XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 42 utakmica za dan
Petak, 19 Oktobar 2018

Fudbal

19.10.2018 17:30 Čukarički 1 : 0 Vojvodina
19.10.2018 14:30 Sinđelić 1 : 0 Zlatibor
19.10.2018 17:00 TEK Sloga 5 : 0 Milutinac
19.10.2018 00:00 Radnički 4 : 1 Ugljare
19.10.2018 14:30 Mip Majdan 2 : 1 Sloga (Ć)
19.10.2018 21:00 Celta de Vigo 0 : 1 Deportivo Alavés
19.10.2018 20:30 Eintracht 7 : 1 Fortuna
19.10.2018 20:45 Olympique Lyonnais 2 : 0 Nîmes

Košarka

19.10.2018 17:00 Mega Bemax 81 : 77 Petrol Olimpija
19.10.2018 20:00 KKK Radnički 87 : 68 Plana
19.10.2018 17:20 Žarkovo 2 93 : 88 Borča 2
19.10.2018 21:00 Omladinac 56 : 68 Futog Tupanjac MD
19.10.2018 18:30 Radnik 91 : 84 OKK Junior
19.10.2018 19:00 Bor RTB 99 : 72 Mladost Vesna
19.10.2018 20:00 Jastrebac 71 : 65 Jablanica
19.10.2018 21:20 Beko 78 : 83 Slodes
19.10.2018 17:20 Žarkovo 2 93 : 88 Borča 2
19.10.2018 21:00 Proleter 023 67 : 55 Srbobran
19.10.2018 12:30 Konstantin 55 : 62 Dinamik Vip Pay

Odbojka

19.10.2018 Crvena zvezda 1 : 3 Vojvodina NS Seme
19.10.2018 20:30 Crvena zvezda 3 : 0 Ub

Rukomet

19.10.2018 20:00 Nexe 28 : 23 Steaua
19.10.2018 19:30 Crvena zvezda 31 : 29 Mokra Gora
19.10.2018 18:00 Kikinda 29 : 27 Spartak Vojput
19.10.2018 20:00 Bela Palanka 28 : 26 Vranje 1957
19.10.2018 20:00 Žitorađa 31 : 31 Priboj
19.10.2018 20:00 Mačva 29 : 29 Požarevac
19.10.2018 20:00 Jedinstvo 19 : 20 Morava
19.10.2018 20:00 Radnički 1958 25 : 30 Jabuka
19.10.2018 20:00 Mladost 37 : 25 Goč Merkur
19.10.2018 19:00 Rusin 22 : 24 Sombor
19.10.2018 19:00 Nexe 23 : 27 Tatran Prešov
19.10.2018 18:30 Bekament BB 39 : 27 Voždovac 1955

Vaterpolo

19.10.2018 20:15 Šabac 12 : 10 Partizan

Futsal

19.10.2018 18:30 Novi Pazar 4 : 2 Ivanjica
19.10.2018 19:00 Smederevo 3 : 4 Vranje
19.10.2018 20:00 Pirot 6 : 4 SK Ekonomist
19.10.2018 19:00 Bele crkve 5 : 3 Leskovac
19.10.2018 20:30 Pčinja 6 : 3 Novi Sad
19.10.2018 21:00 Leteći Holandjanin 6 : 6 Mićko trend
19.10.2018 18:00 Ozren 5 : 6 Niš 92
19.10.2018 21:00 Radnik 2 : 3 Prokuplje
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu