XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 368 utakmica za dan
Nedelja, 12 April 2020

Fudbal

12.04.2020 15:30 Proleter Mihajlovac : RSK
12.04.2020 15:30 Jošanica : Mačva 1929
12.04.2020 15:30 Sušica : Sloga (K)
12.04.2020 16:00 Dunav : Železničar
12.04.2020 16:00 Vojvodina 1928 : Kozara
12.04.2020 11:00 Car Konstantin : Dunav
12.04.2020 11:00 SFS Borac : OFK Topličanin
12.04.2020 16:30 Vlasina : GFK Dubočica
12.04.2020 16:30 Temnić 1924 : Budućnost
12.04.2020 16:30 Timočanin : Rembas
12.04.2020 16:00 Zvezdara : GSP Polet Dorćol
12.04.2020 15:30 Zvižd : Sloga 1924
12.04.2020 15:30 Sloboda : Morava
12.04.2020 15:30 Partizan 1945 : Pomoravlje
12.04.2020 15:30 Udarnik : Mladi borac
12.04.2020 15:30 Rudar : OFK Napredak
12.04.2020 15:30 Polet : OFK Aranđelovac 1979
12.04.2020 15:30 Železničar : Vrelo Sport
12.04.2020 15:30 Sloga : Mladost (D)
12.04.2020 15:30 OFK Divci : Brezovica
12.04.2020 15:30 Rađevac : Zadrugar
12.04.2020 15:30 Radnički Stobeks : Mladost (P)
12.04.2020 15:30 Polet : Novi Pazar 1928
12.04.2020 15:30 Vodojaža : Šumadija
12.04.2020 15:30 OFK Ras : Gruža
12.04.2020 15:30 Real : Apolon 2018
12.04.2020 15:30 Radnik : Zvečan
12.04.2020 15:30 Budućnost : Bane 1931
12.04.2020 15:30 Zlatar : Sloga (S)
12.04.2020 15:30 Polet (T) : Sloga (BB)
12.04.2020 15:30 Sloboda (Č) : Sevojno
12.04.2020 15:30 Lunjevica : Budućnost
12.04.2020 15:30 Jasen : Jedinstvo Putevi
12.04.2020 16:00 Tavankut : Mladost (BP)
12.04.2020 16:00 Mladost (T) : OFK Mladost APA
12.04.2020 15:30 Sloboda : Jugović
12.04.2020 15:30 Podunavac : Radnički (NP)
12.04.2020 15:30 Borac : Hajduk (D)
12.04.2020 16:00 Mladost (O) : Crvena zvezda (VS)
12.04.2020 16:00 Jedinstvo (BK) : Radnički (S)
12.04.2020 16:00 Jedinstvo (GS) : Nebeski Andjeli
12.04.2020 16:00 Žitorađa : Vranjska Banja
12.04.2020 16:00 Bobište : Polet 1980
12.04.2020 16:00 Čekmin : Svetlost Badnjevac
12.04.2020 11:00 Jedinstvo (P) : Đerdap
12.04.2020 16:00 Kablovi : Hajduk Veljko
12.04.2020 16:00 Lužnica : OFK Slatina
12.04.2020 16:00 Meševo : Jedinstvo (P)
12.04.2020 16:00 Juhor : Morava 1918
12.04.2020 16:00 Kušiljevo : Jedinstvo (M)
12.04.2020 16:00 Jastrebac : OFK Lugomir
12.04.2020 16:00 Levač : Radnički (S)
12.04.2020 16:00 Mačkovac : Bošnjane
12.04.2020 16:00 Rudar : OFK Niš
12.04.2020 16:00 Bukovik : Zemljoradnik
12.04.2020 16:00 Malošište : Naša krila 1936
12.04.2020 16:00 Jedinstvo (GM) : Vrtište
12.04.2020 16:00 Pukovac : Mladost (M)
12.04.2020 16:00 Moravica : Svrljig
12.04.2020 16:00 Mladost : Dunav
12.04.2020 16:00 Komgrap : Vrčin
12.04.2020 16:00 BSK 1926 : Prva Iskra
12.04.2020 10:00 Torlak : Milutinac
