Kamenorezac 76 doživeo i šesti poraz u 10. kolu prvenstva

U ovom delu prvenstva Druge Rasinske okružne lige dubljanski Kamenorezac 76 nema ni sreće ni uspeha, možda je hendikep što se utakmice ne igraju u Dublju, nema ni treninga ali ni kvalitetnijih igrača koji bi na terenu pružili bolje igre.

U ovom 10. kolu prvenstva dubljani su poklekli kao domaćini u Štulcu, gde su doživeli i šesti poraz, ovoga puta od danas srećne ekipe Polet 57 iz Milutovca.

Domaći su poveli sa 1:0 već u 3. minutu a pogodak je postigao kapiten i golgeter ekipe Darko Blagojević. Nova šansa Kamenorezca dva minuta kasnije nije iskorišćena, pa su gosti to kaznili u 11. minutu i poravnali rezultat na 1:1.

U 20. minutu Aleksa Mijailović dovodi domaće u vodjstvo sa 2:1, gosti izjednačuju u 23. minutu 2:2 a zatim dolaze i u vodjstvo sa 3:2.

Kamenorezac 76 je bio bolji tim iposle asistencije Lazarevića Aleksa Mijajlović izjednačuje rezultat na 3:3, to je bio i rezultat prvog poluvremena.

U nastavku susreta domaći napadaju ali bezuspešno a gosti na jednostavne načine polako povećavaju rezultat najpre 4:3, pa 5:3 i na kraju konačno 6:3 i odnose tri važna boda sa gostovanja.

Ovim porazom dubljani su sišli za mesto niže na tabeli i sada su na 13. mestu u opasnoj zoni, sa samo 8 osvojenih bodova i negativnom gol razlikom -28.

U sledećem 11. prvenstvenom kolu dubljani gostuju u Tobolcu kod ekipe Beli orlovi i ako ne krenu sa pobedama naći će se sigurno u zoni za ispadanje iz lige.

Mladost 3 : 0 Garevina
Omladinac 1 : 2 Stari Trstenik
Polet 57 4 : 1 Ušće
Beli Orlovi 1 : 5 14. Oktobar
Rubin 2 : 4 Gradina
Borac 1 : 2 Sloga (D)
Trudbenik 1 : 0 Sloga (L)
Velika Drenova 5 : 2 Kamenorezac 76