XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 170 utakmica za dan
Subota, 24 Maj 2014

Fudbal

24.05.2014 16:30 Rekreativo 011 3 : 2 Dedinje
24.05.2014 16:30 OFK Crvenka 4 : 1 Pionir
24.05.2014 16:30 Sloga D 2 : 6 Seljak
24.05.2014 16:30 Maršić 1 : 0 Jadran
24.05.2014 16:30 Budućnost 0 : 3 Polet
24.05.2014 16:30 Čajetina 10 : 0 Višesava
24.05.2014 16:30 Jasen 0 : 10 Zlatibor
24.05.2014 17:00 Rutevac 5 : 1 Mekiš
24.05.2014 17:00 Radnički 1924 (K) 1 : 1 Mladost (B)
24.05.2014 17:00 Palilula 4 : 5 Naša krila 1936
24.05.2014 17:00 Naisus 2 : 0 Moravica
24.05.2014 16:30 Gnjilan 5 : 0 Padež
24.05.2014 17:00 Spartak 2 : 3 Mladost (P.R)
24.05.2014 17:00 Čelik 1 : 4 Morava
24.05.2014 17:00 Biljači 1 : 1 Besa 2005
24.05.2014 17:00 OFK Alakince 3 : 1 Vihor
24.05.2014 17:00 Oskar 3 : 1 Morava
24.05.2014 17:00 Sloga (R) 2 : 6 Ropotovo
24.05.2014 17:00 Brezovica 3 : 0 Radnički
24.05.2014 17:00 Polet 1 : 8 Gračanica
24.05.2014 16:30 BSK 3 : 0 OFK 019 Zaječar
24.05.2014 17:00 Krivaja 3 : 1 Vinogradar
24.05.2014 17:00 Njegoš 2 : 0 Olimpija (G)
24.05.2014 17:00 AFK 0 : 3 Preporod
24.05.2014 17:00 Crvenka 2 : 1 Zadrugar
24.05.2014 17:00 OFK Odžaci 6 : 0 Graničar
24.05.2014 17:00 ŽAK 5 : 1 Kula
24.05.2014 17:00 Sloga 3 : 0 Hajduk
24.05.2014 17:00 1. Maj 0 : 1 Hrtkovci
24.05.2014 17:00 Rudar 2 : 2 Sloven (R)
24.05.2014 17:00 Hajduk (V) 4 : 1 Partizan
24.05.2014 17:00 Mladost (NS) 5 : 0 Vojvodina (BG)
24.05.2014 17:00 ŽSK 2 : 1 Kabel
24.05.2014 17:30 Magnohrom 2 : 1 Jedinstvo
24.05.2014 17:30 Mlada krila 2 : 2 OFK Ras
24.05.2014 17:00 21. oktobar 0 : 1 Hajduk
24.05.2014 Badljevica 0 : 4 7. Jul
24.05.2014 17:30 Mrovska 3 : 1 Mladost Zvezd
24.05.2014 17:30 Gorki 3 : 2 Torpedo
24.05.2014 16:30 Rudar 1945 4 : 5 Tvrdojevac
24.05.2014 16:30 Trešnjica 4 : 0 Pobeda
24.05.2014 17:00 Polet (V) 1 : 0 Gredetin
24.05.2014 17:00 Pobeda 1976 3 : 1 OFK Sloga (D)
24.05.2014 17:00 Napredak 2012 1 : 2 Tempo
24.05.2014 17:00 Jedinstvo 2 : 1 OFK Morava
24.05.2014 17:00 MB Marjan 3 : 2 Sloboda
24.05.2014 17:00 Veliki Suvodol 2 : 3 Mladost (M.S)
24.05.2014 17:00 Blagotin 8 : 2 Mladost (DK)
24.05.2014 17:00 Kladušnica 4 : 1 Omladinac
24.05.2014 17:00 Mladost 9 : 1 Rtanj
24.05.2014 17:00 Šljivar 9 : 1 Nacional
24.05.2014 17:00 Timok 4 : 0 Lovac
24.05.2014 16:30 Sloboda 3 : 0 Tomislavci
24.05.2014 16:30 Mićunovo 0 : 1 Mladost 1952
24.05.2014 17:00 Budućnost 3 : 3 Olimpija
24.05.2014 17:00 Radnički 1918 5 : 0 Rastina 1918
24.05.2014 17:30 Noćaj 4 : 1 Graničar (K)
24.05.2014 17:30 Stari Grad 2 : 4 Hercegovac
24.05.2014 17:30 Soko 1 : 1 Bački Hajduk
24.05.2014 17:30 Musina Reka 3 : 3 Studen Vitez
24.05.2014 17:30 Omladinac 1 : 1 Stara Čaršija
24.05.2014 17:30 Žiča 0 : 3 Progorelica
24.05.2014 17:30 Real 4 : 1 Miločajac
24.05.2014 17:30 Zgodačica 4 : 1 Popovići
