XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 216 utakmica za dan
Subota, 8 Jun 2013

Fudbal

08.06.2013 17:30 Svrljig 1 : 1 Napredak
08.06.2013 17:30 Vučje 1 : 2 Jedinstvo
08.06.2013 17:30 Sloga 2 : 1 Lužnica
08.06.2013 17:30 Pusta Reka 0 : 2 Rudar Alpos
08.06.2013 17:30 Zaplanjac 6 : 1 Pukovac
08.06.2013 17:30 SFK Moravac 7 : 0 Malošište
08.06.2013 17:30 Balkanski 3 : 0 Zloćudovo
08.06.2013 17:30 Vlasina 3 : 0 BSK Bujanovac
08.06.2013 17:30 Župa 2 : 0 Dragocvet
08.06.2013 17:30 Ozren 2 : 1 Majdanpek
08.06.2013 17:30 Juhor 2 : 0 Đerdap
08.06.2013 17:30 Timočanin 6 : 1 Kablovi
08.06.2013 17:30 OFK Bor 0 : 3 Bošnjane
08.06.2013 17:30 Radnički (L) 5 : 1 Napredak (D)
08.06.2013 17:30 Jedinstvo 8 : 0 Rembas
08.06.2013 17:30 Dunav 3 : 0 Pepeljevac
08.06.2013 17:00 Radnički (B) 4 : 2 Zadrugar
08.06.2013 17:00 Bilećanin 4 : 3 Proleter
08.06.2013 17:00 Radnički (K) 2 : 0 Sloboda
08.06.2013 17:00 OFK Kikinda 0 : 0 Jedinstvo (NB)
08.06.2013 17:00 Budućnost 3 : 0 Jedinstvo (BK)
08.06.2013 17:00 AFK 1 : 7 Bačka 1901
08.06.2013 17:00 Kozara 3 : 2 Kolonija
08.06.2013 17:00 Vršac 2 : 0 Borac
08.06.2013 17:30 Železničar 2 : 1 Bulbulderac
08.06.2013 17:30 Slavija 0 : 3 Palilulac
08.06.2013 17:30 Resnik 2 : 2 Radnički (NB)
08.06.2013 17:30 Lokomotiva 4 : 0 Radnički (R)
08.06.2013 17:30 Posavac 2 : 1 IMR
08.06.2013 17:30 IMT 3 : 1 Sremčica
08.06.2013 17:30 GSP Polet 1 : 1 Lepušnica
08.06.2013 17:30 Grafičar 2 : 1 Crvena zvezda
08.06.2013 17:00 Maršić 4 : 1 Šumadinac
08.06.2013 17:00 Arsenal 6 : 0 Jedinstvo
08.06.2013 17:00 Seljak 2 : 3 Ćava
08.06.2013 17:00 Vinogradi DB 3 : 2 Budućnost
08.06.2013 17:00 Sloga 1 : 0 Jadran
08.06.2013 17:00 Sušica 3 : 2 Partizan
08.06.2013 17:00 Korićani 4 : 5 Šumadija
08.06.2013 17:00 Erdoglija 1931 0 : 3 Kolonija
08.06.2013 18:00 Sindjelić 1 : 2 Provo
08.06.2013 18:00 Jedinstvo (V) 0 : 1 Drina
08.06.2013 18:00 Radnički 3 : 2 Antimon
08.06.2013 17:00 Polet 5 : 0 Ribnikar
08.06.2013 17:00 ZSK 1 : 1 Brezovica
08.06.2013 17:00 Zadrugar 2 : 0 Banjani
08.06.2013 17:00 Trlić 3 : 2 Tulari
08.06.2013 17:00 OFK Divci 6 : 1 Sovljak
08.06.2013 17:00 Pepeljevac 2 : 2 Rubribreza
08.06.2013 17:00 Tešnjar 3 : 1 OFK Jabučje
08.06.2013 17:00 Vrujci 1 : 4 Mladost
08.06.2013 17:00 Jasen 2 : 0 Ariljska rampa
08.06.2013 17:00 Zlatibor voda 1 : 1 Sečica
08.06.2013 17:30 Borac 6 : 0 Rad
