XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 216 utakmica za dan
Subota, 8 Jun 2013

Fudbal

08.06.2013 17:30 Svrljig 1 : 1 Napredak
08.06.2013 17:30 Vučje 1 : 2 Jedinstvo
08.06.2013 17:30 Sloga 2 : 1 Lužnica
08.06.2013 17:30 Pusta Reka 0 : 2 Rudar Alpos
08.06.2013 17:30 Zaplanjac 6 : 1 Pukovac
08.06.2013 17:30 SFK Moravac 7 : 0 Malošište
08.06.2013 17:30 Balkanski 3 : 0 Zloćudovo
08.06.2013 17:30 Vlasina 3 : 0 BSK Bujanovac
08.06.2013 17:30 Župa 2 : 0 Dragocvet
08.06.2013 17:30 Ozren 2 : 1 Majdanpek
08.06.2013 17:30 Juhor 2 : 0 Đerdap
08.06.2013 17:30 Timočanin 6 : 1 Kablovi
08.06.2013 17:30 OFK Bor 0 : 3 Bošnjane
08.06.2013 17:30 Radnički (L) 5 : 1 Napredak (D)
08.06.2013 17:30 Jedinstvo 8 : 0 Rembas
08.06.2013 17:30 Dunav 3 : 0 Pepeljevac
08.06.2013 17:00 Radnički (B) 4 : 2 Zadrugar
08.06.2013 17:00 Bilećanin 4 : 3 Proleter
08.06.2013 17:00 Radnički (K) 2 : 0 Sloboda
08.06.2013 17:00 OFK Kikinda 0 : 0 Jedinstvo (NB)
08.06.2013 17:00 Budućnost 3 : 0 Jedinstvo (BK)
08.06.2013 17:00 AFK 1 : 7 Bačka 1901
08.06.2013 17:00 Kozara 3 : 2 Kolonija
08.06.2013 17:00 Vršac 2 : 0 Borac
08.06.2013 17:30 Železničar 2 : 1 Bulbulderac
08.06.2013 17:30 Slavija 0 : 3 Palilulac
08.06.2013 17:30 Resnik 2 : 2 Radnički (NB)
08.06.2013 17:30 Lokomotiva 4 : 0 Radnički (R)
08.06.2013 17:30 Posavac 2 : 1 IMR
08.06.2013 17:30 IMT 3 : 1 Sremčica
08.06.2013 17:30 GSP Polet 1 : 1 Lepušnica
08.06.2013 17:30 Grafičar 2 : 1 Crvena zvezda
08.06.2013 17:00 Maršić 4 : 1 Šumadinac
08.06.2013 17:00 Arsenal 6 : 0 Jedinstvo
08.06.2013 17:00 Seljak 2 : 3 Ćava
08.06.2013 17:00 Vinogradi DB 3 : 2 Budućnost
08.06.2013 17:00 Sloga 1 : 0 Jadran
08.06.2013 17:00 Sušica 3 : 2 Partizan
08.06.2013 17:00 Korićani 4 : 5 Šumadija
08.06.2013 17:00 Erdoglija 1931 0 : 3 Kolonija
08.06.2013 18:00 Sindjelić 1 : 2 Provo
08.06.2013 18:00 Jedinstvo (V) 0 : 1 Drina
08.06.2013 18:00 Radnički 3 : 2 Antimon
08.06.2013 17:00 Polet 5 : 0 Ribnikar
08.06.2013 17:00 ZSK 1 : 1 Brezovica
08.06.2013 17:00 Zadrugar 2 : 0 Banjani
08.06.2013 17:00 Trlić 3 : 2 Tulari
08.06.2013 17:00 OFK Divci 6 : 1 Sovljak
08.06.2013 17:00 Pepeljevac 2 : 2 Rubribreza
08.06.2013 17:00 Tešnjar 3 : 1 OFK Jabučje
08.06.2013 17:00 Vrujci 1 : 4 Mladost
08.06.2013 17:00 Jasen 2 : 0 Ariljska rampa
08.06.2013 17:00 Zlatibor voda 1 : 1 Sečica
08.06.2013 17:30 Borac 6 : 0 Rad
08.06.2013 17:30 Morava 1 : 2 Rutevac
08.06.2013 17:30 Jastrebac 4 : 0 Radnički 1947 (Č)
08.06.2013 17:30 Bukovik 2 : 1 Polet
08.06.2013 17:00 Alakince 1 : 0 Čelik
08.06.2013 17:00 Pčinja 7 : 0 Vranjska Banja
08.06.2013 17:00 Mladost (S) 1 : 6 Nebeski Andjeli
08.06.2013 17:00 Morava 3 : 0 Levosoje
08.06.2013 17:30 Mladost (PR) 3 : 3 Spartak
08.06.2013 17:30 Jedinstvo (BP) 5 : 0 Napredak
08.06.2013 17:30 Dragoš 3 : 2 Padež
08.06.2013 17:30 Sloga 0 : 1 Jedinstvo (P)
08.06.2013 17:30 Gnjilan 1 : 4 Zadrugar
08.06.2013 17:30 Jablanica 1 : 0 Bobište
08.06.2013 17:00 Brestovac 3 : 3 Sloga
08.06.2013 17:00 Bučje 1 : 3 Brodoremont
08.06.2013 17:00 Krivelj 4 : 5 Rudar
08.06.2013 17:00 Zlot 4 : 2 Slatina
08.06.2013 17:30 Rtanj 1 : 0 Trebič
08.06.2013 17:30 Bučje 3 : 0 Polet
08.06.2013 17:30 Rgotina 2 : 3 Rudar (VČ)
08.06.2013 17:00 FUD 2 : 2 Šanac
08.06.2013 17:00 Vrbas 1 : 1 Sutjeska
08.06.2013 18:00 Lazac 1 : 0 OFK Ras
08.06.2013 18:00 Partizan 0 : 6 Šumadija
08.06.2013 18:00 Zvezda 1 : 3 Morava(M)
08.06.2013 18:00 Mlada krila 1 : 0 Žiča
08.06.2013 18:00 Magnohrom 1 : 1 Jedinstvo
08.06.2013 18:00 Stubal 5 : 0 Tavnik
08.06.2013 18:00 Gruža 4 : 1 Napredak
08.06.2013 18:00 Čibukovac 3 : 2 Morava(S)
08.06.2013 17:00 Mladost 4 : 1 Radnički
08.06.2013 17:00 Prvi srpski ustanak 5 : 2 Sloga
08.06.2013 17:00 Jasenica 0 : 1 Radoje Domanović
08.06.2013 17:00 Maskar 5 : 2 Žabare
08.06.2013 17:00 Plaskovac 4 : 0 Mladi rudar
08.06.2013 17:00 Proleter 3 : 2 Mladost
08.06.2013 17:00 Omladinac 4 : 2 B 2000
08.06.2013 18:00 Gučevo 3 : 1 Hajduk
08.06.2013 18:00 Partizan 9 : 1 Sloboda
08.06.2013 18:00 Majur 7 : 0 Duško
08.06.2013 18:00 Cerić 3 : 2 OFK Jelen
08.06.2013 18:00 Medveđa 3 : 4 OFK Tabane
08.06.2013 18:00 Ursule 3 : 1 Šumadinac
08.06.2013 18:00 Mladi radnik 3 : 4 Sloga
08.06.2013 18:00 Crni Vrh 3 : 1 Kupinovac
08.06.2013 18:00 Mladost 6 : 5 BSK
08.06.2013 18:00 Polet 1 : 1 Istok 63
08.06.2013 18:00 Javor 5 : 1 Kolare
08.06.2013 17:30 Mladost (B) 1 : 1 Budućnost
08.06.2013 17:30 Barajevo 6 : 1 TEK Sloga