24.05.2014 17:00 Feniks 1 : 0 Mladost
24.05.2014 17:00 Omladinac B 2 : 0 Vukan
24.05.2014 17:00 Melnica 2 : 2 Manastirica
24.05.2014 17:00 Brana Paunović 5 : 1 Mladost (R)
24.05.2014 17:00 Radnik 2 : 3 Laolac
24.05.2014 17:00 Sloga 1952 3 : 1 Dobrnje
24.05.2014 17:00 Laznica 1 : 2 Zvezda
24.05.2014 17:00 Borac 4 : 2 Jasenovac
24.05.2014 17:00 OFK Homolje 4 : 2 Mladost
24.05.2014 17:00 Radnik 5 : 2 Kobilje
24.05.2014 17:00 Stig (C) 4 : 2 Stig (MC)
24.05.2014 Luk : Jelav
24.05.2014 Mladost Br : Granit
24.05.2014 17:00 DB Junajted 3 : 0 Krasava
24.05.2014 Letnjikovac 3 : 4 Zadrugar
24.05.2014 Napredak 1 : 3 Maovi MH
24.05.2014 Omladinac 5 : 1 Sloga
24.05.2014 Radnički Šabački 11 : 0 Fortuna Miki
24.05.2014 Cer 3 : 1 Culjkovic
24.05.2014 17:00 Strmovo 1968 0 : 5 Lajkovac
24.05.2014 17:00 Dimitrije Tucović 7 : 1 Sloga
24.05.2014 17:30 Šumadinac 6 : 2 Šumadija
24.05.2014 17:30 Mladost 1 : 1 Goša
24.05.2014 17:00 Padež 6 : 1 Srnje
24.05.2014 17:30 Gaj 3 : 0 Crvena Zvezda
24.05.2014 17:30 Solunac 1 : 1 Graničar
24.05.2014 17:30 Naša Krajina 1 : 1 Janošik
24.05.2014 17:30 OFK Barice 0 : 3 Vojvodina
24.05.2014 17:30 Radnički 1927 1 : 0 Vojvodina
24.05.2014 17:30 PSS-192 0 : 3 OFK Borac
24.05.2014 17:30 Hajduk 1 : 0 Crnovršanin
24.05.2014 17:30 Omladinac 2 : 2 Šantarovac
24.05.2014 17:30 Oniks 3 : 2 Belica
24.05.2014 17:30 Bresje 4 : 1 Mladost
24.05.2014 17:30 Dečić 3 : 4 Zeta
24.05.2014 17:30 Rudar 4 : 0 Mornar
24.05.2014 17:30 Grbalj 1 : 1 OFK Petrovac
24.05.2014 17:30 Mladost 1 : 3 Budućnost
24.05.2014 17:30 Mogren 3 : 2 Čelik
24.05.2014 17:30 Sutjeska 1 : 1 Lovćen
24.05.2014 17:30 Kolonija 3 : 1 Budućnost (BB)
24.05.2014 13:00 Mladost (O) 1 : 1 Vulturul
24.05.2014 12:00 Sloga (BNS) 0 : 6 Radnički (K)
24.05.2014 17:30 Polet 1 : 3 Spartak
24.05.2014 17:30 Glogonj 3 : 0 Vojvodina
24.05.2014 14:00 Radnički (B) 0 : 4 Slavija
24.05.2014 11:30 Palić 0 : 3 Tavankut
24.05.2014 11:00 Olimpia B 0 : 6 Subotica
24.05.2014 11:00 Senta 6 : 0 Bačka
24.05.2014 10:00 Mika Antić 2 : 6 Dinamo
24.05.2014 12:00 Jedinstvo Stević 0 : 3 Borac (St)
24.05.2014 09:30 Senta 0 : 2 Spartak
24.05.2014 10:00 Radnički 1905 8 : 1 Potisje
24.05.2014 14:30 Petar Urošev 2 : 1 Kolonija
24.05.2014 18:00 Dobrica 6 : 1 Slavija
24.05.2014 09:30 Jugoslavija 3 : 0 Budućnost (A)
24.05.2014 Bane 3 : 0 Jošanica ND
24.05.2014 Jošanica ND 3 : 0 OFK Ras
24.05.2014 Trepča 0 : 5 Pazar Juniors
24.05.2014 10:00 Potisje 1 : 4 Senta
24.05.2014 09:30 TSC 4 : 0 Subotica
24.05.2014 Zeleznicar 0 : 3 Buducnost
24.05.2014 Krusik 2 3 : 0 OFK Senjak
24.05.2014 Jedinstvo 8 : 0 OFK Osecina
24.05.2014 10:00 Gruža 4 : 3 Karađorđe
24.05.2014 10:00 Sušica 0 : 3 Apolon 4 II
24.05.2014 10:00 Šumadija 1903 II 2 : 6 Šumadija 1903 I
24.05.2014 Trepča 1 : 2 Pazar Juniors
24.05.2014 Mokra Gora 3 : 0 Tutin

Rukomet

24.05.2014 Studentski grad 10 : 0 Radnički
24.05.2014 Mačva 24 : 26 Rekreativo
24.05.2014 Junior 30 : 29 Udarnik
24.05.2014 Jedinstvo 1974 31 : 31 Ub
24.05.2014 Dorćol 40 : 35 Sloga
24.05.2014 16:00 Sjenica 23 : 37 Arilje
24.05.2014 Dolovo 24 : 27 Dinamo 2
24.05.2014 Omladinac (I) 26 : 30 Mladost (V)
24.05.2014 Glogonj 29 : 33 Crepaja
24.05.2014 Budućnost 34 : 45 Radnički
24.05.2014 Omladinac (D) 40 : 24 Spartak
24.05.2014 20:00 Dalmatinac 44 : 25 Čonoplja 1947
24.05.2014 20:00 Vojput 2 21 : 23 Prigrevica
24.05.2014 20:00 Grafičar 31 : 22 Rusin
24.05.2014 20:00 Kljajićevo 34 : 19 Sombor
24.05.2014 20:00 Borac 27 : 27 Graničar
24.05.2014 Rukobel 0 : 10 Kosmaj
24.05.2014 Prva-Iskra Barič 34 : 17 Partizan 3
24.05.2014 Metaloplastika 2 33 : 20 Smederevo 2
24.05.2014 Zemun 1957 36 : 15 Gučevo
24.05.2014 Želja 29 : 30 Petrovaradin
24.05.2014 Radnički 10 : 0 Topola
24.05.2014 Spartak 34 : 22 Jedinstvo
24.05.2014 Naftagas 34 : 27 Apatin
24.05.2014 Miletić 24 : 27 Vrbas
24.05.2014 20:00 Knjaževac 2 29 : 24 Morava Han
24.05.2014 18:00 Niška Banja 24 : 18 Aleksinac
24.05.2014 17:00 Jagodina 2 35 : 18 Žitorađa
24.05.2014 16:30 Naisa 3 32 : 21 Vlasotince
24.05.2014 Mladost 1949 38 : 22 Naisa 3
24.05.2014 Vlasotince 18 : 32 Radan
24.05.2014 Dubočica 14 : 21 Jagodina 2
24.05.2014 Žitorađa 21 : 32 Niška Banja
24.05.2014 Aleksinac 22 : 21 Knjaževac 2
24.05.2014 Morava Han 23 : 41 Rtanj

Ragbi 13

24.05.2014 Crvena zvezda 18 : 0 Voždovac

Američki fudbal

24.05.2014 14:00 Lavovi Vršac 12 : 48 Sirmium Legionaries SM
Zvezda... A lepo su ljudi Milojevicu savetovali da u Minhen povede i Igora Stoiljkovica.
mika98 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja 11 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja 11 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja 11 je tipovao utakmicu
Pedja 11 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu