XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 251 utakmica za dan
Nedelja, 19 April 2020


Fudbal

Sušica
Kragujevac
19.04.2020
16:00
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
19.04.2020 16:00
Sušica
:
Budućnost Krušik 2014
RSK
Rabrovo
19.04.2020
16:00
Borac 1926
Čačak
19.04.2020 16:00
RSK
:
Borac 1926
Železničar
Pančevo
19.04.2020
16:00
Hajduk 1912
Kula
19.04.2020 16:00
Železničar
:
Hajduk 1912
Borac
Sakule
19.04.2020
16:00
Radnički 1912
Sombor
19.04.2020 16:00
Borac
:
Radnički 1912
Rembas
Resavica
19.04.2020
16:30
Temnić 1924
Varvarin
19.04.2020 16:30
Rembas
:
Temnić 1924
Budućnost
Popovac
19.04.2020
16:30
Vlasina
Vlasotince
19.04.2020 16:30
Budućnost
:
Vlasina
Jedinstvo
Surčin
19.04.2020
16:00
OFK Mladenovac
Mladenovac
19.04.2020 16:00
Jedinstvo
:
OFK Mladenovac
Sremčica
Sremčica
19.04.2020
16:00
Radnički (NB)
Novi Beograd
19.04.2020 16:00
Sremčica
:
Radnički (NB)
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
19.04.2020
16:00
Lokomotiva
Beograd
19.04.2020 16:00
Crvena zvezda
:
Lokomotiva
TEK Sloga
Veliki Crljeni
19.04.2020
16:00
Stepojevac Vaga
Stepojevac
19.04.2020 16:00
TEK Sloga
:
Stepojevac Vaga
Tavankut
Tavankut
19.04.2020
16:00
Tisa
Adorjan
19.04.2020 16:00
Tavankut
:
Tisa
Mladost (T)
Turija
19.04.2020
16:00
ČSK Pivara
Čelarevo
19.04.2020 16:00
Mladost (T)
:
ČSK Pivara
Sloboda
Donji Tovarnik
19.04.2020
16:00
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
19.04.2020 16:00
Sloboda
:
Jedinstvo (SP)
Podunavac
Belegiš
19.04.2020
16:00
Hajduk (D)
Divoš
19.04.2020 16:00
Podunavac
:
Hajduk (D)
Borac
Šajkaš
19.04.2020
16:00
Jadran
Golubinci
19.04.2020 16:00
Borac
:
Jadran
Sremac
Vojka
19.04.2020
16:00
Crvena zvezda
Novi Sad
19.04.2020 16:00
Sremac
:
Crvena zvezda
Banat (Č)
Čenta
19.04.2020
16:00
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
19.04.2020 16:00
Banat (Č)
:
Crvena zvezda (VS)
Mladost (O)
Omoljica
19.04.2020
16:00
Sloboda
Novi Kozarci
19.04.2020 16:00
Mladost (O)
:
Sloboda
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
19.04.2020
16:00
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
19.04.2020 16:00
Jedinstvo (BK)
:
Proleter (BK)
Svetlost Badnjevac
Badnjevac kod Žitorađe
19.04.2020
11:00
Bobište
Bobište
19.04.2020 11:00
Svetlost Badnjevac
:
Bobište
Vranjska Banja
Vranjska Banja
19.04.2020
16:30
Budućnost
Orašje
19.04.2020 16:30
Vranjska Banja
:
Budućnost
Jablanica
Medveđa
19.04.2020
16:30
OFK Kosanica
Kuršumlija
19.04.2020 16:30
Jablanica
:
OFK Kosanica
Akademija 10
Prokuplje
19.04.2020
16:30
Pčinja
Trgovište
19.04.2020 16:30
Akademija 10
:
Pčinja
OFK 019
Zaječar
19.04.2020
16:30
Bor 1919
Bor
19.04.2020 16:30
OFK 019
:
Bor 1919
Majdanpek
Majdanpek
19.04.2020
16:30
Rtanj
Boljevac
19.04.2020 16:30
Majdanpek
:
Rtanj
Tanasko Rajić
Pirot
19.04.2020
11:00
Lužnica
Babušnica
19.04.2020 11:00
Tanasko Rajić
:
Lužnica
OFK Slatina
Bor
19.04.2020
16:30
Timok 1919
Zaječar
19.04.2020 16:30
OFK Slatina
:
Timok 1919
Hajduk Veljko
Negotin
19.04.2020
16:30
Đerdap
Kladovo
19.04.2020 16:30
Hajduk Veljko
:
Đerdap
Bošnjane
Bošnjane
19.04.2020
16:30
Levač
Rekovac
19.04.2020 16:30
Bošnjane
:
Levač
Radnički (S)
Svilajnac
19.04.2020
11:00
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
19.04.2020 11:00
Radnički (S)
:
Jastrebac
OFK Lugomir
Rakitovo
19.04.2020
16:30
Kušiljevo
Kušiljevo
19.04.2020 16:30
OFK Lugomir
:
Kušiljevo
Jedinstvo (M)
Mijatovac
19.04.2020
16:30
Sloga
Despotovac
19.04.2020 16:30
Jedinstvo (M)
:
Sloga
Župa
Aleksandrovac
19.04.2020
16:30
Juhor
Obrež
19.04.2020 16:30
Župa
:
Juhor
Moravica
Subotinac
19.04.2020
16:30
Rudar
Jelašnica
19.04.2020 16:30
Moravica
:
Rudar
Mladost (M)
Medoševac
19.04.2020
16:30
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
19.04.2020 16:30
Mladost (M)
:
Jedinstvo (GM)
Vrtište
Vrtište
19.04.2020
16:30
OFK Napredak 1929
Aleksinac
19.04.2020 16:30
Vrtište
:
OFK Napredak 1929
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
19.04.2020
16:30
Malošište
Malošište
19.04.2020 16:30
OFK Brzi Brod
:
Malošište
Naša krila 1936
Belotinac
19.04.2020
16:30
Bukovik
Razanj
19.04.2020 16:30
Naša krila 1936
:
Bukovik
Zemljoradnik
Balajnac
19.04.2020
16:30
Morava
Žitkovac
19.04.2020 16:30
Zemljoradnik
:
Morava
Orljane
Orljane
19.04.2020
16:30
OFK Niš
Niš
19.04.2020 16:30
Orljane
:
OFK Niš
Dunav
Veliko Selo
19.04.2020
16:00
Leštane
Leštane
19.04.2020 16:00
Dunav
:
Leštane
Budućnost
Zvečka
19.04.2020
16:00
Turbina
Vreoci
19.04.2020 16:00
Budućnost
:
Turbina
BSK Batajnica
Batajnica
19.04.2020
16:00
Torlak
Beograd
19.04.2020 16:00
BSK Batajnica
:
Torlak
Prva Iskra
Barič
19.04.2020
11:00
Komgrap
Beograd
19.04.2020 11:00
Prva Iskra
:
Komgrap
Vrčin
Vrčin
19.04.2020
16:00
Studenski Grad
Novi Beograd
19.04.2020 16:00
Vrčin
:
Studenski Grad
Sirakovo
Sirakovo
19.04.2020
16:00
Đerdap
Golubac
19.04.2020 16:00
Sirakovo
:
Đerdap
Napredak Simićevo
Simićevo
19.04.2020
16:00
Budućnost (V)
Vezičevo
19.04.2020 16:00
Napredak Simićevo
:
Budućnost (V)
Borac (K)
Klenovnik
19.04.2020
16:00
Mlava (ML)
Malo Laole
19.04.2020 16:00
Borac (K)
:
Mlava (ML)
Integral
Batuša
19.04.2020
16:00
Sloga (L)
Lučica
19.04.2020 16:00
Integral
:
Sloga (L)
Rudar (Kr)
Krepoljin
19.04.2020
16:00
Sloga (B)
Burovac
19.04.2020 16:00
Rudar (Kr)
:
Sloga (B)
Železničar
Požarevac
19.04.2020
16:00
Borac (Ž)
Žabari
19.04.2020 16:00
Železničar
:
Borac (Ž)
Obilić
Živica
19.04.2020
16:00
Omladinac (Š)
Šetonje
19.04.2020 16:00
Obilić
:
Omladinac (Š)
OFK Osečina
Osečina
19.04.2020
16:00
ZSK
Valjevo
19.04.2020 16:00
OFK Osečina
:
ZSK
OFK Jabučje
Jabučje
19.04.2020
16:00
Rubribreza
Rubribreza
19.04.2020 16:00
OFK Jabučje
:
Rubribreza
Junior Novo Naselje
Valjevo
19.04.2020
16:00
Radnik (Ub)
Ub
19.04.2020 16:00
Junior Novo Naselje
:
Radnik (Ub)
Kolubara 2
Valjevo
19.04.2020
16:00
Tulari
Tulari
19.04.2020 16:00
Kolubara 2
:
Tulari
Banjani
Banjani
19.04.2020
16:00
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
19.04.2020 16:00
Banjani
:
Pepeljevac
OFK Brđanac
Valjevo
19.04.2020
16:00
Tvrdojevac
Tvrdojevac
19.04.2020 16:00
OFK Brđanac
:
Tvrdojevac
Trlić
Trlić
19.04.2020
16:00
Dimitrije Tucović
Ćelije
19.04.2020 16:00
Trlić
:
Dimitrije Tucović
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
19.04.2020
16:30
Duško
Klenje
19.04.2020 16:30
Mladost (PP)
:
Duško
Sloga
Lipnički Šor
19.04.2020
16:30
Sinđelić
Lipnica
19.04.2020 16:30
Sloga
:
Sinđelić
Podrinje
Lozničko Polje
19.04.2020
16:30
Vidojevica
Lešnica
19.04.2020 16:30
Podrinje
:
Vidojevica
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
19.04.2020
16:30
Majur
Majur
19.04.2020 16:30
Jedinstvo (ŠT)
:
Majur
Karađorđe
Mišar
19.04.2020
16:30
Cer
Jadranska Lešnica
19.04.2020 16:30
Karađorđe
:
Cer
Hajduk Stanko
Crna Bara
19.04.2020
16:30
Mladost (DD)
Donji Dobrić
19.04.2020 16:30
Hajduk Stanko
:
Mladost (DD)
Drina
Badovinci
19.04.2020
16:30
Milan Orlić
Novo Selo
19.04.2020 16:30
Drina
:
Milan Orlić
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
19.04.2020
16:30
Gruža
Vitanovac
19.04.2020 16:30
Kraljevo Hajduk
:
Gruža
Ribnica
Jovac
19.04.2020
16:30
Mataruge
Mataruge
19.04.2020 16:30
Ribnica
:
Mataruge
Napredak
Gračac
19.04.2020
16:30
Mladi radnik 1925
Grdica
19.04.2020 16:30
Napredak
:
Mladi radnik 1925
Popovići Vrnjci
Vrnjci
19.04.2020
16:30
Tavnik
Tavnik
19.04.2020 16:30
Popovići Vrnjci
:
Tavnik
Proleter
Pečenog
19.04.2020
11:00
Granit
Jošanička banja
19.04.2020 11:00
Proleter
:
Granit
Ibar
Mataruška Banja
19.04.2020
16:30
Mladost
Vrdila
19.04.2020 16:30
Ibar
:
Mladost
Budućnost (M)
Mladenovo
19.04.2020
16:00
Omladinac
Bukovac
19.04.2020 16:00
Budućnost (M)
:
Omladinac
Radnički 1918
Ratkovo
19.04.2020
16:00
Kordun
Kljajićevo
19.04.2020 16:00
Radnički 1918
:
Kordun
Slavija
Pivnice
19.04.2020
16:00
Rusin
Ruski Krstur
19.04.2020 16:00
Slavija
:
Rusin
BSK
Bački Brestovac
19.04.2020
16:00
Maglić
Bački Maglić
19.04.2020 16:00
BSK
:
Maglić
Hercegovac
Gajdobra
19.04.2020
16:00
Tvrđava
Bač
19.04.2020 16:00
Hercegovac
:
Tvrđava
Budućnost (P)
Parage
19.04.2020
16:00
Borac 46
Obrovac
19.04.2020 16:00
Budućnost (P)
:
Borac 46
Senta
Senta
19.04.2020
17:00
Sloga
Ostojićevo
19.04.2020 17:00
Senta
:
Sloga
Obilić (Z)
Zmajevo
19.04.2020
17:00
Panonija IM Topola
Panonija
19.04.2020 17:00
Obilić (Z)
:
Panonija IM Topola
Đurđin
Đurđin
19.04.2020
17:00
Napredak
Nadalj
19.04.2020 17:00
Đurđin
:
Napredak
Petrovaradin
Petrovaradin
19.04.2020
17:00
TSK
Temerin
19.04.2020 17:00
Petrovaradin
:
TSK
Index
Novi Sad
19.04.2020
10:00
OFK Futog
Futog
19.04.2020 10:00
Index
:
OFK Futog
OFK Sirig
Sirig
19.04.2020
17:00
Fruškogorac
Sremska Kamenica
19.04.2020 17:00
OFK Sirig
:
Fruškogorac
Bačka (Đ)
Đurđevo
19.04.2020
17:00
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
19.04.2020 17:00
Bačka (Đ)
:
RFK Novi Sad 1921
Bačka (B)
Begeč
19.04.2020
17:00
Hajduk
Čurug
19.04.2020 17:00
Bačka (B)
:
Hajduk
Tatra
Kisač
19.04.2020
17:00
Slavija
Novi Sad
19.04.2020 17:00
Tatra
:
Slavija
Veternik
Veternik
19.04.2020
17:00
Šajkaš 1908
Kovilj
19.04.2020 17:00
Veternik
:
Šajkaš 1908
ŽSK
Žabalj
19.04.2020
17:00
Fruškogorski partizan
Bukovac
19.04.2020 17:00
ŽSK
:
Fruškogorski partizan
Lehel
Mužlja
19.04.2020
16:00
Rusanda
Melenci
19.04.2020 16:00
Lehel
:
Rusanda
Vojvodina
Novo Miloševo
19.04.2020
16:00
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
19.04.2020 16:00
Vojvodina
:
Mladost (BD)
Tamiš
Farkaždin
19.04.2020
16:00
Radnički 1911
Jaša Tomić
19.04.2020 16:00
Tamiš
:
Radnički 1911
2. Oktobar
Kumane
19.04.2020
16:00
Crvena zvezda
Rusko Selo
19.04.2020 16:00
2. Oktobar
:
Crvena zvezda
Omladinac FAM
Botoš
19.04.2020
16:00
Mladost (L)
Lukićevo
19.04.2020 16:00
Omladinac FAM
:
Mladost (L)
Potisje
Knićanin
19.04.2020
16:00
Borac
Aleksandrovo
19.04.2020 16:00
Potisje
:
Borac
OFK Klek
Klek
19.04.2020
16:00
Polet
Nakovo
19.04.2020 16:00
OFK Klek
:
Polet
Dolina
Padina
19.04.2020
16:30
BAK
Bela Crkva
19.04.2020 16:30
Dolina
:
BAK
Jugoslavija
Jabuka
19.04.2020
16:30
Crvena zvezda
Pavliš
19.04.2020 16:30
Jugoslavija
:
Crvena zvezda
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
19.04.2020
16:30
Radnički (B)
Baranda
19.04.2020 16:30
Jedinstvo (V)
:
Radnički (B)
Potporanj
Potporanj
19.04.2020
16:30
Budućnost (A)
Alibunar
19.04.2020 16:30
Potporanj
:
Budućnost (A)
Polet (Id)
Idvor
19.04.2020
16:30
Hajdučica
Hajdučica
19.04.2020 16:30
Polet (Id)
:
Hajdučica
Spartak 1911
Debeljača
19.04.2020
16:30
Radnički (K)
Kovin
19.04.2020 16:30
Spartak 1911
:
Radnički (K)
Strela
Ivanovo
19.04.2020
16:30
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
19.04.2020 16:30
Strela
:
Sloga (BNS)
Borac (P)
Progar
19.04.2020
16:00
Posavac Tišma
Boljevci
19.04.2020 16:00
Borac (P)
:
Posavac Tišma
Heroj Polet
Jajinci
19.04.2020
16:00
Šumadinac
Bečmen
19.04.2020 16:00
Heroj Polet
:
Šumadinac
011
Beograd
19.04.2020
16:00
Borac (O)
Ostružnica
19.04.2020 16:00
011
:
Borac (O)
PKB Kovilovo
Kovilovo
19.04.2020
16:00
Poštar Zvezdara
Beograd
19.04.2020 16:00
PKB Kovilovo
:
Poštar Zvezdara
Institut
Zemun Polje
19.04.2020
16:00
Hajduk
Beograd
19.04.2020 16:00
Institut
:
Hajduk
Srem
Jakovo
19.04.2020
16:00
Balkan Mirijevo
Beograd
19.04.2020 16:00
Srem
:
Balkan Mirijevo
OFK Borac
Arnajevo
19.04.2020
16:00
Posavina
Stubline
19.04.2020 16:00
OFK Borac
:
Posavina
Rojkovac
Obrenovac
19.04.2020
16:00
Strelac
Mislođin
19.04.2020 16:00
Rojkovac
:
Strelac
Omladinac
Veliko Polje
19.04.2020
16:00
Borac (L)
Lazarevac
19.04.2020 16:00
Omladinac
:
Borac (L)
Budućnost
Dudovica
19.04.2020
16:00
Radnički
Rudovci
19.04.2020 16:00
Budućnost
:
Radnički
Duboko
Mala Moštanica
19.04.2020
16:00
OFK Zabrežje
Zabrežje
19.04.2020 16:00
Duboko
:
OFK Zabrežje
Barajevo
Barajevo
19.04.2020
16:00
Lisović
Lisović
19.04.2020 16:00
Barajevo
:
Lisović
Zaklopača
Zaklopača
19.04.2020
16:00
Boleč
Grocka
19.04.2020 16:00
Zaklopača
:
Boleč
Dunavac
Grocka
19.04.2020
16:00
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
19.04.2020 16:00
Dunavac
:
Kaluđerica 1969
Kosmajac
Koraćica
19.04.2020
16:00
Šepšin
Šepšin
19.04.2020 16:00
Kosmajac
:
Šepšin
Šumadija 1962
Jagnjilo
19.04.2020
16:00
Zuce 2019
Zuce
19.04.2020 16:00
Šumadija 1962
:
Zuce 2019
ŽSK
Žirovnica
19.04.2020
16:00
Prvi srpski ustanak
Orašac
19.04.2020 16:00
ŽSK
:
Prvi srpski ustanak
Šumadinac (N)
Natalinci
19.04.2020
16:00
Mladost MG
Saranovo
19.04.2020 16:00
Šumadinac (N)
:
Mladost MG
Trnava
Donja Trnava
19.04.2020
16:00
Marjan
Knić
19.04.2020 16:00
Trnava
:
Marjan
Jasenica
Božurnja
19.04.2020
16:00
Plaskovac
Plaskovac
19.04.2020 16:00
Jasenica
:
Plaskovac
BSK
Belosavci
19.04.2020
16:00
Borac
Pajsijevići
19.04.2020 16:00
BSK
:
Borac
Omladinac (DR)
Donja Rača
19.04.2020
16:00
Vinča
Vinča (Topola)
19.04.2020 16:00
Omladinac (DR)
:
Vinča
Banja
Banja
19.04.2020
16:00
Lokomotiva
Lapovo
19.04.2020 16:00
Banja
:
Lokomotiva
Šumadija 1934
Drača
19.04.2020
16:00
Sloga (D)
Desimirovac
19.04.2020 16:00
Šumadija 1934
:
Sloga (D)
Jedinstvo (P)
Petrovac
19.04.2020
16:00
Pobeda 1926
Beloševac
19.04.2020 16:00
Jedinstvo (P)
:
Pobeda 1926
Mladost (P)
Pajazitovo
19.04.2020
16:00
Zastava
Kragujevac
19.04.2020 16:00
Mladost (P)
:
Zastava
Sloboda (G)
Grbice
19.04.2020
16:00
OFK Bagremar
Kragujevac
19.04.2020 16:00
Sloboda (G)
:
OFK Bagremar
Borac (D)
Drenovac
19.04.2020
16:00
Kutlovo
Kutlovo
19.04.2020 16:00
Borac (D)
:
Kutlovo
Kolonija
Kragujevac
19.04.2020
16:00
Srbija
Ilićevo
19.04.2020 16:00
Kolonija
:
Srbija
Šumadinac KG
Kragujevac
19.04.2020
16:00
Maršić
Maršić
19.04.2020 16:00
Šumadinac KG
:
Maršić
Polet (T)
Takovo
19.04.2020
16:00
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
19.04.2020 16:00
Polet (T)
:
Strmovo 1968
OFK Paljuvi
Paljuvi
19.04.2020
16:00
Rudar 1945
Radljevo
19.04.2020 16:00
OFK Paljuvi
:
Rudar 1945
Mladost (V)
Vračević
19.04.2020
16:00
Zvizdar 2012
Zvizdar
19.04.2020 16:00
Mladost (V)
:
Zvizdar 2012
Šarbane
Šarbane
19.04.2020
16:00
Kalenić
Kalenić
19.04.2020 16:00
Šarbane
:
Kalenić
Polet (DL)
Donji Lajkovac
19.04.2020
16:00
Kolubara (J)
Jabučje
19.04.2020 16:00
Polet (DL)
:
Kolubara (J)
Joševa
Joševa
19.04.2020
16:00
Čučuge
Čučuge
19.04.2020 16:00
Joševa
:
Čučuge
Braća Vuković
Lađevci
19.04.2020
16:30
Bogutovačka Banja
Bogutovac
19.04.2020 16:30
Braća Vuković
:
Bogutovačka Banja
Mladost 1981
Štulac
19.04.2020
16:30
Lazac
Lazac
19.04.2020 16:30
Mladost 1981
:
Lazac
Jovo Kursula
Cvetke
19.04.2020
16:30
Miločajac
Miločaj
19.04.2020 16:30
Jovo Kursula
:
Miločajac
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
19.04.2020
16:30
Mineral 2015
Rudno
19.04.2020 16:30
Jedinstvo (D)
:
Mineral 2015
Mladost
Kruščić
19.04.2020
16:00
Lipar
Lipar
19.04.2020 16:00
Mladost
:
Lipar
Zadrugar
Srpski Miletić
19.04.2020
16:00
Borac
Bački Gračac
19.04.2020 16:00
Zadrugar
:
Borac
Polet
Sivac
19.04.2020
16:00
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
19.04.2020 16:00
Polet
:
Aleksa Šantić
Kula
Kula
19.04.2020
16:00
Lider
Odžaci
19.04.2020 16:00
Kula
:
Lider
Terekveš
Svilojevo
19.04.2020
16:00
Dunav
Bački Monoštor
19.04.2020 16:00
Terekveš
:
Dunav
SU Stanišić 1920
Stanišić
19.04.2020
16:00
Jedinstvo
Ribarevo
19.04.2020 16:00
SU Stanišić 1920
:
Jedinstvo
Hajduk
Stapar
19.04.2020
16:00
Omladinac
Deronje
19.04.2020 16:00
Hajduk
:
Omladinac
Borac (VS)
Veliko Središte
19.04.2020
16:30
Ševac
Kusić
19.04.2020 16:30
Borac (VS)
:
Ševac
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
19.04.2020
16:30
Dunav
Banatska Palanka
19.04.2020 16:30
Vojvodina (CC)
:
Dunav
Partizan (K)
Kajtasovo
19.04.2020
16:30
Banat (I)
Ilandža
19.04.2020 16:30
Partizan (K)
:
Banat (I)
Polet
Izbište
19.04.2020
16:30
Karaš (J)
Jasenovo
19.04.2020 16:30
Polet
:
Karaš (J)
Karaš (K)
Kuštilj
19.04.2020
16:30
Ratar
Kruščica
19.04.2020 16:30
Karaš (K)
:
Ratar
Vulturul
Grebenac
19.04.2020
16:30
Borac (VG)
Vračev Gaj
19.04.2020 16:30
Vulturul
:
Borac (VG)
Vranić
Vranić
19.04.2020
16:00
Rušanj
Rušanj
19.04.2020 16:00
Vranić
:
Rušanj
Veliki Borak
Veliki Borak
19.04.2020
16:00
Beljina
Beljina
19.04.2020 16:00
Veliki Borak
:
Beljina
13. maj
Zemun
19.04.2020
11:00
Bežanija
Novi Beograd
19.04.2020 11:00
13. maj
:
Bežanija
DIF
Beograd
19.04.2020
16:00
Velika Moštanica
Velika Moštanica
19.04.2020 16:00
DIF
:
Velika Moštanica
BUSK
Novi Beograd
19.04.2020
16:00
Umka
Umka
19.04.2020 16:00
BUSK
:
Umka
Busije
Busije
19.04.2020
16:00
Mladi proleter
Beograd
19.04.2020 16:00
Busije
:
Mladi proleter
Novi Beograd
Novi Beograd
19.04.2020
16:00
Rekreativo 011
Beograd
19.04.2020 16:00
Novi Beograd
:
Rekreativo 011
Zmaj 1953
Zemun
19.04.2020
16:00
Dedinje
Beograd
19.04.2020 16:00
Zmaj 1953
:
Dedinje
Šećeranac Ada
Beograd
19.04.2020
10:00
Sparta Železnik
Beograd
19.04.2020 10:00
Šećeranac Ada
:
Sparta Železnik
Jedinstvo
Srpski Krstur
19.04.2020
17:00
Tisa
Padej
19.04.2020 17:00
Jedinstvo
:
Tisa
Jadran
Sanad
19.04.2020
17:00
Čoka
Čoka
19.04.2020 17:00
Jadran
:
Čoka
Graničar
Đala
19.04.2020
17:00
Horgoš 1911
Horgoš
19.04.2020 17:00
Graničar
:
Horgoš 1911
Bačka
Mol
19.04.2020
17:00
AFK
Ada
19.04.2020 17:00
Bačka
:
AFK
Slavija
Banatsko Aranđelovo
19.04.2020
17:00
Tornjoš
Tornjoš
19.04.2020 17:00
Slavija
:
Tornjoš
Šampion
Orom
19.04.2020
17:00
Tromedja
Majdan
19.04.2020 17:00
Šampion
:
Tromedja
Omladinac (BO)
Bogatic
19.04.2020
16:30
Premijer
Badovinci
19.04.2020 16:30
Omladinac (BO)
:
Premijer
Gorki
Glušci
19.04.2020
16:30
Budućnost 1929 (ZM)
Zminjak
19.04.2020 16:30
Gorki
:
Budućnost 1929 (ZM)
Milicionar
Bogatić
19.04.2020
16:30
Napredak
Mačvanski Belotić
19.04.2020 16:30
Milicionar
:
Napredak
Budućnost (DO)
Pocerski Dobrić
19.04.2020
16:30
Omladinac 2013 (SL)
Slepčević
19.04.2020 16:30
Budućnost (DO)
:
Omladinac 2013 (SL)
Sloboda
Salaš Crnobarski
19.04.2020
16:30
Lipolist
Lipolist
19.04.2020 16:30
Sloboda
:
Lipolist
Prva Iskra
Runjani
19.04.2020
16:30
Velika Reka
Velika Reka
19.04.2020 16:30
Prva Iskra
:
Velika Reka
7. Juli
Bela Crkva
19.04.2020
16:30
Jezero
Amajić
19.04.2020 16:30
7. Juli
:
Jezero
Rudar
Brasina
19.04.2020
16:30
Hajduk
Ribarica
19.04.2020 16:30
Rudar
:
Hajduk
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
19.04.2020
16:30
Jedinstvo (ZA)
Zavlaka
19.04.2020 16:30
Jedinstvo (MZ)
:
Jedinstvo (ZA)
Sloga
Straža
19.04.2020
16:30
Jadar 1961
Gornji Dobrić
19.04.2020 16:30
Sloga
:
Jadar 1961
Mrovska
Mrovska
19.04.2020
16:30
Trešnjevka
Trbusac
19.04.2020 16:30
Mrovska
:
Trešnjevka
Šipurske livade
Šabac
19.04.2020
16:30
PSK
Provo
19.04.2020 16:30
Šipurske livade
:
PSK
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
19.04.2020
16:30
Dobrava
Vukošić
19.04.2020 16:30
Vojvoda Stepa Stepanović
:
Dobrava
Rankovac
Nakučani
19.04.2020
16:30
Jevremovac
Jevremovac
19.04.2020 16:30
Rankovac
:
Jevremovac
Vlašić
Donje Crniljevo
19.04.2020
16:30
OFK Jelen
Jelenča
19.04.2020 16:30
Vlašić
:
OFK Jelen
Cerić
Miokus
19.04.2020
16:30
Sloga
Krnić
19.04.2020 16:30
Cerić
:
Sloga
Lepušnica
Glogonjski rit
19.04.2020
16:00
PKB (PS)
Padinska skela
19.04.2020 16:00
Lepušnica
:
PKB (PS)
OFK Crvenka
Borča
19.04.2020
16:00
Minel
Ripanj
19.04.2020 16:00
OFK Crvenka
:
Minel
Siti Sport Klub
Beograd
19.04.2020
16:00
Avala 1939
Beli Potok
19.04.2020 16:00
Siti Sport Klub
:
Avala 1939
Boka Seniors
Beograd
19.04.2020
16:00
Pionir
Besni Fok
19.04.2020 16:00
Boka Seniors
:
Pionir
Pinosava
Pinosava
19.04.2020
16:00
Resnik
Resnik
19.04.2020 16:00
Pinosava
:
Resnik
Sveti Stefan
Slanci
19.04.2020
16:00
Poštar 1930
Beograd
19.04.2020 16:00
Sveti Stefan
:
Poštar 1930
Jedinstvo (K)
Kamenovo
19.04.2020
16:00
Polet S.D.
Suvi Do
19.04.2020 16:00
Jedinstvo (K)
:
Polet S.D.
Krilaš
Ćovdin
19.04.2020
16:00
Borac (V)
Vukovac
19.04.2020 16:00
Krilaš
:
Borac (V)
Radnički (K)
Knežica
19.04.2020
16:00
Zadrugar 1947
Tabanovac
19.04.2020 16:00
Radnički (K)
:
Zadrugar 1947
Omladinac (B)
Busur
19.04.2020
11:00
Sloga 1952
Veliki Popovac
19.04.2020 11:00
Omladinac (B)
:
Sloga 1952
Mladost (R)
Ranovac
19.04.2020
16:00
Bata Bulić
Bistrica
19.04.2020 16:00
Mladost (R)
:
Bata Bulić
Napredak (P)
Poljana
19.04.2020
16:00
Ljubičevo
Ljubičevo
19.04.2020 16:00
Napredak (P)
:
Ljubičevo
Baštovan 2015
Carevac
19.04.2020
16:00
Desine
Desine
19.04.2020 16:00
Baštovan 2015
:
Desine
Mladost (B)
Biskuplje
19.04.2020
16:00
Mlava (B)
Bratinac
19.04.2020 16:00
Mladost (B)
:
Mlava (B)
Sloga (M)
Mustapić
19.04.2020
16:00
Dizel
Bare
19.04.2020 16:00
Sloga (M)
:
Dizel
Žika Marković Uča
Miljević
19.04.2020
16:00
Stig 1955
Beranje
19.04.2020 16:00
Žika Marković Uča
:
Stig 1955
B 2000
Aranđelovac
19.04.2020
16:00
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
19.04.2020 16:00
B 2000
:
Trešnjevica
Brezovac
Brezovac
19.04.2020
16:00
Mladi rudar
Bukovik
19.04.2020 16:00
Brezovac
:
Mladi rudar
Kopljari
Kopljari
19.04.2020
16:00
Venčani
Venčani
19.04.2020 16:00
Kopljari
:
Venčani
Mladost
Jelenac
19.04.2020
16:00
Vrbica
Aranđelovac
19.04.2020 16:00
Mladost
:
Vrbica
Radoje Domanović
Ovsište
19.04.2020
16:00
Borac
Kloka
19.04.2020 16:00
Radoje Domanović
:
Borac
Šamot
Aranđelovac
19.04.2020
16:00
Budućnost
Blaznava
19.04.2020 16:00
Šamot
:
Budućnost
Sloga Lužnice 2016
Lužnice
19.04.2020
16:00
Jadran
Kragujevac
19.04.2020 16:00
Sloga Lužnice 2016
:
Jadran
21. oktobar
Kragujevac
19.04.2020
16:00
Dobrača
Dobrača
19.04.2020 16:00
21. oktobar
:
Dobrača
Ćava
Grošnica
19.04.2020
16:00
Vinogradi DB
Kragujevac
19.04.2020 16:00
Ćava
:
Vinogradi DB
Košutnjak
Kragujevac
19.04.2020
16:00
Divostin
Kragujevac
19.04.2020 16:00
Košutnjak
:
Divostin
Žednik
Stari Žednik
19.04.2020
17:00
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
19.04.2020 17:00
Žednik
:
Udarnik Višnjevac
Čantavir
Čantavir
19.04.2020
17:00
Vinogradar
Hajdukovo
19.04.2020 17:00
Čantavir
:
Vinogradar
Solid
Subotica
19.04.2020
17:00
Palić
Palić
19.04.2020 17:00
Solid
:
Palić
Hajduk
Bačko Dušanovo
19.04.2020
17:00
Bikovo
Bikovo
19.04.2020 17:00
Hajduk
:
Bikovo
Lokomotiva
Subotica
19.04.2020
17:00
Elektrovojvodina
Subotica
19.04.2020 17:00
Lokomotiva
:
Elektrovojvodina
Tomislavci
Tomislavci
19.04.2020
Budućnost
Savino Selo
19.04.2020
Tomislavci
:
Budućnost
Mladost Radost
Srbobran
19.04.2020
Slavija
Novo Orahovo
19.04.2020
Mladost Radost
:
Slavija
Eđšeg
Mali Iđoš
19.04.2020
Sloboda
Stara Moravica
19.04.2020
Eđšeg
:
Sloboda
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
19.04.2020
Mladost (R)
Radičević
19.04.2020
Jedinstvo
:
Mladost (R)
Rastina 1918
Rastina
19.04.2020
16:00
Jedinstvo Lemeš
Svetozar Miletić
19.04.2020 16:00
Rastina 1918
:
Jedinstvo Lemeš
Graničar
Riđica
19.04.2020
16:00
Panonija
Lalić
19.04.2020 16:00
Graničar
:
Panonija
Bratstvo 2019
Prigrevica
19.04.2020
16:00
Dinamo
Sonta
19.04.2020 16:00
Bratstvo 2019
:
Dinamo
Dinamo 1923
Bački Breg
19.04.2020
16:00
Telečka
Telečka
19.04.2020 16:00
Dinamo 1923
:
Telečka
Omladinac
Drakčići
19.04.2020
11:00
BSK 2014
Bukovica
19.04.2020 11:00
Omladinac
:
BSK 2014
Morava (M)
Mrsać
19.04.2020
Sloga Obrva
Obrva
19.04.2020
Morava (M)
:
Sloga Obrva
Magnohrom
Kraljevo
19.04.2020
Studen Vitez
Studenica
19.04.2020
Magnohrom
:
Studen Vitez
Partizan (V)
Vrba
19.04.2020
Koštam Polje
Delimeđe
19.04.2020
Partizan (V)
:
Koštam Polje
Omladinac (K)
Kalinovac
19.04.2020
11:00
Murgaš 2012
Murgaš
19.04.2020 11:00
Omladinac (K)
:
Murgaš 2012
Sloga (V)
Vrhovine
19.04.2020
11:00
OFK Stublenica
Stublenica
19.04.2020 11:00
Sloga (V)
:
OFK Stublenica
Jedinstvo (M)
Milorci
19.04.2020
11:00
Gunjevac
Gunjevac
19.04.2020 11:00
Jedinstvo (M)
:
Gunjevac
Dokmir
Dokmir
19.04.2020
11:00
Budućnost 1995
Slatina
19.04.2020 11:00
Dokmir
:
Budućnost 1995
Vukona
Vukona
19.04.2020
11:00
Vrelo
Vrelo
19.04.2020 11:00
Vukona
:
Vrelo
Petrovac 74
Kujavica
19.04.2020
17:00
Hajduk
Debrc
19.04.2020 17:00
Petrovac 74
:
Hajduk
Jedinstvo 2014
Beljin
19.04.2020
11:00
Belpos
Belotić
19.04.2020 11:00
Jedinstvo 2014
:
Belpos
Polet
Jalovik
19.04.2020
11:00
Torpedo
Lojanice
19.04.2020 11:00
Polet
:
Torpedo
Mladost (Z)
Zvezd
19.04.2020
17:00
Skupljen 2013
Skupljen
19.04.2020 17:00
Mladost (Z)
:
Skupljen 2013
Hajduk 1936
Jovanovac
19.04.2020
16:00
Bukorovac
Kragujevac
19.04.2020 16:00
Hajduk 1936
:
Bukorovac
Partizan (C)
Cerovac
19.04.2020
16:00
Seljak (C)
Cvetojevac
19.04.2020 16:00
Partizan (C)
:
Seljak (C)
Mlava (R)
Ribare
19.04.2020
10:00
Vrelo 1971
Milanovac
19.04.2020 10:00
Mlava (R)
:
Vrelo 1971
Pobeda 1953
Osanica
19.04.2020
10:00
Selište
Selište
19.04.2020 10:00
Pobeda 1953
:
Selište
Vukovac 98
Vukovac
19.04.2020
10:00
Mladost (K)
Krupaja
19.04.2020 10:00
Vukovac 98
:
Mladost (K)
Sloga (J)
Jošanica
19.04.2020
10:00
Zvezda
Izvarica
19.04.2020 10:00
Sloga (J)
:
Zvezda
Best Sige
Sige
19.04.2020
10:00
Homoljac
Žagubica
19.04.2020 10:00
Best Sige
:
Homoljac
Kabel
Novi Sad
19.04.2020
10:00
Spartak ŽK
Subotica
19.04.2020 10:00
Kabel
:
Spartak ŽK
TSC
Bačka Topola
19.04.2020
10:00
Tekstilac
Odžaci
19.04.2020 10:00
TSC
:
Tekstilac
OFK Bačka
Bačka Palanka
19.04.2020
10:00
Radnički 1912
Sombor
19.04.2020 10:00
OFK Bačka
:
Radnički 1912
Proleter (NS)
Novi Sad
19.04.2020
10:00
Njerš Ištvan
Totovo Selo
19.04.2020 10:00
Proleter (NS)
:
Njerš Ištvan
Hajduk 1912
Kula
19.04.2020
10:00
Bačka 1901
Subotica
19.04.2020 10:00
Hajduk 1912
:
Bačka 1901