XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 342 utakmica za dan
Subota, 24 Novembar 2018


Fudbal

Radnik
Surdulica
1 : 0
Mladost
Lučani
24.11.2018 16:00
Radnik
1 : 0
Mladost
Vojvodina
Novi Sad
0 : 0
Zemun
Zemun
24.11.2018 16:00
Vojvodina
0 : 0
Zemun
Napredak
Kruševac
2 : 0
Mačva
Šabac
24.11.2018 13:00
Napredak
2 : 0
Mačva
Spartak ŽK
Subotica
3 : 0
OFK Bačka
Bačka Palanka
24.11.2018 13:00
Spartak ŽK
3 : 0
OFK Bačka
Voždovac
Beograd
0 : 0
Proleter
Novi Sad
24.11.2018 18:00
Voždovac
0 : 0
Proleter
Radnički (N)
Niš
2 : 2
Crvena zvezda
Beograd
24.11.2018 19:00
Radnički (N)
2 : 2
Crvena zvezda
Javor Matis
Ivanjica
1 : 2
Bečej 1918
Bečej
24.11.2018 13:00
Javor Matis
1 : 2
Bečej 1918
Čelik
Zenica
0 : 3
Mladost
Doboj-Kakanj
24.11.2018 17:00
Čelik
0 : 3
Mladost
Krupa
Krupa na Vrbasu
2 : 1
Željezničar
Sarajevo
24.11.2018 13:00
Krupa
2 : 1
Željezničar
Tuzla City
Simin Han
1 : 2
Zrinjski
Mostar
24.11.2018 13:00
Tuzla City
1 : 2
Zrinjski
Željezničar Sport Team
Banja Luka
5 : 1
Podrinje
Janja
24.11.2018 13:00
Željezničar Sport Team
5 : 1
Podrinje
Tekstilac
Derventa
0 : 2
Rudar Prijedor
Prijedor
24.11.2018 13:00
Tekstilac
0 : 2
Rudar Prijedor
Borac
Banja Luka
3 : 1
Alfa
Modriča
24.11.2018 15:00
Borac
3 : 1
Alfa
Kozara
Gradiška
2 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
24.11.2018 13:00
Kozara
2 : 0
Slavija
Sutjeska
Foča
3 : 0
Sloboda
Mrkonjić Grad
24.11.2018 13:00
Sutjeska
3 : 0
Sloboda
Drina
Zvornik
2 : 2
Sloga
Gornje Crnjelovo
24.11.2018 13:00
Drina
2 : 2
Sloga
Iskra
Danilovgrad
1 : 3
Lovćen
Cetinje
24.11.2018 13:00
Iskra
1 : 3
Lovćen
Rudar
Pljevlja
0 : 4
OFK Petrovac
Petrovac
24.11.2018 17:00
Rudar
0 : 4
OFK Petrovac
Budućnost
Podgorica
1 : 1
Grbalj
Radanovići
24.11.2018 17:00
Budućnost
1 : 1
Grbalj
Zeta
Golubovci
0 : 0
Sutjeska
Nikšić
24.11.2018 13:00
Zeta
0 : 0
Sutjeska
OFK Titograd
Podgorica
1 : 0
Mornar
Bar
24.11.2018 13:00
OFK Titograd
1 : 0
Mornar
Gorštak
Kolašin
1 : 1
Crvena stijena
Podgorica
24.11.2018 13:00
Gorštak
1 : 1
Crvena stijena
Čelik
Nikšić
0 : 5
Bratstvo
Cijevna
24.11.2018 13:00
Čelik
0 : 5
Bratstvo
Karioke
Podgorica
2 : 3
Polet Stars
Nikšić
24.11.2018 11:00
Karioke
2 : 3
Polet Stars
Sloga (R)
Radovići
1 : 2
Hajduk
Bar
24.11.2018 13:00
Sloga (R)
1 : 2
Hajduk
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 2
ČSK Pivara
Čelarevo
24.11.2018 13:00
Radnički (NP)
1 : 2
ČSK Pivara
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
5 : 0
Mladost
Bački Jarak
24.11.2018 13:00
Radnički (SM)
5 : 0
Mladost
Bačka 1901
Subotica
1 : 3
Radnički (ZR)
Zrenjanin
24.11.2018 13:00
Bačka 1901
1 : 3
Radnički (ZR)
Crvena zvezda
Novi Sad
0 : 1
Železničar
Pančevo
24.11.2018 13:00
Crvena zvezda
0 : 1
Železničar
Loznica
Loznica
2 : 2
Provo
Provo
24.11.2018 13:00
Loznica
2 : 2
Provo
Tutin
Tutin
2 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
24.11.2018 13:00
Tutin
2 : 1
Smederevo 1924
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
2 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
24.11.2018 13:00
Budućnost Krušik 2014
2 : 0
Šumadija (A)
Sloga (PŽ)
Požega
5 : 5
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
24.11.2018 13:00
Sloga (PŽ)
5 : 5
Sloga 33
Radnički (S)
Svilajnac
7 : 0
Pukovac
Pukovac
24.11.2018 13:00
Radnički (S)
7 : 0
Pukovac
Jedinstvo (B)
Bošnjace
2 : 0
Jedinstvo (P)
Paraćin
24.11.2018 13:00
Jedinstvo (B)
2 : 0
Jedinstvo (P)
OFK Sinđelić
Niš
0 : 2
Radnički (P)
Pirot
24.11.2018 13:00
OFK Sinđelić
0 : 2
Radnički (P)
Trstenik PPT
Trstenik
1 : 0
Moravac Orion
Mrštane
24.11.2018 13:00
Trstenik PPT
1 : 0
Moravac Orion
Rtanj
Boljevac
3 : 5
Dunav
Prahovo
24.11.2018 13:00
Rtanj
3 : 5
Dunav
Jagodina Tabane
Jagodina
0 : 1
Temnić 1924
Varvarin
24.11.2018 13:00
