XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 14.10.2018 15:00 Sloga 031 - Novi Pazar 3:0
2 20.10.2018 15:00 Novi Pazar - Stopanja 3:0
3 27.10.2018 18:00 Tara - Novi Pazar 0:3
4 03.11.2018 13:00 Novi Pazar - Bambi volej 3:0
5 11.11.2018 17:00 Leposavić - Novi Pazar 0:3
6 17.11.2018 12:30 Novi Pazar - Tutin 3:0
7 25.11.2018 15:00 Sloboda S - Novi Pazar 1:3
8 02.12.2018 16:00 Mokra Gora - Novi Pazar 0:3
9 08.12.2018 15:00 Novi Pazar - Crnokosa Artos 2:3
10 16.12.2018 18:00 Tehničar - Novi Pazar 1:3
11 22.12.2018 15:00 Novi Pazar - Kosovska Mitrovica 3:1
12 27.01.2019 13:30 Novi Pazar - Sloga 031 3:0
13 04.02.2019 14:00 Stopanja - Novi Pazar 0:3
14 09.02.2019 15:00 Novi Pazar - Tara 3:0
15 17.02.2019 12:00 Bambi volej - Novi Pazar 0:3
16 Novi Pazar - Leposavić 3:0
17 03.03.2019 17:00 Tutin - Novi Pazar 3:0
18 09.03.2019 13:00 Novi Pazar - Sloboda S 3:2
19 17.03.2019 17:00 Mokra Gora - Novi Pazar 2:3
20 23.03.2019 18:00 Crnokosa Artos - Novi Pazar 0:3
21 31.03.2019 14:30 Novi Pazar - Tehničar 3:2
22 07.04.2019 18:00 Kosovska Mitrovica - Novi Pazar 2:3
Konačna tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Novi Pazar 22 19 3 54
2 Sloboda S 22 15 7 45
3 Tutin 22 14 8 43
4 Crnokosa Artos 22 13 9 36
5 Mokra Gora 22 12 10 39
6 Tehničar 22 12 10 39
7 Sloga 031 22 13 9 35
8 Bambi volej 22 12 10 35
9 Kosovska Mitrovica 22 11 11 33
10 Tara 22 6 16 20
11 Stopanja 22 5 17 17
12 Leposavić 22 0 22 0
2. Runda kupa FS Beograda 16.10.2019 16.10. 13:00 STEPOJEVAC VAGA - RADNIČKI (Obrenovac) 2 : 1 16.10. 14:00 RADNIČKI (Novi Beograd) - LOKOMOTIVA 6 : 0 16.10. 14:00 GSP POLET DORĆOL - OFK MLADENOVAC 2 : 0 16.10. 14:00 LEŠTANE - D I F 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OMLADINAC (Veliko Polje) - ZVEZDARA 1 : 0 16.10. 14:00 ŠUMADIJA (Šopić) - TELEOPTIK 0 : 3 16.10. 14:00 STUDENTSKI GRAD - T E K SLOGA 4 : 0 16.10. 14:00 PRVA ISKRA (Barič) - BRODARAC 7 : 6 (SO) 16.10. 14:00 DUNAV (Veliko Selo) - B S K 1925 (Batajnica) 3 : 1 16.10. 14:00 CRVENA ZVEZDA (MML) - MLADOST (Cvetovac) 6 : 0 16.10. 14:00 MILUTINAC - B A S K 3 : 1 16.10. 14:00 JEDINSTVO - SREMČICA 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OFK BEOGRAD - B S K (Borča) 3 : 2 16.10. 15:30 I M T - DUNAVAC (Grocka) 8 : 0
Kovac031 je tipovao utakmicu
stragi97 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
pkbpadinjak je podelio utakmicu