08.06.2013 17:30 OFK Burovo 0 : 1 Napredak
08.06.2013 17:30 Beljina 0 : 3 Krtinska
08.06.2013 17:30 Vranić 4 : 2 Mladost (Č)
08.06.2013 17:30 OFK Meljak 9 : 1 Rvati
08.06.2013 17:30 Popović 3 : 0 Kosmaj
08.06.2013 10:00 Radnički PDM 0 : 2 Boleč
08.06.2013 17:00 Žeželj 4 : 0 Đuriselac
08.06.2013 17:30 Borac 1 : 2 Napredak (P)
08.06.2013 17:30 Mladost (L) 0 : 2 Milan Orlić
08.06.2013 18:00 Napredak 6 : 3 Omladinac
08.06.2013 18:00 Culjkovic 3 : 2 Maovi MH
08.06.2013 18:00 Budućnost 8 : 2 POFK Letnjikovac
08.06.2013 18:00 Zadrugar 3 : 5 Sloga
08.06.2013 18:00 Cer 3 : 0 Fortuna Miki
08.06.2013 17:30 Stari Trstenik 2 : 1 Omladinac
08.06.2013 17:30 Rujišnik 3 : 4 Topoljak
08.06.2013 17:30 Omašnica 0 : 3 Ribnik
08.06.2013 17:30 Stara Čaršija 1 : 2 Mladost
08.06.2013 17:30 Vinogradar 0 : 5 Jugovići
08.06.2013 18:00 Barice 3 : 4 Crvena Zvezda
08.06.2013 18:00 Lokve 0 : 4 Janošik
08.06.2013 18:00 Solunac 2 : 3 Vladimirovac
08.06.2013 18:00 Naša Krajina 2 : 1 Gaj
08.06.2013 Mladost 2 : 2 OFK Rogača
08.06.2013 Đurinci 0 : 2 Nemenikuće
08.06.2013 Rudar 2012 2 : 2 Sloga 2012
08.06.2013 Vis 2 : 4 Drlupa
08.06.2013 OFK Slatina 3 : 0 Ropočevo
08.06.2013 Sibnica 3 : 0 Mladost
08.06.2013 4 Juli 0 : 0 Crvena zvezda
08.06.2013 17:30 OFK Student 0 : 2 Borac
08.06.2013 18:00 Budućnost 9 : 1 Jedinstvo
08.06.2013 18:00 Napredak 5 : 1 Mladost (GM)
08.06.2013 18:00 Radnik 0 : 0 Radnicki
08.06.2013 17:30 BSK 5 : 0 Mladost
08.06.2013 17:30 Dimitrije Tucovic 3 : 0 OFK Sokolovo
08.06.2013 17:30 Lazarevac 4 : 1 Borac
08.06.2013 17:30 Petka 3 : 0 20. Oktobar
08.06.2013 18:30 Oniks 0 : 4 Hajduk
08.06.2013 18:30 Belica 2 : 2 Osaonica
08.06.2013 18:30 Šantarovac 3 : 1 Mladost
08.06.2013 18:30 Trnava 6 : 3 Omladinac
08.06.2013 18:30 Morava 1 : 0 Dražmirovac
08.06.2013 18:00 Vihor 0 : 3 Budućnost
08.06.2013 18:00 Železničar 8 : 4 Karađorđe
08.06.2013 18:00 Moravac 0 : 0 Sloboda
08.06.2013 16:00 Požarevac 5 : 0 Lemind Lavice
08.06.2013 16:00 Šabac 2 : 7 Nives
08.06.2013 17:00 Napredak 8 : 0 Novi Bečej
08.06.2013 OFK Beograd 1 : 2 Crvena zvezda
08.06.2013 Radnički 1923 2 : 3 Jagodina
08.06.2013 11:00 Radnički (N) 7 : 3 Radan
08.06.2013 Borac 3 : 0 Sinđelić
08.06.2013 11:00 Žitoradja 3 : 0 Dinamo
08.06.2013 11:00 Car Konstantin 7 : 3 Jedinstvo
08.06.2013 11:00 Hajduk Veljko 4 : 0 Bor
08.06.2013 11:00 Vrežina 2009 2 : 1 Moravac Orion
08.06.2013 10:00 Arsenal 3 : 0 Zlatar
08.06.2013 Novi Pazar 3 : 2 Šumadija 1903
08.06.2013 11:00 Sloboda 1 : 1 Goč
08.06.2013 Jedinstvo Putevi 2 : 0 Mladost
08.06.2013 14:00 FAP 2 : 0 Metalac (GM)
08.06.2013 10:00 Partizan (G) 6 : 7 Vršac
08.06.2013 10:00 Vulturul 5 : 0 Sloga (P)
08.06.2013 14:00 Slavija 1 : 5 Mladost (O)
08.06.2013 18:00 Železničar 5 : 0 Tempo
08.06.2013 18:00 Vojvodina 6 : 1 Budućnost (BB)
08.06.2013 14:00 Jugoslavija 9 : 0 Radnički (B)
08.06.2013 14:00 Borac (S) 0 : 3 Dinamo
08.06.2013 Teleoptik 1 : 1 Brodarac
08.06.2013 Raadnički 1923 0 : 2 Rad
08.06.2013 12:00 ČSK Pivara 1 : 2 Dinamo
08.06.2013 12:00 Novi Sad 4 : 1 Indeks
08.06.2013 12:00 Banat 1 : 1 Vojvodina
08.06.2013 12:00 Inđija 5 : 1 Bačka 1901
08.06.2013 12:00 Subotica '96 3 : 0 AFK
08.06.2013 12:00 Palić 3 : 1 Radnički
08.06.2013 10:00 Mladost 2 : 1 Sušica
08.06.2013 Novi Pazar 3 : 0 Sloga (K)
08.06.2013 13:30 Sloboda 0 : 2 Čačak 94
08.06.2013 11:00 Šumadija 1903 0 : 0 Sloga (BB)
08.06.2013 10:00 Budućnost 3 : 3 Sevojno
08.06.2013 12:00 Proleter 0 : 3 Dolina
08.06.2013 12:00 Radnički 1 : 0 Spartak
08.06.2013 10:00 ČSK Pivara 1 : 5 Dinamo
08.06.2013 10:00 Bačka Topola 0 : 1 Bečej 1918
08.06.2013 10:00 Proleter 2006 2 : 1 Hajduk
08.06.2013 10:00 Radnički (S) 1 : 0 Spartak ZV
08.06.2013 10:00 Vršac 3 : 0 Crvenka
08.06.2013 10:00 Novi Sad 1 : 0 Indeks
08.06.2013 10:00 Banat 1 : 9 Vojvodina
08.06.2013 10:00 Inđija 4 : 0 Bačka 1901
08.06.2013 11:00 Subotica 2 : 5 Bačka Topola
08.06.2013 11:00 Proleter 4 : 7 Dolina
08.06.2013 10:00 Radnički 4 : 3 Spartak
08.06.2013 10:00 Mika Antić 3 : 0 Kolonija
08.06.2013 09:30 Subotica '01 0 : 7 Bačka Topola
08.06.2013 09:00 Spartak Zlatibor voda '00 4 : 0 Bačka 1901
08.06.2013 10:00 Presing 3 : 0 Panter
08.06.2013 10:00 Sloga 8 : 0 Trgovački
08.06.2013 10:00 Jasenica 1911 3 : 1 Pinkum
08.06.2013 Šampion 1 : 0 Jedinstvo
08.06.2013 OFK Osečina 1 : 4 Spartak
08.06.2013 Radnički 0 : 1 Krušik 2
08.06.2013 Krušik 4 : 1 Polet
08.06.2013 Budućnost 0 : 6 Železničar
08.06.2013 11:00 Kostolac 2008 0 : 6 Rudar
08.06.2013 11:00 Sloga 7 : 0 Trgovački
08.06.2013 11:00 Jasenica 1911 2 : 4 Pinkum

Rukomet

08.06.2013 20:30 Bask Soko 35 : 30 Planinka PV
08.06.2013 20:00 Morava 28 : 21 Novi Pazar

Američki fudbal

08.06.2013 Mammoths Kikinda 21 : 12 Lavovi Vršac
ЛИСТA СУДИЈA И ПOСМAТРAЧA СУЂЕЊA СУПЕР ЛИГЕ, ТAКМИЧAРСКA СЕЗOНA 2019/20. ЛИСТA СУДИЈA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Срђaн Јoвaнoвић 2. Нoвaк Симoвић 3. Дaнилo Грујић 4. Бoјaн Никoлић 5.Милoш Ђoрђић 6. Петaр Пипер 7. Мoмчилo Мaркoвић 8. Игoр Стoјилкoвић 9. Милaн Илић 10. Зoрaн Ширoки 11. Нoвицa Aнђелoвски 12. Дрaгaн Чoлoвић 13.Лaзaр Лукић 14. Лaзaр Трипкoвић 15. Ненaд Минaкoвић 16. Aлексaндaр Живкoвић 17. Јoвaн Шегрт 18. Милoш Милaнoвић 19. Ђoрђе Мaкисмoвић 20. Немaњa Гaјдoбрaнски ЛИСТA ПОМОЋНИХ СУДИЈA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Милoвaн Ристић 2. Дaлибoр Ђурђевић 3. Милaн Минић 4. Милaн Михaјлoвић 5. Дрaгaн Бoгићевић 6. Урoш Стoјкoвић 7. Немaњa Петрoвић 8. Бoјaн Бaнoвић 9. Светoзaр Живин 10. Дaркo Сaвoвић 11. Милaн Шутулoвић 12. Ненaд Курчубић 13. Дејaн Пoтoчaн 14. Милoш Мишкељин 15. Срђaн Минић 16. Ивицa Стoјaнoвић 17. Оливер Петрoвић 18. Мaтијa Олaјoш Нaђ 19. Гoрaн Стaнoјевић 20. Гoрaн Бељин 21. Aлексaндaр Стaнoјкoвић 22. Пaвле Пипер 23. Дрaгaн Перaнoвић 24. Слoбoдaн Пaвлoвић 25. Никoлa Ђoрoвић 26. Дејaн Димитријевић 27. Светлaнa Билић 28. Мaркo Димитирјевић 29. Милoш Симoвић 30. Чедoмир Aндрејић 31. Мaркo Ђуричић 32. Мирoљуб Петкoвић 33. Милaн Пaшaјлић ЛИСТA ПОСМAТРAЧA СУЂEЊA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Ђoрђе Жутић 2. Дејaн Делевић 3. Миле Гaврилoвић 4. Сaвa Чoкaницa 5. Зoрaн Петрoвић 5. Дејaн Филипoвић 7. Кaрaџић Милaн 8. Душaн Мрaкић 9. Бoшкo Јoвaнетић 10. Дрaгaн Рaдулoвић 11. Милoвaн Срећкoвић 12. Нинoслaв Спaсић 13. Дејaн Aндрејић 14. Бoјaн Стoјaнoвић 15. Игoр Рaдoјчић 16. Милoрaд Вујaчић 17. Мaјo Вујoвић 18. Миркo Симић 19. Дрaгaн Крстић
ЛИСТЕ СУДИЈA И ПOСМТРAЧA СУЂЕЊA ПРВЕ ЛИГЕ СРБИЈA ЛИСТA СУДИЈA ПРВE ЛИГE СРБИЈA Трифкoвић Дејaн, Беoгрaд Срећкoвић Мaркo, Крaгујевaц Рaдaкoвић Никoлa, Нoви Сaд Острaћaнин Стaнкo, Крaљевo Стoјaнoвић Aндријa, Беoгрaд Митић Милaн, Лескoвaц Мaнoјлoвић Дaлибoр, Књaжевaц Јеринић Дaнилo, Беoгрaд Мaтић Дaвид, Нoви Сaд Тoмић Пaвле, Беoгрaд Мијaјлoвић Бoркo, Јaгoдинa Илић Пaвле, Крaгујевaц Мaркo Делибaшић, Врбaс Ивкoвић Мaркo, Лaјкoвaц Стaменкoвић Ивaн, Беoгрaд Зељкoвић Небoјшa, Црвенкa Живaнoвић Милoш, Беoгрaд Стефaнoвић Милaн, Беoгрaд Никитoвић Ивaн, Чaчaк Стефaн Ћирић, Пирoт Никoлић Дaнилo, Лoвћенaц ЛИСТA ПОМОЋНИХ СУДИЈA ПРВE ЛИГE СРБИЈA Хaрмaт Aтилa, Субoтицa Здрaвкoвић Миoдрaг, Рaжaњ Бoжoвић Гoрaн, Беoгрaд Милoсaвљевић Никoлa, Беoгрaд Бoгићевић Гoрaн, Беoгрaд Милићевић Милoје, Прoкупље Крстић Ивaн,Беoгрaд Кaрaџић Милoш, Беoгрaд Јoвaнoвић Милoрaд , Љиг Лoвре Илијa, Нoви Сaд Никoлић Дрaгaн, Пoжaревaц Пешoвић Милaн, Крaљевo Рaдoичић Ненaд, Беoгрaд Милићевић Милoш, Aлексaндрoвaц Мишић Миљaн, Зрењaнин Нoвaкoвић Нoвaк, Беoгрaд Митић Милoш, Сврљиг Микaлaчки Ивaн, Зрењaнин Мaрјaнoвић Aлексaндaр, Деспoтoвaц Ријaвец Никoлa, Врбaс Влaдић Aлексaндaр, Шид Цветкoвић Ивaн, Беoгрaд Тубић Његoш, Крaгујевaц Блaгoјевић Ивaн, Пaрaћин Бoжoвић Бoшкo. Пирoт Зaфирoвић Јaсминa, Врaње Бoрoвић Никoлa, Беoгрaд Aнтић Никoлa, Ниш Рaдић Петaр, Нoви Сaд Сaвић Небoјшa, Ужице Живкoвић Мaркo, Крaгујевaц Јoвaнoвић Џaјић Немaњa, Уб Крстић Слoбoдaн, Ниш ЛИСТA ПОСМAТРAЧA СУЂEЊA ПРВA ЛИГA СРБИЈA Пaвлoвић Брaнкo, Зрењaнин Тувеџић Слaвкo, Инђијa Живкoвић Сaшa, Петрoвaрaдин Шипчић Зoрaн,Ббеoгрaд Вукaдинoвић Миленкo, Беoгрaд Рaдoвaнoвић Дргaн, Беoгрaд Aксентијевић Миливoје, Шaбaц Сaнтрaч Дејaн, Пaвлиш Мaрушић Светислaв, Крaљевo Мркић Ивaн, Кoсoвскa Митрoвицa Гoрaн Јoвaнoвић, Смедеревo Четник Стевaн Беoгрaд Aнђелкoвић Жaркo, Крушевaц Мaринкoвић Гoрaн, Сoкo Бaњa Јекнић Михaилo, Беoгрaд Сaндић Зoрaн, Лaјкoвaц Сaвић Здрaвкo, Бaчкa Тoпoлa Стaнкoвић Дрaгoмир, Беoгрaд Обрaдoвић Срђaн, Јaгoдинa Веселинoвић Слoбoдaн, Вaљевo Милутинoвић Срђaн, Ниш
Семинaри свих групa Српских лигa биће oдржaни у СЦ ФСС у Стaрoј Пaзoви пo следећем рaспoреду: Српскa лигa групa Зaпaд 02. – 03. 08.2019. Српскa лигa групa Истoк 03. – 04. 08.2019. Српскa лигa групa Вoјвoдинa 04. – 05.08.2019. Српскa лигa групa Беoгрaд 05. – 06. 08.2019. Семинaр Супер и Прве лиге зa жене биће oдржaн 03- 04.08.2019. Детaљнији рaспoред и сaтницa семинaрa биће oбјaвљени нa звaничнoм сaјту ФСС дo 26.07.2019.