12.04.2020 16:00 Leštane : Šumadija
12.04.2020 15:30 Omladinac (Š) : Sirakovo
12.04.2020 15:30 Borac (Ž) : Obilić
12.04.2020 15:30 Sloga (B) : Železničar
12.04.2020 15:30 Sloga (L) : Trgovački
12.04.2020 15:30 Mlava (ML) : Integral
12.04.2020 15:30 Budućnost (V) : Borac (K)
12.04.2020 15:30 Dimitrije Tucović : Iskra
12.04.2020 15:30 Tvrdojevac : Trlić
12.04.2020 15:30 Pepeljevac : OFK Brđanac
12.04.2020 15:30 Tulari : Banjani
12.04.2020 15:30 OFK Osečina : OFK Jabučje
12.04.2020 16:00 Milan Orlić : Mladost (PP)
12.04.2020 16:00 Mladost (DD) : Drina
12.04.2020 16:00 Cer : Hajduk Stanko
12.04.2020 16:00 Majur : Karađorđe
12.04.2020 16:00 Mladi borac : Jedinstvo (ŠT)
12.04.2020 11:00 Vidojevica : Jedinstvo 1924 (VL)
12.04.2020 16:00 Duško : Sloga
12.04.2020 16:00 Borac (V) : Kraljevo Hajduk
12.04.2020 16:00 Granit : Ibar
12.04.2020 16:00 Tavnik : Proleter
12.04.2020 16:00 Budućnost : Napredak
12.04.2020 16:00 Mataruge : Karađorđe
12.04.2020 16:00 Gruža : Ribnica
12.04.2020 16:00 Borac 46 : Budućnost (M)
12.04.2020 16:00 Kulpin : Budućnost (P)
12.04.2020 16:00 ŽAK : Hercegovac
12.04.2020 16:00 Maglić : Vojvodina
12.04.2020 16:00 Rusin : BSK
12.04.2020 16:00 Kordun : Slavija
12.04.2020 16:00 Omladinac : Radnički 1918
12.04.2020 16:30 Preporod : Proleter (Nj)
12.04.2020 16:30 Sutjeska : Obilić (NK)
12.04.2020 16:30 Jadran : Njegoš
12.04.2020 16:30 Iskra : Đurđin
12.04.2020 16:00 Hajduk (B) : LSK Laćarak
12.04.2020 16:00 PSK Putinci : Borac (M)
12.04.2020 16:00 Hajduk (V) : Borac (K)
12.04.2020 16:00 Napredak : Železničar
12.04.2020 16:00 Budućnost : Radnički
12.04.2020 16:00 Donji Petrovci : Ljukovo
12.04.2020 16:00 Donji Srem 2015 : Partizan
12.04.2020 16:30 Šajkaš 1908 : ŽSK
12.04.2020 16:30 Hajduk : Tatra
12.04.2020 16:30 Fruškogorac : Bačka (Đ)
12.04.2020 16:30 TSK : Index
12.04.2020 16:30 Jedinstvo : Petrovaradin
12.04.2020 16:00 Polet : Delija
12.04.2020 16:00 Borac : OFK Klek
12.04.2020 16:00 Mladost (L) : Potisje
12.04.2020 16:00 Crvena zvezda : Omladinac FAM
12.04.2020 16:00 Radnički 1911 : 2. Oktobar
12.04.2020 16:00 Mladost (BD) : Tamiš
12.04.2020 16:00 Rusanda : Vojvodina
12.04.2020 16:00 Jedinstvo : Lehel
12.04.2020 16:30 Sloga (BNS) : Dolina
12.04.2020 16:30 Hajdučica : Spartak 1911
12.04.2020 16:30 Budućnost (A) : Polet (Id)
12.04.2020 16:30 Radnički (B) : Potporanj
12.04.2020 16:30 Partizan (G) : Jedinstvo (V)
12.04.2020 16:30 Crvena zvezda : Partizan (U)
12.04.2020 11:00 Ključ : Šarbanovac
12.04.2020 Polet : BSK
12.04.2020 Nemetali : Branik
12.04.2020 Radnički : Sloga
12.04.2020 16:00 Trebič : Osnić
12.04.2020 16:00 PRO Rudar : Radnički 1946
12.04.2020 16:00 Sloga (M) : Velika Jasikova
12.04.2020 16:00 Graničar : Ozren
12.04.2020 16:00 Omladinac : Hajduk
12.04.2020 16:00 Čitluk : Sloga (Ć)
12.04.2020 16:00 Žabare : Kupci
12.04.2020 16:00 Šanac : 13. April
12.04.2020 16:00 Donji Kopaonik : Gradina
12.04.2020 16:00 Ribnik : Vinogradar
12.04.2020 16:00 Trudbenik : Mladost
12.04.2020 16:00 FUD : Sebečevac
12.04.2020 16:30 Bratstvo : Mladost (D)
12.04.2020 11:00 Orlovi : OFK Batinac
12.04.2020 16:30 Napredak (D) : Kolare
12.04.2020 16:30 Resavac : OFK Bratstvo
12.04.2020 16:30 Morava (R) : Mladost (K)
12.04.2020 16:30 Moravac 2015 : Mladost (J)
12.04.2020 16:30 Javor : Juhor
12.04.2020 16:00 Sinđelić 2012 : Balkan Mirijevo
12.04.2020 11:00 Hajduk : Srem
12.04.2020 16:00 Poštar Zvezdara : Institut
12.04.2020 16:00 Šumadinac : 011
12.04.2020 16:00 Posavac Tišma : Heroj Polet
12.04.2020 16:00 Posavina : Lisović
12.04.2020 16:00 OFK Zabrežje : Barajevo
12.04.2020 10:00 Radnički : Duboko
12.04.2020 16:00 Zvezda : Budućnost
12.04.2020 10:00 Borac (L) : Mladost
12.04.2020 16:00 Strelac : Omladinac
12.04.2020 16:00 OFK Borac : Rojkovac
12.04.2020 16:00 Zuce 2019 : Kosmaj
12.04.2020 16:00 Velika Krsna : Šumadija 1962
12.04.2020 16:00 Šepšin : Vinča
12.04.2020 16:00 Kaluđerica 1969 : Kosmajac
12.04.2020 16:00 Zaklopača : Dunavac
12.04.2020 16:00 Rasovača : Radnički 1947
12.04.2020 16:00 Sloga : Moravac (ZT)
12.04.2020 16:00 Moravac (Č) : Radnički 1924
12.04.2020 16:00 Rudar Alpos : Padina
12.04.2020 16:00 Zaplanjac : Baličevac
12.04.2020 16:00 Mladost (B) : Palilula
12.04.2020 16:00 Elid : OFK Rutevac 1908
12.04.2020 16:00 Lokomotiva : ŽSK
12.04.2020 16:00 Vinča : Banja
12.04.2020 16:00 Borac : Omladinac (DR)
12.04.2020 16:00 Plaskovac : BSK
12.04.2020 16:00 Marjan : Jasenica
12.04.2020 16:00 Šumadinac (S) : Trnava
12.04.2020 16:00 Mladost MG : Sloga
12.04.2020 16:00 Prvi srpski ustanak : Šumadinac (N)
12.04.2020 15:30 Padež : Spartak
12.04.2020 15:30 Mladost : Sloga
12.04.2020 15:30 Dragoš : Vladimir Durković
12.04.2020 16:00 Srbija : Šumadinac KG
12.04.2020 16:00 Kutlovo : Kolonija
12.04.2020 16:00 OFK Bagremar : Borac (D)
12.04.2020 16:00 Zastava : Sloboda (G)
12.04.2020 16:00 Pobeda 1926 : Mladost (P)
12.04.2020 16:00 Šumadija 1934 : Jedinstvo (P)
12.04.2020 16:00 Kaćuša : Dundjerski
12.04.2020 16:00 Jastreb : Dobrič
12.04.2020 15:30 Tešnjar : Žabari
12.04.2020 11:00 Polet : Rajac
12.04.2020 15:30 Komanice : Milenko Pavlović
12.04.2020 11:00 Jadar 2013 : Ribnikar
12.04.2020 11:00 Dračić 2018 : Lukavac
12.04.2020 11:00 Joks Junajted : Popadić
12.04.2020 11:00 Mladost : Rakac Stave
12.04.2020 11:00 Stari drugari : OFK Senjak
12.04.2020 15:30 Kolubara (J) : Joševa
12.04.2020 15:30 Kalenić : Polet (DL)
12.04.2020 15:30 Pambukovica : Šarbane
12.04.2020 15:30 Zvizdar 2012 : Crvena Jabuka
12.04.2020 15:30 Polet (T) : OFK Paljuvi
12.04.2020 11:00 Miločajac : Jedinstvo (D)
12.04.2020 16:00 Lazac : Jovo Kursula
12.04.2020 16:00 Borac (A) : Mladost 1981
12.04.2020 16:00 Jedinstvo (G) : Progorelica
12.04.2020 16:00 Stubal : Mlada krila
12.04.2020 16:00 Braća Vuković : Zvezda
12.04.2020 16:00 Omladinac : Mladost
12.04.2020 16:00 Jedinstvo : Hajduk
12.04.2020 16:00 Dunav : Stanišić 1920
12.04.2020 16:00 OFK Odžaci : Terekveš
12.04.2020 16:00 Lider : Partizan
12.04.2020 16:00 Aleksa Šantić : Kula
12.04.2020 16:00 Lipar : Zadrugar
12.04.2020 10:00 Fruška Gora : OFK Zeka Buljubaša
12.04.2020 16:00 Sremac : Sloga (V)
12.04.2020 16:00 OFK Bikić : Sloboda
12.04.2020 16:00 Graničar 1924 : Trgovački
12.04.2020 16:00 Fruškogorac : Obilić 1993
12.04.2020 16:00 Sloga (Č) : Jednota
12.04.2020 16:30 Borac (VG) : Borac (VS)
12.04.2020 16:30 Banat (D) : Vulturul
12.04.2020 16:30 Karaš (J) : Karaš (K)
12.04.2020 16:30 Banat (I) : Polet
12.04.2020 16:30 Ševac : Vojvodina (CC)
12.04.2020 Donja Lomnica : Todorovce
12.04.2020 11:00 Lemind 1953 : Badince
12.04.2020 Sloboda : Plantaža
12.04.2020 11:00 Mladost (B) : Navalin
12.04.2020 Radnik Sušica 2012 : Gradac
12.04.2020 16:00 Kamenorezac 76 : Rubin
12.04.2020 16:00 Sloga (L) : Mladost
12.04.2020 16:00 Velika Drenova : Garevina
12.04.2020 16:00 Poljoprivrednik : Vinogradar
12.04.2020 16:00 Borac : Kopaonik
12.04.2020 16:30 GFK Tabane : Osaonica
12.04.2020 16:30 Mladost : Partizan
12.04.2020 16:30 Budućnost : Kupinovac
12.04.2020 16:30 Vinorača : Sloboda
12.04.2020 16:30 Ursule : Sloga
12.04.2020 16:00 Jedinstvo : Borac
12.04.2020 16:00 Rvati : Belo Polje
12.04.2020 11:00 Trstenica : Sloga
12.04.2020 16:00 Skela : Pobednik
12.04.2020 11:00 Polet : Partizan
12.04.2020 16:00 Rušanj : Veliki Borak
12.04.2020 16:00 Beljina : Vranić
12.04.2020 10:00 Rekreativo 011 : Busije
12.04.2020 11:00 13. maj : Zmaj 1953
12.04.2020 11:00 Mladi proleter : BUSK
12.04.2020 16:00 Umka : Šećeranac Ada
12.04.2020 16:30 Tisa : Tromedja
12.04.2020 16:30 Hajduk : Šampion
12.04.2020 16:30 Horgoš 1911 : Bačka
12.04.2020 16:30 Čoka : Graničar
12.04.2020 16:30 Jedinstvo : Jadran
12.04.2020 16:00 Zadrugar : Torpedo 1924
12.04.2020 16:00 Lipolist : Cer
12.04.2020 16:00 Omladinac 2013 (SL) : Sloboda
12.04.2020 16:00 Napredak : Budućnost (DO)
12.04.2020 16:00 Budućnost 1929 (ZM) : Milicionar
12.04.2020 16:00 Premijer : Gorki
12.04.2020 16:00 Velika Reka : Antimon
12.04.2020 16:00 Borac : Gučevo 1929
