XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 168 utakmica za dan
Nedelja, 19 Jun 2016

Fudbal

19.06.2016 18:00 Sveti Jovan 4 : 3 OFK Brezik
19.06.2016 18:00 Jugović 0 : 4 Omladinac
19.06.2016 18:00 Sava 04 4 : 1 Mladost (T)
19.06.2016 18:00 Mladost (L) 3 : 0 Grčica
19.06.2016 18:00 OFK Krbeti 2 : 1 Mladost 2003
19.06.2016 18:00 Slijepčevići 3 : 4 Gredice
19.06.2016 17:30 BSK Ledinci 4 : 1 Majevica
19.06.2016 17:30 Jedinstvo 0 : 0 Miloš Obilić
19.06.2016 17:30 Novo doba 3 : 2 Drina
19.06.2016 17:30 SFK Akademac UIS 3 : 1 Balatun
19.06.2016 17:30 Sloboda 3 : 2 Semberija
19.06.2016 17:30 Borac (K) 5 : 0 4. Juli
19.06.2016 17:30 Nemetali 3 : 3 Slatina
19.06.2016 17:30 Zlot 2 : 0 Blizna
19.06.2016 17:30 Branik 3 : 0 Krivelj
19.06.2016 17:30 BSK 0 : 0 Deli Jovan
19.06.2016 17:30 Rudna Glava 2 : 1 Poreč
19.06.2016 17:30 Majdanpek 5 : 0 Polom
19.06.2016 17:30 Kumarevo 4 : 1 Sloboda D.B
19.06.2016 17:30 Zloćudovo 3 : 1 GFK Dubočica
19.06.2016 17:30 Sloga (L) 4 : 2 Jedinstvo GS
19.06.2016 17:30 Umac 3 : 4 Mladi Borac
19.06.2016 17:30 Čekmin 2 : 1 Progres
19.06.2016 17:30 Radnički (P) 5 : 0 Mladost V
19.06.2016 17:30 Vučje 1 : 4 Železničar
19.06.2016 17:30 Šumadija 3 : 1 Brza
19.06.2016 17:30 Plantaža 3 : 1 Omladinac
19.06.2016 17:30 Radnički 0 : 1 Morava
19.06.2016 17:30 Brzi Brod 4 : 4 Budućnost
19.06.2016 17:30 Vulkan 3 : 0 Mramor
19.06.2016 17:30 Jedinstvo (GM) 3 : 0 Proleter
19.06.2016 17:30 Aluminjum 3 : 0 Palilulac
19.06.2016 17:30 Rudar 0 : 3 OFK Niš
19.06.2016 17:30 Sloboda 2 : 3 Mladost
19.06.2016 17:30 Crvena zastava 4 : 0 Vrtište
19.06.2016 17:00 Terekveš 2 : 0 Borac
19.06.2016 17:00 Kula 2 : 1 Radnički 1918
19.06.2016 17:00 BSK 3 : 4 OFK Šikara
19.06.2016 17:00 Kordun 2 : 1 Lipar
19.06.2016 17:00 Omladinac (B) 0 : 2 Omladinac (D)
19.06.2016 17:00 Rusin 1 : 2 Polet
19.06.2016 17:00 Stanišić 5 : 1 Graničar (G)
19.06.2016 17:00 Mladost 3 : 0 Hajduk
19.06.2016 17:00 Omladinac 2 : 0 Udarnik
19.06.2016 17:00 Borac (R) 1 : 0 Železničar
19.06.2016 17:00 SASK 3 : 0 Bačinac
19.06.2016 17:00 Bresje Superior 1 : 1 Osipaonica
19.06.2016 17:00 Mladi radnik 6 : 1 Sloboda
19.06.2016 17:00 Mladi borac 3 : 0 Sloga
19.06.2016 17:00 Pobeda 3 : 1 7. Juli
19.06.2016 17:00 Šumadija 0 : 2 Budućnost
19.06.2016 17:30 Trgovački 4 : 3 Sloga (B)
19.06.2016 17:30 Integral 3 : 4 Vojvoda Milenko
19.06.2016 17:30 Petar Dobrnjac 3 : 0 Mladost
19.06.2016 17:30 Rudar 3 : 4 Krilaš
19.06.2016 17:30 Polet 3 : 0 Železničar
19.06.2016 17:30 Borac 3 : 0 Dizel
19.06.2016 17:30 Budućnost 3 : 0 Sloga (Ć)
19.06.2016 17:30 Mlava 3 : 2 Đerdap
19.06.2016 17:30 Napredak 3 : 2 Makce
19.06.2016 17:30 Pobeda 3 : 3 Trnava
19.06.2016 17:30 ŽSK 3 : 0 Šumadinac
19.06.2016 17:30 Borac 3 : 2 Šumadija
19.06.2016 17:30 Junkovac 4 : 1 Šatornja
19.06.2016 17:30 Lepenica 3 : 0 Prvi srpski ustanak
19.06.2016 17:30 Vinča 2 : 0 Vitlina-Bokanja
19.06.2016 18:00 Drina 3 : 0 Mladost (PP)
19.06.2016 18:00 Lipolist 5 : 4 Borac (L)
19.06.2016 18:00 Antimon 3 : 0 Jedinstvo (Z)
19.06.2016 18:00 Jedinstvo (Š) 1 : 0 Sinđelić
19.06.2016 18:00 Jadar 4 : 1 Podrinje
19.06.2016 18:00 Mačva 2005 4 : 4 Borac (V)
19.06.2016 18:00 Mladost (P) 3 : 2 Hajduk Stanko
19.06.2016 18:00 Radnički Šabački 4 : 2 BMR Petlovača
19.06.2016 17:30 Tulari 5 : 2 Kolubara
19.06.2016 17:30 Trlić 3 : 2 Tvrdojevac
19.06.2016 17:30 Junior Novo Naselje 6 : 3 Polet
19.06.2016 17:30 OFK Divci 2 : 1 Mladost
19.06.2016 17:30 ZSK 0 : 3 Sovljak
19.06.2016 17:30 Kačer 3 : 0 Joševa
19.06.2016 17:30 Tešnjar 1 : 1 Pepeljevac
19.06.2016 17:30 OFK Jabučje 2 : 2 Banjani
19.06.2016 17:30 Partizan 0 : 1 Sloga (D)
19.06.2016 11:00 Real 3 : 1 Pazar Juniors 2011
19.06.2016 18:00 Mataruge 2 : 1 Goč
19.06.2016 18:00 Gruža 4 : 3 Ibar
19.06.2016 18:00 Polet 2 : 0 Borac
19.06.2016 17:30 Moravac 0 : 3 Sušica 2012
19.06.2016 17:30 Morava 0 : 3 Mladost (DL)
19.06.2016 17:30 Jedinstvo (Š) 0 : 2 Polet
19.06.2016 17:30 BSK 2 : 2 Navalin
19.06.2016 17:30 Lemind 1953 2 : 3 Real
19.06.2016 17:30 Jedinstvo (G) 4 : 3 OFK Bobište
19.06.2016 17:30 Mladost (B) 4 : 2 OFK Morava
19.06.2016 17:30 Bratstvo 4 : 1 Gradac
19.06.2016 17:30 Napredak 3 : 1 Marjan MB
19.06.2016 17:30 Kurjače 3 : 0 Jedinstvo (D)
19.06.2016 17:30 Jedinstvo (Lj) 2 : 1 Napredak (P)
19.06.2016 17:30 Polet (V) 2 : 1 Desine
19.06.2016 17:30 Borac (K) 1 : 0 Napredak (B)
19.06.2016 17:30 Vihor 0 : 3 Polet (B)
19.06.2016 17:30 Mlava (B) 1 : 3 Žitkovica
19.06.2016 17:30 Braničevo 2 : 4 Napredak 1934
19.06.2016 17:30 Zadrugar 3 : 2 Omladinac (S)
19.06.2016 17:30 Polet 8 : 3 Bata Bulić
19.06.2016 17:30 Sloga 1952 3 : 0 Mladost
19.06.2016 17:30 Rudar 4 : 2 BSK
19.06.2016 17:30 Rade Milošević 6 : 1 Dragoš
19.06.2016 17:30 Omladinac (Š) 3 : 0 Napredak
19.06.2016 17:30 Radnik 4 : 0 Radnički
19.06.2016 18:00 Rankovac 1 : 0 Vojvoda Stepa Step.
19.06.2016 18:00 Jevremovac 7 : 3 OFK Jelen
19.06.2016 18:00 Karađorđe 2 : 2 Radnički
19.06.2016 18:00 Mladost 2013 0 : 0 Sloga
19.06.2016 18:00 Dušan Silni 7 : 1 Dobrava
19.06.2016 18:00 Pričinović 3 : 2 Trešnjevka
19.06.2016 18:00 Cerić 4 : 5 Mrovska
19.06.2016 18:00 Cer 5 : 1 Milan Orlić
19.06.2016 18:00 Čobanče 2 : 1 Vidojevica
19.06.2016 18:00 Gučevo 3 : 0 Krasava
19.06.2016 18:00 Borac 3 : 1 Velika Reka
19.06.2016 18:00 Stolice 2 : 2 Cerova
19.06.2016 18:00 Jedinstvo 1 : 4 Sloga (LŠ)
19.06.2016 18:00 Sloga (S) 3 : 4 Mladost (DB)
19.06.2016 18:00 Studenac 3 : 0 Crnča
19.06.2016 18:00 Borac 2 : 1 Majur
19.06.2016 18:00 Budućnost (Z) 3 : 5 Mladost (MM)
19.06.2016 18:00 Torpedo 1924 2 : 5 Proleter
19.06.2016 18:00 Budućnost (PD) 2 : 6 Gorki
19.06.2016 18:00 Sloga 3 : 1 Partizan
19.06.2016 18:00 Omladinac 2013 4 : 1 Duško
19.06.2016 18:00 Milicionar 3 : 1 Drina
19.06.2016 18:00 Cer 5 : 3 Mladi Borac
19.06.2016 17:00 Košutnjak 3 : 0 Kremenac
19.06.2016 17:00 Zastava 3 : 4 Botunje
19.06.2016 17:00 Seljak 1 : 1 OFK Bagremar
19.06.2016 17:00 Šumadija 1934 1 : 2 Kutlovo
19.06.2016 17:00 OFK Žeželj 5 : 2 Azbest
19.06.2016 17:30 Rudar 3 : 0 Strelac
19.06.2016 17:30 Budućnost 1 : 3 Prijevor
19.06.2016 17:30 Prijatelji 0 : 3 Planinac
19.06.2016 17:30 Premeća : BIP
19.06.2016 17:30 Mladost : Jedinstvo
19.06.2016 17:30 Kej : Parmenac
19.06.2016 17:30 Rudar : Radnik 2013
19.06.2016 10:30 Mladost 1 : 1 Moravac
19.06.2016 Brezovac 3 : 2 Trešnjevica
19.06.2016 18:00 Krnule 09 1 : 1 Provo 2015
19.06.2016 11:00 Dragojevac 4 : 2 Sloga Trgošped
19.06.2016 18:00 Petrovac 74 3 : 2 Jedinstvo 2014
19.06.2016 18:00 Sloga 1949 7 : 3 Sloga (R)
19.06.2016 18:00 Torpedo 4 : 4 Mladost (B)
19.06.2016 17:30 Paune 3 : 1 Lukavac
19.06.2016 17:30 OFK Povlen 5 : 4 Mladi radnik
19.06.2016 17:30 Kotešica 3 : 0 Dupljaj
19.06.2016 17:30 Bujačić 0 : 2 Mali korak
19.06.2016 17:30 Žabari 4 : 3 Beloševac
19.06.2016 17:30 OFK Brđanac 2 : 4 Rakac Stave
19.06.2016 Mladost 7 : 0 Nepričava
19.06.2016 Sečica 3 : 3 Borac
19.06.2016 Dobrinjac 2 : 2 Omladinac
19.06.2016 Plavi Tok 2 : 2 Lauš
19.06.2016 17:30 Avijatičar Vranjani 3 : 0 Lazarica
19.06.2016 Glumač 6 : 2 Blagaja
19.06.2016 Pobeda 4 : 2 Duškovci
19.06.2016 Trešnjica 1 : 7 Bakionica

Američki fudbal

19.06.2016 16:00 Legionaries 17 : 40 GAT Dukes
19.06.2016 16:00 Pirates 0 : 21 Celtis