XS
SM
MD
LG
9.kolo
Rezultati
11.09.2020
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
12.09
11:00
Zemun
Mačva
3
0
12.09.2020 11:00
Zemun
3 : 0
Mačva
11.09
13:00
Vojvodina
Radnički (N)
4
0
11.09.2020 13:00
Vojvodina
4 : 0
Radnički (N)
11.09
17:00
Partizan
Čukarički
2
0
11.09.2020 17:00
Partizan
2 : 0
Čukarički
11.09
17:00
Kiker
Crvena zvezda
2
2
11.09.2020 17:00
Kiker
2 : 2
Crvena zvezda
11.09
10:00
Brodarac
RFK Grafičar
1
2
11.09.2020 10:00
Brodarac
1 : 2
RFK Grafičar
13.09
12:00
Napredak
Spartak ŽK
0
2
13.09.2020 12:00
Napredak
0 : 2
Spartak ŽK
13.09
11:00
TSC
Mladost (L)
2
2
13.09.2020 11:00
TSC
2 : 2
Mladost (L)
11.09
11:00
Apolon 4
Teleoptik
1
3
11.09.2020 11:00
Apolon 4
1 : 3
Teleoptik
11.09
10:30
Internacional
Rad
0
2
11.09.2020 10:30
Internacional
0 : 2
Rad
13.09
16:00
Real Niš
OFK Vršac
2
1
13.09.2020 16:00
Real Niš
2 : 1
OFK Vršac
13.09.2020 18:30 (srbijasport.net)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Šampion Čukarički 9 7 1 1 22
2 Vojvodina 9 7 1 1 22
3 Partizan 9 6 3 0 21
4 Crvena zvezda 9 5 3 1 18
5 Brodarac 9 6 0 3 18
6 Kiker 9 5 2 2 17
7 Napredak 9 5 1 3 16
8 RFK Grafičar 9 5 0 4 15
9 Teleoptik 9 4 2 3 14
10 Rad 9 4 2 3 14
11 Zemun 9 4 0 5 12
12 Mladost (L) 9 3 1 5 10
13 Internacional 9 3 0 6 9
14 Mačva 9 2 3 4 9
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Kadetska liga Vojvodine "Jug" TSC 9 1 5 3 8
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Kadetska liga Vojvodine "Sever" Real Niš 9 2 2 5 8
17 Prelazi u ligu nižeg ranga I Kadetska liga FSRIS Radnički (N) 9 2 1 6 7
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Kadetska liga FSRZS Spartak ŽK 9 2 0 7 6
19 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Beogradska liga OFK Vršac 9 2 0 7 6
20 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Kadetska liga FSRZS Apolon 4 9 1 1 7 4

10.kolo
Sledeće kolo
19/20.09.2020
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
20.09
15:30
Mačva
OFK Vršac
1
2
20.09.2020 15:30
Mačva
1 : 2
OFK Vršac
19.09
14:30
Rad
Real Niš
1
1
19.09.2020 14:30
Rad
1 : 1
Real Niš
19.09
17:00
Teleoptik
Internacional
1
0
19.09.2020 17:00
Teleoptik
1 : 0
Internacional
19.09
11:00
Mladost (L)
Apolon 4
1
0
19.09.2020 11:00
Mladost (L)
1 : 0
Apolon 4
19.09
10:00
Spartak ŽK
TSC
4
1
19.09.2020 10:00
Spartak ŽK
4 : 1
TSC
20.09
15:00
RFK Grafičar
Napredak
3
0
20.09.2020 15:00
RFK Grafičar
3 : 0
Napredak
19.09
10:00
Crvena zvezda
Brodarac
7
0
19.09.2020 10:00
Crvena zvezda
7 : 0
Brodarac
20.09
16:30
Čukarički
Kiker
4
2
20.09.2020 16:30
Čukarički
4 : 2
Kiker
20.09
14:00
Radnički (N)
Partizan
0
4
20.09.2020 14:00
Radnički (N)
0 : 4
Partizan
20.09
11:15
Zemun
Vojvodina
1
1
20.09.2020 11:15
Zemun
1 : 1
Vojvodina
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 15 korisnika
Takmičenje prati 95 korisnika
Boksa i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
1234 i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
fkcz i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Apolo032 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu
mladjaa i još 12 korisnika su tipovali utakmicu