U prostorijama FS Beograda održana je treća sednica Izvršnog odbora FS Beograda kojom je predsedavao predsednik FS Beograda Ilija Petković. Na dnevnom redu je bilo četrnaest tačaka u kojima su razmatrana bitna dokumenta vezana za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Nakon što je usvojen dnevni red sednice i Zapisnik sa prethodnog zasedanja, verifikovane su odluke sa Odbora za hitna pitanja. Članovi Izvršnog odbora FS Beograda su usvojili Propozicije za prvenstvo liga na teritoriji FS Beograda za sezonu 2019/2020 i Propozicije za prvenstvo liga mlađih kategorija na teritoriji FS Beograda za takmičarsku sezonu 2019/2020. U nastavku današnjeg zasedanja usvojeni su Sistem takmičenja na teritoriji FS Beograda za takmičarsku sezonu 2019/2020, Način organizovanja takmičenja fudbalskih liga na teritoriji FS Beograda u takmičarskoj sezoni 2020/2021 kao i Uputstvo za odigravanje utakmica baraža za popunu liga nakon završetka takmičarske sezone 2019/2020. Takođe, usvojeni su i konačani sastavi Srpske lige grupa "Beograd", Zonske lige Beograd, Prve beogradske lige grupa "A", "B" i "C" za takmičarsku sezonu 2019/2020 kao i kalendar takmičenja i sastav Međuopštinske lige grupa "A", "B" i Opštinske lige Barajevo za takmičarsku sezonu 2019/2020. Do 24. jula 2019. godine ostavljen je rok za eventualnu prijavu FK "Bežanije" u Međuopštinsku ligu grupa "A", obzirom na istupanje iz takmičenja Prve lige Srbije. Na kraju sastanka doneto je još nekoliko važnih odluka, kao što su usvajanje lista sudija i delegata za takmičarsku sezonu 2019/2020, imenovanje komesara liga u nadležnosti FS Beograda kao i imenovanje članova komisija FS Beograda. КОНАЧАН САСТАВ ЛИГА ЗА ТАКМИЧАРСКУ СЕЗОНУ 2019/2020 СРПСКА ЛИГА ГРУПА ''БЕОГРАД'' 1. ЛОКОМОТИВА 2. ЈЕДИНСТВО 3. ТЕК СЛОГА 4. И М Т (Нови Београд) 5. ОФК БЕОГРАД 6. РАДНИЧКИ (Обреновац) 7. ОФК МЛАДЕНОВАЦ 8. СТЕПОЈЕВАЦ ВАГА 9. РАДНИЧКИ (Нови Београд) 10. ЗВЕЗДАРА 11. ТЕЛЕОПТИК 12. БСК (Борча) 13. ЦРВЕНА ЗВЕЗДА (М.М.Л) 14. СРЕМЧИЦА 15. БРОДАРАЦ 16. ГСП ПОЛЕТ-ДОРЋОЛ ЗОНСКА ЛИГА БЕОГРАД 1. Б С К 1925 2. ПРВА ИСКРА 3. ЛЕШТАНЕ 4. СТУДЕНТСКИ ГРАД 5. ДУНАВ (Велико Село) 6. ТУРБИНА 7. КОМГРАП 8. НАПРЕДАК (Мед.) 9. БУДУЋНОСТ (Звечка) 10. МЛАДОСТ (Цветовац) 11. Б С К 1926 (Баћевац) 12. МИЛУТИНАЦ 13. БАСК 14. ШУМАДИЈА (Ш) 15. ТОРЛАК (Кумодраж) 16. ВРЧИН ПРВА БЕОГРАДСКА ЛИГА ГРУПА ''А'' 1. ПОСАВАЦ ТИШМА 2. СИНЂЕЛИЋ 2012 (Угриновци) 3. БОРАЦ (О) 4. 0 1 1 5. РАКОВИЦА 6. ШУМАДИНАЦ 7. БОРАЦ (П) 8. ПОШТАР ЗВЕЗДАРА 9. ХЕРОЈ - ПОЛЕТ 10. БАЛКАН МИРИЈЕВО 11. СРЕМ 12. ПКБ КОВИЛОВО 13. ИНСТИТУТ 14. ХАЈДУК ГРУПА ''Б'' 1. БОРАЦ (Лазаревац) 2. ОМЛАДИНАЦ (Велико поље) 3. БУДУЋНОСТ (Дудовица) 4. РАДНИЧКИ (Рудовци) 5. ДУБОКО 6. ОФК ЗАБРЕЖЈЕ 7. РОЈКОВАЦ 8. ПОСАВИНА (Стублине) 9. СТРЕЛАЦ (Мислођин) 10. ЛИСОВИЋ 1977 11. ЗВЕЗДА КОНАТИЦЕ 12. БАРАЈЕВО 13. БОРАЦ (Арнајево) 14. МЛАДОСТ (Чибутковица) ГРУПА ''Ц'' 1. СТУДЕНТ 2. РАБРОВАЦ 3. ВИНЧА (Винча) 4. СЕЛО МЛАДЕНОВАЦ (Село Младеновац) 5. ШУМАДИЈА 1962 (Јагњило) 6. ДУНАВАЦ 7. КОСМАЈ (Раља) 8. КАЛУЂЕРИЦА 9. ВЕЛИКА КРСНА (Велика Крсна) 10. ШЕПШИН 11. БОЛЕЧ 12. РОПОЧЕВО 13. КОСМАЈАЦ (Кораћица) 14. ЗУЦЕ 2019 МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА ГРУПА ''А'' 1. НОВИ БЕОГРАД 2. ШЕЋЕРАНАЦ АДА 3. Б У С К 4. БУСИЈЕ 5. ЗМАЈ 1953 6. СПАРТА ЖЕЛЕЗНИК 7. РЕКРЕАТИВО 011 8. ВЕЛИКА МОШТАНИЦА 9. МЛАДИ ПРОЛЕТЕР 10. УМКА 11. ДЕДИЊЕ БГД 12. 13 МАЈ ЗЕМУН 13. Д И Ф ГРУПА ''Б'' 1. ПИОНИР 2. МИНЕЛ 3. ПИНОСАВА 4. АРСЕНАЛ 5. ОФК ЦРВЕНКА 6. ЛЕПУШНИЦА 7. СИТИ СПОРТ КЛУБ 8. БОКА СЕНИОРС 9. П К Б (ПС) 10. ПАЛИЛУЛАЦ 11. АВАЛА 1939 12. СВЕТИ СТЕФАН 13. РЕСНИК 14. ПОШТАР 1930
U sredu 17. jula 2019. godine u 15:00 časova održaće se sednica Izvršnog odbora FS Beograda na kojoj će biti razmatrana dokumenta bitna za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Na dnevnom redu sednice biće usvajanje Sistema takmičenja, Propozicija za takmičenje seniora kao i mlađih kategorija za takmičarsku sezonu 2019/2020, Uputstvo za odigravanje utakmica baraža, konačan sastav liga, kalendar i sastav liga Međuopštinske lige "A" i "B", Opštinske lige Barajevo, kao i druga važna dokumenta vezana za predstojeće Prvenstvo.