XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 15.08.2010 17:30 Proleter (NS) - Kolubara 2:0
2 22.08.2010 17:30 Proleter (NS) - Teleoptik 1:2
3 28.08.2010 17:00 Big bul Radnički - Proleter (NS) 1:2
4 05.09.2010 16:30 Proleter (NS) - Mladi radnik 2:0
5 08.09.2010 16:30 Mladost (L) - Proleter (NS) 0:0
6 12.09.2010 16:30 Proleter (NS) - Novi Pazar 3:0
7 18.09.2010 16:30 Radnički (S) - Proleter (NS) 1:1
8 26.09.2010 16:00 Proleter (NS) - Radnički 1923 2:2
9 02.10.2010 15:30 Bežanija - Proleter (NS) 1:2
10 10.10.2010 15:00 Proleter (NS) - BASK 3:1
11 16.10.2010 14:30 Novi Sad - Proleter (NS) 1:1
12 24.10.2010 14:00 Proleter (NS) - Zemun 1:2
13 31.10.2010 14:00 Srem - Proleter (NS) 0:3
14 07.11.2010 13:00 Proleter (NS) - Banat 0:0
15 13.11.2010 13:00 Napredak - Proleter (NS) 2:1
16 21.11.2010 13:00 Proleter (NS) - Dinamo 3:1
17 27.11.2010 13:00 Sinđelić - Proleter (NS) 1:0
18 13.03.2011 14:00 Kolubara - Proleter (NS) 0:0
19 19.03.2011 14:00 Teleoptik - Proleter (NS) 1:0
20 27.03.2011 15:00 Proleter (NS) - Big bul Radnički 2:0
21 02.04.2011 15:00 Mladi radnik - Proleter (NS) 3:1
22 10.04.2011 15:30 Proleter (NS) - Mladost (L) 1:1
23 16.04.2011 16:30 Novi Pazar - Proleter (NS) 1:1
24 20.04.2011 16:30 Proleter (NS) - Radnički (S) 1:2
25 26.04.2011 16:30 Radnički 1923 - Proleter (NS) 2:0
26 01.05.2011 17:00 Proleter (NS) - Bežanija 1:0
27 07.05.2011 17:00 BASK - Proleter (NS) 2:1
28 14.05.2011 17:00 Proleter (NS) - Novi Sad 1:1
29 21.05.2011 17:00 Zemun - Proleter (NS) 2:0
30 25.05.2011 17:00 Proleter (NS) - Srem 4:1
31 29.05.2011 17:00 Banat - Proleter (NS) 2:1
32 05.06.2011 17:00 Proleter (NS) - Napredak 2:0
33 12.06.2011 17:00 Dinamo - Proleter (NS) 4:1
34 15.06.2011 17:00 Proleter (NS) - Sinđelić 2:3
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Beleška: Odustao od prelaska u visi rang BASK 34 24 5 5 77
2 Prelazi u ligu višeg ranga Jelen Super liga Srbije Radnički 1923 34 22 8 4 74
3 Prelazi u ligu višeg ranga Jelen Super liga Srbije Novi Pazar 34 21 8 5 71
4 Banat 34 15 11 8 56
5 Sinđelić 34 15 8 11 53
6 Napredak 34 13 10 11 49
7 Radnički (S) 34 13 10 11 49
8 Proleter (NS) 34 12 9 13 45
9 Mladost (L) 34 11 12 11 45
10 Mladi radnik 34 12 7 15 43
11 Novi Sad 34 11 9 14 42
12 Bežanija 34 11 7 16 40
13 Teleoptik 34 9 12 13 39
14 Srem 34 8 12 14 36
15 Kolubara 34 9 9 16 33
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska BIP liga "Beograd" Zemun 34 8 9 17 33
17 Beleška: fuzija sa Donjim Sremom Big bul Radnički 34 7 5 22 26
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga "Istok" Dinamo 34 7 5 22 26
U sredu 17. jula 2019. godine u 15:00 časova održaće se sednica Izvršnog odbora FS Beograda na kojoj će biti razmatrana dokumenta bitna za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Na dnevnom redu sednice biće usvajanje Sistema takmičenja, Propozicija za takmičenje seniora kao i mlađih kategorija za takmičarsku sezonu 2019/2020, Uputstvo za odigravanje utakmica baraža, konačan sastav liga, kalendar i sastav liga Međuopštinske lige "A" i "B", Opštinske lige Barajevo, kao i druga važna dokumenta vezana za predstojeće Prvenstvo.