XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 185 utakmica za dan
Subota, 25 April 2020


Fudbal

Budućnost Krušik 2014
Valjevo
25.04.2020
16:00
Mokra Gora
Zubin Potok
25.04.2020 16:00
Budućnost Krušik 2014
:
Mokra Gora
Tutin
Tutin
25.04.2020
16:00
Takovo
Gornji Milanovac
25.04.2020 16:00
Tutin
:
Takovo
Šumadija (A)
Aranđelovac
25.04.2020
16:00
RSK
Rabrovo
25.04.2020 16:00
Šumadija (A)
:
RSK
Borac 1926
Čačak
25.04.2020
16:00
Jedinstvo
Ub
25.04.2020 16:00
Borac 1926
:
Jedinstvo
Mladi radnik 1926
Požarevac
25.04.2020
16:00
Mačva 1929
Bogatić
25.04.2020 16:00
Mladi radnik 1926
:
Mačva 1929
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
25.04.2020
16:00
Sloga (P)
Požega
25.04.2020 16:00
Sloga 33
:
Sloga (P)
Trepča
Kosovska Mitrovica
25.04.2020
16:00
Sušica
Kragujevac
25.04.2020 16:00
Trepča
:
Sušica
Omladinac
Novi Banovci
25.04.2020
16:30
Borac
Sakule
25.04.2020 16:30
Omladinac
:
Borac
Radnički 1912
Sombor
25.04.2020
16:30
Radnički (Zr)
Zrenjanin
25.04.2020 16:30
Radnički 1912
:
Radnički (Zr)
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
25.04.2020
16:30
1. Maj Ruma
Ruma
25.04.2020 16:30
Radnički (SM)
:
1. Maj Ruma
Bačka 1901
Subotica
25.04.2020
16:30
Železničar
Pančevo
25.04.2020 16:30
Bačka 1901
:
Železničar
Hajduk 1912
Kula
25.04.2020
16:30
Bratstvo 1946
Prigrevica
25.04.2020 16:30
Hajduk 1912
:
Bratstvo 1946
OFK Vršac
Vršac
25.04.2020
16:30
Dinamo 1945
Pančevo
25.04.2020 16:30
OFK Vršac
:
Dinamo 1945
Moravac Orion
Mrštane
25.04.2020
16:30
Dunav
Prahovo
25.04.2020 16:30
Moravac Orion
:
Dunav
Jedinstvo
Bošnjace
25.04.2020
16:30
Budućnost
Popovac
25.04.2020 16:30
Jedinstvo
:
Budućnost
Radnički (O)
Obrenovac
25.04.2020
16:30
TEK Sloga
Veliki Crljeni
25.04.2020 16:30
Radnički (O)
:
TEK Sloga
IMT
Beograd
25.04.2020
16:30
GSP Polet Dorćol
Beograd
25.04.2020 16:30
IMT
:
GSP Polet Dorćol
Brodarac
Novi Beograd
25.04.2020
16:30
OFK Beograd
Beograd
25.04.2020 16:30
Brodarac
:
OFK Beograd
Lokomotiva
Beograd
25.04.2020
16:30
Sremčica
Sremčica
25.04.2020 16:30
Lokomotiva
:
Sremčica
Radnički (NB)
Novi Beograd
25.04.2020
16:30
Jedinstvo
Surčin
25.04.2020 16:30
Radnički (NB)
:
Jedinstvo
OFK Mladenovac
Mladenovac
25.04.2020
16:30
BSK Borča
Borča
25.04.2020 16:30
OFK Mladenovac
:
BSK Borča
Sloga 1924
Batočina
25.04.2020
16:00
Pomoravlje
Vlaški Do
25.04.2020 16:00
Sloga 1924
:
Pomoravlje
Karađorđe
Topola
25.04.2020
16:00
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
25.04.2020 16:00
Karađorđe
:
OFK Aranđelovac 1979
VGSK
Veliko Gradište
25.04.2020
16:00
Polet
Trnovče
25.04.2020 16:00
VGSK
:
Polet
Spartak
Ljig
25.04.2020
16:00
Brezovica
Brezovica
25.04.2020 16:00
Spartak
:
Brezovica
Borac
Lešnica
25.04.2020
16:00
Mladost (P)
Prnjavor
25.04.2020 16:00
Borac
:
Mladost (P)
Goč
Vrnjačka Banja
25.04.2020
16:00
Apolon 2018
Kovači
25.04.2020 16:00
Goč
:
Apolon 2018
Omladinac
Novo Selo
25.04.2020
16:00
Bane 1931
Raška
25.04.2020 16:00
Omladinac
:
Bane 1931
FAP
Priboj
25.04.2020
16:00
Polet (Lj)
Ljubić
25.04.2020 16:00
FAP
:
Polet (Lj)
GFK Sloboda
Užice
25.04.2020
16:00
Sloga (BB)
Bajina Bašta
25.04.2020 16:00
GFK Sloboda
:
Sloga (BB)
Crnokosa
Kosjerić
25.04.2020
16:00
Budućnost
Arilje
25.04.2020 16:00
Crnokosa
:
Budućnost
ČSK Pivara
Čelarevo
25.04.2020
16:30
Tavankut
Tavankut
25.04.2020 16:30
ČSK Pivara
:
Tavankut
Mladost APA
Apatin
25.04.2020
16:30
Krila Krajine
Bačka Palanka
25.04.2020 16:30
Mladost APA
:
Krila Krajine
OFK Vrbas
Vrbas
25.04.2020
16:30
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
25.04.2020 16:30
OFK Vrbas
:
OFK Stari Grad
Sloga
Čonoplja
25.04.2020
16:30
Radnički
Sombor
25.04.2020 16:30
Sloga
:
Radnički
Crvena zvezda
Novi Sad
25.04.2020
16:30
Borac
Šajkaš
25.04.2020 16:30
Crvena zvezda
:
Borac
Sloga (E)
Erdevik
25.04.2020
16:30
Podunavac
Belegiš
25.04.2020 16:30
Sloga (E)
:
Podunavac
Sloga (T)
Temerin
25.04.2020
16:30
Mladost (NS)
Novi Sad
25.04.2020 16:30
Sloga (T)
:
Mladost (NS)
Radnički (NP)
Nova Pazova
25.04.2020
16:30
Sloboda
Donji Tovarnik
25.04.2020 16:30
Radnički (NP)
:
Sloboda
Naftagas
Elemir
25.04.2020
16:30
Krajina
Krajišnik
25.04.2020 16:30
Naftagas
:
Krajina
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
25.04.2020
16:30
Sloga
Plandište
25.04.2020 16:30
Proleter (BK)
:
Sloga
Budućnost
Srpska Crnja
25.04.2020
16:30
Begej
Žitište
25.04.2020 16:30
Budućnost
:
Begej
Radnički (S)
Sutjeska
25.04.2020
16:30
Mladost (O)
Omoljica
25.04.2020 16:30
Radnički (S)
:
Mladost (O)
Sloboda
Novi Kozarci
25.04.2020
16:30
Banat (Č)
Čenta
25.04.2020 16:30
Sloboda
:
Banat (Č)
Sloga
Leskovac
25.04.2020
16:30
Nebeski Andjeli
Vranje
25.04.2020 16:30
Sloga
:
Nebeski Andjeli
Pčinja
Trgovište
25.04.2020
16:30
Jablanica
Medveđa
25.04.2020 16:30
Pčinja
:
Jablanica
OFK Kosanica
Kuršumlija
25.04.2020
16:30
Vranjska Banja
Vranjska Banja
25.04.2020 16:30
OFK Kosanica
:
Vranjska Banja
Budućnost
Orašje
25.04.2020
16:30
Polet 1980
Laplje Selo
25.04.2020 16:30
Budućnost
:
Polet 1980
Đerdap
Kladovo
25.04.2020
16:30
BSK
Bogovina
25.04.2020 16:30
Đerdap
:
BSK
Timok 1919
Zaječar
25.04.2020
16:30
Tanasko Rajić
Pirot
25.04.2020 16:30
Timok 1919
:
Tanasko Rajić
Rajko Mitić
Bela Palanka
25.04.2020
16:30
Majdanpek
Majdanpek
25.04.2020 16:30
Rajko Mitić
:
Majdanpek
Rtanj
Boljevac
25.04.2020
16:30
OFK 019
Zaječar
25.04.2020 16:30
Rtanj
:
OFK 019
Bor 1919
Bor
25.04.2020
16:30
Brodoremont
Kladovo
25.04.2020 16:30
Bor 1919
:
Brodoremont
Jedinstvo (P)
Paraćin
25.04.2020
16:30
Župa
Aleksandrovac
25.04.2020 16:30
Jedinstvo (P)
:
Župa
Sloga
Despotovac
25.04.2020
16:30
OFK Lugomir
Rakitovo
25.04.2020 16:30
Sloga
:
OFK Lugomir
Morava
Žitkovac
25.04.2020
16:30
Naša krila 1936
Belotinac
25.04.2020 16:30
Morava
:
Naša krila 1936
OFK Napredak 1929
Aleksinac
25.04.2020
16:30
Mladost (M)
Medoševac
25.04.2020 16:30
OFK Napredak 1929
:
Mladost (M)
Šumadija
Šopić
25.04.2020
16:30
Torlak
Beograd
25.04.2020 16:30
Šumadija
:
Torlak
Milutinac
Zemun
25.04.2020
11:00
Studenski Grad
Novi Beograd
25.04.2020 11:00
Milutinac
:
Studenski Grad
Rudar 2001
Kostolac
25.04.2020
16:00
Integral
Batuša
25.04.2020 16:00
Rudar 2001
:
Integral
Rubribreza
Rubribreza
25.04.2020
16:30
ZSK
Valjevo
25.04.2020 16:30
Rubribreza
:
ZSK
Drina
Badovinci
25.04.2020
16:30
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
25.04.2020 16:30
Drina
:
Mladost (PP)
Milan Orlić
Novo Selo
25.04.2020
16:30
Hajduk Stanko
Crna Bara
25.04.2020 16:30
Milan Orlić
:
Hajduk Stanko
Mladost (DD)
Donji Dobrić
25.04.2020
16:30
Karađorđe
Mišar
25.04.2020 16:30
Mladost (DD)
:
Karađorđe
Cer
Jadranska Lešnica
25.04.2020
16:30
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
25.04.2020 16:30
Cer
:
Jedinstvo (ŠT)
Majur
Majur
25.04.2020
16:30
Jedinstvo 1924 (VL)
Vladimirci
25.04.2020 16:30
Majur
:
Jedinstvo 1924 (VL)
Mladi borac
Dublje
25.04.2020
16:30
Podrinje
Lozničko Polje
25.04.2020 16:30
Mladi borac
:
Podrinje
Vidojevica
Lešnica
25.04.2020
11:00
Sloga
Lipnički Šor
25.04.2020 11:00
Vidojevica
:
Sloga
Sinđelić
Lipnica
25.04.2020
16:30
Duško
Klenje
25.04.2020 16:30
Sinđelić
:
Duško
Rudar
Baljevac
25.04.2020
16:30
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
25.04.2020 16:30
Rudar
:
Kraljevo Hajduk
Mladost
Vrdila
25.04.2020
16:30
Proleter
Pečenog
25.04.2020 16:30
Mladost
:
Proleter
Mladi radnik 1925
Grdica
25.04.2020
16:30
Karađorđe
Ribnica
25.04.2020 16:30
Mladi radnik 1925
:
Karađorđe
Vojvodina
Tovariševo
25.04.2020
16:30
Kulpin
Kulpin
25.04.2020 16:30
Vojvodina
:
Kulpin
Polet
Karavukovo
25.04.2020
16:30
Budućnost (P)
Parage
25.04.2020 16:30
Polet
:
Budućnost (P)
Napredak
Nadalj
25.04.2020
17:00
Srbobran
Srbobran
25.04.2020 17:00
Napredak
:
Srbobran
Panonija IM Topola
Panonija
25.04.2020
17:00
Senta
Senta
25.04.2020 17:00
Panonija IM Topola
:
Senta
Sloga
Ostojićevo
25.04.2020
17:00
Radnički 1905
Bajmok
25.04.2020 17:00
Sloga
:
Radnički 1905
Partizan
Vitojevci
25.04.2020
16:30
Napredak
Popinci
25.04.2020 16:30
Partizan
:
Napredak
Radnički
Šid
25.04.2020
16:30
PSK Putinci
Putinci
25.04.2020 16:30
Radnički
:
PSK Putinci
Omladinac
Stepanovićevo
25.04.2020
17:00
TSK
Temerin
25.04.2020 17:00
Omladinac
:
TSK
OFK Sirig
Sirig
25.04.2020
17:00
Hajduk
Čurug
25.04.2020 17:00
OFK Sirig
:
Hajduk
Radnički (K)
Kovin
25.04.2020
16:30
Polet (Id)
Idvor
25.04.2020 16:30
Radnički (K)
:
Polet (Id)
Radnički 1946
Lubnica
25.04.2020
16:30
Osnić
Osnić
25.04.2020 16:30
Radnički 1946
:
Osnić
Trebič
Sokobanja
25.04.2020
16:30
Rudar Vrška Čuka
Grljan
25.04.2020 16:30
Trebič
:
Rudar Vrška Čuka
PRO Rudar
Podvis
25.04.2020
16:30
Velika Jasikova
Velika Jasikova
25.04.2020 16:30
PRO Rudar
:
Velika Jasikova
Sloga (M)
Minićevo
25.04.2020
16:30
Kosovo
Zvezdan
25.04.2020 16:30
Sloga (M)
:
Kosovo
Midžor
Kalna
25.04.2020
16:30
Hajduk
Rujevica
25.04.2020 16:30
Midžor
:
Hajduk
Graničar
Veliki Izvor
25.04.2020
16:30
Omladinac
Grezna
25.04.2020 16:30
Graničar
:
Omladinac
Morava (KS)
Kočino Selo
25.04.2020
16:30
Javor
Sladaja
25.04.2020 16:30
Morava (KS)
:
Javor
Borac (O)
Ostružnica
25.04.2020
16:30
Heroj Polet
Jajinci
25.04.2020 16:30
Borac (O)
:
Heroj Polet
Sloga
Korman
25.04.2020
16:30
Padina
Padina
25.04.2020 16:30
Sloga
:
Padina
Napredak 2012
Krušje
25.04.2020
16:30
Doljevac
Doljevac
25.04.2020 16:30
Napredak 2012
:
Doljevac
Sloga (D)
Desimirovac
25.04.2020
16:30
Šumadinac KG
Kragujevac
25.04.2020 16:30
Sloga (D)
:
Šumadinac KG
Jug Bogdan
Đakus
25.04.2020
16:00
Jastreb
Blace
25.04.2020 16:00
Jug Bogdan
:
Jastreb
Dobrič
Pejkovac
25.04.2020
16:00
Kaćuša
Kuršumlija
25.04.2020 16:00
Dobrič
:
Kaćuša
Dundjerski
Voljčinac
25.04.2020
16:00
Omladinac
Podina
25.04.2020 16:00
Dundjerski
:
Omladinac
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
25.04.2020
16:00
Joševa
Joševa
25.04.2020 16:00
Strmovo 1968
:
Joševa
Rudar 1945
Radljevo
25.04.2020
16:00
Polet (T)
Takovo
25.04.2020 16:00
Rudar 1945
:
Polet (T)
Bogutovačka Banja
Bogutovac
25.04.2020
16:30
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
25.04.2020 16:30
Bogutovačka Banja
:
Jedinstvo (D)
Partizan
Kupusina
25.04.2020
16:30
Jedinstvo
Ribarevo
25.04.2020 16:30
Partizan
:
Jedinstvo
Sloven
Ruma
25.04.2020
16:30
Jednota
Šid
25.04.2020 16:30
Sloven
:
Jednota
Dunav
Banatska Palanka
25.04.2020
16:30
Ševac
Kusić
25.04.2020 16:30
Dunav
:
Ševac
Kopaonik
Brus
25.04.2020
16:30
Velika Drenova
Velika Drenova
25.04.2020 16:30
Kopaonik
:
Velika Drenova
GFK Tabane
Jagodina
25.04.2020
16:30
Šantarovac
Šantarovac
25.04.2020 16:30
GFK Tabane
:
Šantarovac
Zenit
Oparić
25.04.2020
16:30
Partizan
Glogovac
25.04.2020 16:30
Zenit
:
Partizan
Sinđelić 1934
Vojska
25.04.2020
16:30
Kupinovac
Kupinovac
25.04.2020 16:30
Sinđelić 1934
:
Kupinovac
Bežanija
Novi Beograd
25.04.2020
16:30
DIF
Beograd
25.04.2020 16:30
Bežanija
:
DIF
Dedinje
Beograd
25.04.2020
16:30
13. maj
Zemun
25.04.2020 16:30
Dedinje
:
13. maj
Sparta Železnik
Beograd
25.04.2020
16:30
BUSK
Novi Beograd
25.04.2020 16:30
Sparta Železnik
:
BUSK
Tornjoš
Tornjoš
25.04.2020
17:00
Bačka
Mol
25.04.2020 17:00
Tornjoš
:
Bačka
AFK
Ada
25.04.2020
17:00
Graničar
Đala
25.04.2020 17:00
AFK
:
Graničar
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
25.04.2020
16:30
Cer
Petkovica
25.04.2020 16:30
Zadrugar
:
Cer
Torpedo 1924
Tabanović
25.04.2020
16:30
Sloboda
Salaš Crnobarski
25.04.2020 16:30
Torpedo 1924
:
Sloboda
Lipolist
Lipolist
25.04.2020
16:30
Budućnost (DO)
Pocerski Dobrić
25.04.2020 16:30
Lipolist
:
Budućnost (DO)
Omladinac 2013 (SL)
Slepčević
25.04.2020
16:30
Milicionar
Bogatić
25.04.2020 16:30
Omladinac 2013 (SL)
:
Milicionar
Napredak
Mačvanski Belotić
25.04.2020
16:30
Gorki
Glušci
25.04.2020 16:30
Napredak
:
Gorki
Budućnost 1929 (ZM)
Zminjak
25.04.2020
16:30
Omladinac (BO)
Bogatic
25.04.2020 16:30
Budućnost 1929 (ZM)
:
Omladinac (BO)
Premijer
Badovinci
25.04.2020
16:30
OFK Šabac
Šabac
25.04.2020 16:30
Premijer
:
OFK Šabac
Velika Reka
Velika Reka
25.04.2020
16:30
Gučevo 1929
Banja Koviljača
25.04.2020 16:30
Velika Reka
:
Gučevo 1929
Antimon
Zajača
25.04.2020
16:30
Studenac
Gornja Koviljača
25.04.2020 16:30
Antimon
:
Studenac
Borac
Kozjak
25.04.2020
16:30
Sloga
Straža
25.04.2020 16:30
Borac
:
Sloga
Jadar 1961
Gornji Dobrić
25.04.2020
16:30
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
25.04.2020 16:30
Jadar 1961
:
Jedinstvo (MZ)
Jedinstvo (ZA)
Zavlaka
25.04.2020
16:30
Rudar
Brasina
25.04.2020 16:30
Jedinstvo (ZA)
:
Rudar
Hajduk
Ribarica
25.04.2020
16:30
7. Juli
Bela Crkva
25.04.2020 16:30
Hajduk
:
7. Juli
Jezero
Amajić
25.04.2020
16:30
Prva Iskra
Runjani
25.04.2020 16:30
Jezero
:
Prva Iskra
Pričinović
Pocerski Pričinović
25.04.2020
16:30
Cerić
Miokus
25.04.2020 16:30
Pričinović
:
Cerić
Sloga
Krnić
25.04.2020
16:30
Vlašić
Donje Crniljevo
25.04.2020 16:30
Sloga
:
Vlašić
OFK Jelen
Jelenča
25.04.2020
16:30
Rankovac
Nakučani
25.04.2020 16:30
OFK Jelen
:
Rankovac
Jevremovac
Jevremovac
25.04.2020
16:30
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
25.04.2020 16:30
Jevremovac
:
Vojvoda Stepa Stepanović
Dobrava
Vukošić
25.04.2020
16:30
Šipurske livade
Šabac
25.04.2020 16:30
Dobrava
:
Šipurske livade
PSK
Provo
25.04.2020
16:30
Mrovska
Mrovska
25.04.2020 16:30
PSK
:
Mrovska
Trešnjevka
Trbusac
25.04.2020
16:30
Radnički
Koceljeva
25.04.2020 16:30
Trešnjevka
:
Radnički
Avala 1939
Beli Potok
25.04.2020
16:30
OFK Crvenka
Borča
25.04.2020 16:30
Avala 1939
:
OFK Crvenka
Bata Bulić
Bistrica
25.04.2020
16:00
Omladinac (B)
Busur
25.04.2020 16:00
Bata Bulić
:
Omladinac (B)
Bratstvo 1975
Erdeč
25.04.2020
16:30
21. oktobar
Kragujevac
25.04.2020 16:30
Bratstvo 1975
:
21. oktobar
Rasina
Vitanovac
25.04.2020
16:30
Makrešane
Makrešane
25.04.2020 16:30
Rasina
:
Makrešane
Kapidžija
Kapidžija
25.04.2020
16:30
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
25.04.2020 16:30
Kapidžija
:
Gornji Stepoš
Zeppelin 026
Smederevo
25.04.2020
16:00
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
25.04.2020 16:00
Zeppelin 026
:
Stari Hrast 2018
Sport
Bezdan
25.04.2020
16:30
Bratstvo 2019
Prigrevica
25.04.2020 16:30
Sport
:
Bratstvo 2019
Sloga Obrva
Obrva
25.04.2020
16:30
Milakovac 2018
Milakovac
25.04.2020 16:30
Sloga Obrva
:
Milakovac 2018
Vrelo
Vrelo
25.04.2020
11:00
Dokmir
Dokmir
25.04.2020 11:00
Vrelo
:
Dokmir
Belpos
Belotić
25.04.2020
17:00
Petrovac 74
Kujavica
25.04.2020 17:00
Belpos
:
Petrovac 74
Kruševica
Kruševica
25.04.2020
16:30
Vratare
Vratare
25.04.2020 16:30
Kruševica
:
Vratare
Zmajevac
Belasica
25.04.2020
16:30
Lomnica
Velika Lomnica
25.04.2020 16:30
Zmajevac
:
Lomnica
Mladost (K)
Krupaja
25.04.2020
16:00
Pobeda 1953
Osanica
25.04.2020 16:00
Mladost (K)
:
Pobeda 1953
Selište
Selište
25.04.2020
16:00
Laznica
Laznica
25.04.2020 16:00
Selište
:
Laznica
Vrelo 1971
Milanovac
25.04.2020
16:00
Budućnost (M)
Milatovac (Žagubica)
25.04.2020 16:00
Vrelo 1971
:
Budućnost (M)
TSC
Kanjiža
25.04.2020
Majdanpek
Majdanpek
25.04.2020
TSC
:
Majdanpek
Kolubara
Lazarevac
25.04.2020
Mačva
Šabac
25.04.2020
Kolubara
:
Mačva
Rad
Beograd
25.04.2020
Radnički 2012
Niš
25.04.2020
Rad
:
Radnički 2012
Spartak DOO
Subotica
25.04.2020
Napredak Junior 2018
Kruševac
25.04.2020
Spartak DOO
:
Napredak Junior 2018
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
25.04.2020
ŽFU Zvezda B 2018
Beograd
25.04.2020
ŽGFK Lavice Dubočica
:
ŽFU Zvezda B 2018
Partizan
Beograd
25.04.2020
00:04
Čukarički
Beograd
25.04.2020 00:04
Partizan
:
Čukarički
Vojvodina
Novi Sad
25.04.2020
00:04
Napredak
Kruševac
25.04.2020 00:04
Vojvodina
:
Napredak
TSC
Bačka Topola
25.04.2020
00:04
Radnički (N)
Niš
25.04.2020 00:04
TSC
:
Radnički (N)
Spartak ŽK
Subotica
25.04.2020
00:04
Mladost (L)
Lučani
25.04.2020 00:04
Spartak ŽK
:
Mladost (L)
Crvena zvezda
Beograd
25.04.2020
00:04
Grafičar
