinalnih utakmica, dan kasnije, u četvrtak 6. avgusta 2020. godine u Fudbalskom savezu Beograda će se u 12:00 časova održati tradicionalna Konferencija za medije na kojoj će biti prisutni kapiteni, treneri i rukovodioci klubova koji će se boriti za pobednički pehar u Kupu FSB, a kada će se žrebom odrediti i nominalni domaćin finala.