Jagodina Tabane
0 : 1
Temnić 1924
Brodarac
Novi Beograd
1 : 2
Radnički (NB)
Novi Beograd
24.11.2018 13:00
Brodarac
1 : 2
Radnički (NB)
GSP Polet Dorćol
Beograd
0 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
24.11.2018 11:00
GSP Polet Dorćol
0 : 1
Radnički (O)
Lokomotiva
Beograd
0 : 1
Grafičar
Beograd
24.11.2018 13:00
Lokomotiva
0 : 1
Grafičar
BASK
Beograd
1 : 2
OFK Beograd
Beograd
24.11.2018 10:00
BASK
1 : 2
OFK Beograd
Radnički (S)
Sutjeska
1 : 2
Krajina
Krajišnik
24.11.2018 13:00
Radnički (S)
1 : 2
Krajina
OFK Proleter
Banatski Karlovac
0 : 2
Vojvodina 1928
Perlez
24.11.2018 13:00
OFK Proleter
0 : 2
Vojvodina 1928
BAK
Bela Crkva
0 : 1
Sloboda
Novi Kozarci
24.11.2018 13:00
BAK
0 : 1
Sloboda
Sloga
Plandište
3 : 1
Radnički (K)
Kovin
24.11.2018 13:00
Sloga
3 : 1
Radnički (K)
Kozara
Banatsko Veliko Selo
2 : 1
Mladost (O)
Omoljica
24.11.2018 13:00
Kozara
2 : 1
Mladost (O)
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
5 : 0
Kikinda 1909
Kikinda
24.11.2018 13:00
Jedinstvo (NB)
5 : 0
Kikinda 1909
Begej
Žitište
0 : 1
Budućnost
Srpska Crnja
24.11.2018 13:00
Begej
0 : 1
Budućnost
Radnički (Š)
Šid
1 : 0
Sloga (E)
Erdevik
24.11.2018 13:00
Radnički (Š)
1 : 0
Sloga (E)
Sremac Vojka
Vojka
1 : 1
Hajduk (B)
Beška
24.11.2018 13:00
Sremac Vojka
1 : 1
Hajduk (B)
1. Maj Ruma
Ruma
4 : 0
Sloga (T)
Temerin
24.11.2018 13:00
1. Maj Ruma
4 : 0
Sloga (T)
Mladost APA
Apatin
2 : 1
Mladost (BP)
Bački Petrovac
24.11.2018 13:00
Mladost APA
2 : 1
Mladost (BP)
Radnički (S)
Sombor
0 : 1
Radnički 1912/FK Stanišić
Sombor
24.11.2018 13:00
Radnički (S)
0 : 1
Radnički 1912/FK Stanišić
Crvenka
Crvenka
1 : 1
Bačka
Pačir
24.11.2018 13:00
Crvenka
1 : 1
Bačka
Sloga (Č)
Čonoplja
4 : 1
Tavankut
Tavankut
24.11.2018 13:00
Sloga (Č)
4 : 1
Tavankut
Budućnost
Orašje
2 : 2
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
24.11.2018 13:00
Budućnost
2 : 2
OFK Brzi Brod
Sloga
Leskovac
1 : 3
Vlasina
Vlasotince
24.11.2018 13:00
Sloga
1 : 3
Vlasina
Morava
Vladičin Han
4 : 3
Jedinstvo (P)
Pirot
24.11.2018 13:00
Morava
4 : 3
Jedinstvo (P)
BSK
Bogovina
2 : 4
Majdanpek
Majdanpek
24.11.2018 13:00
BSK
2 : 4
Majdanpek
Brodoremont
Kladovo
1 : 0
Kablovi
Zaječar
24.11.2018 13:00
Brodoremont
1 : 0
Kablovi
Svrljig
Svrljig
1 : 1
Timok 1919
Zaječar
24.11.2018 13:00
Svrljig
1 : 1
Timok 1919
Milutinac
Zemun
1 : 2
Komgrap
Beograd
24.11.2018 13:00
Milutinac
1 : 2
Komgrap
Mladenovac
Mladenovac
1 : 0
Hajduk
Beograd
24.11.2018 13:00
Mladenovac
1 : 0
Hajduk
Napredak
Medoševac
2 : 0
Leštane
Leštane
24.11.2018 13:00
Napredak
2 : 0
Leštane
Mladost (L)
Lukićevo
2 : 1
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
24.11.2018 13:00
Mladost (L)
2 : 1
Crvena zvezda (VS)
Polet
Nakovo
2 : 3
Proleter 2006
Zrenjanin
24.11.2018 13:00
Polet
2 : 3
Proleter 2006
Krila Krajine
Bačka Palanka
0 : 1
Vojvodina (T)
Tovariševo
24.11.2018 13:00
Krila Krajine
0 : 1
Vojvodina (T)
Tvrđava
Bač
2 : 2
ŽAK
Sombor
24.11.2018 13:00
Tvrđava
2 : 2
ŽAK
Rudar
Vrdnik
0 : 0
Partizan
Vitojevci
24.11.2018 13:00
Rudar
0 : 0
Partizan
Njegoš
Lovćenac
2 : 0
Radnički 1905
Bajmok
24.11.2018 13:00
Njegoš
2 : 0
Radnički 1905
Panonija IM Topola
Panonija
1 : 2
Iskra
Kucura
24.11.2018 13:00
Panonija IM Topola
1 : 2
Iskra
Sloga
Ostojićevo
4 : 1
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
24.11.2018 13:00
Sloga
4 : 1
Sutjeska
Varvarin
Varvarin
2 : 1
Blagotin
Poljna
24.11.2018 13:00
Varvarin
2 : 1
Blagotin
Ribnik
Gornji Ribnik
6 : 4
Kupci
Kupci
24.11.2018 13:00
Ribnik
6 : 4
Kupci
Sindjelić
Lipnica
2 : 4
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
24.11.2018 13:00
Sindjelić
2 : 4
Dušan Silni
Jevremovac
Jevremovac
0 : 0
Mladost (DD)
Donji Dobrić
24.11.2018 13:00
Jevremovac
0 : 0
Mladost (DD)