08.06.2013 17:30 Morava 1 : 2 Rutevac
08.06.2013 17:30 Jastrebac 4 : 0 Radnički 1947 (Č)
08.06.2013 17:30 Bukovik 2 : 1 Polet
08.06.2013 17:00 Alakince 1 : 0 Čelik
08.06.2013 17:00 Pčinja 7 : 0 Vranjska Banja
08.06.2013 17:00 Mladost (S) 1 : 6 Nebeski Andjeli
08.06.2013 17:00 Morava 3 : 0 Levosoje
08.06.2013 17:30 Mladost (PR) 3 : 3 Spartak
08.06.2013 17:30 Jedinstvo (BP) 5 : 0 Napredak
08.06.2013 17:30 Dragoš 3 : 2 Padež
08.06.2013 17:30 Sloga 0 : 1 Jedinstvo (P)
08.06.2013 17:30 Gnjilan 1 : 4 Zadrugar
08.06.2013 17:30 Jablanica 1 : 0 Bobište
08.06.2013 17:00 Brestovac 3 : 3 Sloga
08.06.2013 17:00 Bučje 1 : 3 Brodoremont
08.06.2013 17:00 Krivelj 4 : 5 Rudar
08.06.2013 17:00 Zlot 4 : 2 Slatina
08.06.2013 17:30 Rtanj 1 : 0 Trebič
08.06.2013 17:30 Bučje 3 : 0 Polet
08.06.2013 17:30 Rgotina 2 : 3 Rudar (VČ)
08.06.2013 17:00 FUD 2 : 2 Šanac
08.06.2013 17:00 Vrbas 1 : 1 Sutjeska
08.06.2013 18:00 Lazac 1 : 0 OFK Ras
08.06.2013 18:00 Partizan 0 : 6 Šumadija
08.06.2013 18:00 Zvezda 1 : 3 Morava(M)
08.06.2013 18:00 Mlada krila 1 : 0 Žiča
08.06.2013 18:00 Magnohrom 1 : 1 Jedinstvo
08.06.2013 18:00 Stubal 5 : 0 Tavnik
08.06.2013 18:00 Gruža 4 : 1 Napredak
08.06.2013 18:00 Čibukovac 3 : 2 Morava(S)
08.06.2013 17:00 Mladost 4 : 1 Radnički
08.06.2013 17:00 Prvi srpski ustanak 5 : 2 Sloga
08.06.2013 17:00 Jasenica 0 : 1 Radoje Domanović
08.06.2013 17:00 Maskar 5 : 2 Žabare
08.06.2013 17:00 Plaskovac 4 : 0 Mladi rudar
08.06.2013 17:00 Proleter 3 : 2 Mladost
08.06.2013 17:00 Omladinac 4 : 2 B 2000
08.06.2013 18:00 Gučevo 3 : 1 Hajduk
08.06.2013 18:00 Partizan 9 : 1 Sloboda
08.06.2013 18:00 Majur 7 : 0 Duško
08.06.2013 18:00 Cerić 3 : 2 OFK Jelen
08.06.2013 18:00 Medveđa 3 : 4 OFK Tabane
08.06.2013 18:00 Ursule 3 : 1 Šumadinac
08.06.2013 18:00 Mladi radnik 3 : 4 Sloga
08.06.2013 18:00 Crni Vrh 3 : 1 Kupinovac
08.06.2013 18:00 Mladost 6 : 5 BSK
08.06.2013 18:00 Polet 1 : 1 Istok 63
08.06.2013 18:00 Javor 5 : 1 Kolare
08.06.2013 17:30 Mladost (B) 1 : 1 Budućnost
08.06.2013 17:30 Barajevo 6 : 1 TEK Sloga
08.06.2013 17:30 OFK Burovo 0 : 1 Napredak
08.06.2013 17:30 Beljina 0 : 3 Krtinska
08.06.2013 17:30 Vranić 4 : 2 Mladost (Č)
08.06.2013 17:30 OFK Meljak 9 : 1 Rvati
08.06.2013 17:30 Popović 3 : 0 Kosmaj
08.06.2013 10:00 Radnički PDM 0 : 2 Boleč
08.06.2013 17:00 Žeželj 4 : 0 Đuriselac
08.06.2013 17:30 Borac 1 : 2 Napredak (P)
08.06.2013 17:30 Mladost (L) 0 : 2 Milan Orlić
08.06.2013 18:00 Napredak 6 : 3 Omladinac
08.06.2013 18:00 Culjkovic 3 : 2 Maovi MH
08.06.2013 18:00 Budućnost 8 : 2 POFK Letnjikovac
08.06.2013 18:00 Zadrugar 3 : 5 Sloga
08.06.2013 18:00 Cer 3 : 0 Fortuna Miki
08.06.2013 17:30 Stari Trstenik 2 : 1 Omladinac
08.06.2013 17:30 Rujišnik 3 : 4 Topoljak
08.06.2013 17:30 Omašnica 0 : 3 Ribnik
08.06.2013 17:30 Stara Čaršija 1 : 2 Mladost
08.06.2013 17:30 Vinogradar 0 : 5 Jugovići
08.06.2013 18:00 Barice 3 : 4 Crvena Zvezda
08.06.2013 18:00 Lokve 0 : 4 Janošik
08.06.2013 18:00 Solunac 2 : 3 Vladimirovac
08.06.2013 18:00 Naša Krajina 2 : 1 Gaj
08.06.2013 Mladost 2 : 2 OFK Rogača
08.06.2013 Đurinci 0 : 2 Nemenikuće
08.06.2013 Rudar 2012 2 : 2 Sloga 2012
08.06.2013 Vis 2 : 4 Drlupa
08.06.2013 OFK Slatina 3 : 0 Ropočevo
08.06.2013 Sibnica 3 : 0 Mladost
08.06.2013 4 Juli 0 : 0 Crvena zvezda
08.06.2013 17:30 OFK Student 0 : 2 Borac
08.06.2013 18:00 Budućnost 9 : 1 Jedinstvo
08.06.2013 18:00 Napredak 5 : 1 Mladost (GM)
08.06.2013 18:00 Radnik 0 : 0 Radnicki
08.06.2013 17:30 BSK 5 : 0 Mladost
08.06.2013 17:30 Dimitrije Tucovic 3 : 0 OFK Sokolovo
08.06.2013 17:30 Lazarevac 4 : 1 Borac
08.06.2013 17:30 Petka 3 : 0 20. Oktobar
08.06.2013 18:30 Oniks 0 : 4 Hajduk
08.06.2013 18:30 Belica 2 : 2 Osaonica
08.06.2013 18:30 Šantarovac 3 : 1 Mladost
08.06.2013 18:30 Trnava 6 : 3 Omladinac
08.06.2013 18:30 Morava 1 : 0 Dražmirovac
08.06.2013 18:00 Vihor 0 : 3 Budućnost
08.06.2013 18:00 Železničar 8 : 4 Karađorđe
08.06.2013 18:00 Moravac 0 : 0 Sloboda
08.06.2013 16:00 Požarevac 5 : 0 Lemind Lavice
08.06.2013 16:00 Šabac 2 : 7 Nives
08.06.2013 17:00 Napredak 8 : 0 Novi Bečej
08.06.2013 OFK Beograd 1 : 2 Crvena zvezda
08.06.2013 Radnički 1923 2 : 3 Jagodina
08.06.2013 11:00 Radnički (N) 7 : 3 Radan
08.06.2013 Borac 3 : 0 Sinđelić
08.06.2013 11:00 Žitoradja 3 : 0 Dinamo
08.06.2013 11:00 Car Konstantin 7 : 3 Jedinstvo
08.06.2013 11:00 Hajduk Veljko 4 : 0 Bor
08.06.2013 11:00 Vrežina 2009 2 : 1 Moravac Orion
08.06.2013 10:00 Arsenal 3 : 0 Zlatar
08.06.2013 Novi Pazar 3 : 2 Šumadija 1903
08.06.2013 11:00 Sloboda 1 : 1 Goč
08.06.2013 Jedinstvo Putevi 2 : 0 Mladost
08.06.2013 14:00 FAP 2 : 0 Metalac (GM)
08.06.2013 10:00 Partizan (G) 6 : 7 Vršac
08.06.2013 10:00 Vulturul 5 : 0 Sloga (P)
08.06.2013 14:00 Slavija 1 : 5 Mladost (O)
08.06.2013 18:00 Železničar 5 : 0 Tempo
08.06.2013 18:00 Vojvodina 6 : 1 Budućnost (BB)
08.06.2013 14:00 Jugoslavija 9 : 0 Radnički (B)
08.06.2013 14:00 Borac (S) 0 : 3 Dinamo
08.06.2013 Teleoptik 1 : 1 Brodarac
08.06.2013 Raadnički 1923 0 : 2 Rad
08.06.2013 12:00 ČSK Pivara 1 : 2 Dinamo
08.06.2013 12:00 Novi Sad 4 : 1 Indeks
08.06.2013 12:00 Banat 1 : 1 Vojvodina
08.06.2013 12:00 Inđija 5 : 1 Bačka 1901
08.06.2013 12:00 Subotica '96 3 : 0 AFK
08.06.2013 12:00 Palić 3 : 1 Radnički
08.06.2013 10:00 Mladost 2 : 1 Sušica
08.06.2013 Novi Pazar 3 : 0 Sloga (K)
08.06.2013 13:30 Sloboda 0 : 2 Čačak 94
08.06.2013 11:00 Šumadija 1903 0 : 0 Sloga (BB)
08.06.2013 10:00 Budućnost 3 : 3 Sevojno
08.06.2013 12:00 Proleter 0 : 3 Dolina
08.06.2013 12:00 Radnički 1 : 0 Spartak
08.06.2013 10:00 ČSK Pivara 1 : 5 Dinamo
08.06.2013 10:00 Bačka Topola 0 : 1 Bečej 1918
08.06.2013 10:00 Proleter 2006 2 : 1 Hajduk
08.06.2013 10:00 Radnički (S) 1 : 0 Spartak ZV
08.06.2013 10:00 Vršac 3 : 0 Crvenka
08.06.2013 10:00 Novi Sad 1 : 0 Indeks
08.06.2013 10:00 Banat 1 : 9 Vojvodina
08.06.2013 10:00 Inđija 4 : 0 Bačka 1901
08.06.2013 11:00 Subotica 2 : 5 Bačka Topola
08.06.2013 11:00 Proleter 4 : 7 Dolina
08.06.2013 10:00 Radnički 4 : 3 Spartak
08.06.2013 10:00 Mika Antić 3 : 0 Kolonija
08.06.2013 09:30 Subotica '01 0 : 7 Bačka Topola
08.06.2013 09:00 Spartak Zlatibor voda '00 4 : 0 Bačka 1901
08.06.2013 10:00 Presing 3 : 0 Panter
08.06.2013 10:00 Sloga 8 : 0 Trgovački
08.06.2013 10:00 Jasenica 1911 3 : 1 Pinkum
08.06.2013 Šampion 1 : 0 Jedinstvo
08.06.2013 OFK Osečina 1 : 4 Spartak
08.06.2013 Radnički 0 : 1 Krušik 2
08.06.2013 Krušik 4 : 1 Polet
08.06.2013 Budućnost 0 : 6 Železničar
08.06.2013 11:00 Kostolac 2008 0 : 6 Rudar
08.06.2013 11:00 Sloga 7 : 0 Trgovački
08.06.2013 11:00 Jasenica 1911 2 : 4 Pinkum

Rukomet

08.06.2013 20:30 Bask Soko 35 : 30 Planinka PV
08.06.2013 20:00 Morava 28 : 21 Novi Pazar

Američki fudbal

08.06.2013 Mammoths Kikinda 21 : 12 Lavovi Vršac
fsbo je kreirao novo takmičenje
simeontm je kreirao novo takmičenje
Rista i još 6 korisnika su tipovali utakmicu
Zemun i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Zemun i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Zemun i još 13 korisnika su tipovali utakmicu