08.04
15:30
Sloga (K)
Budućnost Krušik 2014
|
08.04.2020 15:30 | Sloga (K) | : | Budućnost Krušik 2014 | |||||
08.04
15:30
Sloga (P)
Sušica
|
08.04.2020 15:30 | Sloga (P) | : | Sušica | |||||
08.04
15:30
Mačva 1929
Trepča
|
08.04.2020 15:30 | Mačva 1929 | : | Trepča | |||||
08.04
15:30
Loznica
Jošanica
|
08.04.2020 15:30 | Loznica | : | Jošanica | |||||
08.04
15:30
Jedinstvo
Sloga 33
|
08.04.2020 15:30 | Jedinstvo | : | Sloga 33 | |||||
08.04
15:30
RSK
Mladi radnik 1926
|
08.04.2020 15:30 | RSK | : | Mladi radnik 1926 | |||||
08.04
15:30
Takovo
Proleter Mihajlovac
|
08.04.2020 15:30 | Takovo | : | Proleter Mihajlovac | |||||
08.04
15:30
Mokra Gora
Borac 1926
|
08.04.2020 15:30 | Mokra Gora | : | Borac 1926 | |||||
08.04
15:30
Tutin
Šumadija (A)
|
08.04.2020 15:30 | Tutin | : | Šumadija (A) |
08.04
16:00
Dinamo 1945
Omladinac
|
08.04.2020 16:00 | Dinamo 1945 | : | Omladinac | |||||
08.04
16:00
Kozara
Bečej 1918
|
08.04.2020 16:00 | Kozara | : | Bečej 1918 | |||||
08.04
16:00
Bratstvo 1946
Vojvodina 1928
|
08.04.2020 16:00 | Bratstvo 1946 | : | Vojvodina 1928 | |||||
08.04
16:00
Železničar
OFK Vršac
|
08.04.2020 16:00 | Železničar | : | OFK Vršac | |||||
08.04
16:00
1. Maj Ruma
Dunav
|
08.04.2020 16:00 | 1. Maj Ruma | : | Dunav | |||||
08.04
16:00
Radnički (Zr)
Hajduk 1912
|
08.04.2020 16:00 | Radnički (Zr) | : | Hajduk 1912 | |||||
08.04
16:00
Borac
Bačka 1901
|
08.04.2020 16:00 | Borac | : | Bačka 1901 | |||||
08.04
16:00
Radnički 1912
Radnički (SM)
|
08.04.2020 16:00 | Radnički 1912 | : | Radnički (SM) |
08.04
16:00
Trstenik PPT
Moravac Orion
|
08.04.2020 16:00 | Trstenik PPT | : | Moravac Orion | |||||
08.04
16:00
Rembas
OFK Sinđelić
|
08.04.2020 16:00 | Rembas | : | OFK Sinđelić | |||||
08.04
16:00
Budućnost
Timočanin
|
08.04.2020 16:00 | Budućnost | : | Timočanin | |||||
08.04
16:00
GFK Dubočica
Temnić 1924
|
08.04.2020 16:00 | GFK Dubočica | : | Temnić 1924 | |||||
08.04
16:00
GFK Jagodina
Vlasina
|
08.04.2020 16:00 | GFK Jagodina | : | Vlasina | |||||
08.04
16:00
OFK Topličanin
Jedinstvo
|
08.04.2020 16:00 | OFK Topličanin | : | Jedinstvo | |||||
08.04
16:00
Dunav
SFS Borac
|
08.04.2020 16:00 | Dunav | : | SFS Borac | |||||
08.04
16:00
Radan
Car Konstantin
|
08.04.2020 16:00 | Radan | : | Car Konstantin |
08.04
16:00
Jedinstvo
Radnički (O)
|
08.04.2020 16:00 | Jedinstvo | : | Radnički (O) | |||||
08.04
16:00
Sremčica
BSK Borča
|
08.04.2020 16:00 | Sremčica | : | BSK Borča | |||||
08.04
16:00
Crvena zvezda
OFK Mladenovac
|
08.04.2020 16:00 | Crvena zvezda | : | OFK Mladenovac | |||||
08.04
16:00
OFK Beograd
Radnički (NB)
|
08.04.2020 16:00 | OFK Beograd | : | Radnički (NB) | |||||
08.04
11:00
GSP Polet Dorćol
Lokomotiva
|
08.04.2020 11:00 | GSP Polet Dorćol | : | Lokomotiva | |||||
08.04
10:00
Teleoptik
Zvezdara
|
08.04.2020 10:00 | Teleoptik | : | Zvezdara | |||||
08.04
16:00
TEK Sloga
Brodarac
|
08.04.2020 16:00 | TEK Sloga | : | Brodarac | |||||
08.04
16:00
Stepojevac Vaga
IMT
|
08.04.2020 16:00 | Stepojevac Vaga | : | IMT |
08.04
16:00
Morava
Sloga
|
08.04.2020 16:00 | Morava | : | Sloga | |||||
08.04
11:00
Svetlost Badnjevac
Pusta Reka
|
08.04.2020 11:00 | Svetlost Badnjevac | : | Pusta Reka | |||||
08.04
16:00
Polet 1980
Čekmin
|
08.04.2020 16:00 | Polet 1980 | : | Čekmin | |||||
08.04
16:00
Vranjska Banja
Bobište
|
08.04.2020 16:00 | Vranjska Banja | : | Bobište | |||||
08.04
16:00
Jablanica
Žitorađa
|
08.04.2020 16:00 | Jablanica | : | Žitorađa | |||||
08.04
16:00
Akademija 10
Budućnost
|
08.04.2020 16:00 | Akademija 10 | : | Budućnost | |||||
08.04
16:00
Nebeski Andjeli
Pčinja
|
08.04.2020 16:00 | Nebeski Andjeli | : | Pčinja | |||||
08.04
16:00
Jastrebac
Jedinstvo (GS)
|
08.04.2020 16:00 | Jastrebac | : | Jedinstvo (GS) |
08.04
16:00
OFK 019
Jedinstvo (P)
|
08.04.2020 16:00 | OFK 019 | : | Jedinstvo (P) | |||||
08.04
16:00
Majdanpek
Brodoremont
|
08.04.2020 16:00 | Majdanpek | : | Brodoremont | |||||
08.04
16:00
Balkanski
Bor 1919
|
08.04.2020 16:00 | Balkanski | : | Bor 1919 | |||||
08.04
11:00
Tanasko Rajić
Rtanj
|
08.04.2020 11:00 | Tanasko Rajić | : | Rtanj | |||||
08.04
16:00
OFK Slatina
Rajko Mitić
|
08.04.2020 16:00 | OFK Slatina | : | Rajko Mitić | |||||
08.04
16:00
BSK
Lužnica
|
08.04.2020 16:00 | BSK | : | Lužnica | |||||
08.04
16:00
Hajduk Veljko
Timok 1919
|
08.04.2020 16:00 | Hajduk Veljko | : | Timok 1919 | |||||
08.04
16:00
Đerdap
Kablovi
|
08.04.2020 16:00 | Đerdap | : | Kablovi |
08.04
16:00
Blagotin
Meševo
|
08.04.2020 16:00 | Blagotin | : | Meševo | |||||
08.04
16:00
Bošnjane
Jedinstvo 1936
|
08.04.2020 16:00 | Bošnjane | : | Jedinstvo 1936 | |||||
08.04
11:00
Radnički (S)
Mačkovac
|
08.04.2020 11:00 | Radnički (S) | : | Mačkovac | |||||
08.04
16:00
OFK Lugomir
Levač
|
08.04.2020 16:00 | OFK Lugomir | : | Levač | |||||
08.04
16:00
Jedinstvo (M)
Jastrebac
|
08.04.2020 16:00 | Jedinstvo (M) | : | Jastrebac | |||||
08.04
16:00
Župa
Kušiljevo
|
08.04.2020 16:00 | Župa | : | Kušiljevo | |||||
08.04
16:00
Morava 1918
Sloga
|
08.04.2020 16:00 | Morava 1918 | : | Sloga | |||||
08.04
16:00
Jedinstvo (P)
Juhor
|
08.04.2020 16:00 | Jedinstvo (P) | : | Juhor |
08.04
16:00
Svrljig
Rudar
|
08.04.2020 16:00 | Svrljig | : | Rudar | |||||
08.04
16:00
Mladost (M)
Moravica
|
08.04.2020 16:00 | Mladost (M) | : | Moravica | |||||
08.04
16:00
Vrtište
Pukovac
|
08.04.2020 16:00 | Vrtište | : | Pukovac | |||||
08.04
16:00
OFK Brzi Brod
Jedinstvo (GM)
|
08.04.2020 16:00 | OFK Brzi Brod | : | Jedinstvo (GM) | |||||
08.04
16:00
Naša krila 1936
OFK Napredak 1929
|
08.04.2020 16:00 | Naša krila 1936 | : | OFK Napredak 1929 | |||||
08.04
16:00
Zemljoradnik
Malošište
|
08.04.2020 16:00 | Zemljoradnik | : | Malošište | |||||
08.04
16:00
Orljane
Bukovik
|
08.04.2020 16:00 | Orljane | : | Bukovik | |||||
08.04
16:00
OFK Niš
Morava
|
08.04.2020 16:00 | OFK Niš | : | Morava |
08.04
15:30
Sirakovo
Napredak Simićevo
|
08.04.2020 15:30 | Sirakovo | : | Napredak Simićevo | |||||
08.04
15:30
Borac (K)
Đerdap
|
08.04.2020 15:30 | Borac (K) | : | Đerdap | |||||
08.04
15:30
Integral
Budućnost (V)
|
08.04.2020 15:30 | Integral | : | Budućnost (V) | |||||
08.04
15:30
Trgovački
Mlava (ML)
|
08.04.2020 15:30 | Trgovački | : | Mlava (ML) | |||||
08.04
15:30
Rudar (Kr)
Sloga (L)
|
08.04.2020 15:30 | Rudar (Kr) | : | Sloga (L) | |||||
08.04
15:30
Železničar
Rudar 2001
|
08.04.2020 15:30 | Železničar | : | Rudar 2001 | |||||
08.04
15:30
Obilić
Sloga (B)
|
08.04.2020 15:30 | Obilić | : | Sloga (B) | |||||
08.04
15:30
Omladinac (Š)
Borac (Ž)
|
08.04.2020 15:30 | Omladinac (Š) | : | Borac (Ž) |
08.04
16:00
Kraljevo Hajduk
Ribnica
|
08.04.2020 16:00 | Kraljevo Hajduk | : | Ribnica | |||||
08.04
16:00
Karađorđe
Gruža
|
08.04.2020 16:00 | Karađorđe | : | Gruža | |||||
08.04
16:00
Napredak
Mataruge
|
08.04.2020 16:00 | Napredak | : | Mataruge | |||||
08.04
16:00
Popovići Vrnjci
Budućnost
|
08.04.2020 16:00 | Popovići Vrnjci | : | Budućnost | |||||
08.04
16:00
Proleter
Mladi radnik 1925
|
08.04.2020 16:00 | Proleter | : | Mladi radnik 1925 | |||||
08.04
16:00
Ibar
Tavnik
|
08.04.2020 16:00 | Ibar | : | Tavnik | |||||
08.04
16:00
Rudar
Granit
|
08.04.2020 16:00 | Rudar | : | Granit | |||||
08.04
16:00
Borac (V)
Mladost
|
08.04.2020 16:00 | Borac (V) | : | Mladost |
08.04
16:00
Juhor
Bratstvo
|
08.04.2020 16:00 | Juhor | : | Bratstvo | |||||
08.04
16:00
Partizan (M)
Javor
|
08.04.2020 16:00 | Partizan (M) | : | Javor | |||||
08.04
16:00
Mladost (J)
Morava (KS)
|
08.04.2020 16:00 | Mladost (J) | : | Morava (KS) | |||||
08.04
16:00
Dragocvet
Moravac 2015
|
08.04.2020 16:00 | Dragocvet | : | Moravac 2015 | |||||
08.04
16:00
OFK Bratstvo
Morava (R)
|
08.04.2020 16:00 | OFK Bratstvo | : | Morava (R) | |||||
08.04
16:00
Kolare
Resavac
|
08.04.2020 16:00 | Kolare | : | Resavac | |||||
08.04
16:00
OFK Batinac
Napredak (D)
|
08.04.2020 16:00 | OFK Batinac | : | Napredak (D) | |||||
08.04
16:00
Mladost (D)
Orlovi
|
08.04.2020 16:00 | Mladost (D) | : | Orlovi |
08.04
16:00
OFK Rutevac 1908
Napredak 2012
|
08.04.2020 16:00 | OFK Rutevac 1908 | : | Napredak 2012 | |||||
08.04
16:00
Baličevac
Mladost (B)
|
08.04.2020 16:00 | Baličevac | : | Mladost (B) | |||||
08.04
16:00
Moravac (ZT)
Moravac (Č)
|
08.04.2020 16:00 | Moravac (ZT) | : | Moravac (Č) |
08.04
16:00
ŽSK
Šumadinac (N)
|
08.04.2020 16:00 | ŽSK | : | Šumadinac (N) | |||||
08.04
16:00
Trnava
Mladost MG
|
08.04.2020 16:00 | Trnava | : | Mladost MG | |||||
08.04
16:00
Jasenica
Šumadinac (S)
|
08.04.2020 16:00 | Jasenica | : | Šumadinac (S) | |||||
08.04
16:00
BSK
Marjan
|
08.04.2020 16:00 | BSK | : | Marjan | |||||
08.04
16:00
Omladinac (DR)
Plaskovac
|
08.04.2020 16:00 | Omladinac (DR) | : | Plaskovac | |||||
08.04
16:00
Banja
Borac
|
08.04.2020 16:00 | Banja | : | Borac | |||||
08.04
16:00
Lokomotiva
Vinča
|
08.04.2020 16:00 | Lokomotiva | : | Vinča |
08.04
15:30
Zeppelin 026
Hajduk Veljko 1934
|
08.04.2020 15:30 | Zeppelin 026 | : | Hajduk Veljko 1934 | |||||
08.04
15:30
Vrbovac
Skobalj
|
08.04.2020 15:30 | Vrbovac | : | Skobalj | |||||
08.04
15:30
Jezava
Stari Hrast 2018
|
08.04.2020 15:30 | Jezava | : | Stari Hrast 2018 | |||||
08.04
15:30
OFK Slavija
Proleter 1947
|
08.04.2020 15:30 | OFK Slavija | : | Proleter 1947 |
08.04
17:00
Radnički 1950
Zekas 75
|
08.04.2020 17:00 | Radnički 1950 | : | Zekas 75 | |||||
08.04
17:00
Jagodina
Napredak Junior
|
08.04.2020 17:00 | Jagodina | : | Napredak Junior | |||||
08.04
17:00
Čačak 94
Zlatar
|
08.04.2020 17:00 | Čačak 94 | : | Zlatar | |||||
08.04
17:00
Požarevac
Svilajnac
|
08.04.2020 17:00 | Požarevac | : | Svilajnac | |||||
08.04
17:00
Student BB
Loznica
|
08.04.2020 17:00 | Student BB | : | Loznica | |||||
08.04
17:00
Priboj
Plana
|
08.04.2020 17:00 | Priboj | : | Plana | |||||
08.04
17:00
Crnokosa
Klik
|
08.04.2020 17:00 | Crnokosa | : | Klik |