Jedinstvo Stević
Kačarevo
0 : 2
Strela
Ivanovo
24.11.2018 13:00
Jedinstvo Stević
0 : 2
Strela
Morava (Ž)
Žitkovac
3 : 0
Moravac
Zaplanjska Toponica
24.11.2018 13:00
Morava (Ž)
3 : 0
Moravac
OFK Napredak 1929
Aleksinac
3 : 0
Elid
Donji Dušnik
24.11.2018 13:00
OFK Napredak 1929
3 : 0
Elid
Plana
Velika Plana
0 : 1
SASK
Saraorci
24.11.2018 13:00
Plana
0 : 1
SASK
Mladi radnik
Radinac
2 : 1
Crvena zvezda
Suvodol
24.11.2018 13:00
Mladi radnik
2 : 1
Crvena zvezda
Rudna Glava
Rudna Glava
1 : 0
Branik
Štubik
24.11.2018 13:00
Rudna Glava
1 : 0
Branik
Polom
Leskovo
3 : 0
Radnički (K)
Klokočevac
24.11.2018 13:00
Polom
3 : 0
Radnički (K)
Poreč
Donji milanovac
5 : 1
Blizna
Blizna
24.11.2018 13:00
Poreč
5 : 1
Blizna
Velika Jasikova
Velika Jasikova
4 : 0
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
24.11.2018 13:00
Velika Jasikova
4 : 0
OFK Knjaz
Rudar Vrška Čuka
Grljan
6 : 0
Osnić
Osnić
24.11.2018 13:00
Rudar Vrška Čuka
6 : 0
Osnić
Velika Drenova
Velika Drenova
5 : 2
Kamenorezac 76
Dublje
24.11.2018 13:00
Velika Drenova
5 : 2
Kamenorezac 76
Kupinovac
Kupinovac
3 : 1
Šumadinac
Dragovo
24.11.2018 13:00
Kupinovac
3 : 1
Šumadinac
Vinogradar
Crkvenac
3 : 0
Jedinstvo (D)
Duboka (Jagodina)
24.11.2018 13:00
Vinogradar
3 : 0
Jedinstvo (D)
Osaonica
Bagrdan
5 : 2
Ursule
Ursule
24.11.2018 13:00
Osaonica
5 : 2
Ursule
Radnički
Tekija
3 : 0
Omladinski
Paraćin
24.11.2018 13:00
Radnički
3 : 0
Omladinski
Beljanica
Strmosten
3 : 0
15. Avgust 1950
Lomnica
24.11.2018 13:00
Beljanica
3 : 0
15. Avgust 1950
Todorovce
Todorovce
2 : 3
Real
Donja Jajina
24.11.2018 13:00
Todorovce
2 : 3
Real
Mladost (B)
Batulovce
4 : 0
Radnik Sušica
Kukulovce
24.11.2018 13:00
Mladost (B)
4 : 0
Radnik Sušica
Jedinstvo (Š)
Šišava
1 : 2
Gradac
Konopnica
24.11.2018 13:00
Jedinstvo (Š)
1 : 2
Gradac
Badljevica
Badljevica
1 : 0
Petrijevac
Petrijevo
24.11.2018 13:00
Badljevica
1 : 0
Petrijevac
Landol
Landol
1 : 0
Omladinac
Seone
24.11.2018 13:00
Landol
1 : 0
Omladinac
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
7 : 0
FSU Borac 2018
Gornji Bunibrod
24.11.2018 13:00
Mladost (DL)
7 : 0
FSU Borac 2018
Turekovac
Turekovac
2 : 0
Atletiko
Donja Jajina
24.11.2018 13:00
Turekovac
2 : 0
Atletiko
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
1 : 2
SU Donja Lomnica
Donja Lomnica
24.11.2018 13:00
Gornje Sinkovce
1 : 2
SU Donja Lomnica
OFK Marenovo
Marenovo
1 : 6
Parcane
Parcane
24.11.2018 13:00
OFK Marenovo
1 : 6
Parcane
Brighton
Brighton
1 : 1
Leicester
Leicester
24.11.2018 16:00
Brighton
1 : 1
Leicester
Everton
Liverpool
1 : 0
Cardiff City
Cardiff
24.11.2018 16:00
Everton
1 : 0
Cardiff City
Fulham
London
3 : 2
Southampton
Southampton
24.11.2018 16:00
Fulham
3 : 2
Southampton
Manchester United
Manchester
0 : 0
Crystal Palace
London
24.11.2018 16:00
Manchester United
0 : 0
Crystal Palace
Tottenham Hotspur
London
3 : 1
Chelsea
London
24.11.2018 18:30
Tottenham Hotspur
3 : 1
Chelsea
Watford
Watford
0 : 3
Liverpool
Liverpool
24.11.2018 16:00
Watford
0 : 3
Liverpool
West Ham United
London
0 : 4
Manchester City
Manchester
24.11.2018 16:00
West Ham United
0 : 4
Manchester City
Atlético Madrid
Madrid
1 : 1
Barcelona
Barcelona
24.11.2018 20:45
Atlético Madrid
1 : 1
Barcelona
Eibar
Eibar
3 : 0
Real Madrid
Madrid
24.11.2018 13:00
Eibar
3 : 0
Real Madrid
Huesca
Huesca
2 : 2
Levante
Valencia
24.11.2018 18:30
Huesca
2 : 2
Levante
Valencia
Valencia
3 : 0
Rayo Vallecano
Madrid
24.11.2018 16:15
Valencia
3 : 0
Rayo Vallecano
Bayern
München
3 : 3
Fortuna
Düsseldorf
24.11.2018 15:30
Bayern
3 : 3
Fortuna
Schalke 04
Gelsenkirchen
5 : 2
Nürnberg
Nürnberg
24.11.2018 18:30
Schalke 04
5 : 2
Nürnberg
Hertha BSC
Berlin
3 : 3
Hoffenheim
Sinsheim
24.11.2018 15:30
Hertha BSC
3 : 3
Hoffenheim