Beograd
25.04.2020 00:04
Crvena zvezda
:
Grafičar
OFK Beograd
Beograd
25.04.2020
00:04
Rad
Beograd
25.04.2020 00:04
OFK Beograd
:
Rad
Trajal
Kruševac
25.04.2020
00:04
Voždovac
Beograd
25.04.2020 00:04
Trajal
:
Voždovac
Internacional
Beograd
25.04.2020
00:04
Brodarac
Novi Beograd
25.04.2020 00:04
Internacional
:
Brodarac
Spartak ŽK
Subotica
25.04.2020
10:00
Hajduk 1912
Kula
25.04.2020 10:00
Spartak ŽK
:
Hajduk 1912
Njerš Ištvan
Totovo Selo
25.04.2020
10:00
OFK Bačka
Bačka Palanka
25.04.2020 10:00
Njerš Ištvan
:
OFK Bačka
Partizan
Beograd
25.04.2020
00:03
Čukarički
Beograd
25.04.2020 00:03
Partizan
:
Čukarički
Vojvodina
Novi Sad
25.04.2020
00:03
Kiker
Kraljevo
25.04.2020 00:03
Vojvodina
:
Kiker
Teleoptik
Zemun
25.04.2020
00:03
Radnički (N)
Niš
25.04.2020 00:03
Teleoptik
:
Radnički (N)
Spartak ŽK
Subotica
25.04.2020
00:03
Mačva
Šabac
25.04.2020 00:03
Spartak ŽK
:
Mačva
Crvena zvezda
Beograd
25.04.2020
00:03
RFK Grafičar
Beograd
25.04.2020 00:03
Crvena zvezda
:
RFK Grafičar
Real Niš
Niš
25.04.2020
00:03
Rad
Beograd
25.04.2020 00:03
Real Niš
:
Rad
OFK Vršac
Vršac
25.04.2020
00:03
Zemun
Zemun
25.04.2020 00:03
OFK Vršac
:
Zemun
Apolon 4
Kragujevac
25.04.2020
00:03
Brodarac
Beograd
25.04.2020 00:03
Apolon 4
:
Brodarac
Bačka 1901
Subotica
25.04.2020
10:00
Bajša
Bajša
25.04.2020 10:00
Bačka 1901
:
Bajša
Preporod
Novi Žednik
25.04.2020
10:30
Njerš Ištvan
Totovo Selo
25.04.2020 10:30
Preporod
:
Njerš Ištvan
Vinogradar
Hajdukovo
25.04.2020
17:00
Bajša
Bajša
25.04.2020 17:00
Vinogradar
:
Bajša
Čantavir
Čantavir
25.04.2020
10:00
Arena SU
Subotica
25.04.2020 10:00
Čantavir
:
Arena SU
Bajša
Bajša
25.04.2020
14:00
Radnički 1905
Bajmok
25.04.2020 14:00
Bajša
:
Radnički 1905
Subotica '08
Subotica
25.04.2020
10:00
TSC
Bačka Topola
25.04.2020 10:00
Subotica '08
:
TSC
Respekt
Loznica
25.04.2020
11:00
Podrinje
Lozničko Polje
25.04.2020 11:00
Respekt
:
Podrinje
Radnički Stobex
Klupci
25.04.2020
11:00
Loznica
Loznica
25.04.2020 11:00
Radnički Stobex
:
Loznica
Rađ
Krupanj
25.04.2020
11:00
Jadar 07
Loznica
25.04.2020 11:00
Rađ
:
Jadar 07
Jedinstvo
Mali Zvornik
25.04.2020
11:00
Ženski FK
Loznica
25.04.2020 11:00
Jedinstvo
:
Ženski FK

Rukomet

Vrbas Petrol
Vrbas
25.04.2020
Kolubara
Lazarevac
25.04.2020
Vrbas Petrol
:
Kolubara
Jedinstvo
Novi Bečej
25.04.2020
Sivac 69
Sivac
25.04.2020
Jedinstvo
:
Sivac 69
Lavovi BP
Bačka Palanka
25.04.2020
Mačva (B)
Bogatić
25.04.2020
Lavovi BP
:
Mačva (B)
Jugović
Kać
25.04.2020
Crvenka
Crvenka
25.04.2020
Jugović
:
Crvenka
Smederevo
Smederevo
25.04.2020
SC Voždovac 2012
Beograd
25.04.2020
Smederevo
:
SC Voždovac 2012