XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 15.08.2010 17:30 Mladost (L) - Banat 0:1
2 21.08.2010 17:30 Banat - Novi Pazar 2:1
3 28.08.2010 17:00 Radnički (S) - Banat 1:0
4 05.09.2010 16:30 Banat - Radnički 1923 2:1
5 08.09.2010 16:30 Bežanija - Banat 0:1
6 11.09.2010 16:30 Banat - BASK 1:1
7 18.09.2010 16:30 Novi Sad - Banat 1:1
8 25.09.2010 16:00 Banat - Zemun 1:0
9 03.10.2010 15:30 Srem - Banat 1:1
10 10.10.2010 15:00 Kolubara - Banat 1:1
11 16.10.2010 14:30 Banat - Napredak 0:0
12 24.10.2010 14:00 Dinamo - Banat 0:1
13 30.10.2010 14:00 Banat - Sinđelić 2:2
14 07.11.2010 13:00 Proleter (NS) - Banat 0:0
15 13.11.2010 13:00 Banat - Teleoptik 2:0
16 20.11.2010 13:00 Big bul Radnički - Banat 0:0
17 27.11.2010 13:00 Banat - Mladi radnik 5:1
18 12.03.2011 14:00 Banat - Mladost (L) 3:0
19 19.03.2011 14:00 Novi Pazar - Banat 1:0
20 27.03.2011 15:00 Banat - Radnički (S) 0:1
21 03.04.2011 15:00 Radnički 1923 - Banat 2:0
22 09.04.2011 15:30 Banat - Bežanija 1:0
23 16.04.2011 16:30 BASK - Banat 1:0
24 20.04.2011 16:30 Banat - Novi Sad 1:1
25 23.04.2011 16:30 Zemun - Banat 1:3
26 30.04.2011 17:00 Banat - Srem 1:2
27 07.05.2011 17:00 Banat - Kolubara 1:0
28 14.05.2011 17:00 Napredak - Banat 3:0
29 21.05.2011 17:00 Banat - Dinamo 1:1
30 26.05.2011 17:00 Sinđelić - Banat 1:2
31 29.05.2011 17:00 Banat - Proleter (NS) 2:1
32 05.06.2011 17:00 Teleoptik - Banat 2:2
33 12.06.2011 17:00 Banat - Big bul Radnički 1:0
34 15.06.2011 17:00 Mladi radnik - Banat 4:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Beleška: Odustao od prelaska u visi rang BASK 34 24 5 5 77
2 Prelazi u ligu višeg ranga Jelen Super liga Srbije Radnički 1923 34 22 8 4 74
3 Prelazi u ligu višeg ranga Jelen Super liga Srbije Novi Pazar 34 21 8 5 71
4 Banat 34 15 11 8 56
5 Sinđelić 34 15 8 11 53
6 Napredak 34 13 10 11 49
7 Radnički (S) 34 13 10 11 49
8 Proleter (NS) 34 12 9 13 45
9 Mladost (L) 34 11 12 11 45
10 Mladi radnik 34 12 7 15 43
11 Novi Sad 34 11 9 14 42
12 Bežanija 34 11 7 16 40
13 Teleoptik 34 9 12 13 39
14 Srem 34 8 12 14 36
15 Kolubara 34 9 9 16 33
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska BIP liga "Beograd" Zemun 34 8 9 17 33
17 Beleška: fuzija sa Donjim Sremom Big bul Radnički 34 7 5 22 26
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga "Istok" Dinamo 34 7 5 22 26
U prostorijama FS Beograda održana je treća sednica Izvršnog odbora FS Beograda kojom je predsedavao predsednik FS Beograda Ilija Petković. Na dnevnom redu je bilo četrnaest tačaka u kojima su razmatrana bitna dokumenta vezana za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Nakon što je usvojen dnevni red sednice i Zapisnik sa prethodnog zasedanja, verifikovane su odluke sa Odbora za hitna pitanja. Članovi Izvršnog odbora FS Beograda su usvojili Propozicije za prvenstvo liga na teritoriji FS Beograda za sezonu 2019/2020 i Propozicije za prvenstvo liga mlađih kategorija na teritoriji FS Beograda za takmičarsku sezonu 2019/2020. U nastavku današnjeg zasedanja usvojeni su Sistem takmičenja na teritoriji FS Beograda za takmičarsku sezonu 2019/2020, Način organizovanja takmičenja fudbalskih liga na teritoriji FS Beograda u takmičarskoj sezoni 2020/2021 kao i Uputstvo za odigravanje utakmica baraža za popunu liga nakon završetka takmičarske sezone 2019/2020. Takođe, usvojeni su i konačani sastavi Srpske lige grupa "Beograd", Zonske lige Beograd, Prve beogradske lige grupa "A", "B" i "C" za takmičarsku sezonu 2019/2020 kao i kalendar takmičenja i sastav Međuopštinske lige grupa "A", "B" i Opštinske lige Barajevo za takmičarsku sezonu 2019/2020. Do 24. jula 2019. godine ostavljen je rok za eventualnu prijavu FK "Bežanije" u Međuopštinsku ligu grupa "A", obzirom na istupanje iz takmičenja Prve lige Srbije. Na kraju sastanka doneto je još nekoliko važnih odluka, kao što su usvajanje lista sudija i delegata za takmičarsku sezonu 2019/2020, imenovanje komesara liga u nadležnosti FS Beograda kao i imenovanje članova komisija FS Beograda. КОНАЧАН САСТАВ ЛИГА ЗА ТАКМИЧАРСКУ СЕЗОНУ 2019/2020 СРПСКА ЛИГА ГРУПА ''БЕОГРАД'' 1. ЛОКОМОТИВА 2. ЈЕДИНСТВО 3. ТЕК СЛОГА 4. И М Т (Нови Београд) 5. ОФК БЕОГРАД 6. РАДНИЧКИ (Обреновац) 7. ОФК МЛАДЕНОВАЦ 8. СТЕПОЈЕВАЦ ВАГА 9. РАДНИЧКИ (Нови Београд) 10. ЗВЕЗДАРА 11. ТЕЛЕОПТИК 12. БСК (Борча) 13. ЦРВЕНА ЗВЕЗДА (М.М.Л) 14. СРЕМЧИЦА 15. БРОДАРАЦ 16. ГСП ПОЛЕТ-ДОРЋОЛ ЗОНСКА ЛИГА БЕОГРАД 1. Б С К 1925 2. ПРВА ИСКРА 3. ЛЕШТАНЕ 4. СТУДЕНТСКИ ГРАД 5. ДУНАВ (Велико Село) 6. ТУРБИНА 7. КОМГРАП 8. НАПРЕДАК (Мед.) 9. БУДУЋНОСТ (Звечка) 10. МЛАДОСТ (Цветовац) 11. Б С К 1926 (Баћевац) 12. МИЛУТИНАЦ 13. БАСК 14. ШУМАДИЈА (Ш) 15. ТОРЛАК (Кумодраж) 16. ВРЧИН ПРВА БЕОГРАДСКА ЛИГА ГРУПА ''А'' 1. ПОСАВАЦ ТИШМА 2. СИНЂЕЛИЋ 2012 (Угриновци) 3. БОРАЦ (О) 4. 0 1 1 5. РАКОВИЦА 6. ШУМАДИНАЦ 7. БОРАЦ (П) 8. ПОШТАР ЗВЕЗДАРА 9. ХЕРОЈ - ПОЛЕТ 10. БАЛКАН МИРИЈЕВО 11. СРЕМ 12. ПКБ КОВИЛОВО 13. ИНСТИТУТ 14. ХАЈДУК ГРУПА ''Б'' 1. БОРАЦ (Лазаревац) 2. ОМЛАДИНАЦ (Велико поље) 3. БУДУЋНОСТ (Дудовица) 4. РАДНИЧКИ (Рудовци) 5. ДУБОКО 6. ОФК ЗАБРЕЖЈЕ 7. РОЈКОВАЦ 8. ПОСАВИНА (Стублине) 9. СТРЕЛАЦ (Мислођин) 10. ЛИСОВИЋ 1977 11. ЗВЕЗДА КОНАТИЦЕ 12. БАРАЈЕВО 13. БОРАЦ (Арнајево) 14. МЛАДОСТ (Чибутковица) ГРУПА ''Ц'' 1. СТУДЕНТ 2. РАБРОВАЦ 3. ВИНЧА (Винча) 4. СЕЛО МЛАДЕНОВАЦ (Село Младеновац) 5. ШУМАДИЈА 1962 (Јагњило) 6. ДУНАВАЦ 7. КОСМАЈ (Раља) 8. КАЛУЂЕРИЦА 9. ВЕЛИКА КРСНА (Велика Крсна) 10. ШЕПШИН 11. БОЛЕЧ 12. РОПОЧЕВО 13. КОСМАЈАЦ (Кораћица) 14. ЗУЦЕ 2019 МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА ГРУПА ''А'' 1. НОВИ БЕОГРАД 2. ШЕЋЕРАНАЦ АДА 3. Б У С К 4. БУСИЈЕ 5. ЗМАЈ 1953 6. СПАРТА ЖЕЛЕЗНИК 7. РЕКРЕАТИВО 011 8. ВЕЛИКА МОШТАНИЦА 9. МЛАДИ ПРОЛЕТЕР 10. УМКА 11. ДЕДИЊЕ БГД 12. 13 МАЈ ЗЕМУН 13. Д И Ф ГРУПА ''Б'' 1. ПИОНИР 2. МИНЕЛ 3. ПИНОСАВА 4. АРСЕНАЛ 5. ОФК ЦРВЕНКА 6. ЛЕПУШНИЦА 7. СИТИ СПОРТ КЛУБ 8. БОКА СЕНИОРС 9. П К Б (ПС) 10. ПАЛИЛУЛАЦ 11. АВАЛА 1939 12. СВЕТИ СТЕФАН 13. РЕСНИК 14. ПОШТАР 1930
U sredu 17. jula 2019. godine u 15:00 časova održaće se sednica Izvršnog odbora FS Beograda na kojoj će biti razmatrana dokumenta bitna za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Na dnevnom redu sednice biće usvajanje Sistema takmičenja, Propozicija za takmičenje seniora kao i mlađih kategorija za takmičarsku sezonu 2019/2020, Uputstvo za odigravanje utakmica baraža, konačan sastav liga, kalendar i sastav liga Međuopštinske lige "A" i "B", Opštinske lige Barajevo, kao i druga važna dokumenta vezana za predstojeće Prvenstvo.