XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 68 utakmica za dan
Sreda, 14 Maj 2014

Fudbal

14.05.2014 16:30 Napredak 1936 1 : 2 Mlava
14.05.2014 16:30 Vihor 2 : 5 Sloga
14.05.2014 16:30 Petar Dobrnjac 1 : 0 Polet
14.05.2014 16:30 Beli Orao 2 : 1 RSK
14.05.2014 16:30 Omladinac 1 : 6 Rudar
14.05.2014 16:30 Đerdap 3 : 1 Mladost
14.05.2014 16:30 Spartak 1924 2 : 1 ZSK
14.05.2014 16:30 Vrtište 2 : 1 Proleter (M)
14.05.2014 16:30 Brzi Brod 3 : 0 Morava
14.05.2014 16:30 Budućnost 2 : 4 Aluminjum
14.05.2014 16:30 Crvena zastava 2 : 0 OFK Niš
14.05.2014 16:30 Mladost (L) 0 : 1 Sloboda
14.05.2014 16:30 Jedinstvo 3 : 1 Moravac 1948
14.05.2014 16:30 Proleter (DV) 1 : 5 Mladost (M)
14.05.2014 16:30 Kosovac 0 : 1 N.S. Tatko
14.05.2014 17:30 Mladost (D) 2 : 3 Morava (R)
14.05.2014 17:30 Mladost (J) 3 : 2 BSK
14.05.2014 17:30 Napredak (D) 3 : 2 Mladost (K)
14.05.2014 17:30 Jedinstvo 3 : 0 Bratstvo
14.05.2014 17:30 Sloga 1 : 1 Levač
14.05.2014 17:30 Kušiljevo 1 : 2 OFK Bratstvo
14.05.2014 17:30 Vinorača 2 : 1 Budućnost
14.05.2014 17:00 Blizna 1 : 1 Brestovac
14.05.2014 16:30 Dragoš 2 : 1 Mladost
14.05.2014 17:00 Vidrovac 3 : 0 Rečka
14.05.2014 17:00 Urovica 1 : 1 Malajnica
14.05.2014 17:00 Srbovo 2 : 0 OFK Tamnič
14.05.2014 17:00 Ratar 1 : 3 Polet
14.05.2014 11:00 Miloševo 2 : 2 Deli Jovan
14.05.2014 17:00 Kovilovo 3 : 0 Smedovac
14.05.2014 17:00 Tisa B (A) 0 : 3 Obilić
14.05.2014 17:00 Jedinstvo (M) 0 : 2 Sloga
14.05.2014 17:00 Hajduk 3 : 1 Tromedja
14.05.2014 17:00 Tisa (P) 3 : 0 Slavija
14.05.2014 17:00 Graničar 1 : 2 Radnički Gladiolus
14.05.2014 17:00 Potisje 5 : 2 Jadran
14.05.2014 17:00 Obilić (Zmajevo) 1 : 3 Mladost Radost (Srbob)
14.05.2014 17:00 Hajduk (Gard.) 2 : 6 Miletić (Mošorin)
14.05.2014 17:00 Proleter (R.S.) 10 : 0 Sloga (Lok)
14.05.2014 17:00 Jedinstvo (Gosp.) 4 : 2 Obilić (Vilovo)
14.05.2014 17:00 Mladost (Radič.) 2 : 0 Budućnost (S.S.)
14.05.2014 17:00 Jedinstvo (B.P.S.) 4 : 2 Iskra (Kucura)
14.05.2014 17:00 Bačka (Đurđ.) 2 : 2 Hajduk (Čurug)
14.05.2014 17:00 Bečej 1918 3 : 1 Napredak (Nadalj)
14.05.2014 17:30 Šećeranac 1 : 1 Crvenka
14.05.2014 17:00 7. Juli 3 : 0 Tolisavac - VT
14.05.2014 17:00 Metalmania 0 : 0 Bačka Žabalj
14.05.2014 17:00 Radnički 1919 0 : 1 Polet
14.05.2014 17:00 Železničar 6 : 1 Sremice
14.05.2014 17:00 Kikinda 0 : 3 Rubin
14.05.2014 11:00 Jagodina 4 : 1 Radnički (P)
14.05.2014 11:00 Radnički (SM) 3 : 2 Radnički (S)
14.05.2014 10:00 Omladinac 2 : 1 Radnički (NP)
14.05.2014 11:00 Javor 4 : 1 FAP
14.05.2014 11:00 Bane 1 : 0 Šumadija 1903
14.05.2014 16:00 Sevojno 1 : 0 Čačak 94
14.05.2014 16:00 Novi Pazar 0 : 1 Metalac (K)
14.05.2014 13:00 FAP 1 : 0 Javor
14.05.2014 Rudar (KM) 3 : 0 Sočanica

Košarka

14.05.2014 19:30 Partizan NIS 85 : 59 Borac Mozzart Sport
14.05.2014 19:00 Radnički 109 : 58 Crnokosa
14.05.2014 19:30 Mega Vizura 79 : 56 Metalac Farmakom

Rukomet

14.05.2014 Sloga 30 : 23 Crvenka
14.05.2014 19:00 Planinka PV 28 : 20 Požarevac
14.05.2014 Jagodina 29 : 29 Dinamo
14.05.2014 Mokra Gora 28 : 27 Metalac
14.05.2014 17:00 Metalac 35 : 23 Vladimirovac
14.05.2014 19:00 Jedinstvo 37 : 28 Crvenka II
U prvoj ligi Srbije treba ispravka, Bežanija je još prošle nedelje istupila iz lige a na njeno mesto je ušla Kolubara.
fudbalskevesti.com i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 2 korisnika su tipovali utakmicu