XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 13.10.2018 16:30 Kosovska Mitrovica - Crnokosa Artos 0:3
2 20.10.2018 17:00 Tehničar - Kosovska Mitrovica 3:0
3 30.10.2018 16:00 Kosovska Mitrovica - Mokra Gora 0:3
4 04.11.2018 16:30 Kosovska Mitrovica - Sloga 031 1:3
5 11.11.2018 15:00 Stopanja - Kosovska Mitrovica 1:3
6 18.11.2018 14:30 Kosovska Mitrovica - Tara 3:0
7 24.11.2018 12:00 Bambi volej - Kosovska Mitrovica 3:0
8 02.12.2018 17:00 Kosovska Mitrovica - Leposavić 3:0
9 09.12.2018 17:00 Tutin - Kosovska Mitrovica 3:1
10 16.12.2018 15:00 Kosovska Mitrovica - Sloboda S 0:3
11 22.12.2018 15:00 Novi Pazar - Kosovska Mitrovica 3:1
12 26.01.2019 17:00 Crnokosa Artos - Kosovska Mitrovica 2:3
13 02.02.2019 17:00 Kosovska Mitrovica - Tehničar 3:0
14 28.02.2019 19:00 Mokra Gora - Kosovska Mitrovica 3:1
15 16.02.2019 14:00 Sloga 031 - Kosovska Mitrovica 3:2
16 26.02.2019 16:30 Kosovska Mitrovica - Stopanja 3:0
17 03.03.2019 20:00 Tara - Kosovska Mitrovica 2:3
18 09.03.2019 17:00 Kosovska Mitrovica - Bambi volej 3:1
19 Leposavić - Kosovska Mitrovica 0:3
20 24.03.2019 16:00 Kosovska Mitrovica - Tutin 3:1
21 03.04.2019 15:30 Kosovska Mitrovica - Sloboda S 3:0
22 07.04.2019 18:00 Kosovska Mitrovica - Novi Pazar 2:3
Konačna tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Novi Pazar 22 19 3 54
2 Sloboda S 22 15 7 45
3 Tutin 22 14 8 43
4 Crnokosa Artos 22 13 9 36
5 Mokra Gora 22 12 10 39
6 Tehničar 22 12 10 39
7 Sloga 031 22 13 9 35
8 Bambi volej 22 12 10 35
9 Kosovska Mitrovica 22 11 11 33
10 Tara 22 6 16 20
11 Stopanja 22 5 17 17
12 Leposavić 22 0 22 0

2. Runda kupa FS Beograda 16.10.2019 16.10. 13:00 STEPOJEVAC VAGA - RADNIČKI (Obrenovac) 2 : 1 16.10. 14:00 RADNIČKI (Novi Beograd) - LOKOMOTIVA 6 : 0 16.10. 14:00 GSP POLET DORĆOL - OFK MLADENOVAC 2 : 0 16.10. 14:00 LEŠTANE - D I F 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OMLADINAC (Veliko Polje) - ZVEZDARA 1 : 0 16.10. 14:00 ŠUMADIJA (Šopić) - TELEOPTIK 0 : 3 16.10. 14:00 STUDENTSKI GRAD - T E K SLOGA 4 : 0 16.10. 14:00 PRVA ISKRA (Barič) - BRODARAC 7 : 6 (SO) 16.10. 14:00 DUNAV (Veliko Selo) - B S K 1925 (Batajnica) 3 : 1 16.10. 14:00 CRVENA ZVEZDA (MML) - MLADOST (Cvetovac) 6 : 0 16.10. 14:00 MILUTINAC - B A S K 3 : 1 16.10. 14:00 JEDINSTVO - SREMČICA 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OFK BEOGRAD - B S K (Borča) 3 : 2 16.10. 15:30 I M T - DUNAVAC (Grocka) 8 : 0
Kovac031 je tipovao utakmicu
stragi97 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
pkbpadinjak je podelio utakmicu