XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 26.08.2012 17:00 Kotraža Franc Komerc - FK Rudar Bresnica 1927 2:1
2 02.09.2012 17:00 FK Rudar Bresnica 1927 - Miokovci 1:1
3 09.09.2012 17:00 Donja Vrbava - FK Rudar Bresnica 1927 0:0
4 16.09.2012 16:30 FK Rudar Bresnica 1927 - Jedinstvo (K) 1:1
5 22.09.2012 16:30 Mladost - FK Rudar Bresnica 1927 0:0
6 26.09.2012 16:30 FK Rudar Bresnica 1927 - Brezak 1:1
7 29.09.2012 16:00 Lunjevica - FK Rudar Bresnica 1927 0:1
8 07.10.2012 16:00 Vujan - FK Rudar Bresnica 1927 0:0
9 14.10.2012 15:30 FK Rudar Bresnica 1927 - Spartak 5:3
10 21.10.2012 15:30 Napredak - FK Rudar Bresnica 1927 2:2
11 28.10.2012 13:30 FK Rudar Bresnica 1927 - Dragačevo 3:1
12 04.11.2012 13:30 Ovčar - FK Rudar Bresnica 1927 1:2
13 11.11.2012 13:30 FK Rudar Bresnica 1927 - Morava 5:0
14 17.11.2012 13:00 Slatina - FK Rudar Bresnica 1927 0:0
15 25.11.2012 13:00 FK Rudar Bresnica 1927 - Jedinstvo (GG) 0:1
16 24.03.2013 14:30 FK Rudar Bresnica 1927 - Kotraža Franc Komerc 3:0
17 31.03.2013 15:30 Miokovci - FK Rudar Bresnica 1927 2:1
18 07.04.2013 15:30 FK Rudar Bresnica 1927 - Donja Vrbava 5:0
19 17.04.2013 16:00 Jedinstvo (K) - FK Rudar Bresnica 1927 2:0
20 14.04.2013 16:00 FK Rudar Bresnica 1927 - Mladost 2:1
21 21.04.2013 16:00 Brezak - FK Rudar Bresnica 1927 0:2
22 28.04.2013 16:00 FK Rudar Bresnica 1927 - Lunjevica 4:0
23 01.05.2013 16:00 FK Rudar Bresnica 1927 - Vujan 1:0
24 05.05.2013 16:00 Spartak - FK Rudar Bresnica 1927 4:1
25 12.05.2013 16:00 FK Rudar Bresnica 1927 - Napredak 1:2
26 19.05.2013 17:00 Dragačevo - FK Rudar Bresnica 1927 2:0
27 26.05.2013 17:00 FK Rudar Bresnica 1927 - Ovčar 2:0
28 02.06.2013 17:00 Morava - FK Rudar Bresnica 1927 3:2
29 09.06.2013 17:00 FK Rudar Bresnica 1927 - Slatina 3:1
30 16.06.2013 17:00 Jedinstvo (GG) - FK Rudar Bresnica 1927 0:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Morava Dragačevo 30 22 4 4 70
2 Slatina 30 19 6 5 63
3 Jedinstvo (K) 30 16 7 7 55
4 Miokovci 30 15 7 8 52
5 FK Rudar Bresnica 1927 30 14 8 8 50
6 Mladost 30 15 2 13 47
7 Spartak 30 14 2 14 44
8 Ovčar 30 12 7 11 43
9 Morava 30 12 4 14 40
10 Jedinstvo (GG) 30 11 6 13 39
11 Napredak 30 10 8 12 38
12 Donja Vrbava 30 11 5 14 38
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Lučani Kotraža Franc Komerc 30 11 4 15 37
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Gornji Milanovac Brezak 30 8 9 13 33
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Gradska liga Čačak Vujan 30 6 4 20 22
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Gornji Milanovac Lunjevica (-1) 30 1 3 26 5
Bogdan2002 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Bogdan2002 i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Bogdan2002 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Bogdan2002 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Bogdan2002 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu