XS
SM
MD
LG
3.kolo
Rezultati
02/03.09.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Šumadija (A)
Aranđelovac
3 : 1
Loznica
Loznica
02.09.2017 16:30
Šumadija (A)
3 : 1
Loznica
Karađorđe
Topola
2 : 2
Polet
Ljubić
02.09.2017 16:30
Karađorđe
2 : 2
Polet
Smederevo 1924
Smederevo
1 : 1
Železničar
Lajkovac
03.09.2017 16:30
Smederevo 1924
1 : 1
Železničar
Jedinstvo (Ub)
Ub
2 : 0
Tutin
Tutin
03.09.2017 16:30
Jedinstvo (Ub)
2 : 0
Tutin
FAP
Priboj
2 : 3
Zlatibor
Čajetina
02.09.2017 16:30
FAP
2 : 3
Zlatibor
Provo
Provo
2 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
03.09.2017 16:30
Provo
2 : 1
Jedinstvo Putevi
Mladi radnik 1926
Požarevac
0 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
02.09.2017 16:30
Mladi radnik 1926
0 : 1
Šumadija 1903
Mokra Gora
Zubin Potok
1 : 1
Sloga (P)
Požega
02.09.2017 16:30
Mokra Gora
1 : 1
Sloga (P)
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
1 : 0
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
02.09.2017 16:30
Proleter Mihajlovac
1 : 0
Budućnost Krušik 2014
03.09.2017 18:32 (Novica Pavlović)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije - Play Out Šumadija (A) 3 2 1 0 7
2 Proleter Mihajlovac 3 2 1 0 7
3 Provo 3 2 1 0 7
4 Jedinstvo (Ub) 3 2 0 1 6
5 Zlatibor 3 2 0 1 6
6 Smederevo 1924 3 1 2 0 5
7 Sloga (P) 3 1 2 0 5
8 Mokra Gora 3 1 2 0 5
9 Karađorđe 3 1 1 1 4
10 Šumadija 1903 3 1 1 1 4
11 Tutin 3 1 1 1 4
12 Polet 3 0 3 0 3
13 Jedinstvo Putevi 3 1 0 2 3
14 Budućnost Krušik 2014 3 1 0 2 3
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Kolubarsko-mačvanska FAP 3 0 1 2 1
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Podunavsko-šumadijska Železničar 3 0 1 2 1
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Šumadijsko-raška Loznica 3 0 1 2 1
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Zapadno-moravska Mladi radnik 1926 3 0 0 3 0

4.kolo
Sledeće kolo
09/10.09.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Loznica
Loznica
1 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
09.09.2017 16:30
Loznica
1 : 1
Budućnost Krušik 2014
Sloga (P)
Požega
2 : 1
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
09.09.2017 16:30
Sloga (P)
2 : 1
Proleter Mihajlovac
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 1
Mokra Gora
Zubin Potok
09.09.2017 16:30
Šumadija 1903
2 : 1
Mokra Gora
Jedinstvo Putevi
Užice
1 : 1
Mladi radnik 1926
Požarevac
10.09.2017 11:00
Jedinstvo Putevi
1 : 1
Mladi radnik 1926
Zlatibor
Čajetina
1 : 1
Provo
Provo
09.09.2017 16:30
Zlatibor
1 : 1
Provo
Tutin
Tutin
1 : 0
FAP
Priboj
10.09.2017 16:30
Tutin
1 : 0
FAP
Železničar
Lajkovac
2 : 0
Jedinstvo (Ub)
Ub
10.09.2017 16:30
Železničar
2 : 0
Jedinstvo (Ub)
Polet
Ljubić
0 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
10.09.2017 11:00
Polet
0 : 1
Smederevo 1924
Šumadija (A)
Aranđelovac
3 : 3
Karađorđe
Topola
09.09.2017 16:30
Šumadija (A)
3 : 3
Karađorđe
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su zvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Novica Pavlović
Premijum urednik takmičenja

webmaster
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 24 korisnika
Takmičenje prati 244 korisnika