Augsburg
Augsburg
1 : 3
Eintracht
Frankfurt am Main
24.11.2018 15:30
Augsburg
1 : 3
Eintracht
Mainz 05
Mainz
1 : 2
Borussia Dortmund
Dortmund
24.11.2018 15:30
Mainz 05
1 : 2
Borussia Dortmund
Wolfsburg
Wolfsburg
1 : 0
RB Leipzig
Leipzig
24.11.2018 15:30
Wolfsburg
1 : 0
RB Leipzig
Internazionale
Milano
3 : 0
Frosinone
Frosinone
24.11.2018 20:30
Internazionale
3 : 0
Frosinone
Juventus
Torino
2 : 0
SPAL
Ferrara
24.11.2018 18:00
Juventus
2 : 0
SPAL
Udinese
Udine
1 : 0
Roma
Roma
24.11.2018 15:00
Udinese
1 : 0
Roma
Caen
Caen
0 : 1
Monaco
Monaco
24.11.2018 20:00
Caen
0 : 1
Monaco
Dijon
Dijon
0 : 0
Bordeaux
Bordeaux
24.11.2018 20:00
Dijon
0 : 0
Bordeaux
Nantes
Nantes
1 : 1
Angers
Angers
24.11.2018 20:00
Nantes
1 : 1
Angers
PSG
Paris
1 : 0
Toulouse
Toulouse
24.11.2018 17:00
PSG
1 : 0
Toulouse
Reims
Reims
2 : 1
Guingamp
Guingamp
24.11.2018 20:00
Reims
2 : 1
Guingamp
Strasbourg
Strasbourg
0 : 1
Nîmes
Nîmes
24.11.2018 20:00
Strasbourg
0 : 1
Nîmes
Voždovac
Beograd
1 : 1
Partizan
Beograd
24.11.2018 10:00
Voždovac
1 : 1
Partizan
Rad
Beograd
0 : 3
Crvena Zvezda
Beograd
24.11.2018 10:00
Rad
0 : 3
Crvena Zvezda
OFK Beograd
Beograd
3 : 0
Dinamo (P)
Pančevo
24.11.2018 13:00
OFK Beograd
3 : 0
Dinamo (P)
Hajduk 1912
Kula
2 : 2
TSC
Bačka Topola
24.11.2018 10:00
Hajduk 1912
2 : 2
TSC
Radnički (Z)
Zrenjanin
1 : 3
Petar Puača
Novi Sad
24.11.2018 12:00
Radnički (Z)
1 : 3
Petar Puača
Hajduk 1912
Kula
0 : 1
TSC
Bačka Topola
24.11.2018 12:00
Hajduk 1912
0 : 1
TSC
Bečkerek 023
Zrenjanin
1 : 3
RFK N.S. 1921
Novi Sad
24.11.2018 12:00
Bečkerek 023
1 : 3
RFK N.S. 1921
Polet
Idvor
4 : 2
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
24.11.2018 11:00
Polet
4 : 2
Proleter (BK)
Napredak
Kruševac
5 : 1
Duel Juniors
Krusevac
24.11.2018
Napredak
5 : 1
Duel Juniors
Trstenik PTT
Trstenik
2 : 5
Kopernikus Železničar
Nis
24.11.2018
Trstenik PTT
2 : 5
Kopernikus Železničar
OFK Radnički
Niš
12 : 0
Radnički (P)
Pirot
24.11.2018
OFK Radnički
12 : 0
Radnički (P)
Trajal
Kruševac
5 : 1
Timok
Zaječar
24.11.2018
Trajal
5 : 1
Timok
SFS Borac
Paraćin
1 : 1
Real
Niš
24.11.2018
SFS Borac
1 : 1
Real
Radnički (N)
Niš
3 : 0
Dinamo
Vranje
24.11.2018
Radnički (N)
3 : 0
Dinamo
Jagodina
Jagodina
1 : 1
Lider MGM
Leskovac
24.11.2018
Jagodina
1 : 1
Lider MGM
Timočanin
Knjaževac
0 : 0
Nacional
Niš
24.11.2018
Timočanin
0 : 0
Nacional
OFK Napredak
Aleksinac
3 : 0
Prosoker
Krusevac
24.11.2018
OFK Napredak
3 : 0
Prosoker
Djerdap
Kladovo
5 : 0
Morava
Ćuprija
24.11.2018
Djerdap
5 : 0
Morava
Temnić 1924
Varvarin
0 : 1
Mali Bor
Bor
24.11.2018
Temnić 1924
0 : 1
Mali Bor
Hajduk Veljko
Negotin
0 : 6
Dunav
Prahovo
24.11.2018
Hajduk Veljko
0 : 6
Dunav
Bor
Bor
3 : 0
Kruševac
Kruševac
24.11.2018
Bor
3 : 0
Kruševac
Car Lazar
Kruševac
0 : 0
Kopaonik
Brus
24.11.2018
Car Lazar
0 : 0
Kopaonik
Župa
Aleksandrovac
7 : 1
Junior
Jagodina
24.11.2018
Župa
7 : 1
Junior
Radnički
Svilajnac
24.11.2018
Jedinstvo
Paraćin
24.11.2018
Radnički
:
Jedinstvo
Mladi Borac
Živkovo
3 : 0
Sinđelić
Niš
24.11.2018
Mladi Borac
3 : 0
Sinđelić
Dubočica
Leskovac
1 : 2
Real
Niš
24.11.2018
Dubočica
1 : 2
Real
Lugina
Preševo
1 : 1
Sloga
Leskovac
24.11.2018
Lugina
1 : 1
Sloga
Šampion
Leskovac
3 : 0
Ternoci
Veliki Trnovac
24.11.2018
Šampion
3 : 0
Ternoci
Topličanin
Prokuplje
0 : 3
Vlasina
Vlasotince
24.11.2018
Topličanin
0 : 3
Vlasina
Radnik
Surdulica
0 : 1
OFK Radnički
Niš
24.11.2018
Radnik
0 : 1
OFK Radnički
Stajićevo 2017
Stajićevo
5 : 2
TSC
Kanjiža
24.11.2018
Stajićevo 2017
5 : 2
TSC
Spartak
Subotica
24.11.2018
Voja Gačić
Pančevo
24.11.2018
Spartak
:
Voja Gačić
Bačka
Bačka Palanka
0 : 2
Vojvodina
Novi Sad
24.11.2018 14:00
Bačka
0 : 2
Vojvodina
Nova Kolonija
Kovin
6 : 1
Polet
Sivac
24.11.2018
Nova Kolonija
6 : 1
Polet

Košarka

Petrol Olimpija
Ljubljana
88 : 86
FMP
Železnik
24.11.2018 19:00
Petrol Olimpija
88 : 86
FMP
Partizan NIS
Beograd
71 : 77
Crvena zvezda MTS
Beograd
24.11.2018 17:00
Partizan NIS
71 : 77
Crvena zvezda MTS
Mega Bemax
Beograd
82 : 80
Cibona
Zagreb
24.11.2018 21:00
Mega Bemax
82 : 80
Cibona
Vojvodina
Novi Sad
101 : 98
Metalac
Valjevo
24.11.2018 20:00
Vojvodina
101 : 98
Metalac
OKK Novi Pazar
Novi Pazar
101 : 98
Vršac
Vršac
24.11.2018 17:00
OKK Novi Pazar
101 : 98
Vršac
Beovuk 72
Beograd
102 : 80
Spartak
Subotica
24.11.2018 18:00
Beovuk 72
102 : 80
Spartak
Tamiš
Pančevo
83 : 82
Sloboda
Užice
24.11.2018 20:00
Tamiš
83 : 82
Sloboda
Zemun Fitofarmacija
Zemun
78 : 86
Napredak Bosphorus
Aleksinac
24.11.2018 18:30
Zemun Fitofarmacija
78 : 86
Napredak Bosphorus
Zdravlje Leskovac
Leskovac
83 : 66
Sloga
Kraljevo
24.11.2018 19:30
Zdravlje Leskovac
83 : 66
Sloga
Plana
Velika Plana
80 : 91
Rtanj
Boljevac
24.11.2018 17:00
Plana
80 : 91
Rtanj
KKK Radnički
Kragujevac
87 : 66
Proleter Naftagas
Zrenjanin
24.11.2018 19:30
KKK Radnički
87 : 66
Proleter Naftagas
Mladost (SP)
Smederevska Palanka
84 : 69
Konstantin
Niš
24.11.2018 19:00
Mladost (SP)
84 : 69
Konstantin
Akademik
Srbobran
69 : 114
Srem
Sremska Mitrovica
24.11.2018 17:00
Akademik
69 : 114
Srem
Železničar
Inđija
73 : 85
Mladost Veternik
Veternik
24.11.2018 16:30
Železničar
73 : 85
Mladost Veternik
Sveti Đorđe
Žitište
89 : 63
Topola
Bačka Topola
24.11.2018 20:00
Sveti Đorđe
89 : 63
Topola
Actavis Academy
Leskovac
96 : 83
Sokobanja
Sokobanja
24.11.2018 13:15
Actavis Academy
96 : 83
Sokobanja
OKK Junior
Niš
20 : 0
Jugbasket
Vranje
24.11.2018 17:00
OKK Junior
20 : 0
Jugbasket
Niš
Niš
84 : 91
Jastrebac
Aleksinac
24.11.2018 18:30
Niš
84 : 91
Jastrebac
Bor RTB
Bor
71 : 72
Fair Play
Niš
24.11.2018 19:30
Bor RTB
71 : 72
Fair Play
Zekas 75
Rača
96 : 90
Jagodina
Jagodina
24.11.2018 18:00
Zekas 75
96 : 90
Jagodina
Napredak Junior
Kruševac
79 : 76
Požarevac
Požarevac
24.11.2018 18:00
Napredak Junior
79 : 76
Požarevac
Crnokosa
Kosjerić
84 : 77
Železničar
Čačak
24.11.2018 19:00
Crnokosa
84 : 77
Železničar
Radnički VA
Valjevo
63 : 75
Klik
Arilje
24.11.2018 20:00
Radnički VA
63 : 75
Klik
Čačak 94
Čačak
85 : 91
Priboj
Priboj
24.11.2018 17:30
Čačak 94
85 : 91
Priboj
Borac Zemun
Zemun
68 : 67
Beko
Beograd
24.11.2018 20:30
Borac Zemun
68 : 67
Beko
M015
Šabac
20 : 0
Student 014
Valjevo
24.11.2018 16:00
M015
20 : 0
Student 014
Sloga
Požega
72 : 74
Play off
Užice
24.11.2018 16:30
Sloga
72 : 74
Play off
LA Basket
Beograd
78 : 68
Borča 2
Beograd
24.11.2018 14:30
LA Basket
78 : 68
Borča 2
AS Basket
Beograd
91 : 61
Mladost 2
Beograd
24.11.2018 17:20
AS Basket
91 : 61
Mladost 2
Bor
Bor
83 : 52
Spartak
Subotica
24.11.2018 17:00
Bor
83 : 52
Spartak
Šabac
Šabac
63 : 83
Partizan 1953
Beograd
24.11.2018 17:00
Šabac
63 : 83
Partizan 1953
Vrbas Medela
Vrbas
75 : 81
Radivoj Korać
Beograd
24.11.2018 16:30
Vrbas Medela
75 : 81
Radivoj Korać
Loznica
Loznica
58 : 69
021
Novi Sad
24.11.2018 20:00
Loznica
58 : 69
021
Novosadska ŽKA
Novi Sad
77 : 57
Kraljevo
Kraljevo
24.11.2018 16:00
Novosadska ŽKA
77 : 57
Kraljevo
Srbobran
Srbobran
74 : 53
Ljubovija
Ljubovija
24.11.2018 19:15
Srbobran
74 : 53
Ljubovija
Delfin
Bačka Palanka
58 : 74
Topolčanka
Bačka Topola
24.11.2018 13:30
Delfin
58 : 74
Topolčanka
Ruma 92
Ruma
39 : 101
Girl Basket
Beograd
24.11.2018 14:00
Ruma 92
39 : 101
Girl Basket
Bežanija
Beograd
60 : 50
Karađorđevo
Banatsko Karađorđevo
24.11.2018 19:30
Bežanija
60 : 50
Karađorđevo
Play Off
Užice
35 : 88
Mileševka
Prijepolje
24.11.2018 14:00
Play Off
35 : 88
Mileševka
ČA basket
Čačak
83 : 44
Lim
Priboj
24.11.2018 19:00
ČA basket
83 : 44
Lim
Rtanj
Boljevac
29 : 61
Paraćin
Paraćin
24.11.2018 12:00
Rtanj
29 : 61
Paraćin
Bagdala
Kruševac
58 : 64
Trstenik
Trstenik
24.11.2018 14:00
Bagdala
58 : 64
Trstenik

Odbojka

Mladi radnik
Požarevac
3 : 1
Radnički
Kragujevac
24.11.2018
Mladi radnik
3 : 1
Radnički
Mladenovac
Mladenovac
0 : 3
Borac (St)
Starčevo
24.11.2018
Mladenovac
0 : 3
Borac (St)
Smederevo Carina
Smederevo
2 : 3
Niš
Niš
24.11.2018
Smederevo Carina
2 : 3
Niš
Futog
Futog
0 : 3
Novi Sad
Novi Sad
24.11.2018 20:00
Futog
0 : 3
Novi Sad
VGSK
Veliko Gradište
3 : 2
Napredak 037
Kruševac
24.11.2018
VGSK
3 : 2
Napredak 037
Užice
Užice
3 : 1
Bavanište
Bavanište
24.11.2018 17:00
Užice
3 : 1
Bavanište
Timok
Zaječar
3 : 1
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
24.11.2018 16:00
Timok
3 : 1
Toplički Vitezovi
Jagodina
Jagodina
1 : 3
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
24.11.2018 19:00
Jagodina
1 : 3
Metalac Takovo
FAP Livnica
Prijepolje
3 : 0
Antena
Kruševac
24.11.2018 19:00
FAP Livnica
3 : 0
Antena
Partizan
Bač
3 : 0
Mladost (T)
Turija
24.11.2018 20:00
Partizan
3 : 0
Mladost (T)
Niš 2
Niš
0 : 3
Desetka
Niš
24.11.2018 13:00
Niš 2
0 : 3
Desetka
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 0
Pirot
Pirot
24.11.2018 19:00
Hajduk Veljko
3 : 0
Pirot
Radan
Lebane
0 : 3
Vranje
Vranje
24.11.2018 14:00
Radan
0 : 3
Vranje
Crnjanski
Beograd
3 : 0
As Beograd
Beograd
24.11.2018 19:30
Crnjanski
3 : 0
As Beograd
Lucky Star
Beograd
3 : 0
Rudar
Kostolac
24.11.2018 17:40
Lucky Star
3 : 0
Rudar
Blok Aut
Beograd
0 : 3
Šumadija
Aranđelovac
24.11.2018 13:00
Blok Aut
0 : 3
Šumadija
Roda
Beograd
0 : 3
Karađorđe
Topola
24.11.2018 15:00
Roda
0 : 3
Karađorđe
Srem Eaton 2
Sremska Mitrovica
1 : 3
Sloven
Ruma
24.11.2018 18:00
Srem Eaton 2
1 : 3
Sloven
Mladost
Bački Petrovac
3 : 0
Dunav Voley 2
Novi Sad
24.11.2018 18:00
Mladost
3 : 0
Dunav Voley 2
Stražilovo
Sremski Karlovci
3 : 0
Klek Srbijašume 2
Klek
24.11.2018 19:00
Stražilovo
3 : 0
Klek Srbijašume 2
Mladost 1973
Omoljica
3 : 0
Kikinda
Kikinda
24.11.2018 18:00
Mladost 1973
3 : 0
Kikinda
Hajduk Veljko 2
Negotin
2 : 3
Ozren
Sokobanja
24.11.2018 20:30
Hajduk Veljko 2
2 : 3
Ozren
Partizan
Beograd
2 : 3
Vizura
Ruma
24.11.2018
Partizan
2 : 3
Vizura
TENT
Obrenovac
3 : 1
Dinamo
Pančevo
24.11.2018
TENT
3 : 1
Dinamo
Železničar
Lajkovac
3 : 2
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
24.11.2018
Železničar
3 : 2
Jedinstvo (SP)
Takovo Zvezda Helios
Gornji Milanovac
0 : 3
Omladinac
Novi Banovci
24.11.2018
Takovo Zvezda Helios
0 : 3
Omladinac
Smederevo
Smederevo
1 : 3
Srem
Sremska Mitrovica
24.11.2018
Smederevo
1 : 3
Srem
Srbijanka 014
Valjevo
3 : 0
FOK
Novi Sad
24.11.2018
Srbijanka 014
3 : 0
FOK
Beograd
Beograd
3 : 0
Valjevo
Valjevo
24.11.2018
Beograd
3 : 0
Valjevo
Jedinstvo (Ue)
Užice
0 : 3
Vranje
Vranje
24.11.2018
Jedinstvo (Ue)
0 : 3
Vranje
Futog
Futog
0 : 3
Gimnazijalac
Kraljevo
24.11.2018 17:00
Futog
0 : 3
Gimnazijalac
Sterija
Beograd
3 : 1
Milenijum
Niš
24.11.2018 16:00
Sterija
3 : 1
Milenijum
Zlatibor
Čajetina
0 : 3
Radnički (Bg)
Beograd
24.11.2018 20:00
Zlatibor
0 : 3
Radnički (Bg)
Kralj
Beograd
3 : 0
Leskovac-98
Leskovac
24.11.2018 16:30
Kralj
3 : 0
Leskovac-98
Ivanjica
Ivanjica
3 : 1
Inđija
Inđija
24.11.2018 18:00
Ivanjica
3 : 1
Inđija
Bor
Bor
3 : 1
Student
Niš
24.11.2018 18:00
Bor
3 : 1
Student
Pirot
Pirot
0 : 3
Panda
Vranje
24.11.2018 18:00
Pirot
0 : 3
Panda
Knjaževac
Knjaževac
3 : 2
Zaječar
Zaječar
24.11.2018 19:00
Knjaževac
3 : 2
Zaječar
Panonija
Bačka Palanka
3 : 0
Slavija
Novi Sad
24.11.2018 18:00
Panonija
3 : 0
Slavija
Tara
Bajina Bašta
3 : 0
Sloga 031
Požega
24.11.2018 18:00
Tara
3 : 0
Sloga 031
Bambi volej
Prijepolje
3 : 0
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
24.11.2018 12:00
Bambi volej
3 : 0
Kosovska Mitrovica
AS Batajnica
Batajnica
3 : 1
Mladi Radnik
Požarevac
24.11.2018 18:30
AS Batajnica
3 : 1
Mladi Radnik
Fortuna Plus
Aranđelovac
2 : 3
Lucky Star
Beograd
24.11.2018 15:30
Fortuna Plus
2 : 3
Lucky Star
Lazarevac
Lazarevac
3 : 2
Imlek
Beograd
24.11.2018 17:00
Lazarevac
3 : 2
Imlek
Tehničar (Sd)
Smederevo
0 : 3
Red Fox-Smeč 5
Kragujevac
24.11.2018 12:15
Tehničar (Sd)
0 : 3
Red Fox-Smeč 5
Avala
Beograd
3 : 0
Dunav
Beograd
24.11.2018 20:00
Avala
3 : 0
Dunav
Hercegovina
Ravni Topolovac
3 : 2
Žitište
Žitište
24.11.2018 18:00
Hercegovina
3 : 2
Žitište
Vršac
Vršac
0 : 3
Kikinda
Kikinda
24.11.2018 18:30
Vršac
0 : 3
Kikinda
CVS
Sombor
0 : 3
Apatin
Apatin
24.11.2018 18:00
CVS
0 : 3
Apatin
Libero
Bačko Gradište
2 : 3
Goks IN
Bački Gračac
24.11.2018 14:00
Libero
2 : 3
Goks IN
Dunav
Stari Banovci
3 : 0
Maks
Šid
24.11.2018 19:00
Dunav
3 : 0
Maks
Mladost
Novi Sad
0 : 3
Bagljaš 023
Zrenjanin
24.11.2018 12:30
Mladost
0 : 3
Bagljaš 023
NS Volej tim
Novi Sad
3 : 0
Blok Aut
Temerin
24.11.2018 18:00
NS Volej tim
3 : 0
Blok Aut
Radnički 1977
Kragujevac
0 : 3
Paraćin
Paraćin
24.11.2018 17:00
Radnički 1977
0 : 3
Paraćin
Smeč SV
Svilajnac
3 : 1
Ravno
Ćuprija
24.11.2018 16:00
Smeč SV
3 : 1
Ravno
Rudar
Kostolac
0 : 3
VGSK
Veliko Gradište
24.11.2018 12:00
Rudar
0 : 3
VGSK
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 0
Ozren
Sokobanja
24.11.2018 17:00
Hajduk Veljko
3 : 0
Ozren
Vizurine Ajkulice
Beograd
3 : 1
Železnik 2012
Beograd
24.11.2018 10:45
Vizurine Ajkulice
3 : 1
Železnik 2012
Crvena zvezda
Beograd
0 : 3
Beograd
Beograd
24.11.2018 10:45
Crvena zvezda
0 : 3
Beograd
Sterija
Novi Beograd
0 : 3
AS Batajnica
Batajnica
24.11.2018 12:45
Sterija
0 : 3
AS Batajnica
TENT
Obrenovac
2 : 3
Lazarevac
Lazarevac
24.11.2018 13:30
TENT
2 : 3
Lazarevac
Blok Aut
Beograd
1 : 3
Mladenovac
Mladenovac
24.11.2018 09:00
Blok Aut
1 : 3
Mladenovac
AS
Beograd
3 : 0
Kolubara
Lazarevac
24.11.2018 09:00
AS
3 : 0
Kolubara
Roda
Beograd
3 : 1
Lucky Star
Beograd
24.11.2018 12:45
Roda
3 : 1
Lucky Star
Imlek
Padinska Skela
1 : 3
Partizan
Beograd
24.11.2018 14:45
Imlek
1 : 3
Partizan
Novi Beograd
Novi Beograd
0 : 3
Radnički
Novi Beograd
24.11.2018 09:00
Novi Beograd
0 : 3
Radnički
Obrenovac
Obrenovac
0 : 3
Dunav
Beograd
24.11.2018 11:30
Obrenovac
0 : 3
Dunav
Volleyland
Rakovica
3 : 0
Pionir
Barajevo
24.11.2018 12:45
Volleyland
3 : 0
Pionir
Crnjanski
Beograd
0 : 3
Akademija Singidunum
Beograd
24.11.2018 10:45
Crnjanski
0 : 3
Akademija Singidunum

Rukomet

Sloga
Požega
16 : 29
Obilić
Beograd
24.11.2018 19:00
Sloga
16 : 29
Obilić
Šamot 65
Arenđelovac
26 : 18
Rudar
Kostolac
24.11.2018 19:00
Šamot 65
26 : 18
Rudar
Dinamo
Pančevo
32 : 27
Metaloplastika
Šabac
24.11.2018 18:00
Dinamo
32 : 27
Metaloplastika
Lokomotiva
Lapovo
22 : 34
Radnički 1964
Kragujevac
24.11.2018 20:00
Lokomotiva
22 : 34
Radnički 1964
Bela Palanka
Bela Palanka
27 : 23
Zlatar
Nova Varoš
24.11.2018 19:00
Bela Palanka
27 : 23
Zlatar
Žitorađa
Žitorađa
28 : 33
Kuršumlija
Kuršumlija
24.11.2018 19:00
Žitorađa
28 : 33
Kuršumlija
Dubočica 54
Leskovac
38 : 30
Hajduk Veljko
Negotin
24.11.2018 17:30
Dubočica 54
38 : 30
Hajduk Veljko
Priboj
Priboj
24 : 27
Vranje 1957
Vranje
24.11.2018 17:00
Priboj
24 : 27
Vranje 1957
SC Voždovac 2012
Beograd
25 : 22
Požarevac
Požarevac
24.11.2018 20:30
SC Voždovac 2012
25 : 22
Požarevac
Jedinstvo
Novi Bečej
23 : 17
Jugović
Kać
24.11.2018 19:30
Jedinstvo
23 : 17
Jugović
Loznica
Loznica
25 : 29
Mačva
Bogatić
24.11.2018 17:30
Loznica
25 : 29
Mačva
Vrbas Petrol
Vrbas
27 : 23
Crvenka
Crvenka
24.11.2018 19:00
Vrbas Petrol
27 : 23
Crvenka
Kolubara
Lazarevac
28 : 33
Morava
Velika Plana
24.11.2018 19:30
Kolubara
28 : 33
Morava
Jabuka
Jabuka
27 : 24
Dolovo
Dolovo
24.11.2018 19:00
Jabuka
27 : 24
Dolovo
Radnički 1958
Šid
24 : 25
Apatin
Apatin
24.11.2018 17:00
Radnički 1958
24 : 25
Apatin
Sivac 69
Sivac
44 : 27
Hercegovina
Sečanj
24.11.2018 18:00
Sivac 69
44 : 27
Hercegovina
Sloga
Petrovac na Mlavi
26 : 25
Radnički
Obrenovac
24.11.2018 20:00
Sloga
26 : 25
Radnički
Bane
Raška
26 : 29
Karađorđe
Topola
24.11.2018 19:00
Bane
26 : 29
Karađorđe
Prva Petoletka
Trstenik
39 : 24
Župa
Aleksandrovac
24.11.2018 17:00
Prva Petoletka
39 : 24
Župa
Rtanj
Boljevac
21 : 32
Zaječar 1949
Zaječar
24.11.2018 18:00
Rtanj
21 : 32
Zaječar 1949
Dalmatinac
Riđica
20 : 29
Potisje Pleteks
Ada
24.11.2018 19:30
Dalmatinac
20 : 29
Potisje Pleteks
Crepaja
Crepaja
23 : 35
Slavija
Novi Sad
24.11.2018 18:00
Crepaja
23 : 35
Slavija
PIK Prigrevica
Prigrevica
30 : 21
Radnički
Novi Sad
24.11.2018 18:00
PIK Prigrevica
30 : 21
Radnički
Somborelektro
Sombor
37 : 23
Naftagas
Elemir
24.11.2018 17:30
Somborelektro
37 : 23
Naftagas
Radnicki 1964 2
Kragujevac
36 : 26
Novi Pazar 2
Novi Pazar
24.11.2018 14:30
Radnicki 1964 2
36 : 26
Novi Pazar 2
Mladost Vranje
Vranje
28 : 21
Radan
Lebane
24.11.2018 15:30
Mladost Vranje
28 : 21
Radan
Halas Jožef
Ada
17 : 25
Kikinda
Kikinda
24.11.2018 19:00
Halas Jožef
17 : 25
Kikinda
Laki
Crvenka
19 : 25
Spartak
Debeljača
24.11.2018 20:00
Laki
19 : 25
Spartak
Vranje
Vranje
26 : 21
Radan
Lebane
24.11.2018 18:00
Vranje
26 : 21
Radan
Vlasotince
Vlasotince
25 : 29
Radnički
Svilajnac
24.11.2018 16:00
Vlasotince
25 : 29
Radnički
Đerdap
Kladovo
26 : 26
Rtanj
Boljevac
24.11.2018 19:00
Đerdap
26 : 26
Rtanj
Naisa 2
Niš
20 : 15
Hajduk Veljko
Negotin
24.11.2018 19:30
Naisa 2
20 : 15
Hajduk Veljko
Žitorađa
Žitorađa
39 : 14
Dubočica
Leskovac
24.11.2018 16:30
Žitorađa
39 : 14
Dubočica

Vaterpolo

BVK Crvena zvezda
Beograd
11 : 7
OVK POŠK
Split
24.11.2018
BVK Crvena zvezda
11 : 7
OVK POŠK
Šabac
Šabac
12 : 10
Primorac
Kotor
24.11.2018 20:00
Šabac
12 : 10
Primorac
Jug CO
Dubrovnik
17 : 4
Partizan
Beograd
24.11.2018 19:00
Jug CO
17 : 4
Partizan
Jadran HN
Herceg Novi
11 : 7
Jadran ST
Split
24.11.2018 18:00
Jadran HN
11 : 7
Jadran ST
HAVK Mladost
Zagreb
12 : 7
Mornar BS
Split
24.11.2018 19:00
HAVK Mladost
12 : 7
Mornar BS
KVK Radnički
Kragujevac
21 : 9
Valjevo
Valjevo
24.11.2018 19:30
KVK Radnički
21 : 9
Valjevo
Primorje EB
Rijeka
14 : 4
Medveščak
Zagreb
24.11.2018 20:00
Primorje EB
14 : 4
Medveščak
Vojvodina
Novi Sad
12 : 9
Nais
Niš
24.11.2018 19:00
Vojvodina
12 : 9
Nais
Koper 1958
Koper
5 : 6
Zadar 1952
Zadar
24.11.2018 19:00
Koper 1958
5 : 6
Zadar 1952
Galeb
Makarska
8 : 9
VA Cattaro
Kotor
24.11.2018 20:00
Galeb
8 : 9
VA Cattaro
Budva
Budva
11 : 8
Solaris
Šibenik
24.11.2018 18:00
Budva
11 : 8
Solaris
Bečej
Bečej
6 : 8
Zemun
Zemun
24.11.2018
Bečej
6 : 8
Zemun
Taš
Beograd
6 : 10
Stari Grad
Beograd
24.11.2018
Taš
6 : 10
Stari Grad
TENT
Obrenovac
11 : 9
Dunav
Novi Sad
24.11.2018
TENT
11 : 9
Dunav
Singidunum
Beograd
13 : 7
ŽAK
Kikinda
24.11.2018
Singidunum
13 : 7
ŽAK
Rasina
Kruševac
10 : 10
Spartak Prozivka
Subotica
24.11.2018
Rasina
10 : 10
Spartak Prozivka
Palilula
Beograd
8 : 8
Valis
Valjevo
24.11.2018
Palilula
8 : 8
Valis
Novi Beograd 11. april
Beograd
27 : 8
Banja Luka
Banja Luka
24.11.2018
Novi Beograd 11. april
27 : 8
Banja Luka
Palilula
Beograd
17 : 4
Taš 2000
Beograd
24.11.2018
Palilula
17 : 4
Taš 2000
Crvena zvezda
Beograd
13 : 5
Vojvodina
Novi Sad
24.11.2018
Crvena zvezda
13 : 5
Vojvodina

Futsal

RB
Valjevo
1 : 9
Vinter sport
Niš
24.11.2018 19:00
RB
1 : 9
Vinter sport
FON
Beograd
7 : 0
Vranje
Vranje
24.11.2018 21:00
FON
7 : 0
Vranje
Ekonomac
Kragujevac
11 : 0
Smederevo
Smederevo
24.11.2018 19:00
Ekonomac
11 : 0
Smederevo
Nova Pazova
Nova Pazova
5 : 1
Srpska
Beograd
24.11.2018 20:00
Nova Pazova
5 : 1
Srpska
Put-inženjering
Niš
3 : 2
BSK
Bujanovac
24.11.2018 17:30
Put-inženjering
3 : 2
BSK
Bjankoneri Futsal
Beograd
6 : 6
Futsal Trebinje
Beograd
24.11.2018 20:15
Bjankoneri Futsal
6 : 6
Futsal Trebinje
Gročanski
Beograd
2 : 6
Konjarnik
Beograd
24.11.2018 18:00
Gročanski
2 : 6
Konjarnik
Indians 2013
Inđija
8 : 4
Kikinda
Kikinda
24.11.2018 19:00
Indians 2013
8 : 4
Kikinda
Karađorđe 2015
Rača
3 : 4
SFU Leposavić
Leposavić
24.11.2018
Karađorđe 2015
3 : 4
SFU Leposavić
Gvozdeni puk
Niš
6 : 0
Gurgusovac
Knjaževac
24.11.2018 15:00
Gvozdeni puk
6 : 0
Gurgusovac

Ragbi 13

Partizan
Beograd
20 : 30
Crvena zvezda
Beograd
24.11.2018
Partizan
20 : 30
Crvena zvezda

Hokej

Vojvodina
Novi sad
0 : 2
Mladost
Zagreb
24.11.2018 16:30
Vojvodina
0 : 2
Mladost
Slavija Junior
Ljubljana
3 : 2
Medveščak
Zagreb
24.11.2018 18:30
Slavija Junior
E 3 : 2
Medveščak
Zagreb
Zagreb
6 : 3
ECE Celje
Celje
24.11.2018 17:15
Zagreb
6 : 3
ECE Celje
Crvena zvezda
Beograd
3 : 1
Triglav
Kranj
24.11.2018 18:30
Crvena zvezda
3 : 1
Triglav