12.04.2020 16:00 Jadar 1961 : Studenac
12.04.2020 16:00 Jedinstvo (ZA) : Sloga
12.04.2020 16:00 Hajduk : Jedinstvo (MZ)
12.04.2020 16:00 Jezero : Rudar
12.04.2020 16:00 Prva Iskra : 7. Juli
12.04.2020 16:00 Pričinović : Sloga
12.04.2020 16:00 OFK Jelen : Cerić
12.04.2020 16:00 Dobrava : Rankovac
12.04.2020 16:00 PSK : Vojvoda Stepa Stepanović
12.04.2020 16:00 Trešnjevka : Šipurske livade
12.04.2020 16:00 PKB (PS) : Poštar 1930
12.04.2020 16:00 Resnik : Sveti Stefan
12.04.2020 16:00 Palilulac : Pinosava
12.04.2020 16:00 Minel : Siti Sport Klub
12.04.2020 16:00 Lepušnica : OFK Crvenka
12.04.2020 15:30 Sloga 1952 : Mladost (R)
12.04.2020 15:30 Zadrugar 1947 : Omladinac (B)
12.04.2020 15:30 Manastirica : Radnički (K)
12.04.2020 15:30 Borac (V) : Jasenovac
12.04.2020 15:30 Napredak 1936 : Krilaš
12.04.2020 15:30 Stig 1955 : Napredak (P)
12.04.2020 15:30 Dizel : Žika Marković Uča
12.04.2020 15:30 Mlava (B) : Sloga (M)
12.04.2020 15:30 Vihor : Mladost (B)
12.04.2020 15:30 Desine : Barič
12.04.2020 15:30 Ljubičevo : Baštovan 2015
12.04.2020 16:00 Budućnost : B 2000
12.04.2020 16:00 Borac : Šamot
12.04.2020 16:00 Vrbica : Radoje Domanović
12.04.2020 16:00 Venčani : Sloga
12.04.2020 16:00 Mladi rudar : Kopljari
12.04.2020 16:00 Trešnjevica : Brezovac
12.04.2020 16:00 Vinogradi DB : Košutnjak
12.04.2020 16:00 Dobrača : OFK Žeželj
12.04.2020 16:00 Jadran : 21. oktobar
12.04.2020 16:00 Slavija : Sloga Lužnice 2016
12.04.2020 16:30 Bikovo : Lokomotiva
12.04.2020 16:30 Palić : Hajduk
12.04.2020 16:30 Vinogradar : Solid
12.04.2020 16:30 Udarnik Višnjevac : Čantavir
12.04.2020 16:30 OFK Mala Bosna 2015 : Žednik
12.04.2020 16:00 Konjuh : Naupare
12.04.2020 16:00 Čarapan : Polet
12.04.2020 16:00 Gaglovo : Parunovac
12.04.2020 11:00 Modrica : Mudrakovac
12.04.2020 16:00 Gornji Stepoš : Borac
12.04.2020 15:30 Proleter 1947 : Jezava
12.04.2020 15:30 Stari Hrast 2018 : Vrbovac
12.04.2020 15:30 Skobalj : Zeppelin 026
12.04.2020 15:30 Hajduk Veljko 1934 : Budućnost
12.04.2020 15:30 Petrijevac : Drugovac
12.04.2020 15:30 Vučak : 7. Juli
12.04.2020 15:30 Pobeda : Rongo Siti
12.04.2020 15:30 Veliki Suvodol : Jerma
12.04.2020 16:00 Jedinstvo Lemeš : Telečka
12.04.2020 16:00 Panonija : Bratstvo 2019
12.04.2020 16:00 Rastina 1918 : Graničar
12.04.2020 BSK 2014 : Koštam Polje
12.04.2020 11:00 Studen Vitez : Partizan (V)
12.04.2020 Mladost 1925 : Morava (M)
12.04.2020 Stara Čaršija : Milakovac 2018
12.04.2020 Zgodačica : Budućnost (S)
12.04.2020 11:00 Omladinac : Šumadija
12.04.2020 11:00 Budućnost 1995 : Vukona
12.04.2020 11:00 Gunjevac : Dokmir
12.04.2020 11:00 OFK Stublenica : Jedinstvo (M)
12.04.2020 11:00 Murgaš 2012 : Sloga (V)
12.04.2020 11:00 Kolubara (LP) : Omladinac (K)
12.04.2020 16:30 Torpedo : Mladost (Z)
12.04.2020 16:30 Verko : Polet
12.04.2020 11:00 Mladost 2013 : Sparta
12.04.2020 11:00 Hajduk : Jedinstvo 2014
12.04.2020 16:30 Sloga 1949 : Petrovac 74
12.04.2020 16:00 Bukorovac : Partizan (C)
12.04.2020 11:00 Seljak (C) : Kremenac
12.04.2020 11:00 Polet : Lomnica
12.04.2020 11:00 Grkljane : Padež
12.04.2020 11:00 Vratare : Mladost 2015
12.04.2020 11:00 Dedina : Kruševica
12.04.2020 11:00 Mladost VPD : Dvorane
12.04.2020 10:00 Zvezda : Best Sige
12.04.2020 16:00 Bokelj : Lovćen
12.04.2020 16:00 Otrant Olympic : Drezga
12.04.2020 16:00 Ibar : Dečić
12.04.2020 16:00 Jedinstvo (BP) : Mornar
12.04.2020 16:00 Jezero : Arsenal
12.04.2020 00:00 Chelsea : Watford
12.04.2020 00:00 Liverpool : Aston Villa
12.04.2020 00:00 Deportivo Alavés : Osasuna
12.04.2020 00:00 Barcelona : Athletic Club
12.04.2020 00:00 Real Betis : Espanyol
12.04.2020 00:00 Eibar : Valencia
12.04.2020 00:00 Leganés : Granada
12.04.2020 00:00 Levante : Atlético Madrid
12.04.2020 00:00 Real Madrid : Mallorca
12.04.2020 00:00 Real Sociedad : Celta de Vigo
12.04.2020 00:00 Villarreal : Sevilla
12.04.2020 00:00 Real Valladolid : Getafe
12.04.2020 10:00 Radnički 1912 : Proleter (NS)
12.04.2020 10:00 Tekstilac : RFK Novi Sad 1921
12.04.2020 10:00 Kabel : TSC
Fudbalski savez Beograda u potpunosti podržava inicijativu i kampanju Fudbalskog saveza Srbije koja se odnosi na sledeće (prenosimo u celosti inicijativu FSS): Suočeni sa pandemijom virusa COVID – 19, pošasti koja je Srbiju i gotovo celokupnu svetsku populaciju dovela u stanje opšte mobilizacije i brige za svaki ljudski život, Fudbalski savez Srbije je na elektronskoj sednici Odbora za hitna pitanja doneo odluku da u humanitarne svrhe donira značajna novčana sredstva. Tim povodom i zaposleni u sistemu Fudbalskog saveza Srbije izdojili su deo svojih mesečnih primanja, a akciju koja je potekla od najužeg rukovodstva saveza, značajnim sredstvima će pomoći i fudbalski reprezentativci Srbije. Ovom prilikom fudbalska organizacija apeluje na sve aktere koji žive od fudbala i za fudbal, da u skladu sa svojim mogućnostima pomognu u borbi za Srbiju protiv korona virusa. Klubovi, igrači, treneri, sudije, sponzori, privrednici, fudbalski radnici…i svi oni koji žele i mogu da pomognu, neka pokažu jedinstvo i solidarnost u trenucima kada je Srbiji ono najpotrebnije. Sredstva mogu da uplate na namenski dinarski humanitarni račun Fudbalskog saveza Srbije 160 – 406494-78 odnosno namenski devizni humanitarni račun.
FSNO je podelio utakmicu