XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 03.10.2018 19:00 Žarkovo - KKK Radnički 58:81
2 09.10.2018 20:00 KKK Radnički - Zemun Fitofarmacija 72:79
3 12.10.2018 19:00 Zdravlje Leskovac - KKK Radnički 87:72
4 19.10.2018 20:00 KKK Radnički - Plana 87:68
5 26.10.2018 19:00 Vrbas - KKK Radnički 79:72
6 03.11.2018 19:30 Pirot - KKK Radnički 97:82
7 10.11.2018 20:30 KKK Radnički - Mladost (SP) 87:77
8 17.11.2018 18:30 Konstantin - KKK Radnički 84:85
9 24.11.2018 19:30 KKK Radnički - Proleter Naftagas 87:66
10 02.12.2018 19:30 Kolubara LA 2003 - KKK Radnički 123:122
11 08.12.2018 19:00 KKK Radnički - Rtanj 108:90
12 15.12.2018 19:30 Sloga - KKK Radnički 80:78
13 22.12.2018 18:00 KKK Radnički - Napredak Bosphorus 60:64
14 19.01.2019 18:00 KKK Radnički - Žarkovo 93:71
15 26.01.2019 16:45 Zemun Fitofarmacija - KKK Radnički 81:79
16 02.02.2019 18:00 KKK Radnički - Zdravlje Leskovac 80:79
17 09.02.2019 17:00 Plana - KKK Radnički 65:111
18 16.02.2019 18:00 KKK Radnički - Vrbas 94:67
19 22.02.2019 18:00 KKK Radnički - Pirot 88:65
20 02.03.2019 19:00 Mladost (SP) - KKK Radnički 79:73
21 09.03.2019 18:00 KKK Radnički - Konstantin 92:98
22 15.03.2019 19:30 Proleter Naftagas - KKK Radnički 89:84
23 24.03.2019 20:30 KKK Radnički - Kolubara LA 2003 91:86
24 29.03.2019 17:30 Rtanj - KKK Radnički 86:85
25 06.04.2019 17:00 KKK Radnički - Sloga 88:65
26 12.04.2019 18:00 Napredak Bosphorus - KKK Radnički 92:76
Konačna tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Kolubara LA 2003 26 21 5 47
2 Napredak Bosphorus 26 21 5 47
3 Mladost (SP) 26 18 8 44
4 Sloga 26 15 11 41
5 Konstantin 26 15 11 41
6 Pirot 26 14 12 40
7 Zemun Fitofarmacija 26 14 12 40
8 Zdravlje Leskovac 26 14 12 40
9 KKK Radnički 26 13 13 39
10 Proleter Naftagas 26 12 14 38
11 Vrbas 26 11 15 37
12 Rtanj 26 9 17 35
13 Žarkovo 26 5 21 31
14 Plana (-1) 26 0 26 25
Zemun i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Zemun i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Zemun i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Zemun i još 8 korisnika su tipovali utakmicu
Zemun i još 3 korisnika su tipovali utakmicu